NEXT
02. avgust 2014
Neext
03. avgust 2014
next
03. avgust 2014
živjo!
tuki je nov del, ki je posvečen mojmu BF, za katerega vem, da tudi bere
Uživajte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ko sem prišla do hiše sem vstopila.Čudno se mi je zdelo, da mi ni bilo potrebno vpisati nobene kode. Nisem bila nevem koliko mokra zato sem se kar taka odpravila v kuhinjo. Ko sem se razgledala po prostoru ni bilo nobene hrane, zato sem se odpravila proti hladilniku. Odprla sem ga nato pa ga preletela s pogledom in iz njega vzela mleko. Zaprla sem hladilnik in se obrnila.
Nos me je močno zabolel, ob stiku z nečim trdim.
"Pazi kje hodiš princeska" sem slišala sarkastičnega Harrya in zavila sem z očmi. "Drugo pravilo je nezavijaj z očmi tretje pa, vedno me glej v oči, ko se pogovarjam s tabo." Me grobo prime za brado in mi jo dvigne.
Ni se mi dalo odgovorit, zato sem ga ignorirala, čeprav sem njegovo roko in telo težje.
"Če boš pridna in boš skrbela za moje potrebe potem ti bom dal vse kar boš želela in tako bova lažje živela sicer prisežem, da te bom ubil kaj praviš?"
Za trenutek sem se osredutočila na njegove oči, ki so bile prkleto resne četudi se je smehljal. No če lahko on igra na moje telo zakaj potem nebi tudi jaz?
"Veš, nenaravno se mi zdi, da se ima nek navaden grd smrtnik, za boga." sem mu mirno kolikor sem le lahko odgovorila ter ga z roko prijela za mednožje, da je zastokal in od presenečenja spustil mojo brado. Izkoristila sem trenutek in se izmuznila mimo njega. "Za svoje potrebe kar sam skrbi." sem preteče rekla in se z mlekom v roki odpravila iz kuhinje, ko mi je pot prekrižal Zayn.
"Hey, nisem se ti še uspel predctaviti ker te nisem nikjer videl." prijetno reče in mi ponudi roko katero sprejmem.
"Živjo jaz sem Angel."
Nekaj potiho zamrmra in se mi nasmehne. "Prideš k nam? Gledati bomo začeli Legion of the black pa sem prišel po Harrya, nisem pa vedel, da boš tu tudi ti."
Zavriskala sem od veselja in nekako izdavila, a je Harry v kuhinji in stel proti dnevni sobi.
˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝
HARRY`s pov.
=Danes naj bi bil dan, ko naj bi prišla Angel jaz pa sedim za šankom v striptiz klubu in se razgledujem po skoraj praznem prostoru.=
Srknil sem požirek in jo končno zagledal. Dekle, ki naj bi trenutno potešilo moje potrebe. Imela je dolge plave lase ter rdečo drzno obleko.
Približala se mi je in mi sedla na kolena z svojo levo roko pa mi zapledlo v lase.
"Hei" me je pozdravila in namehnil sem se ji. "Si ti Harry?" Prikimal sem in jo prijel za rit. "Jaz sem Demi...prideš z mano?"
Uau, punca ni zapravljala časa. Potegnila me je s stola in sledil sem ji v neko sobo, ki je bila najverjetneje pisarna.
Začela me je slačit jaz pa sem samo stal tam. Nekako z mislimi nisem bil pri stvari niti takrat ko me je začela masirat po mojem občutljivem delu niti ne takrat, ko sem se grobo z vso močjo zabijal s svojimi boki v njene.
Ko sva končana sem se oblekel in ji dal denar nato pa sem se odpravil ven v avto, v katerem sem se šele začel zavedati dogodkov.
In spet me je zabolelo nekje v prsih. Spet se nisem mogel nadzorovat in tako spet prevaral mojo "ženo". Ves jezen sem se odpeljal.
Po dobrih petih minutajh vožnje sem zagledal Rio kateri sem ustavil in ji ponudil vožnjo saj je bilo očitno, da gre k Niallu.
Do hiše sem se že smejal in pozabil na to kar sem storil.
Avto sem parkiral na dovozu in z Rio sva se odpravila proti vratom.
Na hitro sem vpisal zahtevano kodo in odprl vrata.
"Hej, doma s...." sredi stvka sem utihnil in se zastrmel v dolge rjave lase osebe zaradi katere me je spet prevzel val krivde za vse kar sem naredil (varajne) in, da sem jo pozabil odit iskat. Še preden se je obrnila sem se odločil, da jo bom sovražil saj v meni povzroča zelo slabo vest.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Demi:

A bi naslednjič, ko bojo khm khm trenutki rade,da jih podrobneje napišem a je uredu tkule?
A vam je sploh uredu de vklučim tut tu?
A vam je uredu de piem še kot Harry?
Next?
05. avgust 2014
u136817
u136817
neeeeeeeeeeeeeeeeext
05. avgust 2014
u176150
u176150
Next. Men je taku uredu ku pišeš zdej
05. avgust 2014
neeext
05. avgust 2014
Neeeeext
05. avgust 2014
lahk tut podrobneje opišeš te khm trenutke sam nared neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. avgust 2014
NEXT
06. avgust 2014
u173906
u173906
next, zdaj takoj pliss
08. avgust 2014
hejla!
Se opravičujem ker ni blo novega dela ampak resnično nsem imela časa...ta teden pa ga do sobote nebo ker me ni doma
Tuki je pa en bedn del... ki je posvečen Laura Podbregar
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

ANGEL`s pov.
Priznam, filem je bil odličen! Sedeti sem morala na tleh saj je bilo premalo prostora na kavču za vse.
Po ogledanem filmu so se ostali odpravili spat, jaz pa sem si ogledala še nekaj drugih filmov.
Nekje pri gledanju sem zaspala.
Začutila sem dotik v pregibu kolen in za mojim hrbtom. kmalu pa sem začutila nekaj trdega na levi strani. Ni se mi dalo odpreti oči, ko sem zaslišala Harryev glas, ki je klel, ko se je najverjetneje spotaknil, nato sem začudila samo mehkobo in spet sem potonila v sanje.

_naslednje jutro_

Odprla sem oči nato pa jih spet zaprla, saj je vame svetila močna jutranja svetloba. Dvignila sem se in se začela razgledovat naokoli, pri tem pa opazila kuštrastega Harrya, ki je spal poleg mene in spomnila sem se nočnega dogodka.
Dokaj veselo sem iz omare potegnila oprijete črne kavbojke, belo majico brez rokavov in širok siv pulover z velikim ovratnikom.
Odpravila sem se skozi vrata za katere sem predvidevala,da je tam kopalnica. Tam sem se umila, posušila in oblekla nato pa se odpravila po stopnicah v kuhinjo. Nikjer nisem srečala nobenega, sicer pa ni bilo nič čudnega saj je ura kazala šele pol sedmih.
Z hladilnika sem vzela čokoladno mleko ter iz steklene omare kozarec, se vse to postavila na mizo ter si naila in se zamišljeno zastrmela skozi okno.
"To je moje!" predramila sem se iz misli in nikjer nisem videla ne čokoladnega mleka v tetrapaku, ne v kozarcu. Obrnila sem se in zagledala pudlja, še vedno v tistem v čemer je spal, torej samo boksarice. In prvo kar sem pogledala je bil njegov trebuh brez maščobnih blazinc, drugo pa kako pije čokoladno mleko iz mojega kozarca!
Z ihto sem vstala:"Pusti.Pri.Miru.Moj.Kozarec."
Z dvignjenimi obrvmi je prašal: "Tvoj kozarec?" Zasmejal se je. "Ni tvoj ampak naš, kar mislim brez tebe. In veš nesmeš piti Mleka in njegovih izdelkov veš ker boš potem še debelejša kot si že." Se očarljivo nasmehne.
"Prasec!"
"no, no pohladi se."
On mi naj pravi naj se pohladim!? saj me jegova izjava nebi razbesnela, če nebi bila resnična ampak kaj, ko je.
"Veš kaj? V rit se zalet!"
"Uuu v tvojo? Z veseljem!" Je kot otrok vzkliknil in se mi približal takrat pa sem zgrabila njegov kozarec in mu preostalo vsebino pljusknila po trebuhu.
"Aja? Takole se bomo šli?" Me je potegnil v nekakšen svoj objem na njegove prsi in idi v k**** moj pulover.
"Spusti me!" sem jezno zasikala...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
evolia !
Next?
09. avgust 2014
Neeeeeeext
09. avgust 2014
u60555
u60555
Next
09. avgust 2014
u176150
u176150
Neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttt
09. avgust 2014
u136817
u136817
Neeeeext
09. avgust 2014
NEXT
09. avgust 2014
Next + nova bralka
09. avgust 2014
neext
17. avgust 2014
Next
27. avgust 2014
°Živjo!
se iskreno opravičujem ker tok douh ni blo novega dela, vendar me večino časa ni bilo doma....
upam da še kdo bere in prosim nezamerite mi
tale del je posvečen Dr3amcatcher in ғᴏʀᴇᴠᴇʀ!

"Zakaj pa?" se vrežje nasmehne "Upsiii...nekdo ima malo moker pulover..."
Se mu probam izviti; "Utihni in me spusti, ker močiš moj pulover!"
Jezno mu z vso silo kar jo lahko stopim na nogo on pa niti ne trzne, kar me še dodatno razkuri.
Začnem renčat in se nekako obračat v njwgovih rokah, vendar se nemorem obrniti niti za stopinj.
"Umiri se ali pa ti bom kaj naredil." Mi zašepeta na ušesa z grozljivo mirnim glasom, moje telo pa strese njegova topla sapa.
"Kaj mi boš pa naredil?" Z glavo butnem proti njegovi bradi, da bi me zaradi bolečine izpustil in to je tudi imelo želen učinek.Sama sem se opotekla naprej saj je mene tudi zaradi udarca bolela glava. Oprijela sem se roba mize in se obrnila proti Harryu, ki se je držal za čeljust in prekljinjal.
"Za tole mi boš še plačala prasica!" je rekel in se pognal za menoj jaz pa skozi kuhinjska vrata po hodniku do neke pisarne, katere ključ sem dobila prejšni dan.
Pred urati sem se ustavila in pobrskala po žepih. PREKLETO! kluča nimam sabo!
Nisem imela časa, da bi stresala jezo nad seboj saj me je nekaj z veliko silo priklenilo nase in moje lase potegnilo nazaj, da so se mi zasolzile oči.
"Nikar tako hitro." je rekel z glasom polnim besa "Nikoli več neboš bežala pred svojim možem! Razumeš?!"
Hmm kaj naj odgovorim na to? Da me ni prestrašil ampak vzburil? No kaj pa govorim!?!
V meni sta se bojevali dve nasprotni strani. Ena se je Harryev "objem" gnusil in ga sovražil ter mu hotel povzročiti bolečino drugi pa, je oboževal te roke, njegov krut značaj, njegove kodre in oči. Ter sploh njegov glas. In zaradi tega dela sem se zasovražila. Zasovražila sem svoje telo, ki je tako kot je on rekel grdo in se odzove na njegove dotike, kot da je najbolj vroč samec na svetu.

A bote še bral?
Vam je uredu?
Neham?
Next?
27. avgust 2014
u176150
u176150
A bote še bral? Ja
Vam je uredu? Ful
Neham? Ne nikol
Next? Next
27. avgust 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3
27. avgust 2014
u173906
u173906
forever_me
forever_me
27. avgust 2014 20:48
°Živjo!
se iskreno opravičujem ker tok douh ni blo novega dela, vendar me večino časa ni bilo doma....
upam da še kdo bere in prosim nezamerite mi
tale del je posvečen Dr3amcatcher in ғᴏʀᴇᴠᴇʀ!

"Zakaj pa?" se vrežje nasmehne "Upsiii...nekdo ima malo moker pulover..."
Se mu probam izviti; "Utihni in me spusti, ker močiš moj pulover!"
Jezno mu z vso silo kar jo lahko stopim na nogo on pa niti ne trzne, kar me še dodatno razkuri.
Začnem renčat in se nekako obračat v njwgovih rokah, vendar se nemorem obrniti niti za stopinj.
"Umiri se ali pa ti bom kaj naredil." Mi zašepeta na ušesa z grozljivo mirnim glasom, moje telo pa strese njegova topla sapa.
"Kaj mi boš pa naredil?" Z glavo butnem proti njegovi bradi, da bi me zaradi bolečine izpustil in to je tudi imelo želen učinek.Sama sem se opotekla naprej saj je mene tudi zaradi udarca bolela glava. Oprijela sem se roba mize in se obrnila proti Harryu, ki se je držal za čeljust in prekljinjal.
"Za tole mi boš še plačala prasica!" je rekel in se pognal za menoj jaz pa skozi kuhinjska vrata po hodniku do neke pisarne, katere ključ sem dobila prejšni dan.
Pred urati sem se ustavila in pobrskala po žepih. PREKLETO! kluča nimam sabo!
Nisem imela časa, da bi stresala jezo nad seboj saj me je nekaj z veliko silo priklenilo nase in moje lase potegnilo nazaj, da so se mi zasolzile oči.
"Nikar tako hitro." je rekel z glasom polnim besa "Nikoli več neboš bežala pred svojim možem! Razumeš?!"
Hmm kaj naj odgovorim na to? Da me ni prestrašil ampak vzburil? No kaj pa govorim!?!
V meni sta se bojevali dve nasprotni strani. Ena se je Harryev "objem" gnusil in ga sovražil ter mu hotel povzročiti bolečino drugi pa, je oboževal te roke, njegov krut značaj, njegove kodre in oči. Ter sploh njegov glas. In zaradi tega dela sem se zasovražila. Zasovražila sem svoje telo, ki je tako kot je on rekel grdo in se odzove na njegove dotike, kot da je najbolj vroč samec na svetu.
A bote še bral? itak da, to je tak zanimiv, sam prosim pogostejš nexti
Vam je uredu? vse ok
Neham? ne SAM PROBI NEHAT, PA UMREM
Next? čim prej
27. avgust 2014
Neeeeeeeeeext
28. avgust 2014
neext
29. avgust 2014
hejaaaa
tuki je nov del posvečen Lauri Podbregar za katero upam, da bo še dolgo živela
vem bedn je...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"In vedno mi odgovori!"
Ugriznila sem se v ustnico od šoka saj me je prebudil iz mojega kreganja.
"Ali ni tako,da mora mož najprej svojo izvoljenko ujeti?" predrzno rečem.
"Pazi se me...!" me nepričakovano spusti in izgine neznano kam....

HARRY`p.o.v
Peljal sem po cesti mogoče kanček prehitro. Bil sem oblečenv črne kabojke in belo majico...na kateri so se videli madeži čokoladnega mleka,ki si ga nisem poskušal pobrisati saj je večino že Angelin pulover.

Spet se mi to dogaja! Komaj en dan jo poznam in moje telo je tako nenadzorovano ob njenem.
Skoraj bi jo posilil tam pred vrati.
Ko je tako predrzna je tako nwm...sexy?
Z glavo sem butnil ob volan in se z levo roko pobožal po mestu kjer je v vsej svoji veličini stal moj prijateljček...tako sem začutil,da mokrota, ki je kapljala iz njega prodira tudi skozi moje kavbojke.
Zavzdihnil sem razočaran nad sabo.
Najprej sem drgnil počasi, nato pa vedno hitreje.
Ko je njeno telo prislonjeno obenj on podivja pa četudi ni moj tip...
Prejle sem se komaj zadržal...raje sem odšel...vendar naslednjič se bom težje zadržal...
Sovražim jo.
Moje telo je pretresel silovit občutek, ko sem doživel orgazem...in spet samo ob misli nanjo...
Moja roka je bila limasta od moje na novo pridobljene tekočine in jezno sem zavzdihnil.
Eni ne počemo tega v avtu. ko pa to že počnemo povzročimo skorajšno smrt sebe.
No ja še vedno sem bil v oblakih tako močnega vrhunca... ja definitivno striptiz klub in preživeta ura z p****.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

wiiiiiiiii a nista pikija?
evoliaaaaa
a vam je ušeč?
next?
29. avgust 2014
u176150
u176150
Neext
29. avgust 2014
next
29. avgust 2014