Hello! Vem, da je takih tem ogromno ampak tako temo bom zdaj imela tudi jaz. Poletje je, meni je dolgčas in sem se tudi sama odločila, da začnem pisati blog. Ne vem, kako dobro ga bom pisala, vendar se bom potrudila. Upam, da vam bo všeč, da ga boste brale, spremljale in tudi pokomentirale

*klik*

Začela bom kot vse - z dejstvi o meni. Mislim, da jih je natanko trideset ampak sem bila preveč lena, da bi jih preštela.

DEJSTVA O MENI

♛ ime mi je Klara Tia
♛ starost 17
♛ barva las in oči: rjava, modre
♛ živim v LJ
♛ najljubša hrana so testenine, pica, kaneloni in lazanja, od sladkarij pa imam najraje čips ali pa kisle bombone
♛ najljubša barva je črna, rada pa imam tudi belo in sivo ter pastelne barve
♛ rada gledam nogomet, navijam za NK Olimpija, od tujih klubov pa sta mi pri srcu Atletico Madrid in PSG
♛ obožujem pse, sama imam dva
♛ obsedena sem s kavo!
♛ moj najljubši pevec je Dermot Kennedy, rapper pa Eminem, najljubše pevke nimam
♛ moj celebrity crush je že od malih nog Zac Efron in mislim, da bo ostal do smrti
♛ moj najljubši film je Tres metros sobre el cielo, najstniški pa seveda High School Musical
♛ moj najljubši predmet v šoli je angleščina, sovražim matematiko, kemijo in fiziko
♛ obožujem knjige
♛ rada imam otroke
♛ imam dva tatuja (na zapestju sidro, na gležnju lotusov cvet)
♛ v družini se najbolj razumem z mami in babi
♛ rada imam rože (najljubše so mi vrtnice)
♛ imam več najljubših serij, vendar tiste, ki sem jih pogledala večkrat so Chicago MED, P.D. in Fire, House M.D., !3 razlogov in seveda Friends (najljubša mi je Phoebs, od fantov pa Joey)
♛ moja najboljša prijateljica je 100% najboljša, ime ji je Zala
♛ ko sem bila mlajša sem igrala violino
♛ rada pojem in imam za petje tudi posluh, vendar skoraj nikoli ne pojem pred tistimi, ki me prosijo, pojem recimo v avtu, ko pozabim, da nisem sama
♛ sem najbrž edina, ki je Potterja gledala samo 1x in ena izmed tistega 1 %, ki ni pogledala niti enega dela Game of Thrones
♛ kadarkoli sem sama doma se pogovarjam sama s sabo
♛ vedno delim dobre nasvete, ki jih sama nikoli ne upoštevam, želim pa, da jih upoštevajo drugi
♛ prijatelji me opisujejo kot zabavno, prijazno in vedno sarkastično
♛ vedno, vedno, vedno sem pripravljena pomagat, ne glede na vse
♛ res zaljubljena sem bila le enkrat in ta oseba mi še danes veliko pomeni
♛ moja dva najljubša mesta sta New York, ki ga še nisem obiskala in Dunaj, saj me nanj vežejo lepi spomini
♛ večinoma časa (sploh med počitnicami) se mi nič ne da

❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋

To je bila prva tema. Nisem ravno zanimiva oseba ampak okej še veliko stvari je, ki bi jih lahko napisala ampak se jih trenutno ne spomnim... Za naslednje teme se lahko odločite ve:

1. Moje najljubše knjige
2. Izdelki, ki jih uporabljam za kožo
3. vaš predlog

❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋❋
With love, K.
15. julij 2019
OMAJGAD!
Next!

Moje najljubše knjige naj bo naslednja tema, me zanima, če najdem kakšno zase
15. julij 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next!

Moje najljubše knjige
16. julij 2019
čakamo Next!
go girl!
21. julij 2019
Next

Jaz sem tudi karin hehe
23. julij 2019
Opa narobe prebrala se opravičujem ne zameri hehe
23. julij 2019
aja pa knjige
23. julij 2019
Hello
Najprej se opravičujem za čakanje ampak moje počitnice so kar precej delovne. Zahvaljujem se vam za pozitiven odziv in tukaj je nova tema, ki ste jo izbrale.

MOJE NAJLJUBŠE KNJIGE

MIA SHERIDAN

↳ Archerjev glas

Knjiga govori o punci Bree, ki se preseli v majhno mestece v prepričanju, da bo tam končno dočakala svoj mir, ki ga obupno potrebuje. Načrte ji že prvi dan prekriža fant, Archer, ki je gluh samotar, v sebi pa skriva veliko trpljenja. Med tem ko se mu Bree poskuša približati jo Archer “odriva” stran. Preteklosti težko ubežiš, vendar s pravo osebo ob sebi, ki je polna ljubezni, je to mogoče. Jima bo uspelo?

↳ Graysonova obljuba

Ko ostaneš brez denarja, si pripravljen storiti vse.
Grayson je obupan, saj se mu zdi, da so ovire na katere je naletel preprosto prevelike, da bi jim bil kos. Želja, da bi na noge postavil družinske propadajoče vinograde je velika, vendar njegova omejena finančna sredstva kar kopnijo. Vse dokler v njegovo pisarno ne vstopi Kira z neverjetnim predlogom, ki ga bo težko zavrnil
.
JESSICA SORENSEN

↳ Usodno srečanje Callie in Kaydena

Callie so za dvanajsti rojstni dan vzeli nekaj najbolj vrednega. Od tega dne je zaprta vase, svojih čustev ne pokaže nikomur. Šest let kasneje jo preteklost še vedno duši in sama komaj diha.
Kayden trpi, v tišini. Če naredi točno tako kot je treba, je vse v redu. Neko noč naredi napako in prepričan je, da bo umrl. Potem pa ga reši zelo tiho dekle iz sosednje hiše, Callie, ki nima pojma, kako hvaležen ji je.
Po nekaj mesecih se srečata na fakulteti.

JENNIFER NIVEN

↳ Vsaj en popoln dan

Violet komaj čaka, da konča maturo in zapusti svoje domače mesto v Indiani ter uide svoji globoki žalosti zaradi sestrine smrti.
Theodorja privlači smrt in neprestano razmišlja o načinih, kako bi se ubil. Tega ne naredi, saj ga vsakič ustavi nekaj dobrega.
Ko se spoznata visoko na šolskem zvoniku jima ni čisto jasno, kdo je koga rešil. Njina zgodba se začne odvijati, ko morata skupaj narediti šolsko nalogo.

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

To je to. Seveda je veliko knjig, ki jih je vredno omeniti, vendar so mi te res pri srcu. Katere pa so vam najljubše?

Naslednje teme:
1. Izdelki, ki jih uporabljam za kožo
2. Aplikacije na mojem telefonu
3. Vaš predlog
24. julij 2019
♪BlueMermaid♪
♪BlueMermaid♪
Next!

Aplikacije na mojem telefonu
25. julij 2019
uau uau uau uau
speechless
ful mi je ušeč! Next!

izdelki, ki jih uporabljam za kožo ^^
25. julij 2019
aplikacije na telefonu
Aja pa Next
26. julij 2019
Next.
Aplikacije na mojem telefonu.
26. julij 2019
Hello. Nova objava je tukaj

APLIKACIJE NA MOJEM TELEFONU
Facebook in Messenger

To sta aplikaciji, ki ju imamo vsi. Ne bom preveč razglabljala o tem. Imam jo verjetno že od svojega enajstega ali dvanajstega leta, na začetku sem jo imela le za igranje igric (Farmville itd.). Ko sem bila ''dovolj'' stara sem tam začela tudi spoznavati prijatelje. Zdaj jo ne uporabljam več veliko, imam jo le za to, da ohranjam stike s svojimi prijatelji, ki niso doma blizu mene. In za označevanje svojih prijateljev/prijateljic v reletable memes.

Instagram

Brez Instagrama si ne predstavljam več svojega življenja, čeprav se to sliši zelo neodraslo. Na Instagramu preživim največ časa, na vsake 10 minut 'prečekiram', če je kaj novega. Tam objavljam svoje slike, followam prijatelje in prijateljice, svoje najljubše znane osebe. Žalosti me edino dejstvo, ki pa je, da se preveč punc obremenjuje z všečki, trudijo biti takšne kot lepe influencerke ali znane osebe. Če si ena iz med teh – nehaj. Takoj. Lepa si, pametna si in taka si najboljša.

Tumblr

Ena iz med najboljših aplikacij oz. socialnih omrežij. Svoj tumblr imam že od leta 2011. To je moj dnevnik. Reblogam točno take slike kot se v tistem trenutku oz. tisti dan počutim. Čez teh osem let je na mojem tumblrju marsikaj. Od žalostnih stvari pa vse tja do veselih. Priporočam vsem, ki se težko zaupate ljudem. Včasih je lažje kaj reblogati kot pa povedati nekomu. Meni ni žal, da sem si ga ustvarila.

Snapchat

O tem ne bom dolgovezila. Naredila sem si ga zaradi prijateljic, na začetku sem ga uporabljala, zdaj ga imam le še za včasih. Predvsem za zbiranje ''ognjev'' z mojo sosedo, imava jih že čez 500. Verjetno se sliši kot, da sem ena iz med tistih punc, ki norijo za izgubljenimi ognji – nisem in vseeno mi je tudi, če jih izgubim.

M. Cyles

Aplikacija za vse punce! Če si tako pozabljiva kot jaz potem jo moraš imeti. To je menstrualni koledar. Vanj označiš kdaj dobiš svojo menstruacijo in kdaj jo imaš konec. Za vsak mesec ti kaže, kdaj jo boš dobila. Lahko si označiš tudi, kako boleče je bilo, če si vzela tableto itd. Meni je super, ker potem se že v naprej pripravim na to nadlogo.

Pinterest

Skoraj podobno kot Tumblr. Shranjujem stvari, ki so mi všeč. Imam kar nekaj ''map''. O kul outfitih, zelo kjut hišnih ljubljenčkih, razne quote. Tudi priporočam, če je slučajno še nimate.

mCOBISS

Si knjižni molj kot jaz? Super, ker ti bo to olajšalo vse. Preko aplikacije lahko podaljšuješ knjige, rezerviraš knjige, pogledaš, če imajo knjigo v kateri drugi knjižnici, kdaj jo mora nekdo vrniti. Zelo kul!

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

Imam tudi druge aplikacije, vendar jih ne uporabljam pogosto. Te so se mi zdele omembe vredne.
Pa ve? Katere so vaše najljubše aplikacije?
Naslednje teme:
1. Serije za krajšanje dolgčasa
2. Izdelki, ki jih uporabljam za kožo
3. Vaš predlog
02. avgust 2019
Next!

mCOBISS se je v istem trenutko, ko sem prebrala tvoj blog znašel v mojem telefonu!

Piši pa o serijah za krajšanje dolgčasa!
02. avgust 2019
Wolf.Girl
Wolf.Girl
Next!

Naslednjič piši o serijah za krajšanje dolgčasa ^^
06. avgust 2019
ja serije
06. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg