u217096
u217096
Hmhm, glede "popolnosti" bova še debatirali...
Next pa po pravici ne vem kdaj bo
16. oktober 2016
Next
22. oktober 2016
u217096
u217096
Hej! Tu je še ena polomija. Posvečam jo Avalon3.

"Povejte mi kaj se je zgodilo" je prijazno rekla
"V Parisu so mi umorili starše."
"Pa veš kdo je bil morilec?"
"Ne še. Imam pa namen tej zadevi priti do dna" sem ji mrko rekla
"No, no pomiri se! Jaz ti ravno ne priporočam raziskovanja na lastno pest. Lahko bi te prizadelo."
"Kako to mislite?" sem jo vprašala. Takrat pa so se odprla vrata. Notri je prišla Inna, in ji rekla da mora iti.
"Žal mi je Emma. Zdaj moram iti. Se lahko zmeniva za v četrtek ob 16.00?"
"Lahko. Nasvidenje" sem še rekla in odšla.
Ne morem verjeti, kako veliko sva se zmenili! Če ne bova ukrepali naju bodo naju z Liv vzela socialna služba! Ali bi bilo najpametnejše pobegniti? Verjetno ja.......
"Emma!" kdo hudiča bi lahko to bil? Obrnila sem se in zagledala njega.
"Kaj hočeš?"
"Mislil sem, če bi odšla skupaj na pijačo"
"Michael! Kaj misliš da nimam nič bolj pametnega za početi?" sem mu skrastično odgovorila. Mislim, nekateri ljudje so pa res čisto zares iz Marsa! No, tudi to je res, da sem jaz iz Venere... Jaz da bi šla z njim na pijačo? Ni šans!
"Kaj pa če te lepo prosim?"
"Ne"
"Prosim!!!!" Ta pa res nikoli ne odneha!
"Pa sem mislila, da sem jaz najbolj neumna oseba na svetu! Ne, grdo sem se zmotila! Tu je še eden hujši primerek. Kaj ti res ne razumeš? Ti morem še v nemščini povedat? Ne je NE! N E! Če me še vedno slučajno ne razumeš: kann es nicht! Upam da ti je zdaj končno jasno!" res, ampak res mi gre na živce, ko se nekdo dela norca iz mene. Čeprav vem da sem nora...
"No, ne deri se name. Obljubim ti, da ti bom še naprej težil. Zato pojdi z menoj na pijačo!"
"Ti pa res nikoli ne odnehaš! Mislim, pred celim razredom se hvališ kakšna legenda si, tukaj pa se obnašaš kot največja copata! Dobro, grem ampak samo za 5 min in niti sekunde več!"
Jaz sem naročila jakodni sok, on pa Malt. Kako mi gre ta človek na živce!!!!!
"Te lahko nekaj vprašam Emma?" zanalašč mi pritiska na živce! "Te lahko nekaj vprašam Emma'" Resno?
"Zini že" Danes zgleda da res nimam nobenih živcev več. Pa kaj?
"Ali bi bila moja punca?" Sok se mi je zaletel v ustih. Kaj je ta bedak ravnokar rekel? Da če bi bila njegova punca? To lahko le sanja.
Vzela sem kozarec vode, ki se je čudežno znašel na mizi (meni se res dogajajo sami čudeži) in mu vodo zlila na glavo.
"Kdo in kaj pa ti misliš da si? Da bi jaz bila tvoja punca? Veš, jaz ne maram takih copat kot si ti!" OK, mogoče je bilo tole že prekruto. Samo...
Nekaj časa je samo gledal vame.
"Ali te lahko nekaj vprašam Michael ljubček?" sem ga oponašala
"Ti kar" je veselo rekel
"A ti to resno?" sem ga hladno vprašala.
"Smrtno resno" je rekel. Obrnila sem se na petah in odšla. Sicer je še kričal za mano naj pridem nazaj, samo kaj ta bebec res misli da ga kdo na tem svetu še posluša????????
Najprej sem odšla k Mii po Liv.
"Res ti hvala da si pazila nanjo!" sem ji rekla
"Ni problema. In kako je bilo?"
"Grozno!"
"Zakaj?" me je vprašujoče pogledala.
"Nič se nisva dogovorile z gospo Steward. Potem pa še ta... Ne vem kako bi se izrazila na čim lepši način. Tokrat bom rekla samo Michael"
"Kaj je bilo z njim?"
"Ne govori. Za mano je lazil kot navaden cucek. Potem mi je težil, da morem it z njim na pijačo. Obnašal se je kot copata, in pečen maček naenkrat! Delal mi je sramoto! In najhujše je...
Vprašal me je če bi bila njegova punca! Povem ti da sem znorela!!!"
"Kaj ti je rekel???" Mia je kar cvilila od veselja. Zgleda da je danes z vsemi nekaj narobe! Mogoče so za zajtr jedli nore gobe...
"Ti si vesela????? Bi ga rada ti imela????? Z največjim veseljem in užitkom ti ga prapustim Mia!" še kar je vriskala in skakala od veselja. Z Liv sva se poslovili in odšli.
Doma sem Liv dala hitro spat. Sama sem še gledala TV. Čez nekaj ur sem tudi sama odšla spat.

Zjutraj me je zbudilo igranje kitare pod oknom. Pogledala sem kdo ali kaj je to.
Kako sem jaz neumna! Kdo bi le bil? Naša predraga copata!
Ko bi vi vedeli kako mi je bilo nerodno! Obnašal se je kot največji bebec! Vsi mimoidoči so ga gledali. To je hujše kot v najbolj pocukranem filmu!!!
Dobro. Če se gre on to igro, se jo bom odšla še tudi jaz. Zgleda da mu tisti kozarec vode včeraj ni bil zadosti.
Pa saj so jim lahko včasih, če so fantje puncam peli pod oknom, in jim ni bilo všeč, one zlile vodo na glavo, kajne?
Poiskala sem največjo vedro, ki mi je šlo pod roke. Odšla sem v kopalnico, in v vedro nalila ladeno mrzlo vodo.
Saj ne bo nič narobe. Saj bom samo poskrbela za njegovo osebno higieno.
Odšla sem do okna, in mu zlila vodo na glavo. To bo še zanimivo!
"O Michael ljubček! Prej ko sem te videla, se mi je zazdelo da se že dolgo nisi stuširal. Ker sem jaz zelo prijazno oseba, sem ti dala gratis tuširanje pod mojim oknom. Kar zahvali se mi! Veš, voda ni tako poceni! Upam da ti je prijalo! Če bi pa še, mi pa kar povej. Imam še dosti zaloge!" sem mu prijazno govorila
Kako me je gledal! Mislila sem da bom umrla od smeha!!!!!
"No, ker vidim da ti je zadosti, dvigni levo nogo, nato še desno, in odkorakaj iz mojega dvorišča!" sem mu prijazno rekla. Še kar me je gledal z najbolj bedastim pogledom na tem svetu.
"Zdaj pa res zgini iz mojega dvorišča bedak!" sem zakričala. Pač zazdelo se mi je, da je dovolj heca.
Pa saj si je zaslužil!.......................................................................
dream-all-day
dream-all-day
Next nujno, popolno in izjemno.... pa saj tako že veš
22. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala! Še kakšen Next?
22. oktober 2016
u210820
u210820
Next
22. oktober 2016
u193768
u193768
Omg, tole niti slučajno NI POLOMIJA ampak se tko režim, da me moja sestrična ful čudno gleda
Neeeeext
22. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala vam vsem!
Lija, še sama se sprašujem od kje mi to
22. oktober 2016
u217096
u217096
Hoj.
Sicer sem mislila, da bom danes napisala Next, ampak ne bom morala ker sem v bolnici.
Žal mi je ker morate tako dolgo čakati!

Upam da se imate vsaj boljše kot jaz!

Mia
26. oktober 2016
dream-all-day
dream-all-day
Upam da si vredu in boš kmalu boljše
26. oktober 2016
Next
26. oktober 2016
u217096
u217096
Js sem le hujše poškdovana. Moja mlajša sestra pa...
26. oktober 2016
kaj pa je bilo?
26. oktober 2016
dream-all-day
dream-all-day
kaj pa se je zgodilo?
26. oktober 2016
u217096
u217096
Kot po navadi mi ke težila, da mora iti z mano v trgovino. Ker ne maram teženja, sem pristala na to. No, pol sva čakale pri prehodu za pešce, in so vsi avtomobili ustavili. Ko sva pa že na pol prečkali cesto, ke en kreten speljal. Mene je zbil, za Olivio pa je bilo usodno.
26. oktober 2016
KAJ?
26. oktober 2016
u217096
u217096
Za nalašč jo je povozu. Mene je pa samo zbil.
26. oktober 2016
dream-all-day
dream-all-day
Moje sožalje in mislim da vem za kom bomo šli na morilski pohod
26. oktober 2016
Kje? So ga prijeli?
26. oktober 2016
in moje sožalje
26. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala! To je bilo v Celju. Niso ga uspeli prijeti, ker jo je ta kreten takoj popihal. Še registrske si ni uspel nihče zapomnit, ker se je tako hitro zgodilo
26. oktober 2016
u217096
u217096
Naša družina, je res prekleta! Najprej bratrancu umrejo starši, nato dobim sestro, ki se rodi brez ene noge, in potem tudi ona umre, nato pa mi še umre še ena sestra.
26. oktober 2016
Moje sožalje res. Je bilo to danes?
26. oktober 2016
u217096
u217096
Ja danes. Še enkrat hvala!
26. oktober 2016
dream-all-day
dream-all-day
moje sožalje in upam da bo kmalu boljše in da se bo vse uredilo
26. oktober 2016
Sranje. Te voznike je za ubit
26. oktober 2016
u217096
u217096
Res hvala! Vam pa obljubim, da takoj ko ugotovim, kdo je ta prasec, mu bom razbila ta butast gobec, in ga kastrirala, pa še kej...
26. oktober 2016
u217096
u217096
Vem ja... Da si upajo to nardit...
26. oktober 2016
Next moje sožalje
26. oktober 2016
u210820
u210820
O moj bog,ko sem brala to sem se začela jokat.Moje sožalje.
P.S.ovražim ga!!!!
26. oktober 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg