u173906
u173906
next
30. avgust 2014
KDAJ BO NEXT?
01. december 2014
Hejj
Jaz se opravičujem, ker sedaj ni billo nadaljevanja tok douh, šola pa pač avstrija in kr ni cajat oblubm pa da bo ta vikend nasledn del
Uživejte pa se slišmo
03. december 2014

heiilaaa!
jst se opraviäujem ker je kratek del....
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
ANGEL'pov
Po tem dogodku sem bila rahlo jezna zato sem se odpravila nazaj v sobo. Na poti sem srečala Liama, ki mi je podal informacijo, da začnem naslednji teden z šolo. Še bolj nejevolna sem nadaljevala pot proti sobi.
Prvo kar sem naredila, ko sem prišla v sobo je bilo, da sem odšla na internet pogledat na Skype ali je kdo gor in na ojo veliko srečo je bil dosegljiv moj predragi Anže. Seveda me je poklical in seveda sem mu odgovorila.
A:"Heyy, veselje nebeško! Kako si? Amm...saj ne, da je to očitno pri vas puncah moderno, toda zakaj so na tvojem puloverju mokri madeži?"
J:"Najlepša hvala vaša visokost, da ste mi končno predali besedo. In ja, če vas zanima majhen prepirček za dobro jutro. In ja jaz se..."
Sredi mojega prekinjenega stavka se je zaslišal ženski klic Anžeta.
A:"Sorri mami kliče saj veš..."
J:"Jaja pojdi že in jo pozdravi v mojem imenu."
A:"Rad te imam, nepozabi tega."
Samo še videla sem ga kako mi je pomahal, nato pa je bil klic prekinjen.
=Pa sem spet sama. In ja jutri je ponedeljek, torej naslednji teden. In to pomeni šola. Ter težave z jezikom.=
Zavzdihnila sem in se vrgla na posteljo tako, da sem ležala na hrbtni strani mojega telesa. Nič se mi ni ljubilo. Niti stikat po Harryevih rečeh, kater bi bile verjetno zanimive. In tako sem nekaj dolgih minut preživela z gledanjem v strop nato pa me je naenkrat zmanjkalo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
next?
bo sploh kdo še brau?
08. december 2014
next
08. december 2014
next
09. december 2014
u173906
u173906
next
09. december 2014