u176073
u176073
neeeeeeeext + nova bralka
26. julij 2014
hei hei
Hvala usem ka berete
nov del je tuki....posvečen je pa .born.to.love. in London.†
uživajte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Počakaj tu." mi je naročil medtem ko je nesel nekam moje kovčke.
Začela sem se razgledovat naokoli. Točno pred mano so bile stopnice, na desni in levi pa neka vrata, ki so vodila nekam. Naenkrat se je za mano slišalo odpiranje vrat.
"Hej, doma s...." je utihnil nekdo sredi stavka. Z velikimi očmi sem se obrnila okoli in se zagledala v njega. Harry Styles in z njim neka punca.., ki je zgledala prijetna.
Cinično sem ga pogledala in za spoznanje malo dvignila glavo.
"Si le prišla?" zaničevalno bolj vpraša kot reče.
"Da. Hei, sem Angel Janne Gray." Se nasmehnem pinci, ki se mi je nasmehnila nazaj.
"Ria Jay Simpson." Imela je prelepe dolge črne lase in sive oči, ki so me na nekoga spominjale.
Zastrmela sem se v Harrya, ki me je gledal z neprikritim sovraštvom jaz pa sem ga nazaj pogledala z gnusom. Tako sva se minuto, dve gledala, da se je je Ria že nemirno prestopala, dokler ni prišel Paul po stopnicah: "Kje pa si bil? O živjo Ria." se ji je nasmehnil nato pa se je jezno zastrmel v Harrya, ki je le skomignil. "Pelji ju noter in Angel predctavi ostale!"
Ne, da bi me pogledal je stopil skozi vrata na desni, midve sva šle pa za njim.
"Torej ti si Harryeva zaročenka?"
"Ja"
Stopili smo skozi neka vrata in prizor, ki sem ga zagledala me je šokiral. Bili so tako normalo zdolgočaseni, da nisem mogla verjeti. Sedeli so na kavču, imeli noge na mizici in gledali televizijo.
Kar naenkrat se je Ria s smehom vrgla na Nialla, ki jo je presenečen objel.
"Angel! Prišla si!" Je skočil na noge Luois in pritekel do mene-Ostali so storili isto. Nerodno je premaknil roko in, ko sem mu jo podala me je potegnil v objem in me neto hitro spustil. Naenkrat so vsi začeli nrkaj govoriti, da sploh do besede nisem prišla. In opazila sem tudi, da Harrya ni več v sobi.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Ria:

Next?
26. julij 2014
u176073
u176073
neeeeext *-*
26. julij 2014
u176073
u176073
in hvala za posvečen next <3
26. julij 2014
u176150
u176150
Next
27. julij 2014
Neeext
27. julij 2014
next
27. julij 2014
u60555
u60555
Next
27. julij 2014
živjooooo
najprej res 1000000000x hvala usem ki berete :*
in tuki je nov del in upam da bote užival
(mmg sn že povedala da zravn dajem muske ki se netičejo besedila? )
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

"Tišina!" je zavpil Liam. "Takole bomo, Louis ti boš Angel razkazal hišo, Zayn ti greš z menoj v kuhinjo, Ria in Niall pa v sobo."
Sama sem jih gledala kot `tele v nova vrata´.
"Am?"
Liam se mi je opravičujoče nasmehnil. "predvidevam, da nas že poznaš Ria je pa Niallova punca. Po kosilu se bomo pogovorili, če nezameriš sedaj pa..." se odpravi za Zaynom v kuhinjo.
"Pridi" me prime Louis pod roko in me vodi po hiši. Na koncu ogleda pa se ustaviva pred vrati neke sobe.
"Ker nimamo nobene prazne sobe oz. je podctrešje nepospravljeno, smo z fanti sklenili, da ti dodelimo polovico te sobe." odpre vrata se mi opravičujoče nasmehne in izgine.
Počasi sem vstopila v sobo, ki je bila prostorna, v odtenkih črno-bele. Bila je pospravljena le na postelji, ki je bila zakonska, je ležala črna moška majica, zraven mize pa so bili moji kovčki.
Začela sem se razgledovat, odpirat omare in predale ter ugotavljala, da je to že od nekoga soba.
"Kaj počneš tu?" Harry.
"Kaj ti počneš tu?! To naj bi bila moja soba!" Hladno rečem in se obrnem ter zagledam mokrega Harrya samo z brisačo okoli bokov, ki me jezno gleeda predvidevam, da pred vrati kopalnice.
"Ne, to je moja soba!" Jezno reče in se mi začne grozeče približevat. Kmalu je bil tako blizu mene, da sem zavohala njegov moški šampon
"Kaj potem delajo tu moji kovčki?" Zmagoslavno rečem ter pogledam v njegove oči, ki se za spoznanje razširijo.
"Kovčki?" Se ihtavo obrne po sobi in ko jih zagleda steče iz sobe še vedno samo v brisači.
Zmagoslavno sem se zasmejala in odšla na vrh stopnic.
Od spodaj se je zaslišalo Harryevo kričanje. Spet sem se začela smejat, ko je Harry ves jezen s pogledom, ki bi lahko ubijal, prišel po stopnicah.
Videla sem, da mu je brisača zdrsnila niže in komaj še zakrivala njegovega prijateljčka. Morala sem se ugriznit v ustnico; da se nebi začela še bolj smejati.
Ko sem se končno pomirila je bil on že zdavnaj v sobi.
Še sama sem se odpravila vanjo vendar sem se pred urati morala ustaviti.
"Kreten! Odkleni!" Sem zavpila in začela butat po vratih. Šele čez pet minut mi je odprl ves oblečen.
"Leva omara." mi je mrko rekel in odšel v spodnje nadctropje.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
One Direction:

Dns mi neki dogaja ne mi zamert
Next?
28. julij 2014
u176073
u176073
neeeeeeeeeeeext <33
28. julij 2014
u176150
u176150
Next hitr
28. julij 2014
upsi tam namesto po kosilu je mišljen večera
28. julij 2014
u136817
u136817
next + nova bralka
28. julij 2014
next+nova bralka
29. julij 2014
next
30. julij 2014
Next
30. julij 2014
Hei hei
Jaz se resnično opravičujem ker danes nebo dela ker mi je neki računalnik zaštekov oz pr wifiju piše omejeneno in tu je glih tku kot da wifija sploh nebi blo -.-
Pišem sicer iz telefona ki normalno dela del imam pa nažalost napisan na računalniku -.-
Obljubim da dobite Next jutri zjutraj
Ne zamert
30. julij 2014
u176073
u176073
omg js sm se že ustrašla, da neboš več zgodbice pisala. -.-' vse je ok, ni panike zaradi enega nexta
30. julij 2014
u136817
u136817
jst sem se tud že vstrašla da zgodbice sploh ne boš več pisala
30. julij 2014
ok
31. julij 2014
hei hei
hvala da ste počakal :*
zaenkrat se vam še ni treba bat da bi nehala pisat
in tuki je nov del ki je posvečen miss.world <3
uživajte
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Odpravila sem se proti njej, da bi ugotovila kaj je z njo. Bila je prazna zato sem predvidevala, da lahko vanjo razpakiram obleke. Ura je bila približno devet in sploh nisem bila utrujena saj sem vso pot prespala na letalu: Vmes so me večkrat prišli iskat za večerjo vendar sem jim lepo povedala, da nebom jedla.
Na koncu, ko me je prišla iskat še Ria sem jo skoraj nadrla. Ja tudi taka sem znala bit kadar me kdo ni pustil na miru.
Ob pol desetih sem se preoblekla in pograbila ovojnico ter darilo katero sem predvidevala da je od `staršev´, ostala sem pustila v kovčku, in se odpravila v pritljičje kjer sem ostale našla v dnevni. Niti trudili se me niso pogledat in bila sem zadovoljna.
Odpravila sem se proti vhodnim vratom
"Kam pa kam princeska?" me je ustavil tečen glas, da sem lahko le zavila z očmi ter se obrnila proti njemu. "Prvo pravilo v tej hiši je: Jej takrat, ko jemo vsi, sicer boš stradal. To velja za vse." Me je domišljavo opogledal in najraje bi mu kaj zapičila v oči.
"Uau. A si mogoče njegovo pudlasto veličanstvo mogoče dela skrbi zaradi mene?" dvignem obrvi.
Takrat pa se premakne in kmalu začutim vrata za svojim hrbtom in njegovo stegno med mojimi nogami. Če bi naju sedajle nekdo videl bi mislil, da sva na sredi nečesa umazanega.
"Umakni se!" Jezno zasikam medtem ko me bolijo zapestja katera mi trdno drži in pritiska k vratom.
"Nikoli več mi nereči pudelj! Ali pa te bo kaj bolelo kar pa nočeš kajne?" Dvigne stegno višje, da sem izpustila stok. Zasmejal se je. "Nikar ne misli, da bom naslednjič nežen." preteče reče in se odmakne od mene.
Nisem ga pogledala samo odprla sem vrata in izginila ven.
Nisem mogla verjet. Kako se je lahko moje telo odzvalo tako?! In kaj je mislil s tem, da mi je tisto utaknil med noge? In da me bo naslednjič bolj bolelo? Kaj me bo posilil? Ne, tega nemore ali pač?
Medtem sem hodila po travniku za njihovo hišo proti gozdu? Si morate mislit, da je tu travnik kaj šele gozd? očitno sem pristala na robu Londona.
Priznam, ko sem hodila po gozdu me je bilo strah zato sem se raje vrnila nazaj na rob kjer sem odprla darilo.
Bila sem presenečena. Podarila sta mi nevtralno letalsko karto (lol sj vem de tu ne obstaja, ne mi zamert =) ) za let kamorkoli in s kateri kolim letom, ter karto za v Slovenijo in prav tako povratno. Vedela sem, da ju je to veliko stalo.
Začutila sem solzo, ko sem razgrinjala list papirja na katerem je bilo z Matejino pisavo s svinčnikom lično napisano:
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Harryeva soba:

evolaaaa tuki imam še tri uprašanja :
Vam je uredu?
Kaj se bo dogajalo med Harryem in Angel?
Next?

preveč smeškov -.-
31. julij 2014
u176150
u176150
-ja
-zaljubila se bosta
-ja
31. julij 2014
Neeeeext
31. julij 2014
ukazujem ti da nardiš next ker je zakon zgodba
31. julij 2014
aja pa
-ja
-posilu jo bo pol bo pa pobegnila ko jo bo pa najdu se ji bo opraviču
-itaaak
31. julij 2014
-ja
-nwm
-ja
31. julij 2014
u136817
u136817
Vam je uredu? ja
Kaj se bo dogajalo med Harryem in Angel? zalubila se bosta
Next? itaq da
neeext
31. julij 2014
heja hoja heja
Prvo kot prvo usi ste imel prou
in tuki je nov del, ki pa je beden in kratek
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Najdražja Angel!

Pa se je le zgodilo. Oprosti verjetno je to zate šok, vendar vedi da sva te imela vedno in te bova vedno imela najraje na svetu.
Mogoče Harry ni videti ravno najbolj hm? primeren zate vendar vedi; da je do svpje lastnine zelo zaščitniški in upam da bo lepo skrbel zate, sicer bo imel opravka z Andražem in nedvomno verjetno tudi z Anžetom.

Za tvoj rojstni dan ti podarjava resnico, katera ni za nobenega vesela.
Zraven sva ti priložila letalsko karto s katero lahko greš kamorkli želiš in kadarkoli ter karto za v Slovenijo, da naju prideš obiskat čez mesec dni ter nažalost tudi povratno za v London.

Sedaj pa še novica, ki ni prijetna...upisala sva te v 4. letnik umetniške gimnazije. Ne zameri toda tako je življenje.

Vem, da neznam biti tolažilna na papirju in, da sem use skupaj nerodno napisala.
Ampak vseeno NAJRAJE TE IMAVA! <3

Mateja & Andraž
P.S: Tvoja starša sta ti zapustila hišo in veliko denarja, katerega nemoreš upravljati do 21 leta razen če se prej neporočiš, lahko pa seveda vedno prosiš za majhno vsoto.
=============================================================================================
Solze so mi drsele po licih in kapljale na papir. Res ju imam rada. In glede na to vem, da sem bogata materialno in duhovno.
Ob tej misli sem se začela smejat. Smeh je mejil skoraj na histerij.
Nekaj mokrega sem začutila na čelu. Z roko sem segla tja in, ko sem jo ponesla pred obraz sem visela prozorno tekočino. Pogledala sem v nebo na katerem sem videla še več kapelj katere sem nato tudi začutila.
Vse sem pospravila nazaj v kuverto in se počasi odpravila proti hiši.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Next?
02. avgust 2014
u176150
u176150
Next
02. avgust 2014
u60555
u60555
next
02. avgust 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani