Zdravo, tukaj sem z novo zgodbico.
To sem imela že dolgo v mislih, navdih v to zgodbico me je popeljal video iz resničnega življenja na YouTube.
Zgodbico ne bom prekopirala ampak jo bom spisala sama

Upam da boste uživali ob branju. Če imate čas pa še pokukajte na moje druge teme.

Wheare you?
...........................................................................Alysa Hunter.............................................................
Tonila sem v žalost, klicala sem ju ampak se nista oglašali. Žal mi je da sem gledala v svoj prenosni telefon iz katerega je žarela žalostna usoda mojih 2 hčera. Z solzami v očeh sem pobrala delček igrače na tleh " Gospa, mogoče je to vaš otrok? Našel sem ga ležati ob cesti na tleh" me je ogovoril mladenič. Nisem morala pogledati nisem smela " Gospa, je vse vredu?" tedaj sem pogled namenila samo njemu, s kančkom očesa sem pogledala proti detu, katerega sem rodila. Nasmehnila sem se in kristalne solze so se zlile na moje lice " Georgie " sem potiho rekla in jo prijela za roko, njena druga roka se je osvobodila iz zapestja mladega gospoda, ki je še vedno čakal na zahvalo. Objela sem Georgie na kolenih, in jo poljubila na lice " Hvala vam" sem na kratko dejala in mu segla roko.
......................................................................... Georgie Huter............................................................
Nisem imela razloga za srečo. Stal je tam in ponujal sladkarije. Ginny,ki je bila stara komajda 4 leta je poprijela za sladkarijo in jo nesla proti ustim " Daj še ti vzami" me je pripričeval moški oblečeno v črno. Pogledala sem stran. Pogledala sem mamo. Zopet je bulila v zaslon ekrana na telefonu " Hey, pusti mojo sestrico" sem dejala z mirnim tonom in Ginny prijela okoli pasu, ko ji je le-ta moški podal svojo ogromno roko. Moški oblečen v črno me je potisnil proti tlom in dejal : " Pusti naju na miru, če ne se ti bo zgodilo nekaj hudega srmklja " ob tem sem začela natiho jokati. Bila sem preneumna da bi poklicala mamo. Hotela sem biti nekaj, nekaj pomebnega. Začela sem teči proti moškemu, ki je nesel mojo sestrico stran od družine. Poprijela sem ga za njegovo hlačnico na robu ceste, katero je prečkal. Odrezal se je hitro in z sestričino glavo treščil v mene. Pred očmi mi je nastala tema " Hey, mala si vredu?" je govoril najstnik pred menoj in me nosil proti parku. Nisem se morala zbrati. Pozneje sva prišla do mame, kateri sem povedala vse kaj se je zgodilo.
Vas zanima, kaj se dogaja Ginny, kakšne namene ima moški v črnem narediti z njo?Podajte nexte in novi del bo prišel kmalu
03. november 2018
Next
03. november 2018
Mama je iz telefona vzela prenosni telefon in začela klicati policiste " Tukaj receptorka, kako vam lahko pomagam?" je vprašala, mama je vsa hripava in z nemirnim glasom odgovorila : "Zdravo" "Prosim pomirite se, in mi povejte kaj se je zgodilo" je z hladnim glasom rekla receptorka in pričakovala odgovor. Mama se je pomirila " Ugrabili so mi hčerko, strejša sestra je vse opazovala, poskušala jo je zaščititi ampak je bil neznanec premočan" je odgovorila mama in še naprej jokala "Kako ste našli strejšo hčerko?" je vprašala receptorka " Zraven mene stoji mladenič, ki mi jo je prinesel nazaj v naročje. Ničesar ni videl, samo mojo ležečo hčerko " je odgovorila mama, telefon na fantovem telefonu je zazvonil " Moram iti! " je rekel kratko in se poslovil " Kako je ime, deklici?" je vprašala receptorka " Mlajši Ginny Hunter, ki je ugrabljena, strejši, ki pa je bila priča pa Georgie Hunter " je mama odgovorila " Pridita na postajo, več se bosta zmenili z policistom McLiben. Kako ste rekli da vam je ime? " je prijazno vprašala in zakašljala " Ime mi je Alysa Hunter" je odgovorila. Receptorka se je zahvalila in prekinila. Sanjalo se mi je o tem, da je bila moja sestrica pogubljena, nisva je več našli. Upam da bom danes sanjala, kaj dobrega. Da se bo Ginny na vse zadnje vrnila, vrnila v naše roke, varne roke.
......................................................................Ginny Hunter..............................................................
"Strah me je" sem rekla, z tem sem zahtevala da me izpustijo iz te kletke. Ležala sem na kartonu, in se jokala. Nisem vedela, kaj storiti, nisem vedela, kaj dela moja družina. Na te misli so se mi pocedile solze. Ugrabljena sem! Moški v črnem me je zaprel v to " pasjo kletko" skupaj z fantom, ki prihaja iz druge države in se ne razumema najbolje " Whats wrong?" me je vprašal. Nisem imela pojma, kaj govori. Na vsezadnje sem stara komaj 4 leta, skomignila sem z rameni. Tudi on je skomignil z rameni. Moški v črnem je prišel v sobo "Here you have lunch!" je dejal z grobim glasom " Tukaj imaš kosilo!" je še prevedel meni in vrgel škatlo na tla proti meni. Odprla sem jo, notri je bil kos kruha in salame. Res ni znal z otroki, nisem vedela kaj mi bo storil, kaj bo storil nama " Tukaj imata prijateljico" je dejal z moškim glasom ter v sobo porinil punco, ki je bila napol slečena, ter jokajoča. Fant iz dnevne sobe, ki je na mizi pustil denar si je dvigoval hlače čez kolena in se smejal. Ničesar nisem razumela.
05. november 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg