Neext
Itak da se bota locla...drugace naj se me Ian pazi
27. marec 2016
Ja po rojstnem listu katerega je preveril njegov prijatelj
27. marec 2016
Next ob 22.00
27. marec 2016
u196293
u196293
Neeeext
27. marec 2016
neexxtt!!
27. marec 2016

Nekoliko prizadeto ga je pogledala, vendar mu je bilo vseeno. Po tistem, ko je izvedel, da ima dva otroka, je njo krivil ... Da je Izabelo izgubil. Moral bi ubrati drugačno pot in ostati s svojo bivšo.
“Kaj je tebi?” je vprašala.
“Nič,” je odvrnil.
Priprla je svoje oči. Vedela je, da ji laže. Bilo mu je vseeno, saj mu ni bilo več mar zanjo. Že zdavnaj.
“Nekaj se je zgodilo.”
“Se je,” je trpko odvrnil. Zajel je sapo. “Dokaži mi, da si bila takrat res noseča. Želim dokaz. Konkreten.”
“Ampak ... Saj sem bila,” je otrplo dejala. “Saj veš, da sem pred prvim pregledom zakrvavela in ...”
“Nikki, dovolj je bilo. Ne pretvarjaj se, da si bila noseča!” je zakričal nanjo. Vsi so pogledali proti njima, Nikki pa ga je otrplo opazovala. Bila je šokirana nad njegovim izbruhom, vendar se ni mogel več zadrževati. Prvič je posumil, da ni noseča, ko ni imela nobenih znakov, kot so bruhanje in slabosti. Ko pa je imela splav, je pa vedel, da si je otroka izmislila samo zato, da bi bil z njo. Sedaj se je odločil, da se bo rešil te maškarade. “Nikoli nisi bila noseča! Poročil sem se s teboj le iz obupa.”
Ni opazil Izabele, ki je otrplo opazovala prizor. Obrnil se je na petah in odšel proč. Slišal je jokanje za seboj, vendar se ni oziral nazaj. Hotel je pobegniti pred svojim življenjem, pred Nikki, pred Izabelo ...
Ko je prišel v sobo, ki si jo je delil z Nikki, je pobral svoje stvari in jih strpal v kovček. Odločen je bil, da bo vzel življenje v svojo roke. Ima dva otroka! In nikakor se jima ne bo odrekel zaradi Nikki.
Odšel je v hotel, kjer je bil nekoč z njo, Izabelo. Rezerviral je isti apartma in se naselil vanj. Odločen je bil, da si jo bo pridobil nazaj. Še prej pa je nameraval spoznati svoja dva otroka. Sklenil je, da jih bo naslednji dan poiskal.

* * *
Nikki Reed je tolažilo nekaj žensk. Izabela, ki je bila presenečena nad izbruhom, je srkala svoj šampanjec in razmišljala o dogodku. Prvič je videla Iana tako besnega, da bi na nekoga začel kričati. Sploh pa je vsem jasno povedal, da Nikki Reed ni bila nikoli noseča, kar je potrdilo njene sume.
“Kakšen škandal,” je dejal Stefano, ko sta z Domenicom prišla do nje. Izabela ga je pogledala. “Ian je prost.”
“Ni,” je odkimala. “Pobotala se bosta, boš videl.”
“Izabela, lažeš sama sebi,” je odvrnil Domenico. “Ne bo se vrnil k njej. V njegovem pogledu je bilo dovolj jasno, kaj si misli o ženi.”
“Zaradi nje me je zapustil,” je zamrmrala.
“Ampak zaradi navideznega otroka,” je pomenljivo dejal Stefano. “Ne bi mu sledila in povedala za njegova obstoječa otroka?”
“Ne,” je odkimala. “Tega ne morem storiti.”
“Zakaj?”
“Ker je bilo zanj dovolj za en večer,” je zamrmrala. “Še to se mi manjka, da se še jaz vpletem v škandal.”
“Prej ali slej mu boš morala povedati za Josepha in Elizabeth,” je dejal Domenico. “Dovolj dolgo si skrivala skrivnost. Čas je, da izve zanju.” Vedela je, da ima prav. Odmaknila je pogled z jokajoče Ianove žene in pomislila, da je nekoč jokala zaradi njega. Morala se bo dobiti z njim in mu povedati.
“Grem. Otroka me čakata,” se je poslovila od njiju. Naročila si je taksi in odšla domov. Bila je izmučena, vendar dolgo se je premetavala po postelji in se trudila zaspati. Vsekakor pa ji ni šel iz glave Ian.

mnenja, teorije?
27. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
Zdj more pa ian sam se locitev zahtevat
27. marec 2016
u207907
u207907
Neeeeeeext
Zdej jo bo pa Ian ćakal doma pri otrokoma
27. marec 2016
Neext
27. marec 2016
neexxtt!!!
27. marec 2016
Next
28. marec 2016
Ne bo ravno čakal doma
28. marec 2016
u207907
u207907
Dj noo to bi blo krasn da bi jo kr pri otrocih ćakal
28. marec 2016
Boste vidle kako bo
28. marec 2016
u196293
u196293
neeeeeeeeeext

ponoč bo pršu do nje....
28. marec 2016
Kdaj bo nexxxxxxt????
28. marec 2016
Zvečer, javim uro
28. marec 2016
Next ob 22.00
28. marec 2016
Neeeeextttt FUL DOBRO!!!!!!!
28. marec 2016
Next ob 22.00
28. marec 2016

3.

________________________________________________________________________________
Nikki je poslal sporočilo, da naj se vrne v Covington, pobere svoje stvari in da je nikoli več ne vidi v svoji hiši. Poleg tega pa je dodal, da bo njegov odvetnik pripravil ločitvene papirje. Nikki mu je odpisala, da je to verjetno zaradi Izabele, ki jo je prejšnji večer spet videl. Bilo je res. Vendar ne samo zaradi Izabele.
Moral je poskrbeti za Josepha in Elizabeth. Izgubil je prve mesece njunega življenja in ni nameraval niti sekunde več biti brez njiju. Njegova otroka sta in spadata k njemu. Bilo mu je vseeno, če se bo njuna mater upirala.
Vedel je, kje lahko najde Izabelo. Najel si je avtomobil in se zapeljal do hiše, kjer sta živela njena stric in teta. Hiša se ni kaj dosti spremenila od tistega časa, ko je hodil ponjo in jo vozil naokoli.
Nekaj minut je sedel v avtomobilu in ni vedel, kaj naj stori. Nato je le izstopil in se počasi napotil proti hiši.
“Kar bo, pa bo,” si je zamrmral in pritisnil na zvonec. Bil je tukaj, pred vrati. Ne sme se vrniti nazaj.
Čakal je nekaj minut, nato pa je končno nekdo odprl. Ni bila Izabela, ampak njena sestrična, Cassandra. Šokirano se je zastrmela vanj. Bila je presenečena, da ga vidi in vedel je, zakaj. Poskusila mu bo preprečiti, da ...
“Ian,” ga je hladno pozdravila. “Kaj počneš tukaj?”
“Prišel sem pogledati Izabelo,” je odvrnil. Cassandra se ni spremenila, vendar je bila popolno urejena. Slišal je, da je postala profesionalna važistka. Veliko je bral o družini Amalietti ... Vzpenjala se je po družbeni lestvici.
“Izabele ni tukaj,” je odvrnila.
“Ne laži, Cass,” jo je poklical po vzdevku. “Vem, da je tukaj. Le kje bi se drugje nahajala v Milanu?”
“Ni je,” je ponovila.
“Poslušaj, včeraj je bila na prireditvi,” je dejal. “Vem, da je pri vam, Cass. Ne prisili me, da sam vstopim.”
“Ian, poklicala bom policijo,” mu je zagrozila. Še vedno je bila hladna do njega. “Pusti mojo sestrično pri miru!”
“Oh, pa je le tukaj,” se je zadovoljno zasmejal. Opazil je njeno paniko na obrazu in natanko je vedel, zakaj ga noče povabiti naprej. Poskuša mu prekriti obstoj dvojčkov. “Me boš povabila naprej? Ali pa prikrivaš nekaj?”
“Ne prikrivam ničesar,” se ji je zatikalo.
“Daj no, Cass, poznava se že skoraj sedem let,” se ji je nasmehnil. “Točno vem, da nekaj prikrivaš. Naj ugotovim?”
“Ne bom ponavljala, Ian. Ničesar ne prikrivam,” se je poskušala zbrati, vendar ji ni uspevalo najbolje.
“Si popolnoma prepričana?” je počasi vprašal. Zastrmel se je vanjo. “Mar je to povezano z Josephom in Elizabeth?”

mnenja, teorije?
28. marec 2016
OMG!!! Nexxt!! Nekak se bota pobotala
28. marec 2016
zaka si tle končala??
zaj bom mogla pa spet cel dan čakat

neexxtt!!
28. marec 2016
u143259
u143259
Hahaha kk jo je fajn na finto vrgu in zdj bo stoposto ga gledala ko tele u nove vrata in pol bo rekla kuko ve in pol bo izabela prsla
Ne sj ne sam tk mislm

Neeeeeext
28. marec 2016
u207907
u207907
Ooooooo ful dobr
Zdj morta sam še otroka pridit pogledat ldo je pršu
28. marec 2016
u196293
u196293
Ooooooo,zdle bo pa hudo...
Neeeext