u94098
u94098
vem, da je teh tem že ogromno, ampak jaz hočem še eno svojo! sorry za slovnične napake!
» Mami prosim? Veš kako zelo si jaz, in Kath to želive? Prosim! V Sloveniji ni te šole! Prosim?« »Bom premislila. Pa še očeta vprašaj. Zdaj pa pojdi v sobo, ter jo malo pospravi, prosim.« Kmalu sem pospravila, nato pa sem se odpravila do očeta »Oči, jaz bi rada šla na umetniško gimnazijo.« »Ja, v redu.« »hhhhhhhhm…………………………….v…………………….. London?« »Kaj?« »ja, oči to je moja priložnost« »če si ti to želiš, lahko!« »OMG! Hvala oči!«
No zdaj pakiram, in se vam bom predstavila. Sem Bella Jessica Summer. Stara sem 19 let, in sem edinka. Nimam fanta, in na to sem ponosna. Moji starši so zelo bogati, ampak zaradi tega nisem nič vzvišena, in sem zelo radodarna. Imam eno BFF, Kath Anne Rain, in je stara enako kot jaz. Tudi ona gre na umetniško gimnazijo, in njej starši dovolijo. No gremo do mame, in ji povem očetovo odločitev. »mami, oči mi je dovolil. Ti si premislila?« »ja ljubica, sem premislila.« »In?« »Odločila sem se, da lagko greš, in si tam ustvariš novo življenje, saj ga v Sloveniji ni lahko najti! Zdaj pa na gaz, in pakirat!«
S tem me je zelo razveselila, hitro sem vzela telefon v roke, ter klicala Kath. Pogovor: (K-Kath, J-Jaz(Bella))
k-heii
j.heii
k-kaj si pa ti tako happy?
j-mama mi dovoli!!!
k-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!! Jeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj rešene sve te gnile Slovenije!
j-jesušek, takega odziva pa res nisem pričakovala. Ok grem jaz zdaj pakirat, se vidive jutri. Ob 03:30 sem pred vašo hišo
k-ok, baj
j-baj

Spravila sem se pakirat. Izpod postelje sem potegnila 4 kovčke srednje velikosti. Za pakiranje sem porabila 3 ure. Pripravila sem si obleke za jutri. Bele dolge korenček kavbojke, črno-belo črtasto majico, in all-starke. Make up pa si bom dala v mojo 'torbico'. Ob 19:00 sem šla spat, saj imam let ob 4:30. Sanjala sem prijetne sanje. V Londonu sem spoznala fanta mojih sanj! Ravno, ko me je hotel poljubiti, me je prebudila budilka. Značilno! Hitro sem se uredila, kovčke nesla v avto, se poslovila od staršev, nato pa se odpeljala. Okoli pol štirih sem prispela pred Kathino hišo. Ona me je že čakala. Hitro sve dale še njene kovčke v avto, pogledale po Ljubljani, nato pa se odpeljale na Brnik. Letalo je imelo nekaj minutno zamudo. Vkrcale sve se, nato pa naju je zmanjkalo. Imela sem čisto iste sanje, kakor prej. Njegov obraz pa je bil meglen. Zbudile sve se na glas stevardese, ki je oznanjal, naj se pripnemo, saj pristajamo. Z Kath sve planile k oknu, od kod je bil prečudovit razgled nad London. Čez nekaj trenutkov smo pristali. Kako neverjeten občutek! Končno! S taxijem sve se zapeljale do najine hiše, ko sve zagledale dve vili. Pred eno se je ustavil najin taxi. OMG! To je najina hiša?! Ko sve vstopile so se najine čeljusti povesile do tal! Kristusove gate, kakšna hiša,……………………

me:

kath:

13. november 2012
next
14. november 2012
u103099
u103099
next c:
14. november 2012
u94098
u94098
nextam, ko pridem domov
14. november 2012
u94098
u94098
Kristusove gate, kakšna hiša,……………. Tega pa res nisem pričakovala! Šle sve iskat sobe, kuhinjo, dnevno, knjižnico, jedilnico, sobe za goste, itd. Končno sve preiskale celo hišo, nato sve si izbrale svoje sobe. Odločile sve razpakirati, ko je v mojo sobo pogledala neka gospa, srednjih let. (vsi pogovori potekajo v angleščini?) »kdo ste pa vi?« »sem vaša pomočnica« »pomočnica?« »ja?« »aha, ok.hvala« kaj? Še pomočnico bove imele? No, ok. Šla sem na fb, in twitter, ko sem videla, da imam novega sledilca. Ime mi je bilo malo znano. »Hm. Louis Tomlinson. Kako mi je znan!« kmalu sem končala, in šla pomagat Kate. Odločili sve se, da greve malo raziskat London. Šle sve peš. Vzele sve en iPod, in vsaka si je dala v uho eno slušalko. Poslušale sve RBD! Ja, sve njihove fanice, čeprav jih več ni. Pač! Ravno sve pele pesem Salvame, ko je v mene priletela nogometna žoga. Padla sem po tleh! Vse me je bolelo!bile sve pred sosednjo vilo, kraj, kjer se je to zgodilo. Slišala sem neke vzdihe, potem pa zagledala 5 glav. Bilo je 5 fantov. En je bil kodrast, en je imel oblečeno črtasto majico, en je imel rahlo kodraste lase, en je imel frizuro pošlihtano v nulo, in en blondinec. Bili so mi znani! Do mene je pritekel tisti črtko, ter se začel opravičevati, in opravičevati, in opravičevati! Zadosti mi je bilo tega opravičevanja! Vstala sem, in dejala »Zdaj pa je dovolj! Bi lahko utihnil, prosim?! Tega opravičevanja imam vrh glave! Aja, sem Bella! In vi?« vsi so naju začudeno pogledali, in se začeli smejati »kaj se smejete?« »nas ne poznaš?« je rekel kodrček »ne?« in črtko je začel naštevati »jaz sem Louis Tomlinson, ta koder je Harry Styles, ta rjavko je Liam Payne, oni z perfektno frizuro je Zayn Malik, oni blondinec pa je Niall Horan!« potem pa so se zadrli »And we are One Direction!« »Kristusove gate! Ti, Louis, ne? Ti si mene followal na twitterju!« »čakaj malo, pa res« »aja, Kate, sorry, da sem te zapostavila. To je moja BFF Kate« »za nas pa že veš« nato pa so vsi začeli prosit, naj kaj zapojeve. Pele sve RBD-Nuestro Amor Ko sve končale, so vsi imeli čeljust na tleh. Pa ne no, zdaj bodo začeli z 'kako lepo pojeta. Morali bi tekmovati na X-Factorju,….' In tako je bilo! »ZDAJ PA DOVOLJ! TIŠINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nehajte z tem hvalisanjem, ker ne pojeve glih kaj lepo!« se je kar naenkrat zadrla Kate »mislim, da mi bereš misli Kate« sem dodala…………………………………….
14. november 2012
u94098
u94098
»mislim, da mi bereš misli Kate« sem dodala. Poslovili smo se, nato pa sve se midve odpravile v mesto. Obiskale sve London Eye, Big Ben, Tower Bridge, in jasno, trgovine,…. V trgovinah sem si kupila 3 črtaste puloverje, 5 korenček kavbojk, različnih barv, 2 jesenski jakni, 4 jopice, 2 allstark, 2 'škornje', in ene salonarje. Kate pa si je kupila 3 jesenske jakne, 2 jopici, 4 korenček kavbojke različnih barv, 3 allstarke, 1 'škornje' in dvoje salonarje. Domov sve prišle čisto kaput, se stuširale, in padle v postelji. Zjutraj sve se zbudile okoli 11:00. Oblekla sem si ene kavbojke, en črtast pulover, in obula allstarke. Peš sem šla v trgovino, ko sem videla punco, ki joče na klopci pred parkom. Šla sem do nje in spregovorila »kaj je narobe?« »mama, in oče sta umrlaaa!!!!« in bruhnila v jok »koliko pa si stara?« »17 in pol« »ojoj« »in za pol leta me hočejo dati v sirotišnico, če ne najdem skrbnika« »kako pa ti je ime? Jaz sem Bella.« »Jaz sem Lisa Rey« »ok, našla si skrbnico« »kako?« »ja, mene. Stara sem 19 let in sem lahko tvoja skrbnica« »OMG! Kako sem vam hvaležna!« »prosim, ne me vikati, saj sem od tebe starejša le leto in pol« »ok, hvala Bella« vstale sve, in šle v sirotišnico izpolnjevat izjave. Podpisala sem milijon papirjev, nato pa sva se odpravili domov. Vmes sva se pogovarjali, in ugotovila sem, da je DIRECTIONER! O SHIT!!!! Bom že nekako uredila. Šle sve v trgovino, da sem ji kupila nekaj oblačil. Kupile sve 12 korenček kavbojk različnih barv, 10 dolgih majic, 5 tunik, 12 kratkih majic, 7 majic ki niso zakrivale popka, 3 korenček kavbojke naravne barve, 8 kratkih hlač, 5 pulovrov 4 allstarke, 2 športne, 3 'škornje' in 3 salonarje. Nato sve šle k frizerju, kjer sve ji spremenile frizuro, in jo prebarvale. Sledila je kozmetičarka, zame in zanjo, nato sve šle na kavo. Okoli 17:00 sve se odpravile domov! Videla sem, da imam 5 neodgovorjenih klicev od Kate, in 12 sporočil! OJOJ! Nisem ji povedala! Ok, saj bo razumela. Kmalu sve prispele. Ko je videla hišo, je naredila še izraziteje presenečen obraz, kakor midve. Ni mogla verjeti, kako sve bogate. Ko sve vstopile, je bilo v preddverju, kakor, da bi divjal orkan!! »KATE!!!!!!!« »Ja?« »mi lahko poveš, kaj se je zgodilo tukaj?!« nato pa se je zgodilo to, kar sem upala, naj se ne. Vskočili so fantje. »MI SMO KRIVI!« so se drli iz dnevne. Kar naenkrat pa je Lisa začela jecljati »One Direction? Sem jaz gluha, ali imam prisluhe?« »nimaš prisluhov« 'zletela' je v dnevno, nato pa padla po tleh. Ojoj, omedlela je! Fantje so se obrnili, in zagledali, kaj se je zgodilo. Liam je tekel po alkohol, Kate pa po blazinico za obraz. Pod nos smo ji dali alkohol, in kmalu se je zbudila! Mislim, da misli, da je v najlepših sanjah sveta. Spet je začela jecljati »One Direction?!« »Ja! To smo mi!« nato pa sve z Liso VSEM, VSE obrazložile! Končno so dojeli, kje sem bila, in zakaj toliko vrečk. Šla sem ji pomagat pakirat, in ugotovila sem, da imam jaz ogromno oblek. Četrt jih ne nosim. Sem si mislila. Dala sem jih v eno plastično škatlo, in nesla Lisi. Nato sem ji pomagala pospraviti! Okoli 19:00 sve končale, in se pridružile ostalim!
sliko dam jutri
15. november 2012
u103099
u103099
next
15. november 2012
u94098
u94098
Lisa:

punce, danes na žalost nimam časa nextat, ali pa kratkega
16. november 2012
u94098
u94098
zdaj vam dam slike, in poleg ime, pa čeprav jih še ni v zgodbi.

Elle:

Sarah:

Tanya:

17. november 2012
u94098
u94098
Okoli 19:00 sve končale, in se pridružile ostalim! Videle sve, da so že pospravili. Odpravila sem se kuhat večerjo. Spekla sem ameriške palačinke zraven pa karamelo. Niall je planil na hrano, kaj bi pa lahko pričakovali. Ko so se fantje najedli, so šli domov. Me pa smo se odločile, da se bomo malo spoznale. Pogovarjale smo se do pol dveh zjutraj, nato pa smo šle spat. Zjutraj sem se vstala okoli pol enih. Ko sem prišla v dnevno, sem zaslišala, kako se prevračajo lonci. Videla sem Sue (pomočnico) kako kuha kosilo, in se zavedla, koliko je ura. Hitro sem se šla uredit, rahlo naličit, in iskat ostali dve. Ko sem se vrnila v sobo, sem zagledala punci, in fante, kako igrajo nogomet. In to brez mene! UH, KAKO JIM BOM NAPELA!!!! Še najbolj pa Kate in Lisi, saj sta vedeli, da je to moj naj hobi. Hitro sem si oblekla Messijev dres, obula kopačke, nadela ščitnike, ter poletela na dvorišče. »KAKO SI DOVOLITE?!« »?????« »kako si dovolite igrati, in to BREZ MENE?! Kate, Lisa, kako mi bosta to objasnili?« »j-ja-a-a če p-a-a- si tako lepo spala,…..« »ja in, veš da sta petje in nogomet moj lajf,…..« vsi smo bruhnili v smeh, ko je louis zacvilil »obrni se, obrni se…iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii messijev dres!« »ja, messijev dres. Čakaj, obrni se ti. Dres, Tomlinson? Čakaj malo, pa meni je ena moja teta podarila takega, rekla je, da ga njena hči noče več, saj ni več Directioner!« »jejjjjjj, nisem ednini!« »lol, ok gremo igrat, ali ne, ali pa bomo tukaj pustili korenine?!« »gremo igrat!« so se zadrli v en glas! »igramo: jaz, Bella, Harry, in Kath. 2. ekipa pa Lisa, Zayn, Niall, in Liam.« je rekel Louis. Zmagali smo mi, kot ponavadi. Nato smo šli na kosilo k fantom. Ko smo pokosili, smo šle punce k manikerki, kozmetičarki in frizerki. Lisa je medtem pri frizerju brala neke revije. Ko smo pešačile domov, me je polila neka mlada punca z vročo kavo. Zavcilila sem, ona se mi je pa začela opravičevati. Not again! Ok, nekako sem zdržala. »joj, oprosti, nisem namerno« »nič hudega. Sem Bella, to je Lisa, in to Kath« »oh, joj, res mi je žal, btw jaz sem Elle, in to je moja BFF(pokazala je na neko mlado punce nedaleč stran, v trafiki si je kupovala revijo) Tanya. TANYA, PRIDI MALO SEM!« no, prav prijetni sta. »dober dan, sem Tanya, in vi?« »ne me vikat prosim. Jaz sem Bella, to je Kath, in to je Lisa« »pozdravljene« šle smo na kavi, in si izmenjale številke,…………….. sledijo slike
17. november 2012
u94098
u94098
Bellina nova frizura:

Kathina nova frizura:

17. november 2012
u94098
u94098
Povabile smo jih domov, da se bolje spoznamo, da spoznajo naše sosede, in prijatelje. Strinjali sta se, jaz sem plačala, nato pa smo se odpravile. Ko smo vstopile v hišo, smo SPET zagledale tak nered, kakor, da bi padla bomba v hišo. Jaz , Kath in Lisa smo se naenkrat zadrle »FANTJE!!!!!!« vsi so se prilimali v preddverje, ko sta jih pa opazili Tanya in Elle pa sta samo vzdihnili. Harry je stopil do njiju, in se jima predstavil. Ojoj, tukaj se pa bo nekaj pletlo. Odločili smo se, da pospravimo, nato pa se gremo flašo resnice. Lisa je najmlajša, zato je vrtela ona. Ustavilo se je na meni, in na Louisu. »Bella, resnica ali izziv« mislila sem si, da niti ne bo tako hudo »izziv« »poljubi louisa« »what?!« »yes, kiss him!« »I kill you!« louis je samo tiho sedel, in zardeval. Vstala sem se, šla do njega, ter ga poljubila. Slišalo se je samo oooooooooo ali uuuuuuuuuuu! To smo se igrali do enajstih zvečer. Tanya in Elle sta prespali pri nas, saj bi bilo pozno, in malo nevarno hoditi zvečer naokrog, in to dve punci. Mesto je vseeno mesto. Spali sta v sobah za goste, saj imamo 3 sobe za goste.
ČEZ NEKAJ TEDNOV:
»Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Kaj ste zmešani?!?!?!?!!?!?!?!?« arrrrrrrrrrrrr, polili so me z ledeno vodo! ARRRRRR! »Bella, vstani, danes se začne šola!« »PA KAJ ME NISTE MOGLI ZBUDIT NA MIRNEJŠI NAČIN?!?!?!« »saj smo te poskusili?« »STE?! Čigava zamisel je bila to?« vse oči so se uperile v Louisa. »ne glejte mene, nismo se tako zmenili« vstala sem se, in pognala v beg. Bila sem hitrejša, mu skočila na hrbet, ter ga vgriznila v ugo. Zacvilil je kot pes! Ojoj, zamudile bomo! Pognala sem se v kopalnico, od tam pa v mojo garderobo. Vzela sem si obleke, šla pod tuš, si oprala lase, jih posušila, se oblekla, lase sem si pustila spuščene, nadela pa sem si rahel make up. Zletela sem v sobo, pograbila torbo, jo povesila čez ramo, obula allstarke, in hitro stekla v preddverje. Tam so me čakali vsi. »kaj vi greste tudi?« sem vprašala fante »jasno!« ojoj, cviljenje. Ok, Bella navadi se! Vsedli smo se v moj in v Harryjev avto, ter odpeljali. Kmalu smo prispeli. Huh, nismo zamudili, saj so bili dijaki še zunaj na dvorišču. Stopili smo iz avta, in fantje so nam zaželei srečo! To so slišale punce, ko je ena pristopila do nas, in dejala »ve ste novinke, ne?« »ja« »oh, oni so prišli z vami?« »ja, jaz sem Bella, to je Lisa, ona pa je Kath. Aja, onidve pa sta Tanya in Elle.« »aha, hvala, čakajte malo. Vi se mi zdite malo znani« ja rekla fantom. Ne no! »ja vemo, saj smo One Direction« »KAJ?!« vsi so se obrnili proti nam, in samo začudeno gledali. Punca je omedlela, nek fant je pritekel tja, jo dvignil, in nesel v šolsko ambulanto. Šla sem z njim. Zdravnica je rekla, da je doživela samo šok, in zaradi tega omedlela. To sem povedala tudi ostalim, ki so si vidno oddahnili. Poslovili smo se, me pa smo stopile vratom v novo šolo naproti,…..
19. november 2012
u94098
u94098
bellina oblačila:

predstavljajte si, da ima obute bele allstarke
19. november 2012
Next
19. november 2012
u94098
u94098
tenkju, lahko malo oglašuješ pliz?
19. november 2012
u94098
u94098
punce, zbrisalo mi je next z worda! arrrrrrrrrrrrrrrrrrr! pišem novega
20. november 2012
u94098
u94098
ČEZ ENO LETO
»dober dan, sem dobil Bello Jessico Summer?« »ja, ste izvolite« »moram vam sporočiti žalostno novico. Vaša starša sta imela prometno nesrečo, mama je v borbi za življenje, oče pa ima polomjenih nekaj reber, in pretres možganov« »neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!« »dober dan, sem kath, mi lahko povesto, koliko možnosti ima gospa za preživetje?« »na žalost samo 30%« »ok, v UKC pridemo, kakor hitro bomo mogli, saj smo v Londonu« »ok, adijo!« »hvala, adijo, se vidimo« »Sarah, pojdi skuhaj en čaj za Bello« »ok« »bell, jaz nama grem spakirat kufre, ti pa se pomiri« punce, in fantje so izginili. Katj nama je šla spakirat kufre, jaz pa sem se pomirjala. Ko sem se dokaj pomirila, in šla v preddverje, sem tam zagledala vse punce in fante z svojim kovčklom. Lou je pa visel na telefonu. Govoril je o nekem letalu. Kmalu je prišla Kath s kovčkoma. »gremo z zasebnim letalom« je rekel lou »ne, saj je čisto ok« »ne, saj bomo tako prej prišli. Končno grem v slovenijo, tam še nise bil. Pa čeprav grem zaradi slabe stvari, bom jo videl« »ok, gremo« kmalu smo prišli na letališče, se vkrcali in odleteli. Jaz sem zaspala. Zbudila sem se na sunek, ki mi je priletel v ramo. »vstani zaspanka, smo nad Brnikom« mi je rekla Kath. Ojoj, tukaj smo. Ko smo pristali, nas je čakal kombi. Louis se je vsedel za volan, jaz pa sem bila GPS! Drvel je 170 km/h po avtocesti. Na UKC smo prispeli čez 20 minut. Pred ambulanco sem 3 globoko vdihnila, nato pa vstopila. Gospa na recepciji me je napotila na intenzivnega v sobo 17! 17 je moja srečna številka. No trenutno ni. Vstopile sve midve z Kath, saj je mama naju poznala. Videla sem, da je odprla oči, in rekla »Bella, Kath, pikici moji. Samo zaradi tega sta prišli iz Londona, in plačevali karte?« »saj nisve plačale, in prišle sve z zasebnim letalom enih prijateljev! Ampak nehajmo o tem, kako se počutiš?« »ko vaju vidim, se počutim boljše. Kako je oče?« »oče ima zlomljenih nekaj reber, in pretres možganov, ampak je izven nevarnosti« »huh, oddahnila sem si« »bi lahko zdaj malo pele, saj do zdaj nisem spala« »ok« začele sve peti Moments-One Direction »kdo pa poje to pesem?« »mi« obrnile sve se, in zagledale ostale. »rekla sem vam, da počakajte zunaj« (mama je vprašala v angleščini) »uh, vredni greha« »mama!« (dalje je govorila v slo) »ja, sem že tiho.« malo smo se pogovarjali, nato pa se odpravili v našo hišo, ki je nekaj metrov od UKC. Ko smo razpakirali, se se preoblekla, in se vrnila v bolnišnico. Spotoma sem šla v kiosk, in kupila nekaj revij, ko sem na eni zagledala »One Direction fantje so odpotovali z svojimi sosedami še nam neznano kam« ojoj, zdaj mi je manjkalo samo še to,…………
20. november 2012
u94098
u94098
bellina oblačila:

20. november 2012
neeexxtt+nova bralka+cool zgodba!!!
20. november 2012
u94098
u94098
tenks, danes pa mogoče jutri ne bo nexta
21. november 2012
u94098
u94098
Res, le to mi je manjkalo! Kar naenkrat je do mene pritekla punca stara okoli 16 let »lahko dobim avtogram?« »ja, ampak zakaj, saj nisem slavna osebnost?« »ampak poznate 1D, in že to mi dosti pomeni« »izvoliš« poskočila je od sreče, jaz pa sem nadaljevala pot v bolnišnico. Ko sem prišla do mamine sobe, sem zaslišala glasen smeh. Vstopila sem, in zagledala mojega očeta, ki je mami govoril vice. Ko sta me zagledala, sta me povabila medse. »kaj je razlika med slonom in mušico? Ne vem, ker mi še slon ni padel v oko« spet se je razlegel glasen smeh. Tako smo nadaljevali kaki 2 uri. Nato sem se vrnila domov, saj sem hotela z Kath ostalim razkazati Ljubljano in seveda Slovenijo. Vzeli smo si 3 tedne, ko se je mami poboljšalo in šli na potovanje po naši mali državi. Najprej smo šli v Prekmurje, v moj najljubši del države, saj tam živi moja babica, in to v Strehovcih. Obiskali smo moje bivše sošolce. Ko so moje bivše sošolke videle, koga imam s sabo, so vse začele jokat. Prvo kaj je blo, je blo to, da so prosile avtograme, in se slikale. Ne vem, zakaj sem prej nisem pozanimala, če so Directionerke,… skupaj smo šli na kosilo, nato pa se odpravili dalje. Tako so minili ti trije tedni. Mami si je opomogla. Mi pa smo se odločili, da gremo na počitnice v Črno Goro. Šli smo z letalom, v Mišiće (tam sem že bla, tudi v real življenju) k mojemu prijatelju, no pravzaprav prijatelju mojega očeta, se tam razpakirali, in šli na plažo. Tja smo šli z busom, ki pelje vsako eno uro gor, in vsako eno uro dol. Torej ob 9:00 dol in ob 9:30 gor. Vozi pa od šeste zjutraj, do ene ponoči. Na plaži je prva stvar, ki se je zgodila bila ta »AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA………………………« si že predstavljate do je bil to? Ja, Directionere. Fantje so dali nekaj avtogramov, slik, in podobnih stvari. Neki punci bi se morali podpisati na oblečene spodnjice, ampak, ker so stali na pomolu, smo se spogledale, prikimale, in jih rešile. Zagnale smo se v tek, in jih porinile v vodo, za njimi pa skočile še me. Tako nam je minil dan čisto hitro. Doma smo se odločili, da tukaj priredimo koncert, kjer bi nastopali fantje, in me punce. Ne vem, zakaj me tudi, ampak, mislim, da pojemo vse zelo lepo, zato smo pritrdile. Koncert je bil naslednji dan zvečer. Spat smo šli okoli pol dveh zjutraj. Zjutraj sem se zbudila okoli desetih. Ostali so se že vstali, in pustili sporočilo. »heii, mi smo se zbudili, pripravili zajtrk, in vaju pustili spati. Smo na plaži. Čaoo« vaju??? Šla sem gledat v sobe, in tam videla louisa, v boksarcah. Poskočila sem, on pa je ravno takrat pogledal proti vratom. Nasmehnil se mi je, in se oblekel. Šla sva na teraso, in pojedla zajtrk. Nato sva se preoblekla, in se pridružila ostalim na plaži. Ravno so se kopali, midva pa sva razpakirala. Kar naenkrat je v mene priletela neka žoga. Zasukala sem se, in za roko slučajno potegnila louisa, padla sva na tla, tako, da je bil on na meni. Oba sva zardela, mladina na plaži pa se je smejala. Vstala sva se, in šla v vodo. Tam me je nekaj zagrabilo za noge, in potegnilo pod vodo. Ko sem priplavala na povrje, sem videla celo rdečo Kath. Zagnala sem se vanjo, in sve se tunkale. Kar naenkrat je Kath izginila. Ugotovila sem, da jo je pod vodo potegnil Zayn. Kar naenkrat sem se vrnila pod vodo jaz. Zdaj me je potegnil louis. kako je mogel? Požrla sem liter vode najmanj. To mu bom vrnila! In že vem kako! Hihihi. Popoldan smo se vrnili, se stuširali, in uredili za koncert,……………………………………………….
23. november 2012
u94098
u94098

tanyina obleka:

moja obleka:

sarina obleka:

ellina obleka:

kathina obleka:

lisina obleka:
23. november 2012
u94098
u94098
lisina obleka je prva zgoraj
23. november 2012
u112218
u112218
Neeeeeeeeeeeext!
24. november 2012
u94098
u94098
http://www.igre123.com/forum/tema/super-top-model-by-tjasa.tomlinson/42736/ bi se mogoče prijavila katera?
24. november 2012
nextttt
25. november 2012
u94098
u94098
Ko smo se oblekli, in uredili, smo se odpravili na koncert. Fantje so zapeli album Up All Night, in Take Me Home. Me smo pele RBD-tour generacion en vivo, in Nuestro Amor. Publika je bila navdušena. Koncert je trajal kake 4 ure, peli pa smo izmenično, saj oni dva albuma, in me dva albuma nebi zmogli. Na koncu smo se vsi utrujeni vrnili domov. Sploh se nismo tuširali, ali preoblačili, nekaj smo si spili, nato pa popadali v postelje. Zjutraj sem se vstala okoli dvanajstih, ko sem začutila pod mano nekaj mehkega. Odprla sem oči, in skoraj padla iz postelje. Ležala sem na LOUISU! On pa me je gledal! Aja, saj ni mogel vstati. »oprosti, saj nisem namerno. Oprosti« zdaj pa sem jaz začela z tistim opravičevanjem. On sem mi je le smejal, in me gledal. Verry funny, yes! Šel je v kopalnico, in se stuširal. Jaz sem do tačas šla na teraso. Ko sem stopila ven, so ostali začeli žvižgati. »PA KAJ VAM JE LJUDJE!? Saj nisem jaz riva, da sem tako zaspala?! Ali?« »vsi so utihnili, in prikimali« ko je lou končno prišel iz kopalnice, sem se vanjo pognala jaz. Tam sem zagledala totalen nered. Nekako sem se stuširala, oblekla kopalke, in eno poletno obleko. Tako sem stopila ven! »louis william tomlinson! Takoj pospravi kopalnico!« »???« »TAKOJ!« »jasno« šel je v kopalnico, in jo pospravil, mi pa smo do tačas spakirali stvari za na plažo. Ko je končal, smo šli z busom dol, in se razpakirali. Tudi danes mo bili v središču pozornosti. Šli smo na skakalnice. Ker sem hrabra, in imam rada izzive, sem šla na najvišjo skakalnico. Ko sem skočila na glavo, seveda pravilno, so vsi žvižgali. Lol! Za mano je skočila Kath, Zayn pa z skakalnice nižje. Skupaj sta priletela v vodo.

KATH
Ko sem skočila v vodo, seveda na glavo, kakor Bella, sem začutila dvojni sune. Ker pod vodo gledam, sem videla, da sva z Zaynom skočila naenkrat. Pod vodo sva se zaletela, in SLUČAJNO poljubila!
BELLA
Tukaj pa se nekaj zapleta. Vrnili smo se na plažo, in igrali odbojko, punce proti fantom. Sarah je sodila. Ker sve midve z Kath igrale odbojko 2 uri tedensko, smo z lahkoto punce zmagale. Kot nagrado, smo se vse naenkrat vrgle v morje, s pomola. Vse smo skočile 1. Bombico, 2. Pa na glavo, in to pravilno. Fantje, ne samo 1D, ampak vsi, so spet začeli žvižgati. Not again!
25. november 2012
nexxttt
25. november 2012
u94098
u94098
Not again! Že spet to žvižganje! »fantje, imam en predlog. Me vam bomo malo zapele, in zaplesale eno koreografijo, ki se je učimo na vajah v Londonu, če nehate žvižgati« »(vsi fantje na plaži so se spogledali) DA!« pele smo Rock Me- One Direction, nato Moments, potem pa smo zaplesale na What Makes You Beautiful. Punce so me začudeno gledale, ampak so pele. Huh. Okoli 20:00 smo šli domov. Šla sem se tuširat, nato pa delat, nekaj kar nisem že dolgo časa. Lakirala sem si nohte, na rokah in na nogah. Ko se je posušilo, sem si naredila masko za obrat, in šla ležat na visečo mrežo. Kar naenkrat je vame priletela neka mala blazina. Vstala sem se, in pogledala okoli. Vsi so se smejali, in gledali Louisa. Zagnala sem se vanj, in ga začela pikat med rebra. Kar naenkrat sem se stresla, kakor bi me stresla elektrika. Stepla sem se, in nadaljevala z svojim delom. PIKANJE! < 3 vlegla sem se nazaj, in se zaposlila z branjem Angelologije. (zanimiva knjiga, priporočam) okoli 23:00 sem šla spat, ostali so se še nekaj pogovarjali. Ker še nisem spala, se čutila, kako me je nekdo pobožal. Zelo narahlo sem odprla oči, in videla Louisa. Bil je obrnjen stran, zato me ni videl. OMG!!!!!!!!!!!!!!! Končno sem nekako zaspala. Sanjala sem neke čudne sanje. »AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! PA KAJ STE ŠE BOLJ ZMEŠANI, KAKOR STE BILI?!?!?!?!?!!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!« zbudili so me tako, da so šli na plažo, mene vlekli s sabo, in me vrgli v vodo. Opazila sem, da sem v kopalkah. »aja, kdo me je preobleke?« »jaz sem te« je rekla Kath. Če me je ona, pol OK! Šla sem si kupit en kebab meni, ter ostalim, torej 13 kebabov. 6 punc, 5 fantov,ampak štejem Nialla kakor 3. Nato sem nam še šla po 13 palačink, in po pijačo. Vrnila sem se oborožena. Kakor sem pričakovala, je Niall takoj napadel hrano. Ko je pojedel 3 kebabe, in 3 palačinke, je vprašal, če nisem prinesla več. Pa kam spravlja hrano?! »ne nisem, poleg tega, pa se razpočiš, če boš še jedel« vsi so se zasmejali, jaz pa sem se šla kopat. Samo še 10 dni smo tukaj, nato pa gremo v London. Malo ga že pogrešam, pogrešala bom pa tudi to. No, jaz pogrešam še muhe, verjetno. ŁoŁ. Sem nora. Ko sem šla iz vode, me je nalašč spotaknil nek mulc. Mulc se je vstal, in me začel šlatarit. Ko je Louis to videl, je pritekel do mene. »je kaj narobe?« »ja, pikec moj. Ta norc me je spotaknil, nato pa še začel šlatarit.« louis me je pogledal z tistim WTF?! Pogledom. Verjetno zaradi onega 'pikec moj'. Jaz zmešana. Louis in oni mulc (star okoli 1 sta se kregala. Kar naenkrat je Louis onega boksnil v nos. Hitro sem ga potegnila stran, k našim brisačam. »tega pa ti res ni bilo treba« »saj pa nima spoštovanja do tebe. Aja, kaj je bilo z tistim 'pikec moj'« zardela sem »malo sem ga podžgala. Pa saj nisi slab« nasmejal se je, nato pa sem ga prosila, če mi namaže hrbet. Mazal ga je tako nežno, tako mehko. Bilo je tako prijetno,…..BELLA! ZRESNI SE! No super, bom se začela kregat sama z sabo! Saj bom še za norišnico! Kriza! Na soncu sem zaspala, dokler me ni Louis zbudil, in me poslal na senco. OMG! Kako je ta človek pozoren do drugih! Takega si lahko punca samo želi, jaz pa ga imam na dosegu roke. Ahh, Bella, pa kaj govoriš! Tako sem se zasanjala, da sploh nisem opazila, da so me dvignili, in nesli nad vodo. »neeeeeeeeeeeee« plusk! Spet v vodi, spet!
26. november 2012
nexxtttt
26. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani