Heejči
okej sem sara in odločila sem se da bom napisala eno izmišljeno zgodbo
veliko bi mi pomenlo če bi brale:*

Zgodba bo govorila o punci ki ima čisto navadno življenje, živi v Londonu , oče in mama se ločujeta... ima najbolšo prijateljico kateri zelo zaupa, dekle se zaljubi v osebo katero se nebi smela in počasi začne zaidati v težave
03. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeext:3
03. januar 2014
u151965
u151965
neext!!!!
03. januar 2014
''gospodična Alecia Gray, takoj k ravnatelju!''
takoj me je prebudil krik moje najbol nadležne učiteljice za fiziko..
slučajno sem malce zadremala pa že takšna drama… vstala sem in počasi odkorakala do vrat učilnice, se nasmehnila učiteljici in odšla po stopnicah…aja vmes se vam lahko predstavim. Sem Alecia Gray.. zelo sovražim moje ime zato me vsi kličejo kar Aly. Živim nekje v londonu bogu za hrbtom in imam najbol obupna starša… sedaj se ločujeta in ponoči mi ne data miru za spanec..sem edinka in na to sem zelo ponosna.. še dobro da imam najbolšo prijatelico Nicol Cole.. no na šoli imam kar nekaj prijateljev ampak jim ne zaupam najbol saj vse raje zadržim v sebi…v bistvu nevem več kaj naj povem in komaj sedaj sem ugotovila da že stojim nekaj minut prej ravnateljevo pisarno. Mirno potrkam in vstopim, sedem na sedež in čakam da me ravnatelj spet začne zasliševat.. No gospodična Gray kaj pa ste ušpičili danes? Me je lepo vljudno z prekrižanimi rokami vprašau moj predragi ravnatelj z katerim se nimam nikoli problemov saj me razume..''ah nič posebnega malo sem zadremala in nastau je celi cirkus'' sem odgovorila in ravnatelj se je le malce nasmehniu in me spet poslau iz pisarne nazaj v razred.. spet se sprehajam po stopnišču te šole in naenkrat se iz vseh razredov vsipajo vsi učenci. Niki tako jaz kličem Nicol haha mi je prinesla moje stvari iz razreda in odšli sva na malico..aja pozabila sem omeniti da sem bila pred kratkim stara točno 17 let in obiskujem sredno glasbeno šolo. In ravno sedaj odpiram svoj slasten sendvič$ previdno vgriznem v njega in uživam. Niki me smešno pogleda odkima in še sama zagrize v sendvič.ta odmor vedno najbol hitro mine grrr… hitro sem zaklučila pouk in se hitro podala domov.. previdno sem vstopila v hišo in starša sta se še spet prepirala, dovol imam tega, hitro sem stekla v svojo sobo se vrgla na mojo mehko posteljo iz pod blazine potegnila moje slušalke in začela poslušati glasbo..
''i walk alone,i walk alone…'' glasba se je prekinila in telefon je nehal delovat.. 'batery low' naj se gre solit! Hitro vstanem in začnem iskati polnilec a ravno ko ga pootrebujem ga ne najdem..pustila sem telefon in hitro prižgala svoj laptop in se vpisala na facebook..spet nič pametnega, zaprla sem računalnik in odšla mimo mame in očeta v kuhinjo po plastenko nalila v njo mao mrzle vode se tekla nazaj preoblečt v trenirko in kratko majico ter zaloputnila z vhodnimi vrati ter odšla malo tečt..slučajno sem zavila v starbucks in prosila natakarja če mi lahko natoči svežo vodo v mojo plastenko in mirno čakala.. razgledovala sem se po prostou in opazovala srečne ljudi kako se smejijo..skozi vrata je vstopil nek moški mojih let mogoče kakšno leto starejši z sončnimi očali in kapo.. naročil je kapučino in se isto naslonil in čakau zagledala sem se v njega od nekot mi je biu znan, pogledau me je v oči ampak ni snel sončnih očal.. mojo zamišljenost je prebudil gospod ki me je spominjau da mi je že nalil vodo, zahvalila sem se in odšla dalje tečt nazaj do doma..mimo mene se je peljala limuzina in me na prehodu za pešče skoraj zbila.. iz zadnih sedežeu je pritekem tisti mladenič iz starbucka in se mi opravičil.. stekla sem dalje do doma.. hitro sem odšla pod tuš, mama mi je hotela še nekaj nakladati ampak sem jo ignorirala se zavila v odejo in zaprla oči ter zaspala.. naporen dan ni kaj …
jaz:

nicol:

03. januar 2014
neeeext
03. januar 2014
Neeext!
03. januar 2014
u151965
u151965
next!!!
03. januar 2014
Omg danes je sobota jeeeeej$$ ura je približno 11 po svetlobi sodeč, jap hh hitro napišem sms niki če bi šli malo po nakupih postejem posteljo, pobrskam po omari in iščem kakšno pomatno obleko.. ampak ne.. nikoli nimam nič pametnega-.-
hitro skočim v kuhinjo kjer je samo mama ''dobro jutro'' jo lepo pozdravim in lepo mi odvne in mi na mizo postavi zajterk, telefon mi je zazvonil, pogledam vidim da mi je niki odgovorila, ''ja dobima se čez 2 uri okej?'' hitro mamico nafehtam za malo denarja nekaj ga imam še sama in počasi sem se odšla pripravit.. ah nee te hlače mi ne pašejo, ne ta majica je preveč oprijeta, ne ne in nee nić pametnega nimam za oblečt v mesto.. AHA IMAM TE.. odlična kombinacija, omojbog čez 15 minut bo niki tu! Omg aly ne zganjaj panike .. dihaj , dihaj … KOPAAALNICAAA.. hitro sem nase vrgla nnekaj ličil, se počesala, in niki je bila že tukaj.. hitro sma odšli na avtobus ki je peljau v mesto in zavili na podzemno železnico, kam boma šli? Me je vprašala niki.. nisva se morali odločiti med oxford street in največjim nakupovalnim centom.. odšli bova kar na oba kraja haha.. najprej nakupovalni cennter, prihajama! Kmalu sva prispeli. Takoj sva stopili do prve trgovine se pogledali in hiteli od oblek do oblek..čez celo trgovino sma jih nabrale menda za vsaka svojih 5 vrečk.. in sedaj še na oxford street…ni se nama dalo več hoditi po trgovinah zato sma šle samo v starbucks, sedli sva za mizo, naročili vsaka svoj rogliček in kavo, in začeli najin pogovor ki ni trajal ravno dolgo saj je v gostilno stopilo 5 postavnih in lepih zamaskiranih fantov, eden mi je biu znan

.. sedli so za mizo ki je bila nasproti najini, ampak niso sneli kap in očal, tisti fant ki sem ga že srečala je nenehno gledau v naju, vstala sem iz stola in se odpravila do stranišča na drugi strani kavarne. Naenkrat sem na svoji rami čutila toplo dlan, hitro sem se obrnila in zagledala tega fanta

podau mi je roko in rekel ''harry'' podala sem mu roko in se nasmehnila ''alecia, kratko aly'' snel je očala in kapo, biu mi je znan ampak nevem od kot.. vzel je moj telefon in vpisal neko telefonsko številko se obrnil in odšel na stranišča, shranila sem ga v imenik, in odšla do niki brez da bi šla na stranišče, sedla sem na stol in namignila niki če bi odšli, vstali sva in odšli skozi vrata na podzemno železnico do mojega doma, prespala bo pri meni.obe sva se vrgli na posteljo se pogledali in začeli smejati, mama naju je poklicala na večerjo, očeta še vedno ni bilo in mamo sem vprašala kje je oče ampak mi še sama ni znala povedati. Pojedli sva kar je bilo na mizi in odšli v sobo, niki jelo prva odšla pod prho, jaz pa sem vzela v roke mobilnik in razmišljala, mu naj napišem sms? Naj ga pustim pri miru? Mu bom šla na živce? Napisala sem mu sms '' hej, aly xx'' hitro za tem sem dobila sms '' hej, si se le spovnila na mene? Xx'' v sobo je vdrla niki in res sem se je prestrašilam pogledala je kaj delam in samo začujedo pogledala '' kdo je to?'' opisala sem ji kakšen zgleda in zastau ji je dih, hitro je prijela moj računalnik in mi ga pokazala ter vprašala če je to on, lahko sem ji samo prikimala, posalo mi je jasno od kot mi je znan, ugotovili sva da so bili v kavarni njegovi prijatelji iz skupine in on.. povedala mi je da je veliki lomilec src in da ne smem zaljubiti v njega.. mislim logično da se nebom saj mi ni všeč… pozabila sem mu odpisati in mu hitro odpisala '' haha razmišljala sem od kot si mi znan in končno sem se spovnila xx'' nekaj časa ni bilo odziva zato sem stopila pod prho.. voda je tekla po moji koži, in prav uživala sem, stopila sem iz pod prhe, se zavila v brisačo in odcepetala v sobo.z harry jem sva se pogovarjala še dougo v noč ko je niki že zaspala .. zjutraj sem se zbudila z telefonom na obrazu in niki se mi je smejala kot opica.. njegov zadni sms je biu '' vidim da spiš, nočko xx'' nisem mu več odpisovala ampak semraje pospremila niki do doma… spet sem bila sama doma ker je mama delala oče pa je očitno odšel za sebe..ko sem hodila nazaj sem zavila v park, vsedla sem na klopco in opazovala ljudi, to sem zelo rada počela, bilo mi je zanimivo..zaslišala sem samo vreščeče najstnice ki so tekle do neke klopce, še sama sem odšla pogledat in videla spet te fante, pa kako mam ravno jaz tako srečo in nesrečo da jih vedno nekje srečam, z prekrižanimi rokami sem stala tam in jih opazovala kako delijo avtograme, opazili so me kako se smejim in se mi nasmejali nazaj, odšla sem stran in hodila po parku ko sem zagledala sladoled, biloje poletje in privoščila sem si , ''kepico jagode in kepico zelene jabolke prosim'' ravno ko sem hotela plačati sem zaslšala '' meni še kepico čokolade in kepico vanilije, in račun prosim'' obrnila sem se in zagledala harry ja koga pa.. rahlo sem zavila z očmi saj mi je že najedau živce ko sem ga vsak dan srečevala, ampak nisem pa pustila da bi mi on plačal sladoled, ampak je vstrajau.. plačal je sladoled in povabil me je na sprehod. Pogovarjala sva se in izvedela sem veliko o njem, pospremil me je do hiše, in mi rekeu da upa da se še kdaj vidiva, objela sem ga saj res rada objemam ljudi… obrnila sem se in odšla v stanovanje.. zakaj imam jaz takšno srečo? Zakaj ne druge? Zakaj sem ga spoznala? Ah.. saj je vseeno lahko sem srečna da sem ga spoznala nima vsaka take sreče…
Hope u like it<3
03. januar 2014
u151965
u151965
NEXT!!!!!
03. januar 2014
next please
05. januar 2014
u158147
u158147
next!
05. januar 2014
Mislim da še nisem omenila da imam kar dober posluh in lepo pojem, trenutno gledam e-maile in preverjam če se kdo pomuja za mojega meniđerja.. očitno imam srečo. Neka mishele se ponuja, jutri bova imeli sestanek, takoj moram javiti niki…
rahlo utrujena sem legla na posteljo in nepričakovano zaspala…
*zjutraj*
Ne morem odpreti oči, aa sonce je tako močno.
»mami prosim ne odgrnjuj mi zaves!« vstala sem in sse na hitro oblekla. Zajterk sem si morala pripraviti sama saj je bila mama v službi. Palačinke z nutelo in jagodnim sokom ni bolšega zajtka. Pogledala sem na uro bila je točno 11:45 čez eno uro in pol morem biti v studiju te mishele..
pospravila sem posodo in odšla v sobo, katera obleka bo naredila dober vtis? Pobrskala sem po oblekah ki sva jih nazadnje kupile z niki in našla zelo lepo obleko, naredila frizuro primerno obleki, nanesla maskaro in eyeliner, obula petke, zaklenila stanovanje in že sem na poti do studija. Nimam tako daleč zato grem peš. In prispela sem, točno. Mishele je že sedela na stolu za klavirjem. Vstala je in me objela. Predstavila sem se ji in takoj sva začeli pogovor. No in že imam novo meniđerko. Hotela je da nekaj zapojem in z veseljem sem začela, vmes je začela igrati klavir in res se je slišalo res lepo.za konec me je objela in odšla sem do doma. Seveda sem vmes zašla k niki in ji vse povedala. Bila je zelo vesela zame in enako njena mama sindey. No počasi sem se odpravila, razmišljala sem da bi šla živet za sebe rabim malce zasebnosti.
mama se je strinjala ni imela nič proti, pomagala mi je pri iskanu, in hitro sva našli primernega. Stanovanje mi je bilo všeč in odšla sem ga kar takoj pogledat, prodajalec ga je takoj prepisal na mene in mama mi je pomagala pokriti stroške, stanovanje je bilo opremljeno. Woow še svoj lasten studijo imam v stanovanju.
ura je že 4 popoudan, danes nisem šla v šolo. Ta teden še in potem sem konec!
*čez 1 teden*
OMG JUHEEEJ POČITNICE! Party v moji hiši! Uuu jeeeeej … povedala sem niki ona pa še ostalim ki ijh poznava, in danes večer ob 8mih je pri meni party!
pred zabavo sem vse še malce pripravila, zaklenila svojo sobo in seveda studijo. Niki je že prej prišla k meni in kmalu so prišli še ostali. Veliko jih sploh nisem poznala. Spovnila sem se na harry ja.. dolgo me že ni poklical ali napisal sms ja.. ah.. logično on je slaven jaz pa sn navadno tumasto dekle ki je mislilo da je on drugačen. Na zabavi je bilo res fajn. Kmalu so vsi začeli odhajati in z niki sva se lotili pospravljanja stanovanja. Zraven sva se rez zabavali, se delali da sva fati, vezali dunje okoli lasov, plesale z metlami in ja… klicala me je meniđerka in prišla je k meni saj sem se jaz odločila da bi rada posnela eno pesem. Ona je imela že napisano besedilo in melodijo in je samo predala meni, skupaj sva poskusili in bilo je res odlično. Najraje bi kar posnela pesem in res sem jo. Res pojem z užitkom. P
*nekaj mesecev kasneje*
Pesem je na youtubu postala res uspešna v nekaj dneh je imella preko miljon ogledov in to je zame res vrhunec.
»pipi,pipi« sms..
»hej xx harry« oh.. harry se je spovnil na mene. Vzela sem telefon in mu na hitro odpisala
»hej(: xx« in nadaljevala sem z kuhanjem.. danes pride niki z njenim fantom in res se moram potruditi.
»rad bi te videl(: xx«
» pridite z fanti danes na kosilo xx« mogoče pa bo prijetno haha povedala sem mu kdaj naj pridejo, sporočila niki in čakala da bo ura 1 popoudan. Niki je vesela priskakljala in za njo še njen fant, »james« je rekel in mi podau roko enako sem naredila jaz. Vsedla sta se za mizo in kmalu je pozvonilo pri vratih. Odšla sem odpret bili so fantje. Vsi so me pozdravili v en glas in vstopili. Postregla sem z kosilom in res so v trenutku vse pojsedli, niki in james sta šla mi pa smo se posedli na kauč in prižgali televizijo, danes sem prvič spoznala še ostale fante in priznam res so zabavni.
05. januar 2014
next :*
05. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeext<3
05. januar 2014
u151965
u151965
next
05. januar 2014
pojutrišnem pride next:*
05. januar 2014
komaj?
05. januar 2014
05. januar 2014
Odšla sem nam po pijačo. V kuhinjo je za mano prišel harry in mi pomagal nesti kozarce. Bilo je zanimivo spoznati fante.prižgali smo tv in vstavili grozlivko sinister najprej sem nasprotovala saj nemaram grozlivk ampak so me vseeno prepričali..naenkrat me je harry prijel okoli ramen saj je očitno opazil moj strah.. pogledala sem ga v oči.. zelene oči. Ko sem se zavedla da ga gledam že okoli 3 minute sem zardela in pogledala v tla.razmišljala sem filma sploh nisem spremljala v bistvu mi je po glavi šel samo harry.. zakaj je stopil v moje življenje? Nesme mi postati všeč! V bistvu sploh nisem opazila da je filma že konec. Fantje so se počasi odpravili pomahala sem jim in šla pomivat posodo.
no in sedaj imam nekaj časa za sebe.odšla sem v studijo in poskušala nekaj zapeti.. vsedla sem se zraven klavirja in zaigrala someone like you in zraven pela..v studiju sem bila kakšne 2 uri in čas je minil res z svetlobno hitrostjo..
dnevi so spet minevali normalno poiskala sem si službo v starbucku z niki sma se še vedno družili z 1D pa sem izgubila stike, z meniđerko sva posneli novi komad z naslovom first love in postal je prava uspešnica.
*čez 2 meseca*
»in kakšen je občutek sedaj ko ste nekaj več kot le navaden smrtnik?«
»občutek je res sijajen, veš da te ljudje poznajo«
takšne in podobna vprašanja sem dobivala na itervjuju in končno sem lahko odšla.
šla sem čez mesto in upala da me kdo od novinarjev ne opazi..roka na moji rami me je obrnila in zagledala sem harry-ja..
»heeej, sem slišal da i postala popularna«
»am heej haha temu rečeš popularnost? Poglej vas«
»ah saj vseeno mislil sem če bi šla zvečer z mano na večerjo?«
am okej kaj naj odgovorim? Če rečem ne bo ožaljen če relem ja nimam kaj zgubit
»z veseljem«
»ob 20:00 sem pri tebi«
in je že šel.. spet hodim prišla sem do svojega delovnega mesta si oblekla predpasnik in že pobirala naročila..šef me je poklical v pisarno.
»želite gospod?« sem vljudno vprašala on pa se je samo nasmehnil.
»rad bi ti samo povedal da sem zelo ponosen nate«
odšla sem iz pisarne nazaj na delovno mesto in razmišljala kaj naj oblečem zvečer…
i'm sorry nisem mogla daljšega napisat
07. januar 2014
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt + nova bralka
14. januar 2014
u151965
u151965
Next
14. januar 2014
Ko sem končno končala z delom sem hitro stekla domov in premetala celo omaro. Poklicala sem niki in res z največjo brzino je priletela k meni. Oblekla sem prvo obleko in se postavila pred njo
»nee fuuj saj nisi barbika« je takoj mogla dodat pripombo..vzela sem drugo obleko in se spet postavila pred njo.. tokrat je samo odkimala. Sedaj je ona stopila do omare in ven potegnila lepo rdečo obleko in mi jo potisnila v roke.oblekla sem jo in se naličila , naredila frizuro in stopila pred niki.res sem bila živčna in harry mi je napisal sms da bo ćez 15 minut pri meni, hitro sem si še skrtačkala zobe in vsa živčna hodila po stanovanju. Pozvonilo je pri vratih in hitro sem odšla odpret
»prečudovira si« sem slišala iz harryjevih ust in že hitela za njim do avta. Odprl je vrata se nasmehnil in vsedla sem sse v njegov avto.prisedel je in v avto ga prižgal in že sva se peljala. »kam greva?« sem ga vprašala ampak mi ni hotel odgovoriti.kmalo sva prišla pred neko prestižno restavracijo in počasi vstopila.

se operavičujem za kratek next samo mam ful za šolo dela-.-
17. januar 2014
u151965
u151965
Next
18. januar 2014
Nexxxxt
28. januar 2014
u158147
u158147
neext!
29. januar 2014