u207907
u207907
A lohk ob 20.00?
29. marec 2016
Ne gre, ker mi mali gre spat ob 21.30
29. marec 2016

Šokirano se je zastrmela vanj. Odprla je usta, da bi nekaj rekla, vendar ni zmogla. Končno se je zbrala, da je zamrmrala:
“Kako veš zanju?”
“Misliš, da ne morem preveriti rojstnih listov, kjer sem naveden kot njun oče?” ji je zabrusil. “Spusti me noter, Cass! Hočem videti svoja otroka!”
Cassandri ni preostalo drugo, kot da odpre širom vhodna vrata. Ian se ji je zadovoljno nasmehnil in vstopil.
“V dnevni sobi so,” je dejala, ko je zaprla vrata. Sledil ji je po hodniku, v dnevno sobo. Njegovo srce je razbijalo od razburjenja ...

S svojo teto je ravno hranila dvojčka, ko je pozvonilo pri vratih. Ker je samo Cassandra imela proste roke, je odšla odpreti ona. Ko je minilo že najmanj deset minut od njenega odhoda, sta se spraševali, kje je. Vendar ko sta slišali njen povzdignjen glas, sta domnevali, da je pred vrati nekdo, ki ponuja kakšno posodo.
“Ne. Iza, oprosti, nisem ga uspela zadržati ...”
Izabela se je v istem trenutku obrnila. Ian se je sproščeno naslanjal na poboj vrat in jo opazoval z nasmeškom na obrazu. Kaj počne tukaj? In zakaj se ji tako smehlja? Potem pa ji je oglasil alarm v glavi.
“Teta, Cass ... Odnesita Josepha in Elizabeth v jedilnico,” je dejala z umirjenim glasom. Morala je zaščititi dvojčka od njunega prepira ... In nekako prikriti, da sta njegova, čeprav sta bila preveč podobna Ianu, da bi lahko lagala.
“Ni potrebno, Iza,” je skisano dejala Cassandra. Izabela jo je premerila s pogledom. “Ian ve vse.”
“Povedala si mu?” se je skoraj zadrla nanjo.
“Ne,” je odkimala.
“Lažeš! Kako si lahko?!” je planila Izabela.
“Ni mi povedala Cass,” je nenadoma Ian prekinil prepir. Izabela ga je pogledala. “Koliko časa si mi mislila še prikrivati? Še dobro, da imam prijatelja, ki dela v bolnišnici in mi je priskrbel kopije rojstnih listov.”

7 nextov
29. marec 2016
neexxtt!!
29. marec 2016
u207907
u207907
Neeext
Hahaha boga Iza v zadregi
29. marec 2016
u143259
u143259
Omg dle bo napeto en
Neeeeext
30. marec 2016
actimel
actimel
Next ooo waw to pa bo se napeto *.*
30. marec 2016
Se tri nexte
30. marec 2016
Neext
30. marec 2016
nexxtt!!
30. marec 2016
Neeeextttt!!!
30. marec 2016
u196293
u196293
Neeeeext
30. marec 2016
Next ob 22.00
30. marec 2016
Next
30. marec 2016

“Ne. Ampak, draga moja, sama si se izdala,” je počasi dejal. “Včeraj. Ko si na sprejemu govorila o zobeh dvojčkov. In ko sem odšel ven, sem preveril podatke. Prijatelj mi je povedal priimek obeh in da sem naveden kot njun oče. Mislim, Iza ... Če bi ju hotela prikriti, bi lahko bila bolj previdna pri imenu očeta. Tako si mi servirala vse podatke na zlatem pladnju. Prišel sem pogledati svoja otroka.”
“Pustita naju sami,” je nenadoma dejala Izabela. Soočiti se mora z njim. Po dveh letih končno stoji pred njo.
“Vzameva tudi oba otroka?” je previdno vprašala Cassandra svojo sestrično. Izabela je zmajala z glavo.
“Ne bo potrebe,” je odvrnila. “Sva dva.”
Ian je počakal, da sta odšli, nato pa je stopil do dvojčkov, ki sta se medtem igrala na tleh. Oba sta dvignila pogled proti njemu in mu podarila nasmeh. Izabela je začutila solze v svojih očeh. Le zakaj je bila tako neumna?
“Torej? Zakaj mi nisi povedala?”
“Mislila sem, da bo tako najbolje,” je tiho dejala. “Izbral si Nikki Reed in nisem želela biti blizu ...”
“Vrnil bi se k tebi, če bi le vedel,” je odvrnil.
“Torej je tisti izbruh včeraj ...”
“Ja, pred tem sem izvedel zanju,” se je dvignil in jo pogledal. “Soočil sem se s tistim, kar sem sumil že dolgo časa. Ko naj bi splavila, sem te klical, želel sem te nazaj ... Ti pa se nikoli nisi javila. Mislil sem, da nisi v Milanu.”
“Bila sem v Milanu,” je zamrmrala. “Takoj, ko sem odšla od tebe, sem prišla sem. Naslednji dan sem izvedela, da sem noseča. Bilo je prepozno, da bi ti povedala ... Mislila sem, da bi bilo bolje, če ne bi ... O tem rekla ničesar.”
“Morala bi mi povedati,” je dejal in se ji približal. “Morala bi se mi javiti. Izabela, prikrila si mi dva otroka.”
“Tega nisem storila nalašč!” je začutila solze v očeh. “Rodila sem ju in navedla tebe za očeta. Želela sem te poklicati, ko je prišla Cass z novico, da ... Da si se poročil z njo! Šel si naprej in zavrgel pet let najinega življenja!”
“V istem trenutku bi preklical svoj podpis na prekletem papirju!” je vzkliknil. “Če bi me le poklicala. Ravno zato sem prejšnji večer pobesnel. Nikki je že na poti v Ameriko. Pobrala bo svoje stvari iz moje hiše in ločil se bom.”
“In kaj pričakuješ od mene?” je dvignila pogled.
“Pričakujem, da greš z menoj,” je tiho dejal.
“Ne. Moje življenje je tukaj,” je odvrnila.

7 nextov
30. marec 2016
u207907
u207907
Next
Uuuu zanimivo
30. marec 2016
u143259
u143259
Nj gre z njim pa bo od tm delala pa skrbela bota za dvojcke problem resen
Neeeeext
30. marec 2016
in tukaj se zgodi to!!
Next
30. marec 2016
Next
30. marec 2016
u196293
u196293
Next
30. marec 2016
actimel
actimel
Next halo a otrok pa kr use spremeni ker kreten c jo je meu rad je nebi kr pustu kr nimata otroka...
31. marec 2016
Se en Next
31. marec 2016
neexxtt!!
31. marec 2016
Neeeeeextttt!
31. marec 2016
Next ob 22.00
31. marec 2016

“Iza ... Ne želim te prisiliti v nekaj, kar ne želiš,” je dejal Ian in se ji približal na takšno razdaljo, da bi ga lahko poljubila. “Iza ... Naredi to zaradi dvojčkov. Potrebujeta očeta. Nisem jezen, ker si mi zamolčala najina otroka. Še včeraj sem bil obupan, ker nimam otrok, danes pa imam dva. Ne krivim te, ker si prikrila njuno rojstvo, njun obstoj ... Izgubil sem že osem mesecev njunega življenja. Želim le biti njun oče.”
“Če se bo Nikki pobrala iz hiše, ju dobiš,” je odvrnila. “Jaz pa se ne bom vrnila s teboj. Predlagam, da sta dva tedna pri tebi, dva pri meni.”
Za hip je pomolčal in zamišljeno si z roko šel skozi lase. Izabela se je sklonila k dvojčkoma in ju dvignila v svoje naročje. Skupaj z njima je sedla na kavč in se zastrmela v Iana, ki je dvignil pogled proti njej.
“Ne bo šlo,” je končno dejal.
“Zakaj?” je priprla svoje oči. “Zakaj ne bi šlo?”
“Ker otroka potrebujeta oba starša, Iza,” je previdno odvrnil. Izabela je ob njegovih besedah skoraj pobesnela.
“Oh, a res? Kje si bil, ko sem bila noseča zanju? Ko sem komaj hodila? In kje si bil, ko sem rojevala dvanajst ur? Oh, za zadnje vem! Bil si pijan od sreče, ker si se poročil z Nikki Reed!” je zajedljivo odvrnila. “Mar misliš, da sem neumna?”
“Vem, kje sem bil,” se je zresnil. “Nisem vedel, Iza. Drugače bi priletel v Milano in bil ob tebi.”
“To pa mi sedaj res pomaga,” je zamrmrala.
“Ostal bom v Milanu,” je končno dejal. “Za nekaj časa. Mislim, da bo tako najbolje ... Pa še ločujem se po osmih mesecih zakona.”
“To me ne zanima, ker do tebe ne čutim več ničesar,” mu je zabrusila. “Si le oče mojih otrok, ničesar več.”
Ian jo je nekoliko prizadelo pogledal, vendar ni rekel ničesar. Raje se je usedel na sedežno. Izabela je nekaj trenutkov opazovala njegov obraz. Mogoče pa mu je le žal. Vendar nikakor se ne bo omehčala.
“Kako se bova dogovorila?” je počasi vprašal.
“Dovolim ti, da ju redno videvaš,” je nemudoma odvrnila. “Pod pogojem, da Nikki ni v njuni bližini. Ne glede na to ... Če sta ločena ali ne.”
“Za to bom poskrbel,” je zamrmral.
Nekaj trenutkov sta bila tiho. Napeto tišino je prekinil Ianov telefon. Nejevoljno ga je potegnil iz žepa. Pogledal je na zaslon, nato pa se javil. Bila je njegova mama. Le kaj želi sedaj od njega? Želel je biti z Izabelo in otrokoma ...
“Ja?” se je javil.
“Ian, kaj se dogaja?” je vprašala njegova mama. “Klicala me je Nikki in ... Rekla je, da se boš ločil od nje. Mi lahko pojasniš?”

mnenja, teorije?
31. marec 2016
u207907
u207907
Next
31. marec 2016
u143259
u143259
A zdj se je pa nikki obrnla na mami od iana da bi ona preprecla locitev kok je butasta ej
Neeeeext
31. marec 2016
neexxtt!!
31. marec 2016
Next
31. marec 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani