nexttt kmal lovam tvojo zgodbo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2012
"Kaj pa sploh delate tu? In kako ste vedeli, da sva tu?" je vprašal Harry. "Pri tebi smo vaju iskali, pa je tvoja mama rekla, da sta šla ven kampirat. In takoj smo pomislili na plažo, saj je tvoj najljubši kotiček." je rekel Lou in nama pomežiknil. "In zakaj ste naju zmotili? Skoraj sva že....spala." je rekel Harry, jaz pa sem vedno bolj zardevala. Dobro, da je bila tema in me niso videli. "Aha, spala ja." se je zasmejal Louis. "Hoteli smo kampirat z vama." je rekel Niall. "Hotela sva biti sama." je rekel Harry. "Ja ja saj vemo. Saj nismo hoteli kampirat z vama, le povedat smo ti prišli, da pojutri gremo na Švedsko, ker imamo turnejo. Pridemo 30 avgusta, saj je prvega šola." je rekel Liam. "Ampak počitnice sem hotel preživeti z njo!" je rekel Harry. "Harry turneja je pomembna. Saj pa bo samo skoraj dva meseca in pol. In potem boš spet prišel." sem rekla. "Samo?! Si zmešana? Pogrešal te bom." je rekel. "Saj se bova slišala vsak dan." sem rekla. "Vseeno. To ni isto. Že vem. Z nami greš." je rekel. "Harry, ne morem. Moram poskrbeti tudi za brata in očka. Obljubim, da se bova vsak dan slišala prav." sem rekla. "Joj." je rekel. "Torej, imata prostor še za naju?" je rekel Zayn. Posedli smo se okrog ognja, ki ga je počasi zmanjkovalo in na koncu smo zaspali na pesku. Zbudila sem se z rahlimi bolečinami v hrbtu. "Auč." sem zastokala. Kmalu so se zbudili tudi drugi. "Joj, jaz moram iti, ker očka kmalu pride po mene." je rekla Tracy. "Ja, pa še spakirati moramo za jutri." je rekel Niall. "Nočem iti." mi je šepnil Harry, medtem, ko sva pospravljala šotor. Ostali so že počasi šli. "Saj vem, ampak turneja je pomembna za tvojo karijero." sem rekla. "Pogrešal te bom." je rekel. "Tudi jaz tebe. In glej, da me ne prevaraš." sem se pošalila. "Ally, nikoli ti nebi strl srca." je rekel in me poljubil. Nato sva z roko v roki odšla do njegove hiše. Tracy in Louis sta se poslovila s poljubom, nato pa smo odšli. "Pogrešala ga bom. Ampak glavno, da ga bom septembra videla v šoli. In v internatu bom." je rekla. "Lahko boš z mano. Aja, jaz imam tu sedaj stanovanje. Lahko pa se vseliš v moje stanovanje." sem rekla. "Ja!" je zavpila in me objela. Septembra bom torej stanovanje delila s svojo najboljšo prijateljico. Tracyjin oče je že čakal nanjo in odšla je v avto in nato sta se odpeljala. Pomahala mi je v slovo. S Harryjem sva potiho odšla v njegovo sobo. "Hej, sta se imela lepo? Bosta kaj jedla?" je vprašala Anne. "Ne hvala mami, nisem lačen. Ally pa kar daj." je rekel. Bil je zelo žalosten, ker me dva meseca in pol ne bo videl. Tudi jaz sem bila, ampak mora iti na turnejo. "A je kaj narobe?" je vprašala Gemma. "Jutri gre na turnejo na Švedsko za dva meseca in pol in je žalosten, ker sva hotela cele počitnice imeti zase." sem rekla. "Aja." je rekla. Pojedla sem vafelj z marelično marmelado in odšla v Harryjevo sobo, ki je bil živčen in je oblačila dobesedno metal v kovček. "Harry pomiri se." sem rekla in začela zlagati njegove stvari v kovčku. "Veš kaj? Vedno, ko hočem početi nekaj sam s tabo, vedno naju nekdo zmoti. In veš kaj? Nočem iti za ta dva meseca na Švedsko. In veš zakaj ne? Ker te bom preveč pogrešal. In ker se bojim, da me boš pozabila in boš si našla drugega." je rekel. "Harry ne morem verjeti, da me imaš za takšno." sem rekla. Sedaj sem bila živčna jaz. "Kako lahko sploh pomisliš, da bi te pozabila, kaj šele prevarala? Harry kako lahko tako misliš o meni?!" sem rekla in vrgla njegovo majico v kovček. "Oprosti Ally, samo ne prenesem misli, da se boš vrnila v svoje stanovanje, kjer je tudi tisti bedak Tim." je rekel. "Kateri Tim?" sem vprašala. Res nisem vedela na koga misli. "Tvoj sosed, ki te je osvajal v dvigalu." je rekel in zavil z očmi. "Aja, ta. Harry, ni mi všeč. Nikoli ne bom ljubila drugega razen tebe. Zakaj ti to ni jasno? Kako naj ti še bolj dokažem, da ljubim le tebe?" sem rekla in solza mi je spolzela po licu. "Oprosti ljubica, nisem te hotel spraviti v jok." je rekel, prihitel k meni in mi obrisal solze. "Harry, res nevem, kako lahko misliš, da bi te prevarala. Druge fante komaj pogledam, razen če niso prijatelji." sem rekla. "Vem ljubica oprosti, samo jezen sem bil, ker grem za tako dolgo časa in boš sama, brez mene." je rekel. "Vedno te bom imela tu." sem rekla in dala njegovo roko na moje srce. "Oprosti." je rekel. Poljubila sem ga. "Kaj ko bi končala s kovčkom in potem pozneje s tistim, pri čem sva ostala včeraj?" je rekel. "Meni je prav." sem rekla in ga poljubila. Kmalu sva končala s kovčkom in nato sva še spakirala mojega. Ura je kmalu bila 3, zato sva se odpravila dol na kosilo. Ko sva se najedla sva šla v njegovo sobo in se crkljala v njegovi postelji. "Ljubčka, mi trije gremo v trgovino, vama kaj prinesemo?" je vprašala njegova mama, ko je prišla v sobo. "Ne hvala." je rekel Harry. "Prav. Uživajta." je rekla Anne, in odšla. Ura je bila že skoraj 5. Harry je skočil s postelje in zaklenil sobo. "Za vsak slučaj." je rekel, se zasmejal in se vrnil k meni. "Torej, kje sva ostala?" sem vprašala. Začela sva se strastno poljubljati. Srce mi je hitro bilo in bila sem vznemirjena. Želela sem si ga, a hkrati me je bilo strah. Slekel mi je majico in hlače. Bila sem le v modrcu in hlačkah. Tudi on je bil samo v boksarcah. "Harry strah me je." sem rekla. "Ne skrbi. Nežen bom." je rekel in me poljubil. Poljub je bil nežen. Kmalu je iz predala potegnil kondom in začela sva. Bilo je prijetno. Sploh me ni bolelo. Mislila sem le nanj in na njegove poljube.

#Harry#
Z Ally naju končno ni nihče zmotil. Bil sem v kopalnici, in odstranjeval kondom, ko sem videl, da je počil. Prišel sem v sobo. "Ally, počil je." sem rekel. "Kaj?! Kdaj?" je vprašala. "Ne vem. Vem le, da je počil." sem rekel. Bil sem zaskrbljen. In pa tudi ona. Zagotovo nisva hotela postati starša pri 17 in 18, ampak, če bi bila noseča, bi poskrbel zanjo in za otroka, ker jo preveč ljubim. Bila je videti zelo zaskrbljena. Odšla je v kopalnico in se oblekla v mojo majico. Kmalu je prišla ven. Tudi sam sem si oblekel boksarce in kapri hlače. Vsedla se je na posteljo. "Ally, karkoli se zgodi vedi, da bom poskrbel zate in za otroka. Nisem takšen, da nebi." sem rekel. "Harry, nočem biti mama pri 17. Hočem uživati življenje." je rekla in zajokala. "Ne skrbi, vse bo ok." sem ji šepnil in jo objel. Tudi jaz nisem hotel postati oče pri 18. Toda če bi bila noseča, tudi nebi hotel, da splavi. "Harry, če bi bila slučajno noseča nočem splaviti. Ne bi mogla ubiti nedolžnega otroka." je rekla. "Tudi jaz ne bi hotel tega." sem rekel. "Harry, kaj bova storila, če bom noseča?" je rekla. "Ne vem. Poskrbela bova zanj." sem rekel, a bil sem zaskrbljen. Prikimala je. Poljubil sem jo na čelo. Ura je bila že 7 in slišala sva avto. "Bolje, da jim ne poveva, dokler nisva prepričana." je rekla. "Prav." sem rekel. Naredil sem televizijo, da je bilo videti, kot da sva ravno sredi filma, in odklenil sem sobo. Ally je bila zelo zaskrbljena. Stisnil sem jo k sebi. "Vse bo v redu." sem rekel. Nihče ni prišel v sobo in kmalu sva zaspala.

#Alja#
S Harryjem sem doživela svoj prvič, toda počil je kondom. Nobeden ne ve kdaj, toda strah me je, da sem noseča. Nočem biti mama pri 17. Harry je sicer rekel, da če bom noseča, da bo poskrbel za naju z otrokom, toda ne morem biti noseča. Ne smem. Hočem še uživati v življenju. Kmalu sem zaspala v Harryjevem objemu.
Zjutraj naju je ob 4 zbudila budilka. Še vedno sem bila zaskrbljena. Harryja sem pospremila na letališče. Kmalu so prišli še ostali fantje in videli so, da je nekaj narobe, ampak niso hoteli drezati v naju. "Let za Švedsko čez 3 minute!" se je zaslišal glas po zvočniku. "Iti moram." je rekel in me poljubil. "Pogrešala bom te. Ljubim te." sem rekla in mu vrnila poljub. "Sporočaj mi." je rekel in vedela sem, da mu moram sporočiti, če sem noseča ali ne. "Prav." sem rekla in poljubil me je na čelo in odšel. Dva meseca in pol bom brez njega. Odšla sem v svoje stanovanje in pred vhodom sem srečala Tima. Skupaj sva šla v dvigalo. "Kaj pa ti z kovčkom? Ti bom pomagal." je rekel in mi odnesel kovček v dvigalo. "Pri Harryju sem hotela ostati, toda je moral iti na Švedsko, ker imajo turnejo." sem rekla. "Aja. Zakaj si pa žalostna? Aja zato ker ga pogrešaš, kako sem lahko tako neumen." je rekel in se nasmehnil. "Ja." sem rekla. Nisem mu imela namena razlagati, da sem mogoče noseča. Kmalu sva prišla do četrtega nadstropja in pomagal mi je nesti kovček v stanovanje. "Hvala." sem rekla. "Ni problema. Imaš pa lepo stanovanje." je rekel. "Očka mi ga je kupil. Tudi on in bratec živita tu, samo eno nadstropje niže." sem rekla. "Lepo. Kaj pa mama?" je vprašal. "Ne bi o tem." sem rekla. "Ojoj oprosti. Torej, moral se bom odpraviti. Si za to, da greva kdaj na kakšno kavo?" je rekel. "Ne pijem kave. In nevem, če bom imela čas." sem rekla. "Ko boš imela čas, me pokliči." je rekel in na listek napisal svojo telefonsko. "Ok." sem rekla in ko je odšel, sem telefonsko vrgla v koš. Vrgla sem se na posteljo. Želela sem le čudež, da nebi bila noseča. Kmalu sem zaspala in sanjala o dojenčkih.

#Harry#
Kmalu smo pristali na Švedski in odločil sem se poklicati Ally. "Ja?" je rekla zaspano. "Hej, kako je? Mi smo pravkar prispeli." sem rekel. Seveda sem fantom moral na letalu povedati vse. "Pravkar sem spala. Nič še nevem. Nimam še nobenih znakov, toda strah me je." je rekla. "Aja. Naredi test." sem rekel. "Bom." je rekla. "Nič ljubica moram iti, Simon prihaja proti nam. Se slišiva ljubim te." sem rekel in prekinil. Kmalu smo prišli do Simona.

#Alja#
Harry mi je predlagal naj naredim test nosečnosti, toda sram me je bilo iti v lekarno in ga kupit. Odpravila sem se kuhat. Naredila sem pico in se odločila, da jo odnesem tudi Juretu in očku. Dala sem jo na krožnik in povila z folijo. 'Družinska' večerja. Hah. Odšla sem v dvigalo in tam spet srečala Tima. "Nekaj pa lepo diši." je rekel. "Ja pica. Sama sem jo spekla." sem rekla in se nasmehnila. "Lepo." je rekel. "Boš en kos?" sem rekla. "Če odstopiš." je rekel. "Prav, toda morava po še en krožnik." sem rekla. "Pridi, greva k meni." je rekel in stisnil tipko za peto nadstropje. Vstopila sva in na krožnik sem mu dala dva kosa pice. "Rekel sem enega." je rekel. "Lahko imaš dva, itak ne bomo vse pojedli." sem rekla in odšla dol. Potrkala sem in očka je odprl vrata. "Nisi pri Harryju?" je vprašal. "Nobenega živjo Alja?" sem rekla. "Zdravo. Torej nisi pri Harryju?" je rekel. "S fanti je odšel na turnejo na Švedsko. Prinesla sem vama pico." sem rekla. Kmalu je do mene pritekel Jure in me objel. Pojedli smo pico in se smejali. Nato sem odšla v svoje stanovanje. Pogledala sem telefon in imela sem eno sporočilo.

Od: Harry
09. junij 2012
Od: Harry
09. junij 2012
'Lepotička, Simon je cel paničen zaradi turneje in dela še nas živčne. Sporoči mi kaj se dogaja. Ljubim te. :*'

Odločila sem se, da mu napišem nazaj sms.

Za: Harry
09. junij 2012
'Hej srček. Upam, da bo vse ok. Nisem še delala testa. Ju3 ga bom. Ljubim te :*'

Dnevi so minevali, jaz pa še vedno nisem dobila menstruacije. Poklical me je Alex. "Hej Alja, slišal sem, da imaš stanovanje v Londonu. Namenjen sem k tebi, ti kaj prinesem?" je rekel. "Test nosečnosti?" sem rekla. "Takoj sem tam." je rekel zaskrbljeno.
09. junij 2012
ne vem kaj je blo tam s tistim sporočilom sam nism mogla normalno prilepit upam da vas ne mot..
09. junij 2012
Po nekaj minutah sem odšla na wc in opazila kri na hlačkah. Hitro sem se preoblekla in bila vesela za menstruacijo. Nisem noseča. Harryju sem napisala sms. Kmalu je nekdo pozvonil na vratih. Odprla sem. Bil je Alex z vrečko iz lekarne. "Ugani, kdo je prišel pred tabo." sem rekla. Olajšano je zavzdihnil in me objel. Odšla sva noter. "Torej nisi noseča?" je rekel. "Ne. Hvalabogu, ker res nisem hotela postati mama pri 17." sem rekla. "Harry ve?" je rekel. "Ja. Harry ve za vse." sem rekla. "Lepo." je rekel in postal nekam odsoten. "Kaj je narobe?" sem vprašala. "Z Lorrene sva se sprla." je rekel. "Zakaj?" sem vprašala. "Hoče splaviti, jaz pa nočem, da ubije nedolžnega otroka." je rekel. "Ojoj. Pogovori se z njo." sem rekla. "Ne bom govoril z njo." je rekel trmasto. "Alex! Ne moreš kar pustiti, da to naredi." sem rekla. "Prav bom se pogovoril z njo. Ampak, nevem, če bom potem prišel nazaj." je rekel in mi pomežiknil. "Ne rabim varuške." sem rekla in se zasmejala. "Prav. Adijo." je rekel in odšel. Test mi je pustil na mizi. Spravila sem ga v kopalnico v predal.

#Harry#
Minilo je komaj nekaj dni, pa jo že pogrešam kot zmešan. In ni noseča. Še dobro, ker res nevem kaj bi bilo, če bi bila starša pri 18. Fantom sem seveda vse povedal. Ko je bil čas. Preprosto ni bilo veliko časa, saj je bilo veliko priprav in to. Komaj kaj sem se lahko slišal z Ally. Komaj sem čakal, da bo turneje konec. Spet smo sedeli na tistih neudobnih stolih in dajali intervju za televizijo. "Fantje, kako pa kaj ljubezen?" je vprašal moški. "No, ljubezen je prisotna." je rekel Louis in zasmejali smo se. "Torej, Harry, slišali smo, da si neko Ally pred novinarji vprašal, če bi bila tvoja punca. Povej nam kaj o njej." je rekel. "Ally. Ona je drugačna od vseh punc. Prav zaradi tega sem se zaljubil vanjo. Ljubim jo." sem rekel. "Kaj pa o tem pravijo oboževalke?" je vprašal. "Nekatere so jo sprejele, nekatere pa ne. Saj veste kakšne so oboževalke." sem rekel. "Kaj pa o tvoji punci pravijo fantje? Se je kateri zaljubil vanjo?" je vprašal. "Ne, čeprav je kar lepa in prijazna." je rekel Liam. Počasi mi je že šel ta moški na živce. Komaj sem čakal, da se intervju konča. Končno sem dočakal ta blaženi občutek. "Hvalabogu." sem rekel, ko sem se vrgel na kavč v stanovanju. Hitro sem poklical Ally in ji povedal vse novice. Toda kmalu sem moral prekiniti, saj je prišel Simon, ker smo se morali zmeniti za jutrišnji intervju. Ko je odšel je bila že pozna noč. S fanti še nikoli nismo bili tako zelo utrujeni, zato smo kar odšli spat. Ally sem še napisal sms za lahko noč in zaspal.

#Alja#
Harry se mi že dva tedna ni oglasil. Zelo sem živčna, saj me je strah, da bi se zapletel s kakšno oboževalko. Ja bila sem ljubosumna. In to zelo. Pravkar sem šla z šopinga in se pri parku zaletela v Tima. Ne že spet on. "O oprosti." je rekel in mi pomagal vstati. "Nič hudega." sem rekla in hotela iti. "Počakaj, pomagal ti bom." je rekel in vzel eno vrečko. "Ni treba. Saj lahko sama." sem rekla. "Rad pomagam. Hej nič nisi poklicala." je rekel. "Izgubila sem tvojo telefonsko." sem se zlagala. "Aja. Pri sebi imam telefon. Vidim, da ga imaš tudi ti, tukaj imaš telefonsko." je rekel, mi vzel telefon iz roke in mi napisal svojo telefonsko in si pustil klic. Šel mi je že na živce. "Glej Tim, nočem te prizadeti, toda nočem imeti nič s tabo. Imam Harryja, čeprav ga mesec dni ne bo. Ljubim ga in ga ne mislim prevarati." sem rekla. "Saj te razumem, toda prijatelja sva lahko, ali ne?" je rekel. "Ja, ampak...nočem, da je Harry ljubosumen." sem rekla. "Just friends. Obljubim." je rekel. Zavzdihnila sem. Naenkrat sem skoraj padla in Tim me je ujel tako, da sva se z usti skoraj dotikala. Naenkrat me je poljubil in takrat je paparaci začel slikati. Porinila sem ga vstran in ga udarila. Tudi to je slikal. "Si zmešan ali kaj?! Nočem te več nikoli videti! In to prijateljstvo si nekam porini!" sem zakričala, pograbila vrečke in stekla do stanovanja. Bila sem zelo jezna nanj. Poklicala sem Harryja in mu vse povedala. "Ko pridem domov, ga bom premlatil prisežem." je rekel. "Harry, ne delaj neumnosti. Želela sem ti le povedati, da te nisem prevarala, ker bo verjetno jutri to že na naslovnicah revij." sem rekla. "Saj vem, da me nebi. Ljubim te. In bom že dobil v roke tega prasca." je rekel. "Ljubim te Harry in prosim ne delaj norij." sem rekla. "Ja ja ok." je rekel in prekinil, ker je moral iti. Kot sem rekla, so naslednji dan v časopisu na naslovnico dali najino sliko s Timom kako me poljubi in potem kako ga jaz udarim. "Ali želijo Harryju Stylesu speljati punco? A Ally se ne pusti." je pisalo na veliko. Nekdo mi je pozvonil na vrata. Odprla sem in videla šopek vrtnic. "Oprosti nisem hotel." je rekel glas. Prepoznala sem ga. Bil je Tim. Zaprla sem mu vrata pred nosom. Še nekaj časa je zvonil, a sem si na koncu dala slušalke v ušesa.
_____________________________________________________________________________________________________

Dnevi so minevali počasi, ker ni bilo Harryja ob meni. Že močno sem ga pogrešala. Hvalabogu je kmalu prišel ta 30 avgust in ob 4 zjutraj sem se odpravila na letališče, saj naj bi fantje prišli že ob pol 5. Čakala sem letalo in kmalu je prišlo. Iz njega je izstopilo veliko ljudi in na koncu še fantje. Vsi so se zapodili proti meni, a najhitrejši je bil Harry, me dvignil in me poljubil še preden so ostali lahko pritekli do mene. Tudi oni so me objeli. "Kako sem vas pogrešala." sem rekla, ko smo še vedno bili v objemu. "Tudi mi smo tebe. A še najbolj Harry. Še v spanju je govoril tvoje ime." je rekel Liam. Končno so me spustili, razen Harryja. Ta me je še vedno objemal in poljubljal. "Prihranita to za pozneje. Gremo sedaj spat." je rekel Niall. "Prav ima Harry, greva k meni?" sem rekla. "Pridi." je rekel in odšli smo.
09. junij 2012
Ko smo prišli do polovice poti smo se ločili. Harry je s kovčkom šel z mano do mojega stanovanja. Nekajkrat so naju poslikali, toda šla sva naprej z roko v roki. Kmalu sva prišla do dvigala in vstopila. V dvigalu sem se stisnila k njemu. V drugem nadstropju se nama je pridružil Tim. Zavila sem z očmi. "Živjo Ally." je rekel. Pokimala sem in pogledala Harryja. "Bolje zate, da moje punce več niti ne pogledaš." je rekel Harry. "Jaz bom gledal koga bom jaz hotel." je rekel Tim. "Pusti jo pri miru, če ne ti bo žal." je rekel Harry in se mu grozeče približal. Roke sem dala na njegove prsi. "Harry, nehaj prosim." sem rekla. "Naj ti da mir. Ali ne razumeš, da noče, da sta prijatelja?" je rekel. "Seveda, da hoče, le da se boji, da bo izgubila tebe. Res nevem, kam si gledala, ko si mu rekla ja." je rekel Tim. Razjezila sem se. "Pa kaj ti misliš kdo si? Lepši in pametnejši je od tebe!" sem rekla. "Tega pa ne veš." je rekel. "Ne govori tako z njo! In ne približuj se ji več." je rekel Harry in v četrtem nadstropju sva izstopila. "Sovražim tega tipa!" je rekel. "Tudi jaz." sem rekla. Prišla sva v stanovanje in Harry je dal kovček na kavč in se vsedel zraven njega. Sedla sem mu v naročje. "Pogrešala sem te." sem rekla. "Tudi jaz tebe." je rekel in me poljubil. Odnesel me je v sobo in me medtem poljubljal. Položil me je na posteljo in pokrila sva se. "Ljubim te." je šepnil in me poljubil na čelo. Bila sva zelo utrujena, zato sva zaspala.
Zbudila sem se ob 11 zjutraj. Harry je še vedno spal kot dojenček in nisem ga hotela zbuditi, zato sem potiho hotela z postelje, a se je prebudil. "Misliš, da lahko uideš?" je rekel in me potegnil nazaj v njegov objem. "Harry, nekaj nama moram narediti za zajtrk." sem rekla. "Hočem tebe za zajtrk." je rekel in me poljubljal po čeli, po licih, po vratu in nato še po ustih. Zasmejala sem se. "Harry, spusti me no." sem rekla. "Ni šans." je rekel in se obrnil name in me poljubljal. "Harry....daj....no." sem govorila med poljubi. "Pomagal ti bom." je rekel. "Ne. Počivaj, ker si imel naporen mesec." sem rekla. "Potem boš počivala tudi ti." je rekel. "Harry, moram pripraviti zajtrk." sem rekla. "Ne." je rekel in me spet poljubil. Prepustila sem se njegovim poljubom. Kmalu mu je zazvonil telefon. Oba sva zavzdihnila. "Se ne boš javil?" sem rekla. "Ne." je rekel. "Morda je nujno." sem rekla. "Ne bom se javil. Lahko počakajo." je rekel. "Oh Harry." sem rekla in se javila na telefon. "Ja?" sem rekla. "O Ally." je rekel Lou. "Kaj je?" sem rekla. "Am...hotel sem vaju obvestiti, da prihajamo s fanti k tebi, ker vama nesemo zajtrk." je rekel Lou. "Oh super. Se vidimo." sem rekla in odložila. "Kdo je bil?" je rekel. "Lou. S fanti nama nesejo zajtrk." sem rekla. Poljubil me je. Kmalu so fantje pozvonili in odšla sva odpret. "Živjo!" so rekli vsi naenkrat in se spravili v stanovanje. "Ej lepo stanovanje." je rekel Niall. "Ja, ampak res lepo." je dodal Zayn. Louis in Liam sta znosila vrečke na mizo in pripravila kosmiče. "Čakaj, tudi vi boste tu?" je rekel Harry. "Ja. Ne skrbita, potem bomo odšli, ker smo še vedno utrujeni, samo zajtrk bomo preživeli skupaj." je rekel Lou in nama pokazal jezik. Zasmejala sem se in odšli smo jest. Ko smo se najedli, so fantje odšli, midva pa sva odšla nazaj v posteljo.
09. junij 2012
neext
10. junij 2012
nnnnneeeexxxxxxtttttt
10. junij 2012
S Harryjem sva se cartala in se poljubljala. "Kaj bova pa sedaj počela?" sem vprašala. "Hmm...kaj praviš na to?" je rekel in si slekel majico. "Joj ti potrebnež." sem rekla in ga poljubila. Začel mi je slačiti majico in spet sva počela tisto. Ko sva končala sem odšla na wc. Malo me je skrbelo, da bi bila noseča, toda uporabila sva zaščito in ni počil ali kaj drugega. Oblekla sem si Harryjevo majico od Ramonesov in svoje kratke hlače. Ko sem prišla v sobo je Harry bil v boksarcah. "Mala ljubim te." je rekel in me poljubil na čelo. "Tudi jaz tebe." sem rekla in ga objela. "Bi šla v kino?" je rekel. "Zdaj? Ura je pol 5." sem rekla. "Pridi." je rekel, se nasmehnil in preoblekla sem se v bele pajkice in črno tuniko s pasom. Z roko v roki sva odšla v kino. "Kaj bova pa gledala?" sem vprašala. "Hmm...kaj praviš na malo romantike? Ali pa romantično komedijo?" je rekel. "Aww večni romantik." sem rekla. "Ti me navdihuješ." je rekel. "Prav potem pa romantično komedijo." sem rekla. Šla sva gledat film It's a boy girl thing. Vsedla sva se nekje zadaj in gledala film. Harry me je med filmom ves čas držal za roko in me poljubljal, jaz pa sem se tiho zasmejala. "Šššš!" je zasikala neka starka za nama. Ok, da gredo starke gledat romantično komedijo mi ni šlo v glavo. Toda s Harryjem sva se zasmejala. "Šššššš!" je spet zajamral nek fant z nekim dekletom pred nama. Spet sva se zasmejala. "Bosta se nehala smejati?" je rekla punca zraven tistega fanta in izbuljila oči. "Harry?" je rekla. "Debbie?" je rekel Harry. "A se poznata?" sem vprašala. "Šššš!" je bila spet nemirna starka za nama. "Ja." je rekel Harry in v njegovem glasu sem zaznala, da noče o tem govoriti. "In kaj počneš ti tu? In kdo je ta?" je rekla. "Kaj te briga." je rekel Harry in me potegnil za sabo iz kina. "Harry." sem rekla, a me je še naprej vlekel ven. Šla sva mimo prodajalca kart in takrat sem se ustavila. "Harry nehaj. Zakaj nočeš biti zraven nje?" sem rekla. "To je moja bivša." je rekel. "Oh." je bilo vse kar sem lahko izdavila. Odšla sva do restavracije, kjer mi je razložil celo zgodbo z Debbie. "A si jo pustil zaradi mene?" sem rekla. "Ja. No v bistvu sva se strinjala z razhodom, toda potem mi je povedala, da me je prevarala in to in...ni mi bilo vseeno veš." je rekel. "Aja." sem rekla. "Toda sedaj ljubim tebe in mi je za njo malo mar." je rekel. "Potem me nebi odvlekel iz kina." sem rekla. "Ally, prosim te no. Ljubim te in ti to veš." je rekel. "Tudi jaz ljubim tebe." sem rekla. Kmalu je v restavracijo prišla Debbie. Priznam, bila je lepa, in bala sem se, da bi jo Harry hotel nazaj. "O Harry, videla sem te v kinu." je rekla in se vsedla zraven njega, kot da mene ni zraven. "Ja, prišel sem z svojo punco." je rekel. "Kakšno punco?" je rekla. "Z mano." sem rekla in končno me je pogledala. "O moj bog Harry, ne reci, da si me zamenjal s to...čarovnico." se je zasmejala. "Debbie, Ally je čudovita. Poleg tega pa si se strinjala z razhodom in si rekla, da si me prevarala, ali si pozabila?" je rekel Harry. "Harry, to sem rekla le zato, ker me je preveč bolelo, in ti nisem hotela povedati. Toda vidim, da še vedno do mene čutiš nekaj. Opazi se." je rekla in mu skuštrala lase. "Debb, nehaj." je rekel, toda ni umaknil njenih rok z svojih las. "Harry, vem, da si me še vedno želiš. Tudi jaz si želim tebe. Pusti to čarovnico tu in pridi z mano k meni. Spet bova počela tisto, kot takrat, ko sva štiri ure zaporedoma to delala." je rekla. Sedaj sem izbuljila oči jaz. "Debb, to je preteklost." je rekel in se zasmejal. Kaj za vraga se dogaja? "Am, Harry, greva?" sem rekla. "Ne Harry bo ostal z mano, da nazdraviva na stare čase. In na najino prihodnost. Adijo čarovnica." je rekla. "Harry?" sem rekla in jo preslišala. "Ja." je rekel in hotel iti, a ga Debbie ni spustila ven. "Nikamor ne boš šel srček." je rekla in ga prijela, ter ga poljubila. On pa se sploh ni upiral. Ni! Solze so se mi začele nabirati v očeh in stekla sem iz restavracije. "Pa kaj si nora?!" sem zaslišala iz restavracije, toda tekla sem še bolj naprej. "Ally!" sem zaslišala za sabo. Nisem se ozirala. Nisem mogla verjeti, da se ji ni uprl, ko ga je poljubila. Nasprotno, še prijel jo je za bok. Kot da bi jaz bila nevidna. Tekla sem do neke ulice, ki je nisem poznala. Harryjovi zvoki so zamrli in moji možgani so še vedno bili otopeli. Kmalu sem se zbujala iz otopelosti in ugotovila, da nevem kje sem. Kmalu se je pri meni ustavil črn avto in nek moški je stopil iz avta. S hrbtom sem se obrnila proti njemu. Počil me je po riti. "Hej, punči, se greš vozit?" je rekel. "Tace stran!" sem ga napadla v solzah. Bila sem prestrašena in jezna. In takrat sem ugotovila, da je pred mano stal Tom. "Fak!" sem zaklela in začela hoditi stran od njega. Hodil je za mano vedno hitreje, me zgrabil za roko in me obrnil. "Saj res, ti si tista Harryjeva punca. Z mano boš šla!" je zavpil. "Nikamor ne grem bedak!" sem zavpila in ga počila. "To boš še plačala." je rekel in me udaril z vso močjo. Zgrudila sem se po tleh, se udarila v glavo in megleno videla. Začutila sem tudi, da mi teče kri. Tom me je brcnil v želodec, se vsedel name in me začel poljubljati. Nisem mogla kričati in nič. Le jokala sem lahko. Na koncu se spomnim le tega, da je od nikoder pritekel Harry in me rešil.

#Harry#
Debbie me je poljubila, in Ally je zbežala stran. Odmaknil sem se od Debbie. "Pa kaj si ti nora?!" sem zavpil. "Vrnil si mi poljub. Še vedno si me želiš." je rekla. "Želim si le Ally! In sedaj izgini proč od mene, ker te sovražim!" sem zavpil in stekel za Ally. Klical sem jo, a je le tekla proč od mene. Iskal sem jo zelo dolgo in kmalu zaslišal krike. "Nikamor ne grem bedak!" je zavpila. Vedel sem, da je Ally in da jo nekdo napada. Stekel sem proti njenemu glasu in videl kri okrog nje, na njej pa je ležal Tom. Ta bedak mi nikoli ne bo dal miru. Stekel sem do njiju in Toma potegnil stran od nje. Ona je le milo jokala in se ni mogla premakniti. Pretepel sem Toma in poklical policijo in reševalce. Kmalu so prišli policisti in razložil sem jim, da je napadel Ally. Odpeljali so ga. "To še ni konec!" je zavpil preden so ga porinili v avto. Stekel sem k Ally in videl, da ji teče kri iz glave. "Harry...ne zapusti me...preveč...te...ljubim..." je mrmrala. "Pomiri se ljubica." sem rekel in se zjokal, ko sem ji podpiral glavo. Ni zelo krvavela, a je krvavela vseeno. Kmalu so prišli reševalci in naju odpeljali v bolnišnico. Moral sem počakati v čakalnici. Fantom sem sporočil kaj je bilo in čez dobre pol ure so bili že vsi v bolnici zraven mene. Liam je še prinesel sveža oblačila zame in v kopalnici sem se preoblekel. Kmalu je prišel zdravnik. "Ste vi z Aljo Novak?" je rekel. "Ja. Kako je z njo?" sem hitro vprašal. "Z Aljo je na srečo vse v redu. Utrpela je manjšo poškodbo glave in ima malce vdarjeno rebro, ampak imela je srečo, da ji fant ni strl rebra, ker če bi ji, bi lahko umrla, saj bi ji rebro prepikalo srce. Dva dni bo še ostala na opazovanju, da nebi imela kakšnih notranjih krvavitev." je rekel. "Hvala doktor." sem rekel in odšel je. "Pojdi k njej." je rekel Niall. "Ja." sem rekel in odšel k njej.
10. junij 2012
#Alja#
Ko sem se zbudila, je bilo vse okrog mene belo in vse me je bolelo. Počasi se mi je vračal spomin na dogodek. Zajamrala sem. Nekdo je vstopil v mojo sobo. Bil je Harry. Še vedno sem bila pretresena zaradi njega in njegove bivše. "Ally, kako se počutiš?" je rekel. "Kako le?" sem rekla. "Oprosti Ally, vsega sem jaz kriv, nebi ti smel pustiti oditi." je rekel. Hotela sem dvigniti roko, a je nisem mogla. "Harry, v redu je. Nisi ti kriv, sama sem brezglavo tekla neznano kam zaradi poljuba z Debbie." sem rekla. "Oprosti Ally, obljubim, da te ne bom nikoli več prizadel." je rekel. "Ljubim te." sem rekla in nežno me je poljubil. "Dva dni boš tu na preiskavah, potem, pa lahko greš domov." je rekel Harry. "Kaj pa šola? Očka ve?" sem vprašala. "Pusti zdaj šolo, mi te bomo opravičili. Ne tvoj očka še ne ve." je rekel. "Bolje, da ne izve. Zagnal bi vik in krik." sem rekla. "Ally, mora izvedeti." je rekel. "Ne Harry. Bolje, da ne izve ničesar. Verjemi mi, za nobenega se nebi dobro končalo." sem rekla slabotno. "Prav, pomiri se." je rekel. Še nekaj časa je bil pri meni, toda potem je prišla sestra in ga nagnala ven. "Imaš pa res dobrega fanta." je rekla. "Vem." sem rekla in se ji nasmehnila. Dala mi je injekcijo proti bolečinam, in kmalu sem zaspala.

#Harry#
Ally mi je odpustila. Hotel sem ostati pri njej, pa me je sestra nagnala. S fanti smo šli v skupno stanovanje, ko sem ugotovil, da je kovček že tu. To je bilo čudno, saj sem ga pustil pri Ally. "Šli smo ponj in ga privlekli sem." je rekel Zayn, ko je videl moj zmeden obraz. Kmalu so fantje odšli spat, saj je bila ura že pol 2 zjutraj, jaz pa še zmeraj nisem mogel zaspati. Moja Ally bi lahko umrla, samo zaradi te preklemane Debbie. Nič nisem čutil več do nje, toda nevem zakaj sem ji vrnil poljub v restavraciji. Ljubim Ally. Že od prvega dne, ko sem jo videl. Od razmišljanja sem zaspal na kavču.
Zjutraj sem se zbudil v postelji. Ali se mi je vse le sanjalo? Zbudila me je budilka. Ura je bila 6 zjutraj. Ne ni se mi sanjalo. Verjetno so me fantje odnesli v posteljo. In danes je šola. Po šoli pa grem takoj k Ally. Šel sem v kuhinjo. Fantje so bili vsi zaspani. "Zakaj mora biti šola?" je vprašal Niall. "Bil bi vesel, če bi si lahko odpočili od včerajšnjega dneva." je rekel Louis. Uredili smo se in odšli v šolo. Pred vhodom nas je čakala Tracy, h kateri je Louis dobesedno odletel. Poljubila sta se. "Kje pa je Ally?" je vprašala. Na hitro sem ji razložil zgodbo. "O moj bog Harry! Po pouku grem z vami." je rekla. Odšli smo v razred in Jenn hvala bogu ni bila naša sošolka. Tracy je sedela zraven Louisa, jaz pa zraven Liama. "Pomiri se. Vse bo v redu z njo. Saj ni v nevarnosti." je rekel. "Vem, toda vseeno me skrbi zanjo in pogrešam jo." sem rekel. Vsi profesorji so spraševali kje je Ally in vsem smo morali razlagati eno in isto stvar. Opazil sem tudi, da ni v šoli Alexa in Lorenne. "Fantje, povejte Ally, da ima v sredo z Zackom pevske vaje." je rekel profesor Smith. "Zackom?" sem vprašal. "Ja. Novi fant je na tej šoli. Ni v vašem razredu, ampak mislil sem, da bi mu Ally lahko pomagala pri petju, saj je zelo dobra. In podobno zgodbo ima kot ona. Umrla mu je prijateljica ali nekaj takega." je rekel. "No...Alex ni mrtev." sem rekel. "Kaj?" je rekel. Povedal sem mu celo zgodbo. "In kje je zdaj Max? Oziroma Alex?" je vprašal. "Nevem. Nisem ga videl v šoli." sem rekel. "Prav. Pojdite." je rekel in s fanti smo odšli. Grizel me je ta Zack. "Poglej Harry, to je ta novi učenec." je rekel Louis in pokazal na visokega blondinca, ki je pravkar osvajal skupino punc. Nekaj jih je seveda spet priletelo k nam in nas vprašalo kako smo preživeli počitnice. Seveda je zraven bila tudi Jenn, kateri sem se na veliko izogibal. Toda vseeno je prišla do mene. "Harry, je to res?" je rekla in pokazala na naslovnico neke revije, na kateri sva bila z Ally objeta in z kovčkom v roki.
"Se Harry Styles seli k svoji punci?" je bil naslov. "Kaj za vraga?" sem rekel in fantje so pogledali. "Slikali so vaju, ko sta šla z letališča." je rekel Niall. "Sovražim jih." sem rekel. Komaj sem čakal, da se konča pouk. To leto nismo bili v šolskem internatu, ker smo hoteli biti v skupnem stanovanju. Ko se je pouk končal smo hitro odšli v trgovino in kupili nekaj majhnih pozornosti za Ally. Ko smo prišli, smo izvedeli, da lahko danes gre domov. In jutri lahko gre v šolo, samo če ji bo boljše. Odšli smo k njej. Vsi smo jo pazljivo objeli in ji dali naše pozornosti. Jaz sem ji kupil plišastega medvedka z srčkom v roki in čokolado. Poljubil sem jo. "Kako je bilo v šoli?" je vprašala. "Bedno kot vedno." je rekel Zayn in zasmejali smo se. "Nekemu Zacku boš mogla pomagati pri petju, ker ima nekako podobno zgodbo kot ti, ko si prišla sem." sem ji rekel. "Aja? Zakaj pa ravno jaz?" je vprašala. "Nevem. Profesor Smith je tako rekel." je rekla Tracy. "Saj je vseeno, obleci se, in potem gremo domov." je rekel Liam. Oblekla se je-seveda ne pred nami-in nato smo šli domov. Strinjali smo se, da Tracy in Ally prespita v skupnem stanovanju zraven nas. "Saj lahko spiva pri meni." je rekla Ally. "Bolje bo, da sta tu. In nočem videti v tvoji bližini Tima." sem rekel. Objela me je.

#Alja#
Z Tracy sva morali prespati pri fantih. Ona je spala pri Louisu, jaz pa pri Harryju. Harry me je nesel v posteljo, saj me je pravkar začelo vse boleti. Bila sem brez makeupa in hotela sem v kopalnico, da bi se uredila. "Ally, lepa si brez tega." je rekel. "Harry, če še nisi opazil sem kot Shrek z udarninami." sem rekla in zavila z očmi. "Zame si popolna." je rekel in me poljubil. "Harry, obljubi, da me ne boš več prizadel. Preveč boli." sem rekla in se umaknila njegovim ustnicam. "Ally obljubim. Nevem kaj je bilo z njo, da me je kar naenkrat poljubila." je rekel. "Zakaj pa si ji vrnil poljub? Harry, prosim bodi odkrit z mano. Jo imaš še vedno rad?" sem vprašala. "Ally od kod tebi sedaj to? Nehal sem jo imeti rad, ko sem te prvič videl. In nisem ji vrnil poljuba. Hotel sem jo le odriniti stran. Ally, ljubim samo tebe." je rekel. "Resno? Harry, res hočem, da si odkrit z mano, in če ne bom več popolna zate mi to prosim potem povej." sem rekla. Nisem vedela od kod sedaj te besede iz mojih ust, toda mislila sem, da me Harry več ne mara. "Ally, kaj naj storim, da mi boš verjela?" je rekel. Ničesar nisem rekla. Pogledala sem stran od njega. "Prav." je rekel in odšel iz sobe. Zjokala sem se. Vedno sem vse pokvarila. Vedno. Zakaj ne morem imeti zaprtih ust? Sedaj me bo zapustil in jaz bom umrla od žalosti. Med jokom nisem opazila, da je nekdo v moji sobi. In zaradi solz sem motno videla, zato sem si jih obrisala. Bil je Niall. "Rabiš Horan hug?" je rekel. Prikimala sem in objel me je. "Si v redu?" je vprašal. "Ne. Vedno vse pokvarim." sem rekla in mu povedala vse od A do Ž. "Prepričan sem, da te Harry ne bo pustil, saj dobro vem, da te ljubi. Včeraj ga je tako skrbelo zate, da je zaspal na kavču. Potem smo ga odnesli v sobo, toda ko smo bili v šoli ni mogel nehati misliti nate." je rekel. "Kaj pa če bo konec?" sem vprašala. "Verjemi mi, da ne bo." je rekel in odšel iz sobe. Želela sem si, da bi mu lahko verjela, toda mu nisem mogla. Pogledala sem na uro in bila je že 6. Kako lahko tako hitro gre čas? Hotela sem nekaj početi, toda komaj sem se premaknila. Počutila sem se, kot da bi me povozil avtobus. Kmalu je moje telo omagalo in zaspala sem.
Zjutraj sem se zbudila okrog 7 zjutraj. Nekaj je dišalo. Ko sem videla, da je ura sedem sem se ustrašila, saj bi mogla biti v šoli. Hitro sem vstala in pozabila, da me še vedno vse boli. No me je bolelo, toda ne tako zelo. Odšla sem v kuhinjo in videla Harryja kako peče nekaj dobrega. "Ne bi mogla ležati?" je rekel. "Nebi ti mogel biti v šoli?" sem rekla. "Špricam, da sem lahko s tabo. Upam, da sedaj vidiš, da mi pomeniš več kot si misliš." je rekel. "Oprosti, ker sem bila včeraj tako nesramna." sem rekla. "Je že ok. Saj veš, da ti oprostim vse." je rekel. Poljubila sem ga. "Sedaj pa pojdi v sobo." je rekel. "Ne, nemorem cel dan ležati." sem rekla. "Ubogaj me, razen če nočeš, da te sam odnesem in te privežem na posteljo." je rekel. "Prav no že grem." sem rekla, toda vseeno me je odnesel. Ko je odšel dol sem spet trmoglavo vstala in odšla v kopalnico, ter s pudrom prikrila vse modrice po obrazu. Počutila sem se čudno s pudrom na sebi, saj ga nikoli nisem uporabljala. Toda skoraj se ni opazil. Nanesla sem si še maskaro in spet odšla v kuhinjo, kjer je Harry že na mizo postavil zajtrk. "Si pa res trmasta. In že včeraj sem ti rekel, da si lepa brez tega." je rekel in me poljubil. "Takšna pač sem." sem rekla in mu vrnila poljub. Dvignil me je in me posadil na stol. Pred sabo sem imela krožnik z vafljem v obliki srčka. "Aww Harry." sem rekla. "Ljubim te. Pomeniš mi vse. Veš, zate bi naredil čisto vse." je rekel, vzel kitaro in mi začel igrati pesem grenade od Bruna Marsa. Pridružila sem se mu v petju. Ko sva končala me je poljubil in pojedla sva zajtrk. "Harry, mislim, da bi morala iti v šolo, čeprav je že malce pozno." sem rekla. "Ura je 10. Prešpricala sva štiri ure." je rekel. "Pojdiva. In poveva lahko, da si bil z mano pri zdravniku na kontroli." sem rekla in si pripravila torbo za šolo. "A res morava?" je rekel. "Ja." sem rekla. "Jutri bova šla prav." je rekel in me poljubil. Nisem se mogla upreti tem poljubom. "Prav, bova šla jutri." sem rekla in odnesel me je na kavč. Gledala sva neko grozljivko in bilo me je grozno strah. Imela sem fobijo pred duhovi. Verjamem, da jo imajo skoraj vsi, ampak jaz sem pravzaprav preveč prestrašena. Ko gledam kako grozljivko z duhovi se počutim, kot da me nekdo opazuje. Čudna stvar vem. Stisnila sem se k Harryju. "Harry, mislim, da ne bom zmožna gledati tega do konca." sem rekla. "Ne skrbi tukaj sem." je rekel in me objel. V njegovem objemu sem se počutila varno. Kmalu so domov prišli fantje in Tracy. Objela sem jih. "Zakaj nista prišla v šolo?" je vprašal Liam. "Ally je zaspala, pa sem ji naredil zajtrk. In potem so se stvari zavlekle." je rekel Harry in zasmejali smo se. Odšli smo ven. Prijal mi je zrak, ker že dolgo nisem bila zunaj. Z Tracy sva najprej zvlekle njen kovček v moje stanovanje in nato smo odšli ven po ulici. Kar velikokrat smo se ustavili, saj so oboževalke hotele podpise ali pa slike. Končno so nas pustile pri miru, zato smo odšli na sladoled. Meni ni pasal, zato sem ga odstopila Niallu, ki ga je z veseljem pojedel. "Nekdo pa je noseč." se je pošalil Louis. "Ne pa nisem noseča." sem rekla. Nisem bila. Nisem mogla biti. S Harryjem sva uporabila kondom in vse. "Odšli bova v lekarno." mi je šepnila Tracy, jaz pa sem postala cela bleda. "Si ok?" me je vprašal Harry. "Ja." sem rekla. S Tracy sva se izgovorili, da je videla čudovite čevlje in da greva pogledat koliko stanejo. Fantje pa so odšli v trgovino z računalniškimi igricami. Kupili sva dva testa. "Za vsak slučaj bova preverili dvakrat. Mogoče se kdaj zmoti." je rekla. Res je nisem razumela. Odšli sva v trgovino na wc. Prvi test je pokazal negativno in čakali sva na rezultate drugega. "Tracy, ne morem biti noseča. Poglej, vidiš da nisem." sem rekla. "To je pokazal prvi test. Počakajva na drugega." je rekla. Nevem, zakaj ji je bilo tako pomembno narediti dva testa. "Hej, a je Alex bil včeraj in danes v šoli? Sploh ve, da me je Tom pretepel?" sem rekla. "Ne. Nič ne ve, pa tudi v šolo ga ni bilo." je rekla. "Čudno." sem rekla. Kmalu sva pogledali na drugi test.
10. junij 2012
"Zakaj sploh morava čakati še na ta test, če pa je prvi pokazal, da nisem noseča." sem rekla. "Pomiri se. Mogoče ni pokazal točno." je rekla. "Očitno si bolj zaskrbljena kot jaz." sem rekla. Kmalu sva pogledali na test in tudi ta je bil negativen. "Sem ti rekla." sem rekla. "Ja ja, pridi greva." je rekla in se zasmejala. "Včasih te res ne razumem." sem rekla in zasmejali sva se. Prišli sva do fantov, kateri so si ogledovali igrice. "Nista kupili čevljev?" je vprašal Harry. "Predragi so bili." sem rekla. Prijel me je za roko in odšli smo. Ko smo prišli do njihovega skupnega stanovanja sva se z Tracy poslovili od fantov in odšli k meni. Seveda je imela tudi kovček, ki ga je pustila pri fantih. Ko sva prišli, sva na poti srečali očka in Jureta. "Živjo. Alja, kaj pa je s tabo? Ti nisi nikoli uporabljala pudra." je rekel očka. "Čas je za spremembe. Oči, Jurček to je Tracy." sem rekla. Jure se mi je zasmejal. Pozdravila sta jo, nato pa sva odšli v dvigalo. Tam sva srečali Tima. Ignorirala sem ga. "Ally, oprosti mi." je rekel. "Fant, mislim, da je ne zanimaš." je rekla Tracy in nato sva izstopili. "To je ta Tim." sem rekla. "Ni mi všeč. Upam, da ti bo dal mir." je rekla. "Se strinjam." sem rekla. Odklenila sem stanovanje in v mojo sobo postavila napihljivo blazino. "Kje boš spala na blazini, ali na postelji?" sem jo vprašala. "Seveda da na blazini." je rekla in se vrgla nanjo. Prestavili sva posteljo v kot, kjer je bilo okno, njeno blazino pa v drug kot. Pripravila sem nama večerjo in pojedli sva, ter se stuširali. Vsaka posebej, da ne bo pomote. Nato sva odšli spat. Sanjalo se mi je o nekem fantu, ki ga nisem poznala. Imel je svetle lase. In nekaj je govoril. Nevem kaj.
Zjutraj sem se zbudila že ob 4, saj nisem mogla spati. Udarnine se mi niso več tako zelo videle, toda še vedno so se, zato sem si nanesla malo pudra in maskaro. Ker nisem vedela kaj naj počnem do 6 zjutraj sem odšla naredit zajtrk. Naredila sem palačinke z nutello. Pojedla sem tri. Ura je bila 5 zato sem si v torbo dala zvezke in vse potrebno za šolo. Ura je počasi tekla in bilo mi je bedno. Vzela sem telefon in napisala Harryju sms.
'Hej srček, sori či sem te zbudila. Nisem mogla spat, pa sem se spomnila nate. Miss you! :* '
Kmalu sem dobila nazaj sms.
'Srčica, je že ok. Dobro, da si me zbudila, ker či me nebi, bi zaspal. Miss you too! :/ :* '
Zavzdihnila sem. Še malo sva si pisala sms-se in kmalu je prišla v kuhinjo Tracy. "Hej." je rekla. "Živjo." sem rekla. "A ti boš šla kar v pižami v šolo?" je rekla. "O šit!" sem rekla. Namesto, da bi se oblekla, sem bedirala. Hitro sem odšla v sobo in pobrskala po omari. Vzela sem preprosto belo oblekico in bele balerinke. "Sem kul?" sem rekla, ko sem prišla iz sobe. "Harryju boš všeč v tem." je rekla in zasmejali sva se. Pojedla je zajtrk in odpravili sva se v šolo. Na poti sva srečali fante. Stekla sem k Harryju in ga objela ter poljubila. Prav tako je Tracy stekla k Louisu. Poljubila ga je in z roko v roki sta odšla. Tudi Harry je prijel za roko mene. "Bi šla danes po pouku z mano ven?" je rekel. "Prav." sem rekla. Kmalu smo prišli do šole in Jenn je stekla k nama. "Kje pa si ti bila včeraj in predvčeraj?" je rekla. "Kaj te briga." sem rekla. "In ti lepotec, kje si bil včeraj?" je rekla. "Z Ally sva bila doma." je rekel in odšla sva v šolo. Tam sem srečala profesorja Smitha z nekim novim učencem. Bil je podoben fantu iz mojih sanj. "Alja, končno si v šoli. Si v redu?" je vprašal. "Ja, bolje se počutim." sem rekla. "Torej Alja to je Zack, naš novi učenec. Upal sem, da bi mu pomagala pri petju, ker ima isto težavo, kot si jo imela ti." je rekel. "Am...ja ok. Samo ugotovila sem, da Alex ni mrtev." sem rekla. "Ja mi je včeraj Harry povedal. Torej, bi te motilo, če bi ga danes po pouku pripravila?" je vprašal. "V bistvu sem mislila iti ven z Harryjem." sem rekla in ga pogledala. "Saj Harryja ne bo motilo ne?" je vprašal Zack. "Saj lahko greva po tem." je rekel Harry in me pogledal. "Ok." sem rekla. "Torej ob dveh te bom čakal pred učilnico 10. Saj imaš tam pouk ne?" je rekel Zack. "Am...ja." sem rekla. Kako je vedel? Tega ne bom nikoli izvedela. "Alja, Zack je tu v internatu. Torej, upam, da mu boš lahko pomagala." je rekel profesor Smith in odšel. "Torej, moram iti k biologiji." je rekel in odšel. "Ok adijo." sem rekla in mu pomahala. Pomahal mi je nazaj. "Upam, da ne bo ničesar poskušal." je rekel Harry. "Samo pri petju mu bom pomagala, ne skrbi." sem rekla. "Ljubim te in nebi prenesel, če bi te izgubil." je rekel. "Harry, ne boš me izgubil obljubim." sem rekla in ga poljubila. Z roko v roki sva odšla k zgodovini.
10. junij 2012
Kmalu se je pouk končal in pred učilnico me je čakal Zack. Poslovila sem se od Harryja in z Zackom sva odšla v glasbeno učilnico. “Torej slišala sem, da ne moreš peti.” sem začela pogovor, ko sva hodila nasproti učilnice. “Ja. Bi rad, toda…težko je.” je rekel. “Kaj se je zgodilo?” sem vprašala in se vsedla na stol. Posnemal me je. “Imel sem punco, s katero sem bil jaz. Pravi jaz. Brez pretvarjanja. In nekega dne sva se peljala z mojim motorjem, ko je v naju vdaril nek pijanec in imela sva nesrečo, in ona je umrla in jaz nisem…Počutim se krivega za njeno smrt.” je rekel in komaj zadrževal solze. Nisem vedela, da tudi fantje jokajo. Saj nisem se smela čuditi. Izgubil je svojo ljubezen. “Njena zadnja želja je bila, da bi se oba vpisala na to šolo. In sedaj sem tu, čeprav jo pogrešam. Ne morem peti brez nje. Kako naj pojem, ko je ona mrtva? To enostavno…ne gre.” je rekel. “Je že v redu. Mislim, da danes še ne bova začela vaditi prav.” sem rekla. “Hvala, da me razumeš.” je rekel. “Ni zakaj. Moja zgodba je podobna tvoji, čeprav jaz z tistim fantom nisem hodila.” sem rekla in mu povedala celo zgodbo z Alexom. “Ko bi vsaj bila Jess živa.” je rekel. “Vse bo ok.” sem mu rekla in ga objela. Ko je minilo najino druženje, me je poklical Harry. “Ally, greš zdaj ven?” je rekel. “Harry izmučena sem. Kaj ko bi raje prišel k meni?” sem rekla. “Prav kje si?” je rekel. “Pešačim od šole.” sem rekla. “Čakaj hej vidim te.” je rekel in odložila sem telefon in gledala v vse smeri. Nikjer ga nisem videla. Pešačila sem naprej, ko sem se zaletela v njega z šopkom vrtnic. “Za mojo drago najlepše vrtnice.” je rekel in me poljubil. “Oh Harry, ne bi trebalo.” sem rekla. Skupaj sva odšla do mojega stanovanja. “Tracy doma sem!” sem zavpila, ko sem vstopila. “Živjo. Harry, Lou je doma? Hočem ga presenetiti.” je rekla. “Ja ti kar pojdi.” je rekel Harry in odšla je. “Uživajta!” je zavpila na hodniku. Zasmejala sva se in vrtnice sem dala v vazo. Od zadaj se mi je prikradel Harry in me objel. “Ally rad te imam.” je rekel. “Tudi jaz tebe.” sem rekla in se obrnila tako, da sem ga gledala v oči. “Veš, ni mi všeč, da si sama s tistim Zackom.” je rekel. “Harry, ne začni že spet. Samo peti mu pomagam. Punca mu je umrla. Sigurno ne bi hotel biti z mano, poleg vsega pa jaz nebi bila z njim, ker imam rada samo tebe.” sem rekla. “Vem, toda saj veš kaj je bilo s Timom. Vedno imaš prelepo mnenje o ljudeh preden jih dobro spoznaš.” je rekel. “Tudi o tebi sem imela lepo mnenje.” sem rekla in se zasmejala. “To je drugo.” je rekel. “Ne pa ni. Isto je.” sem rekla. Poljubil me je na vrat. “Oh kako to paše.” sem rekla in se mu prepustila. Odnesel me je na kavč in medtem sva se poljubljala. Slekla sem mu majico, prav tako kot on meni. Poljubljala sva se, dokler mi ni začel zvoniti telefon. “Joj.” sem rekla zadihano. “Ne oglasi se.” je rekel in me spet poljubil. “Mogoče…je…nujno.” sem rekla med poljubi in vzela telefon. Bila je neznana številka. “Ja?” sem rekla. “Živjo Ally. Jaz sem Zack. Bi se dobila na pijači? Rabim pogovor.” je rekel Zack. “Am…jaz sem z Harryjem. No mogoče lahko pridem z njim. In kako si dobil mojo telefonsko?” sem rekla. “Aja. Prav pridita. Imam svoje vire.” je rekel. “Ok, takoj sva tam.” sem rekla in povedal mi je naslov gostilne. “Pridi Zack rabi pogovor.” sem rekla. Ni mu bilo po volji. “Zakaj?” je rekel. “Nevem. Pridi z mano boš šel.” sem rekla. Oblekla sva se in odšla. Kmalu sva srečala Zacka in Jenn. “Kaj pa ona dela tu?” sem vprašala. “Z Zackom se že dolgo poznava in tukaj sva se srečala, pa sem se povabila zraven.” je rekla. Z Harryjem nisva bila dobre volje, ker je Zack pripeljal Jenn. “Ally, rad bi se pogovoril s tabo na samem.” je rekel Zack. “Oprosti, toda Harryja ne bom puščala samega z njo.” sem rekla. “Prav, kaj pa jutri?” je vprašal. “Ok. Med glavnim odmorom. Mislim, da ti ne bo vzelo več kot pol ure časa.” sem rekla. “Prav.” je rekel. Z Harryjem sva odšla. “Ne morem verjeti.” sem rekla. “Sem rekel, da mu ni za zaupati.” je rekel Harry. “Mislim, da se ti bom pridružila v tem komentarju.” sem rekla. Odšla sva do mene. Tracy je še vedno bila pri Louisu. Z Harryjem sva pogledala film Love actually. “To je moj najljubši film.” je rekel. “Aww, večni romantik.” sem rekla in se zasmejala. “Če pa je res.” je rekel in me poljubil.

#Harry#

Ta Zack nima dobrih namenov. Rekel je, da se mora pogovoriti z Ally na samem in potem je s sabo pripeljal še tisto Jenn. Ne bo mi je speljal, pa četudi bom moral zato umreti. Ljubim jo. Ne morem je kar izpustiti. “Harry, mislim, da bova morala biti v šoli vedno skupaj. Nočem, da naju kdo loči.” je rekla. “Vem. Tudi jaz nočem, da naju ločijo. Preveč te ljubim.” sem rekel. “Tudi jaz tebe Harry.” je rekla in poljubil sem jo. Kmalu je prišla Tracy in poslovil sem se in odšel domov.

#Alja#

Tracy sem povedala vse, kar se je dogajalo popoldne. Bila je zgrožena. “Ally, ne dovoli, da bi vaju kdo spravil narazen.” je rekla. “Ne bom. Če nimam njega, nimam ničesar.” sem rekla.
10. junij 2012
Kmalu je bila ura 7 in z Tracy sva si naredili večerjo in po večerji pogledali en film. Kmalu sva postali utrujeni, zato sva odšli spat. Zjutraj naju je zbudila budilka. Vstali sva, se uredili in počasi odšli v šolo. Pred šolo sva srečali fante. Pozdravili smo se. Tracy je stekla v objem Louisu, jaz pa sem iskala Harryja. “Bolan je.” je rekel Liam, ki je videl, da ga iščem. “Saj je še včeraj bil ok.” sem rekla. “Danes zjutraj je dobil vročino in je ostal doma.” je rekel Zayn. “O fak. Pa ste ga kar samega pustili? Povejte v šoli, da sem…nevem nekaj si izmislite, grem jaz k njemu.” sem rekla. “Prav. Potrebovala boš tole.” je rekel Niall in mi podal ključe njihovega stanovanja. Odhitela sem tja. Potiho sem odklenila in pogledala v njegovo sobo. Spal je kot angelček z čajem in toplomerjem ob sebi. Prijela sem ga za čelo in še vedno je imel vročino. “Ally…” je rekel. “Tu sem Harry.” sem rekla in ga prijela za roko. “Pojdi stran. Še ti boš bolana.” je rekel. “Ne bom. Imam protivirusno telo.” sem rekla, kar pa ni bilo čisto res. Hotela sem le biti ob njem. Prižgala sem toplomer in videla, da je na zadnje imel 39 vročine. Zmerila sem mu vročino in upadala je. “Grem ti naredit svež čaj. Ne premakni se.” sem rekla in odšla.

#Harry#

Zjutraj sem kot zanalašč dobil vročino. Fantje so poskrbeli za mene, nato pa odšli v šolo. Med spanjem sem momljal Aljino ime in bila je ob meni. Zavedel sem se, da me res ljubi, ker ni šla v šolo in je prišla k meni. Pravkar mi je delala čaj, jaz pa nisem mogel ostati v postelji. Odšel sem do nje in jo nepričakovano objel zadaj. “Harry moral bi ležati!” se je razjezila. “Ne morem.” sem rekel. “Če boš skakal okoli se ne boš pozdravil. Zdaj pa izgini v posteljo in naj te ne vidim drugje kot le v postelji.” je rekla. “Ja kaj pa wc?” sem rekel. “Saj ne boš hodil vsakih pet minut na wc.” je rekla. “Pridi čimprej k meni.” sem rekel. “Ja ja. Pojdi že!” je rekla. “Že letim.” sem rekel. Nisem se počutil dobro, zato sem bil vesel, da me je nagnala v posteljo. Vlegel sem se in prižgal televizijo. Oči mi je vleklo skupaj in kmalu sem zaspal. Kmalu me je zbudilo božanje po laseh. Bila je Ally. Sedela je pri meni. “Sem ti že rekel, da te ljubim?” sem rekel. “Že stokrat.” je rekla in se zasmejala. Oboževal sem ta njen smeh. “Saj bi te povabil, da se vleži k meni, pa me je strah, da se boš tudi ti česa nalezla.” sem rekel. “Ne skrbi ne bom se.” je rekla in se vlegla k meni. Oboževal sem njen parfum. Kmalu sem spet zaspal.

#Alja#

Harry je bil res ubožec. Božala sem ga po njegovih lepih kodrih, medtem ko je spal. Kmalu sem se spomnila, da mora jesti. Odšla sem v kuhinjo in mu skuhala juhico in testenine s tuno. Slišala sem, da je šel na wc. V sobo sem mu odnesla hrano. “A to je za zajtrk?” je rekel, ko se je spet vlegel v posteljo. “Ne norček. To je kosilo, saj si zajtrk prespal. Ura je že 12.” sem rekla. “Tako dolgo sem spal?” je rekel. “Ja.” sem rekla in se nasmehnila. V posteljo sem mu dala zajtrk in ga poljubila na čelo. Opazila sem, da mu je vročina padla. “Res ne bi trebalo tega početi zame.” je rekel. “Za koga pa?” sem rekla. Nič ni rekel. Jedel je juho. “Od kdaj pa ti tako dobro kuhaš?” je rekel. “Hmmm..Že od nekdaj.” sem se zasmejala. “Kuhinjo si bom delil s tabo.” je rekel in zasmejala sva se. Spomnila sem se, da sem se vedno tako smejala z Alexom. Le kam je izginil ta človek? “Veš, malo mi je čudno, ker nisem slišala Alexa že par tednov.” sem rekla. “Pokliči ga.” je rekel Harry. “Mislim, da ga bom res.” sem rekla. Po nekaj sekundah zvonjenja se je končno javil. “Ja?” je rekel. “Model kje si ti? Že celo večnost te nisem videla.” sem rekla. “Am…Alja jaz sem pri tvoji mami.” je rekel. Pogovarjala sva se slovensko, zato je Harry le čudno gledal, jaz pa sem bila presenečena. “Kaj?” sem rekla. “Z Lorrene sva pri tvoji mami. Rodila je. Z Juretom sta dobila sestrico Lejo. Pravi srček je. In veš, tvoja mami pravi, da ji je resnično žal, da je pustila tebe, očeta in Jureta.” je rekel. Še zdaj nisem vedela kaj je delal pri moji mami. Z nosečo Lorrene. “Alex, kaj je naredila je naredila. Jaz ji ne morem pomagati.” sem rekla. “Z tistim tipom sta se razšla. Alja, tvoja mama resnično želi tvojega očeta nazaj. Nič moram iti, se slišiva.” je rekel in prekinil zvezo. “Kaj je bilo?” je rekel Harry. Povedala sem mu vse.
10. junij 2012
“Kaj boš pa sedaj naredila?” je vprašal Harry, ko sem končala s pripovedjo. “Nevem. To naj uredita mami in očka sama, jaz se ne bom vtikovala, ker sem ji zamerila, da je to naredila očku, čeprav je bil tak do mene.” sem rekla. “Ampak Ally, tvoja mama je kakšna koli je.” je rekel Harry. “Vem Harry. Toda zakomplicirano je.” sem rekla. Objel me je. Ko je pojedel sem pospravila stvari in ga pokrila. Kmalu so prišli domov fantje in Tracy. “Harry si ok?” je vprašala. “Ja.” je rekel. “Harry, saj si boš opomogel. Saj imaš pri sebi Ally.” je rekel Lou. “Fantje, Harry rabi počitek, zato mu ne težite.” sem se pošalila. “Ja ja, saj gremo.” je rekel Zayn in odšli so iz sobe. Spet sem ostala sama s Harryjem. Gledala sva film, in na polovici filma je zaspal. Kmalu sem opazila, da se trese. Spet je imel vročino. Na čelo sem mu dala obhladek in ga malce odkrila. Kmalu se je nehal tresti in vročina mu je spet padla. Bila sem v skrbeh zanj. Cel dan sem pazila nanj. Bila sem že malce utrujena, ampak nisem šla spat. Namesto tega sem vzela telefon in pregledala svoje stare dnevnike. “Ally? Prideš malo sem?” je vprašal Zayn potiho. “Ja.” sem rekla in se počasi skobacala iz postelje. Šla sva na balkon, kjer si je prižgal čik. “Boš?” je vprašal. “Ne ne kadim.” sem rekla. “Veš, Harry te zelo ljubi. Ne smeš ga prizadeti. Veš, bolje bi bilo, da se več nebi tako družila s tistim Zackom.” je rekel. “Vem. Ne bom se več družila z njim. Nočem izgubiti Harryja.” sem rekla. “Tako je prav.” je rekel in me prijateljsko objel. “Veš, ni mi všeč to, da se Zack druži z Jenn. Mislim, da nekaj načrtujeta.” sem rekla. “Tudi meni sta sumljiva. Veš, bolje, da se ju izogibata.” je rekel Zayn. “ Se strinjam.” sem rekla. Nato sem odšla noter, kjer je Harry še vedno spal. Pripravila sem si kosmiče in jih pojedla. Harry je pravkar šel na wc. Ko je prišel nazaj, se je vsedel k meni. “Moral bi ležati.” sem ga opomnila. “Ne morem več.” je rekel. “Harry, tako si ne boš mogel opomočti.” sem rekla, a me je poljubil. “Harry, pojdi v posteljo.” sem rekla in se nasmehnila. “Ne.” je rekel in me hotel poljubiti, a sem se mu umaknila. “Ally!” je rekel. “Ššš! V posteljo.” sem rekla. “Prav no.” je rekel in se žalostno obrnil. Prijela sem ga za roko, ga obrnila in ga poljubila. Takoj se mu je narisal nasmešek na usta. “Sem vedel, da me boš poljubila.” je rekel. “Pridi.” sem rekla in ga odpeljala v posteljo.
Dnevi so minevali in Harry si je kmalu opomogel. Eno soboto, ko sva bila zunaj naju je poklical Lou. “Takoj pridita sem, ker je prišel Simon.” je rekel. Odšla sva v njihovo stanovanje, v katerem je bila tudi Tracy. “Fantje, čez tri dni imate veliko turnejo po Franciji. Tudi punci lahko gresta z vami, čeprav bo to težko izvedljivo zaradi šole, vendar se bomo že nečesa domislili, ker vemo, da ti Harry in ti Louis nebi hotela iti brez njiju. Torej, let imate čez tri dni ob 3 zjutraj. Tu imate karte.” je rekel Simon in nam razdelil karte. “Torej gresta Ally in Tracy z nami?” je vprašal Harry. “Ja.” je rekel Simon in se nasmehnil. Harry me je objel. “Komaj čakam, da si bova ogledala Pariz.” je rekel. “Fantje, to bo resno delo. Lahko se zabavate, seveda, da se lahko, ampak ne pretiravat. Upam, da vedve ne bosta ljubosumni, če bodo več časa vadili, kot pa bili z vama. Tudi oboževalk ne smejo zanemarjat.” je rekel Simon. “Sva se že navadili.” je rekla Tracy. “Ja.” sem ji pritrdila. Simon je kmalu odšel in z Harryjem sva se vsedla na kavč. “Upam, da to ne bo prišlo med naju.” je rekel. “Harry, nehaj že s tem razhodom. Ne bova se razšla, pa če se oboževalke na trepalnice postavijo.” sem rekla. Poljubil me je. “Ljubim te.” je rekel.

Čez 3 dni

Z Tracy in fanti smo že spakirali kovčke in potovalke. V torek zjutraj smo se odpravili na letališče. Kot ponavadi so fante obkrožile oboževalke. S Tracy sva se odpravili sedet na sedeže. Kmalu so se nama pridružili tudi fantje. “Vstani, nekaj ti moram povedati.” je rekel. Vstala sem in odšla za njim, ko se je nenadoma obrnil in mi zasedel mesto. “Hej!” sem rekla. “Pridi.” je rekel in pokazal na svoje noge. Vsedla sem se k njemu. Kmalu je prišlo letalo in vkrcali smo se. Alexu sem pred tem še poslala sporočilo, da gremo v Francijo za nekaj časa. Na letalu sva s Harryjem sedela sama zadaj. Ker sem bila zelo utrujena, sem zaspala na njegovi rami. Kmalu je tudi sam zaspal.
“Zaspanca zbudita se, kmalu bomo pristali!” je zavpil Liam. V hipu sem se zbudila, Harry pa tudi. Še vedno sem bila utrujena. Ura je bila že 11, jaz pa sem bila, kot povožena kokoš. “Saj boš lahko šla kmalu nazaj spat.” je rekel Harry in me objel prek ramen. Kmalu smo pristali in izstopili smo iz letala. Spet so nas obkrožile oboževalke in z Tracy sva se umaknili. “Pojdita, pridemo za vama.” je zavpil Niall. Odšli sva do črnega avta, kjer sta naju čakala Simon in šofer. Simon je izstopil, midve pa sva vstopili. “Kmalu bodo prišli za vama. Lepo se nastanita.” je rekel. Šofer nama je pomagal zložiti kovčke v avto in kmalu smo se odpeljali.
Ko smo se pripeljali do hotela s petimi zvezdicami, sva izstopili in rezervirali sobo. Bila je soba z sedmimi sobami, ki je že bila rezervirana za nas. Odpravili sva se gor. “Ne morem verjeti, da sem v Franciji. Upam, da bova lahko uživali s fanti.” je rekla. “Ja.” sem rekla in se ji nasmehnila. Ko sva vstopili v sobo, sva komaj dihali, saj je bila prečudovita. Ker sva z Tracy prišli prej, sva si lahko rezervirali sobi. Izbrala sem si sobo z razgledom na majhno jaso. Razpakirala sem kovček in mislila na Harryja. Kmalu so prišli tudi fantje in se pritoževali, da sva zasedli najboljši sobi. Zasmejali sva se. “Danes imamo fraj, kaj ko bi šli na ogled mesta?” je vprašal Liam. “Gremo!” je vzkliknil Harry in me potegnil za roko.
10. junij 2012
Komaj sem uspela vzeti torbico, tako hitro me je potegnil. “Ne greva z drugimi?” sem vprašala. “Nep.” je rekel in se zasmejal. Zadaj sem slišala smeh ostalih nato pa sva zavila levo od hotela. Hodila sva po ulicah po Franciji, seveda oba z sončnimi očali, da naju ne bi prepoznali. Toda vseeno naju je nekaj ljudi prepoznalo in se je moral slikati z njimi. “Se lahko postavita skupaj?” je vprašala ena oboževalka. “Pravzaprav nisem fotogenična.” sem rekla. “Daj no.” je rekla. Vseeno sva se s Harryjem postavila skupaj z njo in sva se slikala. Nato sva odšla. Bližal se je november in bilo je malo hladno, jaz pa sem na sebi imela le majico z dolgimi rokavi. Kmalu sva prišla do neke gostilne in odšla sva noter. “Niti november se še ni začel, pa je že hladno.” je rekel Harry. “Vem.” sem rekla. Kmalu je prišla do naju natakarica in naročila sva vročo čokolado. “Torej, ta mesec bo pa naporen. Sploh pa ta turneja po Franciji. Vsak drugi dan v drugem hotelu in to.” je rekel. “Vem ja. Pogrešala te bom, toda vsaj z vami sem lahko.” sem rekla in se nasmehnila. “Tudi jaz bom pogrešal tebe. Ampak na koncertih boš lahko v zaodrju.” je rekel. “Vem.” sem rekla. Prek mize me je prijel za roko. “Ally, bi se poročila z mano?” je vprašal. “Bi, ampak ne še zdaj.” sem rekla. Seveda sva se hecala. No nekako. “Resno si ne morem predstavljati življenja brez tebe.” je rekel. “Se strinjam. Če ne bi starša naredila tako silo za London, kjer sem ugotovila, da Alex sploh ni mrtev, bi se že ubila.” sem rekla. “Niti ne pomisli več na to.” je rekel. Nasmehnila sem se in spila vročo čokolado. Ko sva oba spila, sva odšla še malo okrog. Bližal se je večer in postalo je hladno. Imela sem mrzle roke, in Harry je to opazil. “Izvoli.” je rekel in slekel svojo jopico in mi jo dal. “Harry, sedaj bo zeblo tebe.” sem rekla. “Jaz sem vročekrven. Verjemi, da mi je toplo že, če si ti v bližini.” je rekel. Nasmehnila sem se in oblekla njegovo jopico. Bila je topla in dišala je po njem. Prijela sva se za roko in počasi odšla proti hotelu. Ko sva prišla v stanovanje, so bili fantje in Tracy prestrašeni. Ko me je Tracy videla, je pritekla k meni in me objela. “Kaj se dogaja?” je vprašal Harry. “Ally, tvoj očka in brat sta se ponesrečila.” je rekla. “Kaj?!” sem zavpila in zajokala. “Odpravljala sta se k tvoji mami nasproti, pa sta se ponesrečila z avtom. Sedaj sta v Londonski bolnišnici.” je rekel Louis. Harry me je objel. “To ne more biti res. Nujno moram nazaj.” sem zaihtela. “S tabo grem.” je rekel Harry. “Ne. Ostati moraš na turneji.” sem rekla. “Saj lahko par koncertov preživijo brez mene. Tracy, lahko me nadomeščaš, saj vem, da lepo poješ.” je rekel Harry. “Harry, ne bom pela. Bolje, da ostaneš tu, jaz pa grem s Ally nazaj v London. Ko bo vse mimo, prideva nazaj.” je rekla. “Ne, ne bom je pustil same v tem trenutku!” je zavpil Harry. “Harry, saj te razumemo vsi, ampak res moraš biti z nami na turneji.” je rekel Liam. “Prav ima Harry. Ko bo vse v redu, bova prišli nazaj.” sem rekla. Po kratkem prigovarjanju se je strinjal in nato sva s Tracy spet razpakirali in odšli na letališče. Kupili sva karti in kmalu je prišlo letalo. Ko sva pristali v Londonu, sva hitro odložili stvari v moje stanovanje in odšli v bolnišnico. Kmalu je prišla sestra in vprašala, če sva s Tracy sorodnici. Hitro sem odgovorila, da ja, in spustila naju je noter v sobo, kjer je že bila mama z Juretom in majhno Lejo. Jure je skočil k meni in me objel. Očitno je bilo vse v redu z njim. “Kaj je bilo?” sem ga vprašala. “Z očkom sva se peljala do mamice, ker se je hotela pogovoriti z njim, pa se je nek pijan voznik zaletel v naju in z mano je vse v redu, očka pa je v hudem stanju.” je zajokal Jure. Mame nisem niti pogledala. “Tako mi je hudo Alja.” je rekla. Tracy je samo gledala, ker ni ničesar razumela. Prikimala sem ji. Tracy sem dala Jureta in mu naročila, naj se ukvarja z njo in naj govori angleško. “Mami, zamerim ti.” sem ji direktno rekla. “Razumem te in ne morem te prepričevati v nasprotno. Razumela bom, če me boš zasovražila, toda bila sem obupana. Toda takrat sem se zavedla, da pogrešam tvojega očeta in ne morem živeti brez njega. Leja ni bila otrok iz ljubezni kot ti in Jure.” je rekla. Kaj za vraga se dogaja z njo? “Mami, tudi jaz nisem bila. Glede na to, kako sta ravnala z mano.” sem rekla. “Moraš razumeti, da so bili stresni trenutki za naju.” je rekla. Kmalu se je oglasil očka. Pogledala sem ga in videti je bil zelo slab. “Očka.” sem zajokala in ga prijela za roko. “Alja...če bom umrl...vedi, da te imam...rad.” je rekel. “Očka ne govori tega.” sem rekla in še bolj zajokala. Tudi mama ga je prijela za roko. “Želim si, da bi se...pobotali.” je izdavil. Pogledala sem jo in prikimala mi je. “Oči, saj sva se že.” sem rekla in spet zajokala. “Marko, moraš se boriti.” je rekla mama. “Prav ima. Bori se za svoje življenje. Ne dovoli, da te potegne v smrt.” sem rekla. “Želim si, da bi bili srečni.” je rekel. “Očka..” sem izdavila. Kmalu je aparat, ki je kazal utripe srca začel piskati in padla sem v paniko. “Očka!” sem zaklicala. Tracy je poklicala sestro in v naročju držala Jureta, mama je pa omedlela, in sem v zadnjem trenutku ujela Lejo, da ne bi padla. Bilo je kot v norišnici. In ker sem bila v šoku nisem niti mogla trezno razmišljati. Želela sem si le, da bi bilo vse v redu z očkom. Kmalu so prišli zdravniki in sestre in začeli z oživljanjem, ampak jim ni uspelo. “Ne sme umreti!” sem zavpila in se skoraj spotaknila ob mamo. To je videla ena sestra in položila jo je na kavč in jo zbudila. Tracy in Jure sta le stala tam in opazovala, kaj se dogaja, Jure pa je tudi jokal. Lejo sem položila v voziček, ker je zaspala in se jokajoče pridružila Tracy, ki me je objela. “Ne sme umreti!” sem rekla. “Žal mi je.” je rekel zdravnik, ko je videl, da mu več ne morejo pomagati. “Ne! Morate ga rešiti! Morate!” sem zavpila in se pognala k očetu. “Očka! Ne umri! Prosim! Potrebujemo te!” sem zavpila in ga prijela za roko. Mama, ki si je že opomogla, je jokala, Tracy pa je pazila na Jureta in Lejo, ter naju z mamo zgroženo opazovala. Tudi mama je prišla do očeta. “Marko prosim ne umri sedaj, ko te vsi potrebujemo. Žal mi je, da sem tisto storila. Oprosti. Ljubim....ljubim te.” je rekla in takrat je aparat spet začel normalno delovati, očka pa se je počasi prebudil. Ali ga je obudila ljubezen med njim in mamo?

#Harry#

Ally je odšla nazaj v London, ker sta se njen očka in bratec ponesrečila. Bil sem v skrbeh. Vedel sem, da se je skoraj ubila, ko je mislila, da je Alex mrtev in vem, da nebi prenesla, da bi ji umrla bratec ali očka. Kmalu je Tracy poklicala Louisa. “Bom jim povedal. Ljubim te.” je rekel Lou in odložil. “Kaj pravi?” sem rekel. “Allyjin očka je za nekaj časa umrl ali nekaj takega, pa ga je obudila ljubezen med njim in njegovo mamo. Vsi zdravniki in sestre so presenečeni, z njenim bratcem pa ni nič narobe. In mislita, da se bosta čez dva ali tri dni vrnili sem.” je rekel Louis. “O moj bog. Ali lahko to naredi ljubezen?” sem vprašal. Nekako sem dvomil, ampak po drugi strani pa tudi ne. “Očitno lahko.” je rekel Liam. Odšli smo spat, toda nisem mogel zaspati. Ne brez Ally. Tako sem se že navadil na njo in nisem prenesel, da je v Londonu brez mene. No saj je Tracy zraven, ampak vseeno. Pogrešal sem jo. Upam le, da bo še naprej vse dobro z njenim očetom, da bo lahko prišla nazaj k meni.

#Louis#

Harry resnično ljubi Ally. Hotel je celo pustiti turnejo in oditi z njo. Seveda bi tudi sam odšel za Tracy, če bi bilo kaj narobe, ampak tega si nismo smeli privoščiti. In seveda bosta kmalu prišli. Komaj že čakam, ker res pogrešam Tracy. Ni kot navadna dekleta. Nekaj posebnega je. Ljubim jo. Resnično jo ljubim.

#Alja#

Objela sem očka, ki je razložil, da so ga obudile mamine besede. Z mamo sta se seveda pobotala. Odšla sem k Tracy, ki je držala spečega Jureta in gledala v voziček, v katerem je bila Leja. “Kako sem vesela, da je vse v redu.” je rekla. “Hvala, da si tu z mano.” sem rekla in vzela Jureta. Odnesla sem ga k mami, ki ga je položila zraven očka. Spet sem odšla nazaj k Tracy. Bolj podrobno sem si ogledala malo Lejo. Bila je pravi srček. Imela je svetle lase in podobna je bila mami. Tracy me je objela. “Saj bova kmalu odšli nazaj k fantom.” je rekla. Vedela je, da jih pogrešam, še najbolj pa Harryja. Kmalu je prišla do naju mama s spečim Juretom. “Očka je zaspal in mislim, da rabita počitek. Slišala sem, da imaš tu stanovanje.” je rekla. “Ja.” sem rekla. “Če hočeš lahko greš z mano nazaj v Slovenijo.” je rekla. Kaj? “Mami, tukaj hodim v šolo in imam stanovanje tu. Ne grem. Poleg vsega pa nič ne pogrešam Slovenije. Ti in očka pa lahko tu nabavita hišo in se preselita v njo z Juretom in Lejo.” sem rekla. “Mislim, da imaš prav. Poleg vsega pa bolje, da sem čimbolj vstran od tistega norca.” je rekla. Po dolgem času se z mamo razumeva. Ali bomo spet srečna družina kot nekoč? Upam.
10. junij 2012
neext
10. junij 2012
Čez nekaj sekund sem ugotovila, da se mami in Tracy ne poznata, zato sem ju predstavila. “Mami, to je Tracy, moja najboljša prijateljica, Tracy to je moja mama.” sem rekla. Rokovali sta se. “Alja, se lahko pogovoriva?” je rekla mama. Prikimala sem. “Jaz nam grem po kavo.” je rekla Tracy in odšla. “Alja, že dolgo se nisva pogovarjali kot mati in hči.” je rekla. “Vem.” sem rekla. “Kot že veš, Alex ni mrtev.” je rekla. “Ja vem. Že dolgo časa vem.” sem rekla. “Vse mi je povedal, ko je bil pri meni na obisku. Med drugim tudi to, da si že izgubila nedolžnost.” je rekla. “Mami!” sem rekla. Bilo mi je neprijetno. “Lepo je, da imaš fanta, ampak pazi Alja. Slaven je. Če že kaj počneta, počnita to tako, da bosta imela zaščito in to. Poglej, verjami mi, da ni lahko imeti otroka pri 17.” je rekla. “Mami vem. In uporabila sva zaščito. In vem, da me Harry ljubi. Čutim. In vem, da me ne bo zapustil, pa naj se zgodi kar koli.” sem rekla. “Mlada ljubezen.” je rekla mama. “Mami, resnično ga ljubim in vem, da je on tisti pravi. Isto je kot z vama z očkom.” sem rekla. “Lepo, da sta si tako blizu. Potem pa le uživajta, ampak po pameti.” je rekla. Prikimala sem. Lepo je se je bilo tako pogovarjati z svojo mamo. Lepo je bilo nekomu zaupati. Bila sem vesela, da je vse tako, kot je bilo, ko sem bila še majhna. Spomnila sem se, da ko sem imela 6 let, da smo šli v gozd na piknik. Imeli smo se zelo lepo. Jureta še takrat seveda ni bilo. Z očkom in mamo sem se igrala in letali smo po gozdu. Bilo je res čudovito. Kmalu je prišla nazaj Tracy. Meni in mami je prinesla kavo. Vzeli sva jo in mama jo je spila, jaz pa ne. Nikoli nisem marala kave. “Ti kar spij.” sem rekla Tracy. Spila jo je. “Punci, pojdita kar v stanovanje. Tudi jaz bom šla v očkovo stanovanje z otrokama, jutri bom pa začela iskati hišo v Londonu.” je rekla. Odšle smo. Kmalu se je prebudil Jure in tarnal, da je lačen. Mama je imela pri sebi neke kekse in mu jih je dala. Kmalu se je prebudila tudi Leja. Prijela sem jo v roke, toda previdno. Bila je tako...prikupna, mehka... O moj bog no. Tako je bila krhka, da sem se bala, da ji ne bom zlomila kosti. Poljubila sem jo na čelo in zadovoljno je začebljala. Končno smo prispeli in z Tracy sva se odpravili v moje stanovanje, mami pa v očkovo. “Misliš, da bo lahko skrbela za oba otroka?” je rekla. “Ne vem. Mislim, da bo lahko. Si že poklicala fante?” sem rekla. “Ja. Vse sem jim povedala in tudi to, da bova čez najmanj dva tri dni že pri njih.” je rekla. “V redu.” sem rekla. “Veš, ne morem verjeti, da si me prehitela.” je rekla in se zasmejala. “O čem govoriš?” sem rekla. Ni mi bilo jasno. “Saj veš. Ti in Harry plus postelja?” je rekla. Sedaj sem razumela. “Aja to.” sem rekla in se še sama nasmehnila. Sedeli sva na postelji in se pogovarjali. “Z Louijem še nisva. Sploh nevem če si želi.” je rekla malce bolj žalostno. “Tracy, prepričana sem, da si želi, vendar ga je strah, ker ne ve, če si že pripravljena.” sem rekla. “Resnično si želim, ampak me je strah. Nočem še biti noseča, in saj veš kakšen je moj očka. Še ne ve, da hodim z Louisom, ampak sigurno bo kmalu zvedel. Paparaci so na vsakem vogalu. Čeprav se jim z Louisem spretno izogibava, bodo naju kmalu ujeli.” je rekla. “Glede nosečnosti, uporabita zaščito. No seveda ni nobena zanesljiva, ampak mislim, da bi moral zadostovati kondom, tabletka in še jutranja za vsak slučaj. Glede tvojega očeta pa ti pravim, da se postavi zase. Povej mu, da ti Louis veliko pomeni, in da lepo ravna s tabo.” sem rekla. “Mislim, da imaš prav. Pravzaprav se niti ne moreva skrivati celo večnost.” je rekla. Nasmehnila sem se ji. Še nekaj časa sva se pogovarjali in nato oblečeni zaspali. Bila sem zelo utrujena. Upala sem, da se očku ne bo več poslabšalo stanje. In upala sem, da bom kmalu videla Harryja. Še preden pa sem dokončno zaspala sem pregledala sms-se na telefonu. Harry mi je poslal sporočilo za lahko noč. Odpisala sem mu in dokončno zaspala. Zjutraj me je zbudilo glasno trkanje po vratih. Nemočno sem se jih odpravila odpret. Bil je Tim. “Kaj spet počneš tu? Rekla sem ti, da te nočem več videti.” sem rekla zaspano. “Hotel sem se le opravičiti in ti povedati, da upam, da bo vse v redu z očetom. Ja slišal sem.” je rekel, ko je videl moj ogorčen obraz. “Hvala.” je bilo vse, kar sem lahko izdavila. Ni me objel, ker je vedel, da bo tako poslabšal najin odnos. To sem spoštovala. “In hej, našel sem tvoj profil na Youtubu. Punca, ti res zažigaš.” je rekel. “Am...malce neprimerna tema za zdaj, ampak vseeno hvala.” sem rekla in se nasmehnila. “Torej, moral bom iti. Se še slišiva.” je rekel in odšel. Tudi sama sem odšla nazaj noter. Pravkar sem se vsedla na kavč in malce zadremala, je že spet nekdo potrkal. Odprla sem in bila je mama. “Mi lahko malo pomagaš prosim?” je rekla in mi podala Lejo. Jureta je imela sama in ga preoblekla in vse, jaz pa sem medtem nahranila Lejo s mlekom, ki ga je mama prinesla s sabo. “Mami, a boš ti lahko zmogla z otrokoma? Ker jaz čez dva dni grem nazaj v Francijo k fantom.” sem rekla. “Ja, seveda bom lahko.” je rekla. Nisem ji verjela. “Mami, saj veš, da če najameš hišo, da lahko najameš tudi varuško.” sem rekla. “Tudi to vem. In hišo sem že našla. Sicer je veliko stran od stanovanja, vendar je zelo velika in lepa in primerna za nas. Ti pa mislim, da si že dovolj stara, da živiš sama v tem stanovanju. Če pa ne, pa imaš še vedno prostor zraven nas.” je rekla. “Mami, lahko sem sama.” sem rekla. “Seveda ti bova z očkom še naprej na račun nalagala denar, kot sva do zdaj.” je rekla. “Mami, v redu je.” sem rekla. Jure se je začel igrati z nekimi papirči, ki jih je našel v nekem predalu, jaz pa sem mami podala Lejo. Kmalu je v kuhinjo prišla tudi Tracy. “Živjo.” je rekla. “Torej, bi se počasi odpravili k očku?” sem rekla. “Lahko.” se je strinjala Tracy. Odpravile smo se in Tracy je spet pazila Jureta, mama pa Lejo. Tracy in moj bratec sta se lepo razumela in Tracy ga je rade volje pazila. Imela je rada otroke. Sama sem bila zamišljena in razmišljala sem o tem, kaj sedaj počne Harry in kje sploh sedaj so. So že šli do drugega hotela? So že v drugem mestu? Vedela sem, da bodo nama fantje vse sporočili. Prišli smo do bolnišnice in odšli smo k očetu. Objela sem ga in držal se je zelo dobro. “Zdravnik pravi, da če bom še naprej tako dobro, da lahko grem pojutri domov.” je rekel. “To je čudovito.” sem rekla. “Vem. Veš, vesel sem, da smo spet normalna družina.” je rekel. Nasmehnila sem se mu. Mama mu je povedala za hišo in vse. Strinjal se je. Ker je bil dobro, sva se s Tracy odločili, da greva še danes nazaj v Francijo. Po telefonu sva rezervirali let in karti in popoldne odšli. Poslovili sva se od očeta, mame in otroka. Na letalu sem vključila svoj telefon in poslušala glasbo. Seveda one direction. Že dolgo jih nisem poslušala. Komaj sem čakala, da spet vidim Harryja, da bom spet v njegovem objemu. Tracy je fantom sporočila, da bova kmalu tam in na najino presenečenje sta naju Lou in Harry čakala na letališču v Franciji. “V drugem hotelu smo. Pojutri imamo koncert v Parizu, tako da imava malo današnjega dneva in jutri Pariz zase.” je rekel Harry še preden sem lahko kar rekla. Lou in Tracy sta se še kar objemala. “Harry, nehaj govoriti in jo objemi.” je rekel Lou in zasmejala sem se. Objel me je in poljubil. Kako sem pogrešala to. Nato me je prijel za roko in vzel moj kovček, ter odpravila sva se do Louijevega avta. Kmalu sta prišla tudi on in Tracy. Z Harryjem sva sedela zadaj, medtem, ko sta Lou vozil in je Tracy sedela na sopotnikovem sedežu. Harry me je med vožnjo ves čas objemal. Vozili smo se še kar dolgo in kmalu sem zaspala na Harryjovih ramenih.

#Harry#

Kako sem jo pogrešal. Njene objeme, poglede, poljube, vse. Bil sem vesel, da je prišla nazaj. Odpravili smo se proti hotelu, ki je bil v daleč. Med potjo je Ally zaspala na mojih ramenih, zato sem jo božal po laseh. Resnično sem jo ljubil. Ko smo prispeli, je še vedno spala in je nisemhotel buditi, zato sem Louisu naročil, naj vzame njeno in Tracyjino prtljago, sam pa sem odnesel Tracy v hotel. Seveda me je veliko ljudi tam čudno gledalo, toda bilo mi je vseeno. Ko smo prišli v sobo, sem jo položil na mojo posteljo in se vlegel k njej.

#Alja#

Ura je bila že 5, ko sem se vstala. Zbudila sem se v sobi. Predvidevala sem, da smo že v hotelu. Harry je ležal zraven mene. Poljubila sem ga na lica in nato se je zbudil. “Oprosti, nisem te hotela zbuditi.” sem rekla. “Nič ni.” je rekel in me poljubil. Nato se je prevalil name, toda še vedno me je poljubljal. “Golobčka zbudita se.” je rekel Liam, ki je vstopil v sobo. “Aja že sta budna. Torej nehajta se kljunčkati in pridita dol na večerjo.” je rekel. “Prideva Liam.” je rekel Harry in me poljubil. Liam je odšel iz sobe z smehom, midva pa sva se še naprej poljubljala. Kmalu se je oglasil moj želodec. “Greva jest.” je rekel Harry in se zasmejal. Odšla sva dol. V kuhinji je dišalo po pomfriju. In za štedilnikom sem zagledala Nialla, ki je pekel pomfri. “Niall, mislila sem, da veš samo jesti.” sem se pošalila. Ostali so se začeli tako smejati, kot da bi rekla nevem kaj, ampak tudi sama sem se pridružila temu smehu. Tudi Niall se je nasmehnil. “Majhne skrivnosti velikega Nialla.” je rekel in zasmejala sem se. “Saj nisi dosti večji od mene.” sem rekla. “Tako se samo reče.” je rekel. Vsedla sem se za mizo k Harryju in ostalim in čakali smo, da Niall prinese večerjo. In res, kmalu je prišel z velikimi porcijami pomfrija. Vsem nam je dal krožnike s pomfrijom in res so bile zelo velike. “Niall, nimamo vsi tako razvitega želodca kot ti.” je rekel Lou. “Potem bo pa vsaj meni ostalo več.” je rekel in se zasmejal.Tudi mi smo se zasmejali. Kmalu smo se najedli in nihče ni pojedel vsega, kar je bilo na krožniku. Presenetljivo, da tudi Niall ni, pa je on vedno lačen. “Niall, zaradi tebe bomo umrli od preveč hrane.” je rekel Zayn. “Mislim, da je bilo res preveč.” je rekel Niall. Zasmejali smo se. “Kaj bomo počeli? Še danes in jutri smo fraj, potem pa je koncert.” je rekel Liam. “Čakajte, ali vi sploh mislite vaditi?” sem se oglasila. “Tri ure pred koncertom vadimo. No tudi sedaj bi mogli, ampak ne da se jim.” je rekel Liam. “Fantje, pa morate vaditi.” sem rekla. “Ne. Midva greva sedaj na ogled Pariza.” je rekel Harry. “Jutri boste pa vadili.” sem rekla. “Ampak...” je začel ugovarjati Zayn, a sem ga prekinila. “Nič ampak. Morate in če mislite, da vam bom popustila se motite. Ja tudi tebi ne Harry.” sem rekla, ko sem videla, da hoče nekaj rečti. “Am...greva sedaj?” je rekel. “Jakno si vzamem, pa greva.” sem rekla in odšla po jakno. Odšla sem dol in nato sva se peš odpravila po Parizu.
10. junij 2012
Po nekaj časa hoje sva se ustavila pred Eiflovim stolpom. Bila sem prvič v Parizu in bil mi je všeč. Bil je najbolj romantičen kraj. “Kako si lepa.” je rekel. Zardela sem. Ja, še vedno zardevam zraven njega. “Vesel sem, da je vse v redu s tvojo družino.” je rekel. “Tudi jaz sem vesela.” sem rekla. “Tisti del mi je bil všeč, ko se je tvoj očka zbudil iz smrti, ko mu je tvoja mama izpovedala ljubezen. Bilo je tako romantično.” je rekel. “Vem. Nisem si mogla misliti, da se je to res zgodilo. In res nebi prenesla, če bi očka umrl.” sem rekla. Poljubil me je. “Se še spomniš najinega prvega poljuba?” je rekel. “Seveda se.” sem rekla in se zasmejala. “Kaj pa tistega prvega uradnega zmenka? Ko sem te pred vsemi vprašal, ali bi bila moja punca?” je rekel. “Harry, misliš da bi lahko pozabila kaj tako lepega?” sem rekla. “Očitno ne.” je rekel in se nasmehnil. Poljubila sem ga. Nenadoma je od nikoder povlekel majhno škatlico. “Kaj je to?” sem vprašala. “Nekaj zate.” je rekel in odprla sem jo. V njej je bila majhna zlata zapestnica in v njej je bilo vgravirano njegovo in moje ime. Pisalo je: Harry&Ally forever. “Oh Harry!” sem vzkliknila in ga objela ter poljubila. Vrnil mi je poljub. “Kmalu bomo snemali spot za WMYB.” je rekel. “Super. Kdaj pa?” sem vprašala. “Po turneji, torej čez malo manj kot en mesec.” je rekel. “To je čudovito.” sem rekla. Bila sem vesela za njih. “Seveda boš nastopala tudi ti v spotu.” je rekel. “Harry, veš da sem zelo sramežljiva.” sem rekla. “Ti pa veš, da te ljubim.” je rekel. Enostavno se mu nisem mogla upreti. “Prav no.” sem rekla in ga sramežljivo pogledala. Prijel me je za obraz in me potegnil k sebi. Spet me je poljubil. “Si ti Alja Novak? Na kratko Ally?” je vprašal nekdo. Odtrgala sem se od Harryja in se obrnila. Ogovoril me je nek moški, star okrog 34 let. Prikimala sem. “Ja zakaj?” sem rekla. “Jaz sem Max Jones. Na youtubu sem videl tvoje posnetke in od tistega te iščem po celi Sloveniji in Londonu. Takrat sem izvedel, da si punca Harryja Stylesa in sem te poiskal še tu. Končno sem te našel. Veš imaš talent in hotel sem te vprašati, ali bi hotela sodelovati z nami. Jaz bi bil tvoj meneđer, ker vem, da bi s svojim glasom uspela. Torej, kaj praviš?” je rekel. Vau. Vse je bilo tako hitro. “No...nevem.” sem rekla. “Tukaj imaš mojo vizitko. Samo pošlji sms ali pa pokliči, ko premisliš. Upam, da se boš strinjala, ker je škoda zapraviti tak talent.” je rekel in odšel. “Vau.” sem rekla. “Njega pa poznam. Ko smo bili še na x-faktorju je hotel biti naš meneđer. Pravijo, da je zelo dober, toda potem nas je prevzel Simon in tako nismo mogli sodelovati z njim. To je izjemna priložnost zate.” je rekel Harry. “Vem, toda vse se dogaja s tako hitrostjo, da se ne morem zavedati, da se sploh dogaja.” sem rekla. “Premisli malo.” je rekel. “Saj bom. Ampak za zdaj bom uživala s tabo.” sem rekla in ga objela. Po eni strani sem ta trenutek čakala celo življenje, ker sem resnično oboževala petje. Po drugi strani, pa mi je v Londonu Harry zmešal štrene in bi bilo zelo težko. Šola, njegove turneje, moje turneje, koncerti...Vseeno sem si obljubila, da bom razmislila o tem. “Ampak, veš malo bi bilo težko. Ljubil te bom, če se odločiš za slavo ali ne.” je rekel. “Tudi jaz tebe. Veš, res bi bilo težko. Šola, moji koncerti, tvoji, turneje...mislim, da nebi zdržala takega pritiska. Poleg vsega pa bi te preveč pogrešala.” sem rekla. “Kakor želiš. Samo res bi bila lepa priložnost.” je rekel. Pa sem si slave sploh želela? Pravzaprav ne. Bila sem vesela, da sem ob Harryju, ker to se ne zgodi vsak dan. Ugotovila sem, da so na svetu bolj pomembne stvari od slave. Nisem si želela biti slavna. “Harry, mislim, da sem se že odločila. Mislim, da ne bom izkoristila priložnosti. Vem, da je to enkratna priložnost, toda vseeno. Ne bi zmogla takega pritiska, kot sem ti že rekla in nočem biti slavna. Hotela sem biti, preden sem te spoznala, ampak...so bolj pomembne stvari od slave in denarja. Vesela sem, da te imam in da sem lahko ob tebi. No, seveda se hočem ukvarjati z glasbo, ampak nočem biti slavna pevka. Enostavno ne morem. Tudi zaradi tega ne, ker veš kakšna sem med ljudmi, ko pojem.” sem rekla. “Prav kakor hočeš. Podpiram te.” je rekel. Poljubila sem ga. Kmalu je začelo deževati in stekla sva do hotela, a prav nič uspešno. Bila sva namreč zelo mokra. Vstopila sva v stanovanje in fantje ter Tracy so se nama začeli smejati. “Ni smešno.” sem rekla. “Saj sta kot premočeni kokoši!” se je zasmejal Louis. “Ja smešen si.” sem rekla in se odšla preobleč. Še prej pa sem šla pod topel tuš. Nato sem se preoblekla in si nadela zapestnico, ki mi jo je dal Harry. Vlegla sem se na posteljo in kmalu se mi je pridružil Harry. “Naj mu napišem sms?” sem rekla. “Napiši.” je rekel. Nato sem mu napisala, da se mu zahvaljujem za ponudbo, toda nisem pripravljena na tak velik preobrat v mojem življenju. Kmalu mi je odpisal, da me podpira pri moji odločitvi in da naj samo pokličem, če bom želela spremeniti svojo odločitev. Vlegla sem se na posteljo in se stisnila k Harryju. Oboževala sem ga.
10. junij 2012
nexttt kmalllll
12. junij 2012
neeext!!!!!!!!!!!!
14. junij 2012
Zjutraj me je zbudil Harry, ker se je nekaj premetaval po postelji. Oblačil se je. “Oprosti, da sem te zbudil, toda mudi se mi. Vaje imamo. Pravkar je klical Simon.” je rekel. “Je že ok.” sem rekla in vstala. “Si prepričana, da greš z nami?” je rekel. “Am...ja.” sem rekla. “Tracy ne bo šla, ker ji je slabo.” je rekel. “Tracy je slabo?” sem vprašala. “Ja.” je rekel. “Šit!” sem zavpila in odšla v Louisovo sobo. Tam sem našla Louisa zgoraj brez. “Kje je Tracy?” sem rekla. “Na stranišču. Že celo jutro ji je slabo in bruha.” je rekel. Upala sem, da se ni zgodilo to, kar sem mislila. “Am...Lou, sta včeraj kaj....kaj takega počela?” sem previdno vprašala. Zardel je. “To bom vzela kot ja.” sem rekla in hotela oditi. “Ally!” je vzkliknil in obrnila sem se. “Kaj?” sem rekla. “Misliš, da je....saj veš? Noseča?” je potiho vprašal. “Nevem Lou.” sem rekla in odšla v kopalnico. Tam sem našla Tracy, ki se je naslanjala na straniščno školjko in bila je cela bleda. “Ally, mi gremo.” je zaklical Harry. “Ok.” sem rekla. Pobožala sem Tracy po hrbtu. “Si ok?” sem vprašala. “Ti zgledam tako? Verjetno sem kaj takšnega pojedla.” je rekla. “Lou mi je povedal, da sta.” sem rekla. Sedaj je zardela še ona. “Uporabila sva kondom in tableto sem vzela. Ne morem biti.” je rekla. “Mislim, da imam v kovčku še en test nosečnosti.” sem rekla in odšla v sobo. Na žalost, ga nisem imela s sabo. Vrnila sem se v kopalnico k Tracy. “Boš par minutk lahko sama, da skočim v lekarno po test?” sem vprašala. “Ja.” je rekla in v naslednjem trenutku spet začela bruhati. Vzela sem denarnico in se hitro odpravila v lekarno. Ja, super, da sem vedela kje je. Med iskanjem sem se zaletela v nekega moškega. “Ojej, oprostite.” sem rekla. “Nič ni.” je rekel in se obrnil k meni. Bil je Max. Max Jones. “O živjo Alja.” je rekel. “Kličite me Ally. Vsi me že tako kličejo in sem bolj navajena.” sem rekla. “Res škoda, da se nisi odločila za mojo ponudbo, toda vseeno te podpiram. in če boš hotela spremembo, veš kje me dobiš.” je rekel. “Ja.” sem rekla. “Zgledaš mi izgubljeno.” je rekel. “Ja, iščem lekarno. Po test nosečnosti moram.” sem bleknila in v naslednjem trenutku obžalovala svoje besede. “Po test nosečnosti?” je vprašal. “Ja, ampak ne zame, za prijateljico.” sem rekla. “Aja.” je nezaupljivo rekel. “Vidiš tisto modro stavbo? To je lekarna.” je rekel in pokazal. “Hvala.” sem se zahvalila in stekla v lekarno. Kupila sem test nosečnosti in stekla do hotela. Tracy sem našla v kopalnici. “Na!” sem ji zadihano rekla in ji podala test. “Saj ti ne bi trebalo leteti.” je slabotno rekla. “Utihni in opravi.” sem rekla in se vsedla na kavč. Nisem vedela kaj si naj mislim. Če bo noseča, kaj bo potem? Povedala mi je kakšen je njen oče. Strog. Spomnila sem se na moje starše in poklicala mamo. “Živjo mama, kako si?” sem rekla. “V redu. Z otrokoma sem se že vselila v hišo. Varuška mi zelo pomaga in tudi z očkom je vedno bolje. Jutri gre domov.” je rekla. “O saj to je super.” sem rekla. “Ja. Kako pa si kaj ti? Pa Tracy? Fantje lepo ravnajo z vama?” je rekla. “Ja, vse je ok. Fantje so kul.” sem rekla. “No lepo. Moram odložiti, se slišiva.” je rekla in odložila. Še malo sem čakala in nato zaslišala krik iz kopalnice. Stekla sem k njej. “Tracy odpri!” sem zavpila. Odklenila je vrata in vstopila sem. Bila je objokana. Pogledala sem test in bil je pozitiven. “O moj bog.” sem rekla. “Kaj naj naredim? Nočem splaviti, ampak pri 17 tudi ne morem imeti otroka!” je rekla. “Z Louisom se pogovorita.” sem rekla. “Ne! Zapustil me bo, če bo izvedel, da sem noseča.” je rekla in zajokala. Objela sem jo. “Verjemi mi, da ni tak. Toliko pa ga že poznam.” sem rekla. “Ally, obupana sem. Kaj bodo rekli starši? Da sem cipa!” je rekla. “Ne skrbi vse bo ok.” sem rekla.

#Harry#

Lou se že cele vaje čudno vede. Le kaj je narobe z njim? Videti je nekako zaskrbljen. No verjetno zaradi Tracy, ker ji je slabo. Med odmorom sem s fanti odšel do njega. “Lou, si ok? Čuden si.” je rekel Liam. “Nisem ok. Včeraj sva z Tracy...saj veste...in...bojim se, da je noseča. Nevem kaj naj naredim. Mislim, da sva še vseeno premlada za otroka.” je rekel. Bil sem zgrožen. Moja sestrična in eden mojih najboljših prijateljev. “Harry, vem, da je tvoja sestrična. Zelo mi je všeč in nočem je prizadeti. Vem, da si zgrožen, ampak če je res noseča, res nevem kaj naj naredim.” je rekel. Zjokal se je. Sedaj smo ga videli že drugič jokati. Tudi fantje so bili zgroženi. No, bolj presenečeni. “Vse bo ok Lou.” sem rekel in ga objel. “Če je noseča, nočem, da splavi, poleg vsega pa tudi nočem biti tako mlad starš.” je rekel. “Razumem te. Najbolje bo, da opravi test in se potem pogovorita glede na odgovor.” sem rekel. “Pokliči Ally. Hočem vedeti kako je z Tracy.” je rekel. “Ok.” sem rekel in poklical Ally, ter dal na zvočnik. “Živjo ljubica. Imamo odmor in Lou hoče vedeti kako je z Tracy.” sem rekel. “Am...Harry, dam ti na telefon Tracy in...pač...ja.” je rekla in kmalu se je oglasila Tracy. “Živjo Tracy, dam ti Louisa.” sem rekel. “Si ok?” je vprašal. “Lou, pogovoriti se morava. Opravila sem test in je pozitiven.” je rekla in zajokala. Sedaj je zajokal tudi on. “Se lahko pogovoriva, ko bom prišel nazaj? Po vajah?” je rekel. “Ja.” je rekla in odložila. Objel sem Louisa in fantje so me posnemali. “Kaj naj naredim?” je vprašal. “Naredi kar ti srce narekuje.” je rekel Niall. Imel je prav. Vsi smo se strinjali. “Poskrbel bom zanju. Poleg vsega pa imam rad otroke.” je rekel in spet zajokal, in sedaj od sreče. “Pa kaj se cmerite, gremo vadit!” je zavpil Simon. “Če bo pa Lou očka!” je zavpil Niall. “Niall!” smo zavpili, toda Simon je slišal. “Louis Tomlinson, je to res?” je vprašal. Lou je bojezljivo prikimal. “To pa ne bo dobro. To pa res ne bo dobro.” je rekel Simon. Vsi smo ju le gledali. “Kaj boš naredil?” je vprašal Simon. “Ja kaj? Poskrbel bom zanju, saj jo ljubim.” je rekel. “Kaj bodo na to rekli oboževalci in vsi ostali?” je rekel Simon. Gledali smo ju, kot da bi igrala partijo tenisa. “Kaj me briga. Ne bom pustil Tracy na cedilu.” je rekel. “Glej, najbolje, da se ne kažeta več skupaj zunaj.” je rekel Simon. “Poglej stric Simon, Louis je že polnoleten in naj počneta z Tracy kaj hočeta. Prepričan sem, da ju bodo oboževalci podprli.” je rekel Liam. “Da vama ne bo na koncu žal. Dobro premislita, kaj bosta z otrokom.” je rekel Simon in odšel, toda potem kmalu prišel nazaj. “Ajmo vadit!” je rekel in odšli smo.

#Alja#

“Sem ti rekla, da ne bo sprejel te novice.” je rekla Tracy in zajokala. “Tracy, prepričana sem, da to ni res. Verjetno je samo malo prestrašen. Poleg vsega, pa mu Harry ne bo pustil, da te kar tako pusti.” sem rekla. “Nočem, da je z mano pod prisilo. In četudi se bo strinjal, da otroka obdrživa, bog ve kako se bosta na to odzvala moja starša.” je rekla in zajokala. “Verjemi mi Tracy, vse bo ok.” sem rekla. Na kavču je zaspala na mojih nogah. Kmalu sem zaspala tudi sama. Nevem koliko ur je minilo, toda zbudil me je Harry. “Hej, pridi, mislim, da se Lou in Tracy morata pogovoriti.” je šepnil. “Najprej bi se jaz rada pogovorila z njim.” sem šepnila in Louisa potegnila v kuhinjo. “Kaj je?” je rekel. “Louis, ne da bi prizadel Tracy. Prosim. Tega si ne zasluži.” sem rekla. “Res te skrbi zanjo ne? Ne skrbi, ne bom je prizadel. Skupaj bova poskrbela za otroka.” je rekel. “Seveda me skrbi zanjo, saj je moja najboljša prijateljica. In povedala mi je, kakšen je njen oče. Upam, da bo vse v redu. Sedaj pa pojdi k njej, in se pogovorita o tem.” sem rekla in odšel je, še prej pa me je objel. “Hvala ti Ally.” je rekel. “Ni problema.” sem rekla. Kmalu so prišli do mene fantje. “Torej, kaj bomo počeli dokler se Tracy in Lou pogovarjata?” je vprašal Zayn. “Nevem.” sem rekla. “Lahko bi se kartali. In kdor zgubi, mora narediti nek izziv.” je rekel Niall. “Dobra ideja.” je rekel Harry. Vsedli smo se za mizo in Liam je razdelil karte.

#Louis#

Harry je že zbudil Tracy in pogledala me je z bolečino v očeh. “Ne bodi žalostna.” sem rekel. “Lou, vem, da me boš sedaj zapustil.” je rekla in zajokala. “Si nora? Ljubim te in nikoli te ne bom zapustil. Poskrbel bom zate in za najinega otroka.” sem rekel. “Res?” je vprašala. “Seveda.” sem rekel in jo poljubil. “Ampak Lou, moj očka je zelo strog in ne bo v redu, ko mu povem.” je rekla. “Bo že razumel. Poleg vsega pa imaš vedno mesto pri meni.” sem rekel. “Na kaj namiguješ?” je rekla. “Lahko bi se preselila k meni, če te ne bodo razumeli doma.” sem rekel. “Oh Lou.” je rekla in me objela. Vrnil sem ji objem in jo poljubil. Odšla sva v kuhinjo, kjer so se ostali kartali.
14. junij 2012
#Alja#

Tracy in Lou sta se pogovorila in videti sta srečna. Bila sta tako prisrčna. “Torej?” sem vprašala, ko sta prišla v kuhinjo. “Postala bova starša.” je rekel Lou in objeli smo se. “Awww to je tako lepo.” sem rekla. Videla sem tudi, da je bila Tracy zaskrbljena. “Tracy, kaj je narobe?” sem vprašala. “Skrbi me, kako bosta to sprejela očka in mami.” je rekla. “Teta in stric sta zelo stroga.” je rekel Harry. “Ne moreta ti nič. Živela boš pri meni.” je rekel Lou. Spogledali smo se. Ok, ampak resnično se imata rada, torej naj v tem uživata. “Mislim, da bi morali iti spat. Jutri je koncert.” je rekel Liam. “Prav.” je rekel Louis in z Tracy sta odšla v sobo. Tudi jaz in Harry sva odšla v sobo. “Videti si izmučen.” sem rekla. “Cel dan smo peli.” je rekel. “Vem.” sem rekla. Vlegel se je na posteljo, jaz pa k njemu. “Si živčen za jutrišnji koncert?” sem rekla. “Ja.” je rekel. “Vse bo ok.” sem rekla in se začela igrati z njegovimi kodri. “Ne delaj mi tega, ker me to dela še bolj živčnega.” je rekel. Bila sem presenečena. Kaj se je dogajalo? Pustila sem ga in odšla na wc. Šlo mi je na jok. Zakaj je bil takšen do mene? “Ally, oprosti.” je rekel, toda zaklenila sem se na wc. Potrkal je. “Ally, nisem mislil tako.” je rekel. Jokala sem. Sedela sem na školjki in jokala.

#Harry#

Živčen sem zaradi koncerta in zaradi Tracyjine varnosti. Dobro vem, česa je zmožen njen oče, ko se razjezi. In nisem hotel nadreti in prizadeti Ally, vendar sem jo. “Ally, prosim oprosti mi. Pridi ven.” sem rekel in trkal po vratih kopalnice. Ni mi odprla. Slišal sem le jok. Kako sem lahko to naredil? “Kaj si naredil?” je vprašal Zayn. “Prizadel sem jo.” sem rekel in mu vse razložil. “Čakaj.” je rekel Zayn in potrkal. “Ally, jaz sem Zayn pridi ven.” je rekel. Kmalu je odprla, a ko me je videla, je hotela zapreti, toda sem jo ustavil. Zayn naju je pustil. “Ally, morava se pogovoriti. Nisem hotel tako reagirati, toda živčen sem zaradi koncerta in zaradi Tracyjine varnosti.” sem rekel in jo stisnil k sebi. “Harry, to me je zelo prizadelo.” je rekla. “Vem, oprosti. Nisem hotel. Ljubim te.” sem rekel. Vrnila mi je objem. Odšla sva nazaj v sobo.

#Alja#

Z Harryjem sva se pobotala, čeprav me je resno prizadel. “Veš, stric ni tako zelo prijazen in je preveč napadljiv, ko je jezen. Upam samo, da ne bo ničesar naredil Tracy ali pa Louisu.” je rekel. “Takšen je?” sem vprašala. “Ja.” je rekel. To je bilo prekleto resno. Če je Tracyjin očka res sposoben takih stvari, potem bo težko povedati. Toda imela sem občutek, da bo vse v redu. Spet sem se vlegla k Harryju, toda nisem se igrala z njegovimi kodri. “Zakaj se ne igraš z mojimi kodri?” je rekel. “Nočem spet tvegati, da bi se skregala.” sem rekla in se obrnila proč od njega. Objel me je prek bokov. “Hočem, da me pomiriš.” je rekel. Sedaj sem se obrnila k njemu. “Vse bo ok.” sem rekla in se stisnila k njemu. Tako sva zaspala. Naslednji dan je vse potekalo panično. Tracy je spet celo jutro bruhala, Louis ji je stal ob strani, Niall se ni mogel v miru najesti, Liam ni našel nogavic, Zaynu ni stala frizura in Harryju se ni dalo vstati. Očitno sem bila edina prisebna. “Harry, vstani! Moraš si pripraviti stvari za koncert, ki bo čez par ur!” sem zavpila in tako se je prestrašil, da je padel s postelje. “O šit oprosti.” sem rekla in stekla k njemu. Potegnil me je nase. “Harry, pripravi se.” sem rekla. “Najprej poljubček.” je rekel. Poljubila sem ga in z težavo se je spravil v kopalnico. Odpravila sem se v kuhinjo, kjer sta bila tudi Tracy in Louis. Louis jo je objemal na kavču. “Ally, si kje videla mojo drugo nogavico?” je vprašal Liam. “Poglej pod posteljo.” sem rekla. “Ally, daj mi lak za lase, ker je mojega zmanjkalo.” je rekel Zayn. “Zayn, žele uporabljaš.” sem rekla. “Točno.” je rekel in odšel v kopalnico, kjer je bil Harry. Zakričala sta, nato pa se zasmejala. Ok weird. “Ally!” je zavpil Niall iz kuhinje. “Kaj je?” sem vprašala, ko sem prihitela k njemu. “Zmanjkalo je kosmičev!” je zavpil in skoraj zajokal. “Spodaj so.” sem rekla in odšla nazaj v dnevno. Tracy je spet bilo slabo in z Louisom sta hitro odšla v kopalnico. Pet jih je bilo v eni kopalnici. Morala sem jih pomiriti in narediti red. “Niall, nehaj jesti in se začni urejati, ter pripravi si oblačila za koncert.” sem rekla in ga nagnala v sobo. Vzel je jabolko in odšel v sobo. Res nevem kam je ta človek spravljal toliko hrane. “Mir v kopalnici!” sem zavpila in vstopila. Harry je bil v boksarcah in je pravkar Liamu na lase stisnil žele, tako da je Liam zgledal kot če bi ga polizala krava. Zaynu je sedaj frizura štrlela preveč na stran. “To ni dobro!” je zatarnal. “Pa saj to ni res.” sem rekla. Tracy se je pomirila in z Louisom sem ju nagnala v dnevno sobo. “Zdaj pa tako vi trije. Vsak v svojo sobo. No ti Liam in ti Zayn si raje operita glave. Pomagala se vam bom urediti.” sem rekla in Harryja nagnala v sobo. “Lou, ti bodi malo pri Tracy, jaz bom naprej pomagala fantom in nato tebi.” sem rekla. Prikimal je. Najprej sem šla k Niallu. Našla sem ga v omari. “Niall, kaj počneš?” sem obupano rekla. “Iščem srajco, pa je ne najdem.” je rekel in metal ven oblačila. “Niall, tu je.” sem rekla in pokazala na kup oblačil zunaj. “Oh, pa res.” je rekel. Pobrala sem jo. Na srečo ni bila zmečkana. Dala sem jo na obešalnik in med oblačili še poiskala najbolj primerne hlače in mu jih podala. “Obleci se. Frizuro imaš dobro. Za pol ure se prikaži v dnevni.” sem rekla in odšla do Harryja. “Ti.” sem rekla in pokazala nanj. Nedolžno me je pogledal. Odšla sem v omaro in mu podala srajco podobno Niallovi in hlače. “Si boš lahko sam posušil lase?” sem rekla. “Ja. Daj mi poljubček.” je rekel. Poljubila sem ga. “No spusti me zdaj.” sem rekla in se topila v njegovem objemu. Saj, katera pa se ne bi, saj je bil po vrhu vsega samo v boksarcah. Poljubil me je. Poljubljala sva se, dokler nisem zaslišala Liamovega krika na hodniku. “Uredi se. Za pol ure bodi v dnevni.” sem rekla in odšla ven. “Liam! Zayn! V sobi!” sem zakričala in ubogala sta me. Najprej sem odšla k Liamu in mu poiskala srajco in hlače. Hvala bogu ni bil težek križ z njim. Z Zaynom je bila druga zgodba. Bolj ga je skrbela frizura kot pa oblačila. “Ally! Noče mi stati!” je zavpil. (ok to se je zdaj slišalo zelooo weird ) “Pomiri se.” sem rekla medtem, ko sem iskala srajco in hlače. “Kmalu bodi spodaj potem bova uredila tvojo frizuro.” sem rekla. Odšla sem dol. Fantov še ni bilo. “Louis še ti.” sem rekla, a ko sem ga videla, je bil že urejen. “Ti si pa hiter.” sem rekla. “Videl sem, da imaš z ostalimi veliko dela in mi je Tracy malo pomagala.” je rekel. Tracy se je slabotno nasmehnila. Nasmehnila sem se ji nazaj. Louis jo je objel. Kmalu so prišli fantje dol. “Ally, mene tiščijo čevlji.” je rekel Niall. “Ni čudno, če si pa zamenjal levega in desnega.” sem rekla in zasmejali smo se. “O pa res.” je rekel in se preobul. Zares so bili na trnih. Še nikoli jih nisem videla takšnih. “Liam, Harry, Louis in Niall, čudoviti ste, Zayn tvoja frizura je pa res ampak res obupna.” sem rekla in ga potegnila v kopalnico. Uredila sem mu frizuro in sedaj je bil dober. “Hvala Ally, brez tebe nevem če bi zmogli.” je rekel. “Ni problema.” sem rekla. Ko sva prišla dol sem objela Harryja in opazila, da si ni dovolj dobro posušil las. “Z mano pridi.” sem rekla in ga povlekla v sobo. Vzela sem sušilec za lase in mu jih začela sušiti. Ko sem končala, so mu lasje štrleli v vse strani in nisem mogla kaj, da se ne bi zasmejala. “Ni smešno.” je narejeno užaljeno rekel Harry. Poljubila sem ga in mu nato popravila lase. Bil je čudovit. Odšla sva dol in fantje so se nato odpravili na vaje.
14. junij 2012
nexxxtttt nujno!!!
love your story
15. junij 2012
u47197
u47197
Neext!
16. junij 2012
“Ally, pomagaj mi sestaviti govor.” je rekla Tracy, ko so fantje odšli. Čez nekaj sekund je pritekel Lou nazaj v sobo. “Tukaj imata. Koncert se začne ob 8 zvečer. Ljubim te.” je rekel, poljubil Tracy in nama dal karte za zaodrje. Nato je odšel. “Resnično te ima rad.” sem rekla. “Vem.” je rekla in se zaljubljeno nasmehnila. “Torej, kakšen govor?” sem rekla. “Za starša. Ne vem kako naj jima povem.” je rekla. “Veš, imaš še skoraj en mesec časa. Poveš jima lahko, ko pridemo nazaj.” sem rekla. “Prav imaš.” je rekla. “Pridi, greva se uredit.” sem rekla in odšli sva vsaka v svojo sobo. Vzela sem brisačo, spodnje perilo in belo oblekico brez naramnic. Zgornji del je bil stišnjen name, spodnji del pa je do kolen prosto padal dol. Odpravila sem se v kopalnico. Ko sem se tuširala sem slišala, da je prišla noter Tracy in bruhala. “Si v redu?” sem jo vprašala, medtem, ko sem si prala lase. “Ja.” je rekla in slišala sem, da si sedaj pere zobe. Odprla sem tuš kabino in hitro vzela brisačo. Iz kabine sem izstopila v brisači. “Louis mi je napisal, da po koncertu imajo neko zabavo. Ti boš spremljala Harryja, jaz pa Louisa.” je rekla. “Ok.” sem rekla. Odšla je iz kopalnice, jaz pa sem se obrisala in nase dala bel modrček z prozornimi naramnicami in bele boksarce. Skozi obleko se je namreč vse videlo. No skoraj. Nato sem si oblekla še obleko in se odpravila v sobo. Posušila sem si lase. Imela sem kodraste in nisem se mogla odločit, ali naj imam kodraste, ali si jih pa naj zravnam. Odšla sem k Tracy. “Tracy, ali si jih naj zravnam ali pa pust....O moj bog kako si lepa!” sem kriknila, ko sem jo videla. Imela je črno oprijeto obleko do sredine stegen, ki je lepo povdarila njeno postavo. Lase si je skodrala. “Hvala. Ampak te postave kmalu več ne bo.” je rekla. “Saj boš po nosečnosti spet taka.” sem ji rekla in jo objela. Objela me je nazaj. “Kaj si hotela reči prej?” je rekla. “Aja, naj si jih zravnam, ali pa pustim take kot so?” sem rekla. “Zravnaj si jih in utrdi z lakom.” je rekla. “Ok hvala.” sem rekla in stekla v svojo sobo, kjer sem si zravnala lase in jih utrdila z lakom. Pravkar sem iskala čevlje, vendar jih nisem našla. No sem, ampak niso pristajali k obleki. Bili so črni z dolgo peto. Našla sem neke bele, ampak niso pristajali k obleki. Skoraj sem že obupala, ko je še bolj obupano vstopila v mojo sobo Tracy. “Prekleto, samo te rdeče sem vzela s sabo.” je zavzdihnila. “Mislim, da bova šli v šoping!” sem vzkliknila. Ura je bila komaj 11 in odšli sva. Še prej pa sva se še enkrat preoblekli. Oblekla sem trenirko in majico, ter jopico. Tracy je bila v kavbojkah in navadni majici in puloverju. Odpravili sva se v neko francosko trgovino, kjer so imeli prelepe čevlje. Kar težko se je bilo odločiti le za ene. “O moj bog Ally, poglej te!” je zavpila Tracy. Stekla sem k njej in v roki je držala bele salonarje. Bili so več kot popolni za mojo obleko. “Omg, res so dobri.” sem rekla in jih dala v košaro. “Še tebi morava poiskati čevlje.” sem rekla in odšli sva iskat. Kmalu sva našli popolne salonarje v črni barvi. Tudi te sva dali v košaro in še malo gledali. “Ally, pridi pogledat.” je rekla, a se nisem odzvala. Zaljubila sem se namreč v prekleto popolne rdeče čevlje z peto. Tracy me je videla in prišla k meni. “Ally, moraš jih kupiti.” je rekla. “Mislim, da imaš prav.” sem rekla in jih dala v košaro. “Ti pa kupi te.” sem rekla in ji podala par rumenih čevljev na peto. “Rumena je ena mojih najljubših barv.” je rekla in jih dala v košaro. Odšli sva na blagajno in plačala sem vse štiri pare čevljev z kartico. “Ni fer.” je rekla, ko sva prišli z trgovine vsaka z dvema vrečkama. “Kaj?” sem jo nedolžno vprašala. “Kupila si mi dva para čevljev in zelo dragi so bili mimogrede!” je rekla. “In? Moja prijateljica si.” sem rekla in jo objela. “Ally!” je vzkliknila in me potegnila v neko trgovino z oblačili. Vlekla me je do oblek. Pogled mi je obstal na eni rdeči preprosti oblekici do sredine stegen. Ni imela naramnic in bila je popolna. Spodaj je imela čipkast rob. Prav pasala bi se k mojim rdečim čevljem, ampak že sem imela obleko. “Popolna je, ampak obleko že imam.” sem rekla. “Pa kaj? Misliš, da bo to edina zabava?” je rekla in me porinila v garderobo in mi podala obleko. “Ti si nora.” sem rekla, medtem, ko sem spravljala obleko nase. Bila mi je kot ulita. Izstopila sem iz garderobe in Tracy mi je začela ploskati. “Ally, to morava kupiti.” je rekla. Strinjala sem se z njo. Obleka je bila resnično prelepa. “Si za to, da bova imeli manjšo modno revijo?” je vprašala. Pokimala sem. Medtem, ko sem slekla obleko in jo dala v košaro, mi je Tracy v kabino prinesla neke hlače in majico. Hlače so bile pisane, na majici pa je pisalo I
16. junij 2012
sorite ni mi prileplo vsega -.-

Hlače so bile pisane, na majici pa je pisalo I < 3 U. Ko sem se pogledala v ogledalo sem skoraj umrla od smeha. Ko sem prišla iz kabine, pa se je mojega smeha nalezla še Tracy. Slekla sem se, oblekla svoja oblačila in potisnila Tracy v kabino in ji podala isto obleko, kot je bila moja, toda v rumeni barvi. Tudi to sva dali v košaro in iskala sem ji oblačila. Izbrala sem majico z rokerskim videzom in črne lederne hlače. Ko je prišla ven, je bila videti....rokersko. Smejali sva se kot še nikoli.

#Harry#
S fanti smo vadili kot še nikoli. Ta koncert je bil zelo pomemben za nas in še zabava po koncertu je bila pomembna. Na njej bo veliko pomembnih ljudi, na katere bomo mogli narediti dober vtis. Seveda me bo spremljala Ally. Spraševal sem se kaj počne. Končno nam je Simon dal malo odmora. Spil sem skoraj celo plastenko vode. “Glasilke mi bodo odpadle!” se je pritožil Zayn. “WMYB bo res malce zakomplicirana, ampak bomo že spravili skozi. In res fantje, na zabavi ne pijte preveč. Pomembni ljudje bodo tam.” je rekel Liam. Kot vedno je skrbel za vse. “Ja očka.” smo rekli v en glas in se zasmejali. “Resno mislim. In ti Louis moraš še posebno paziti na Tracy, tako, da ne bi bilo dobro, da bi pil.” je rekel Liam. “Ne bom se dotaknil niti kapljice alkohola.” je rekel Louis. Bilo mu je nekako težko verjeti. “In ti Harry tudi ne. Ally ne bi bila zadovoljna s tem.” je rekel Liam. Ja, z Louisom sva bila nekako najboljša kandidata za alkohol. Ostali trije niso bili tako nagnjeni k pitju, kot midva z Louisom, ampak na zadnji zabavi zraven Ally se nisem napil, torej se tudi zdaj ne bom. “Ne bom pil. Saj tudi zadnjič nisem.” sem rekel. “To velja tudi za vaju.” je rekel Liam in pokazal na Zayna in Nialla. “Ne skrbi.” je rekel Zayn. “Liam, kot si že opazil mi trije nimamo spremljevalke.” je rekel Niall. “Saj pa je ni treba imeti. Tam bo veliko punc Niall.” je rekel Zayn. Pogovarjali so se, medtem, ko sva jih jaz in Louis samo opazovala. “Pazi na mojo sestrično.” sem mu rekel. “Veš, da bom. Ljubim jo.” je rekel Louis in zardel. Vedel sem, da misli resno. Potrepljal sem ga po hrbtu. Kmalu nas je Simon poklical na še ene vaje. “Sedaj boste še enkrat zvadili novo pesem. Tisto WMYB. Potem pa se pripravite na koncert. In glejte, da se boste na zabavi po koncertu zabavali po pameti. In naredite dober vtis na tiste pomembne ljudi.” je rekel Simon. Prikimali smo, nato pa začeli vadit.
#Alja#
Ko sva se z Tracy odpravili iz trgovine je bila ura že 5. Kako hitro mine čas, ko je lepo. Čez tri ure je koncert, zato sva se odpravili v hotel. Odločili sva se, da bova oblekli rdečo in rumeno oblekico. Belo in črno pa bova pustili za drugič. “Hmm...mislim, da potrebujeva še nekaj.” je rekla Tracy, ko sva prišli v dnevno sobo. “Kaj?” sem vprašala. “Zapri oči.” je rekla. Zaprla sem jih, medtem, ko mi je ona nekaj pihnila v obraz. “Tracy!” sem zavpila. Zasmejala se je, jaz pa sem bila cela v bleščicah. “To ti bom vrnila.” sem ji rekla in pograbila nekaj bleščic in jih posipala po njej. Smejali sva se in se še nekaj časa obmetavali z bleščicami. Na koncu je bilo po naju več bleščic, kot pa same obleke. Stresli sva se in polovico bleščic spravili z sebe in si s tem uničili frizuri. Spet sva si uredili frizuri in se naparfumali, ter odšli. Ura je bila že pol 8 in poklicali sva taxi, ki naju je odpeljal do kraja, kjer so fantje imeli koncert. Ko sva prispeli, je bilo zunaj toliko najstnic, da sva se komaj prebili do varnostnika in mu pokazali karti. “Kar z Paulom pojdita.” je rekel. Odšli sva za nekim varnostnikom, ki naju je popeljal v zaodrje. Videli sva fante, ki so umirali od živčnosti. Odšli sva k njim. “Pomirite se.” sem rekla in s Tracy sva jih objele. Na koncu sem objela še Harryja. Dolgo sva si stala v objemu. “Ljubim te.” mi je zašepetal v uho. “Tudi jaz tebe.” sem rekla. “Čudovita si.” je rekel. Zardela sem. Poljubil me je in me prijel za roko. Ura je bila pet do 8. V dvorani se je že slišalo petje njihovih pesmi. Z Tracy sva odšli k odru. “Ally, eno presenečenje boš dobila.” je rekel Louis. “Lou! Pokvaril si presenečenje!” je zavpil Harry. “Ups. Saj pa nisem povedal kakšno presenečenje, glede na to, da sta dva.” je rekel Lou. Zasmejali smo se, Harry pa ga je pogledal z ubijalskim pogledom. Zasmejala sem se. “Pretvarjala se bom, da nisem ničesar slišala.” sem rekla in sedaj sva res odšli k odru. Stali sva poleg varnostnika in snemalca. Kmalu se je vse stemnilo in fantje so začeli z nastopom. Z Tracy sva uživali. Koncert se je bližal h koncu in čisto sem pozabila, da imajo fantje neko presenečenje zame. Končali so z pesmijo One thing, ko je Harry napovedal naslednjo pesem. “Imamo novo pesem What makes you beautiful. To pesem sem napisal dekletu, ki mi veliko pomeni. Mislim, da že vsi veste, da je to moja Ally. Ally, to pesem poklanjam tebi.” je rekel in začeli so peti. Ušle so mi solze in Tracy me je objela. Bila sem ganjena. Hvala bogu sem imela vodoodporno maskaro. Obrisala sem si solze in komaj čakala, da pride Harry z odra. S to pesmijo naj bi končali koncert. Ko so končali sem mislila, da bodo prišli dol, ampak niso. “Harryjeva punca Ally ima dober glas. Ne vem, če to veste, ampak Harry je pripravil presenečenje zanjo. Ally, prosim pridi na oder.” je rekel Niall. “Kaj? Ne grem!” sem rekla, a me je varnostnik porinil na oder. Takoj me je obsijal reflektor in bila sem prestrašena, ko sem videla, da se pripravljajo na skupno pesem z mano. “Ni šans!” sem rekla Harryju, ki mi je prišel nasproti. “Ally je malce sramežljiva. Ne bomo ji odpustili, če ne bo pela z nami kajne?” je rekel Harry. Stopila sem mu na nogo, toda ni zavpil. Smejal se mi je. Cela publika se je začela dreti ‘Ally mora peti’. “Harry, ne morem.” sem rekla. “Kako si pa lahko v Italiji?” je rekel. Zavila sem z očmi. “Ko končamo, te ubijem.” sem rekla. “Sem vedel, da me ljubiš.” je rekel in me potegnil k stolom. Dal mi je mikrofon in Niall je začel igrati pesem More than words, ki sva jo s Harryjem pela na avtobusu. Zayn mi je pomignil, da začnem peti in začela sem. Najprej sem imela tremo, potem pa mi je šlo gladko. Odpeli smo in vsi so vzklikali moje ime. Bilo je čudovito. Prav uživala sem. Odpravila sem se iz odra in z Tracy sva odšli v njihovo kabino. Kmalu so za nama prišli še fantje. “Fantje bilo je čudovito. Hvala!” sem zavpila in se pognala proti jim. Objeli so me, na koncu pa naju s Harryjem pustili v objemu sama. “Ljubim te. In hvala.” sem mu zašepetala in ga poljubila. “Torej me ne boš ubila?” je vprašal. “Seveda, da ne tepček.” sem rekla in ga pobožala.
16. junij 2012
“Nehajta se kljunčkati. Gremo podpisat nekaj cd-jev, nato pa na zabavo.” je rekel Simon, ki je pravkar vstopil v kabino in fantje so odšli pisat, midve z Tracy, pa sva se v spremstvu varnostnikov odpravili v limuzino. Kar dolgo sva morali čakati fante. Končno so prišli in odpravili smo se. Izstopili smo pri eni stavbi in odšli noter. Harry me je držal za roko, Tracy pa Louisa pod roko. Zayn, Liam in Niall so šli za nami. “Nič ne smemo piti.” je rekel Harry. “Niti ne mislim, po tistem.” sem rekla in zasmejal se je. Kmalu sem se mu pridružila tudi sama. Videla sem veliko znanih obrazov, veliko pa jih tudi nisem poznala. Zgleda, da tudi fantje veliko oseb niso poznali. Večino časa sem preživela pri Harryju, ki je klepetal z osebami in me predstavljal. Kmalu sva zagledala Maxa in odšla sva k njemu. Mimogrede sem vzela tudi en šampanjec, in pa tudi Harry, čeprav sva rekla, da ne bova pila. Ampak mogla sva iz vljudnosti. “Alja, Harry.” je rekel Max in nama prišel nasproti. “Živjo.” sva rekla s Harryjem. “Alja, to je bilo fantastično. Še boljše poješ kot pa na youtubu. Škoda, ampak res škoda, da nisi sprejela ponudbe.” je rekel. “To ni zame.” sem rekla. “Saj te razumem. Prehitro je vse. Torej moram iti. Se še slišimo kaj. Aja, pa previdno z alkoholom.” je rekel Max in odšel. “Misli, da sem noseča.” sem rekla Harryju. “Kaj? Zakaj?” je vprašal Harry. “Srečala sem ga, ko sem šla Tracy po test nosečnosti, pa sem mu povedala, da iščem lekarno ker rabim test nosečnosti.” sem rekla. Harry se je zasmejal. “Sori, ampak smešno je.” je rekel. Tudi sama sem se zasmejala in naredila požirek šampanjca. Harry je spil že pol kozarca. Še naprej sva hodila in se predstavljala drugim. Priznati moram, da je bilo precej naporno. Celo noč sem se morala smehljati. Tracy in Lou sta prej odšla, ker je bilo Tracy slabo. Harry je pravkar klepetal z nekim dekletom. Šla mi je na živce, ker ga je osvajala točno pred mano. Odšla sem ven, ker je nisem več mogla prenašati. Kmalu se mi je pridružil Liam. “Si ok?” je vprašal. “Ne. Neka punca se ves čas vesi po Harryju.” sem rekla. “Ne skrbi zaradi njiju. Ona je hčerka enega poslovneža, ki želi sodelovati z nami in vsi smo morali lepo delati z njo.” je rekel. Prikimala sem. Nisem marala, ko so ga punce osvajale točno pred mano. Kmalu sta prišla še Niall in Zayn. “Kje je Harry?” sem vprašala. “Takoj pride, samo Anno je pospremil.” je rekel Zayn. “Kam?” sem vprašala. “K njenemu očetu.” je rekel Niall. “Pridite. Gremo ponj. Tu mi nekaj smrdi.” sem rekla in odšla. Fantje so prišli za mano. Videla sem, kako se Harry pači, medtem ko ga Anna predstavlja očetu ali kaj za vraga pač dela. Odšla sem tja. “Živjo, oprostite, da motim, ampak odhajamo.” sem rekla in prijela Harryja za roko. Hvaležno me je pogledal. “Ampak, pomeniti se še morava za večerjo pri nas.” je rekla Anna. “Oprosti, trenutno sem zelo zelo zaposlen. In že pojutri gremo iz Pariza.” je rekel Harry. “Aja. Potem pa se še kaj vidimo.” je rekla. “Mislim, da ne.” sem rekla bolj potiho in odšli smo. “Ta punca je zmešana.” je rekel Harry. “Nočem te več videti v njeni bližini, ali v bližini katere koli druge punce, ki ni tvoja mama, sestrična ali najboljša prijateljica.” sem rekla. Fantje so me samo pogledali. “Am Ally, koliko si ti spila?” je rekel Liam. “Kozarček.” sem rekla. To ni bilo res. Bilo jih je kar nekaj. Ampak nisem si mogla pomagati. Ves čas sem samo hodila za Harryjem in se smehljala drugim ljudem. Ampak nisem bila zelo pijana. “Ally, vem to, ampak moramo imeti kakšne kontakte z oboževalkami. Ne smemo jih zanemarit.” je rekel Harry. “Počakamo vaju v avtu.” je rekel Zayn in odšli so v avto. “Vem, ampak tale si misli, da te lahko dobi, ker je njen oče pomembnež.” sem rekla. “Ally, veš da ljubim samo tebe in da te nebi prevaral za nič na svetu.” je rekel. “Vem Harry, ampak ne morem si pomagati.” sem rekla in pogledala v tla. “Temu se pa reče ljubosumnost.” je rekel in se zasmejal. Nasmehnila sem se in objel me je. Odšla sva v avto in med potjo v hotel sem zaspala na Harryjovi rami.
#Harry#
Ko smo se vrnili v hotel je bila ura že pol sedem zjutraj. Ally je zaspala na moji rami, zato sem jo odnesel v sobo. Dal sem jo na posteljo in opazoval njeno lepoto. Nato sem jo pokril in še sam zaspal zraven nje. Sanjalo se mi je, da me je zapustila.
#Alja#
Sanjalo se mi je, da sem bila noseča, ko me je zbudilo govorjenje mojega imena. “Ally, Ally ne!” je govoril Harry v polsnu. Jokal je. Zbudila sem se in ga stresla. “Harry, Harry tukaj sem.” sem rekla. Kmalu se je prebudil in me objel. “Ne zapusti me.” je rekel. “Harry, vse je ok. Tukaj sem. Ne bom te zapustila. Samo mora te je tlačila.” sem rekla in mu obrisala solze. Še enkrat me je objel. “Ally ne moreš verjeti kako zelo te ljubim.” je rekel. Roke sem zakopala v njegove kodre in vlegla sva se nazaj in objeta zaspala.
#Louis#
Fantje in Ally so prišli domov okrog pol sedmih, medtem, ko sva jaz in Tracy bila doma že ob 4 zjutraj. Bilo ji je slabo in ves čas je bruhala. Težko sem jo gledal tako. Upam, da ji bo kmalu bolje. Odšla sva spat. Zjutraj sem se zbudil ob 9, ker je bilo Tracy slabo in sem ji pomagal do stranišča. Fantje in Ally so bili že doma in slišal sem jok iz Harryjeve sobe. Harry je vpil Ally in nato utihnil. Verjetno je kaj sanjal. “Si v redu?” sem vprašal Tracy. “Ja. Ne vem, če bom lahko zdržala to jutranje bruhanje.” je rekla. “Vse bo v redu.” sem rekel in jo pobožal po hrbtu. Ko ji je bilo bolje, sem jo odnesel na posteljo in ji dal kruh. “To pomaga pri slabosti.” sem rekel. Pojedla je in kmalu se je počutila bolje. “Res pomaga.” je rekla. Prijel sem jo za trebuh. “Kaj pa dela mali?” sem rekel. “Kaj pa če je mala?” je rekla. “Vseeno mi je, glavno da bo otrok zdrav in lep kot mama in očka.” sem rekel in se zasmejal. Tudi Tracy se je zasmejala. “Upam, da bo fantek. In da ne bo tako nor kot njegov očka.” je rekla. “Hej!” sem rekel narejeno užaljeno. “Šalim se.” je rekla in me poljubila. Poljubil sem jo nazaj in kmalu sva zaspala.
#Alja#
Zbudila sem se pozno popoldne z Harryjem ob sebi. Pogledala sem na uro in bila je pol 5. Omg že je toliko ura? Pretegnila sem se. Ni se mi dalo vstati, zato sem ostala v postelji zraven Harryja in dremala. Nato sem opazila, da imam na sebi še vedno obleko od včeraj. Vstala sem in zastokala, ker so me bolele noge od velikih pet. Odšla sem pod tuš. Prijal je vroč tuš. V njem sem ostala, dokler ni zmanjkalo tople vode. Končno sem se spravila izpod tuša in si oblekla Harryjovo majico in moje kratke hlače, ter se mu pridružila v postelji. “Hello lady.” je rekel jaz pa sem se zasmejala. “Jutro.” sem rekla. Poljubil me je. “Mojo majico imaš.” je rekel. “Te moti?” sem rekla. “Ne. Seksi si v njej.” je rekel, jaz pa sem zardela. Prevalil se je name in me poljubil. “Mmmm.” sem zastokala od užitka. “Živjo motim? Ally, mama te kliče.” je rekel Liam, ki je prišel v sobo. “Joj.” sem rekla in odšla po telefon. “Ja?” sem rekla. “Alja, vem, da si v Turčiji, ampak očka ima naslednji teden rojstni dan in bi bila vesela, če bi prišla domov.” je rekla. “Mami, nisem v Turčiji ampak v Franciji o moj bog no. Ja nevem no. Majhne težave so. Fantje imajo tu turnejo in Tracy je noseča.” sem rekla. Šit. Sem ji rekla, da je Tracy noseča? Zakaj vedno vse povem? “Kaj si rekla? Tracy je noseča?” je rekla. “Mami, ne zganjaj panike. Vse je ok. Presliši kar sem ti rekla.” sem rekla. “Si zmešana Alja? Kako lahko počneta to, ko sta stari komaj 16 let?” je rekla mama. “17 mami.” sem rekla in zavila z očmi. “Saj je vseeno. Še zmeraj sta premlada. Glej, da ne bo s tabo iste zgodbe.” je rekla. “Mami!” sem zavpila. “Ok ok. No v glavnem naslednji teden v soboto. Potrudi se in pridi.” je rekla. “Adijo.” sem rekla in prekinila. “Kaj je bilo?” je vprašal Harry. “Mami. Hoče, da pridem naslednji teden v soboto domov, ker ima očka rojstni dan.” sem rekla. “Če hočeš grem lahko s tabo.” je rekel. “Harry, turnejo imate. In niti ne vem, če bom šla.” sem rekla. “Če se slučajno odločiš, da greš, bom šel s tabo.” je rekel. “Ok.” sem rekla in ga poljubila. “Začnita pakirati! Jutri zjutraj gremo proti drugemu hotelu.” je rekel Zayn, ki je vdrl v sobo. “Res nama nikoli ne dajo miru.” sem rekla potiho. “Že pakirava.” je rekel Harry. Zayn je odšel, Harry pa me je poljubil. “Morava spakirati.” sem rekla. “Prav imaš, toda raje bi ležal ob tebi.” je rekel. “Potem bova lahko ležala in počela kar boš hotel.” sem rekla in mu pomežiknila. “Potem pa hitro pakirat.” je rekel in spakirala sva. No on je bolj metal svoje stvari v kovček. “Sem že.” je rekel po petnajstih minutah. “Harry, vse si zmetal noter.” sem se zasmejala. “Saj je vseeno.” je rekel. Končala sem s pakiranjem in se vsedla nanj. “Torej, lahko sedaj počneva, kar hočem?” je rekel in me zapeljivo pogledal s svojimi prelepimi očmi. “Mislim, da ja.” sem rekla in ga poljubila. Polegel me je na posteljo in me poljubljal. “Pozno kosilo!” se je zadrl Lou in vdrl v sobo. “Ups.” je rekel in odšel ven. “Zakaj vedno to počnejo?” sem vprašala. “Nimam pojma.” je rekel in zavzdihnil. “Pozneje?” sem vprašala. “Prav.” je rekel in odšla sva na pozno kosilo. Liam je naredil špagete. S Harryjem sva se ves čas zaljubljeno gledala, Tracy pa je bilo spet slabo, zato je pojedla kruh. No ko je pojedla, ji ni več bilo slabo in je lahko pojedla tudi špagete. Pravzaprav je postala kot Niall. Vedno več je jedla. Nasmehnila sem se ob tej misli. Kmalu smo se najedli in odšli nazaj v svoje sobe, saj smo bili vsi še vedno utrujeni od včeraj. “Je že pozneje?” je rekel Harry in se vrgel na posteljo. “Ne še.” sem rekla in zaklenila vrata. “Zdaj pa je.” sem dodala in stekla k njemu. Poljubljala sva se in eno je vodilo k drugemu in...saj veste.
Dnevi so hitro minevali in na očkov rojstni dan nisem šla. Mami sem povedala, da bodo leti odpovedani zaradi slabega vremena. Verjela mi je. Res mi ni bilo do tega, da bi praznovala s starimi ljudmi no. Vem, nesramna sem, ampak kaj naj. In ne nisem bila noseča saj sem preverila s testom nosečnosti in še menstruacijo sem dobila. Končno je napočil konec turneje in odpravljali smo se nazaj v London. Prispeli smo na letališče in z Tracy sva se odpravili v moje stanovanje, fantje pa v svoje. Poslovili smo se in z Tracy sva odšli v dvigalo, v katerem je bil Tim. “Živjo. Dolgo te nisem videl.” je rekel. “Ja. Na turneji sem bila s fanti.” sem rekla. “Vem. Videl sem en delček z koncerta z Pariza. Morala bi biti pevka.” je rekel. “Ne. Ne morem. Preprosto je preveč naporno.” sem rekla. “Aja. Torej adijo.” je rekel, ko sva prispeli do mojega nadstropja. “Čaw.” sem rekla in odšli sva do mojega stanovanja. Tracy se je že malo poznalo, da je noseča in ni več bruhala ob jutrih. Sedaj je samo še na veliko jedla. “Ally, lačna sem.” je potarnala, ko sva vstopili. V hladilniku sem poiskala čokolado in ji jo dala. “Hvala.” je rekla. Pokimala sem ji. Kovčka sem odvlekla v sobo. Poklical me je Harry, ki je povedal, da pridejo k nama. “Ok.” sem rekla. Odšla sem k Tracy, da bi ji povedala, a nje ni bilo v dnevni. “Tracy?” sem rekla. Ni bilo odziva. Odšla sem v kopalnico in ni je bilo. “Tracy ni smešno.” sem rekla in opazila list na mizi. “Ally, očka me je klical, da me hoče videti. Sva pri njemu. Povedala mu bom. Rada te imam.” je pisalo. “Šit. Upam, da ji ne bo hudega.” sem zaklela. Fantje so prišli in pokazala sem jim list. “Fak!” sta zaklela Harry in Louis in se odpravila v avto, mi štirje pa za njima. “Nič ji ne sme narediti! Njen oče ni pri sebi. Nekaj časa je hodil k psihijatru, a mu ta ni mogel nič pomagati.” je razložil Harry. Lou je vozil precej hitro. To mu ni bilo podobno. Sedela sem zadaj zraven Nialla, Liama in Zayna. Harry je sedel zraven Louisa. “Bi lahko malo upočasnil? Ubili se bomo!” sem zavpila, saj me je bilo grozno strah. Malce je upočasnil, toda ne preveč. Še vedno smo divjali. Upala sem samo, da ji ne bo njen očka nič naredil.
#Tracy#
Očka je prišel po mene, da bi imeli skupno kosilo. Kot družina. Pravkar smo jedli. “Tracy, nekam si se zredila.” je rekla mama. “Veš, nekaj vama moram povedati. Ne bodita jezna. Jaz...noseča sem.” sem rekla. “Kaj?! Ti smrklja predrzna! Saj si komaj stara 17 let! S kom?!” je zavpil očka in vrgel krožnik po mizi. Mama je odstranila mojega bratca in se nato vrnila. “Z Louisom. Članom Harryjeve skupine. One direction.” sem rekla in pogledala vstran. “To je tisti najstarejši?! Si zmešana?! Polnoleten je ti pa nisi! Zato si torej hotela iti na to šolo umetnosti! Zaradi njega!” je zavpil očka. “Očka moje življenje je.” sem rekla. “Ne misli, da bom ti bova z mamo pomagala pri vzgoji pankrta!” je zavpil. “Ni treba! Preselila se bom k Louisu!” sem mu zavpila nazaj. Prevrnil je mizo in me udaril. Mama je pritekla k meni. “Nehaj no. Noseča je.” je rekla. “Me prav nič ne briga! Kako je lahko noseča pri 17?!” je zavpil očka in me porinil ob zid. Z glavo sem udarila ob steno in čutila sem kri v ustih. “Nehaj. Pusti jo. Še ubil jo boš.” je rekla mama. “Prav ji bo! Kaj pa seksa pri 17 z dvajsetletnim fantom!” je zavpil očka in me brcnil v želodec. “Ne!” sem zavpila in se obrnila, tako da je brcal v moj hrbet. Kmalu sem se zgrudila na tla.
#Alja#
Harry je usmerjal Louisa in kmalu smo prišli. Pred hišo je bila policija. To ne more biti nič dobrega. Hitro smo odšli iz avta in stekli v hišo. Tracy smo našli v kotu celo krvavo z njeno mamo vred, njen bratec je jokal, njen oče pa se je boril s policijo. Louisu so popustili živci. “Ti prasec! Kaj si ji naredil!” je zavpil in se pognal nad Tracyjinega očeta. “Prekleto!” sem zavpila in stekla k Tracy. Bila je v nezavesti. “Kmalu pridejo reševalci. Nočem, da izgubi otroka. Naredila sem vse kar sem mogla.” je razložila njena mama. “Ne bo ga izgubila.” sem rekla in njeno glavo položila na moje noge. Policija in fantje so Louisa in Tracyjinega očeta spravljali narazen. Končno so ju spravili narazen in Tracyjinega očeta so odpeljali. Videla sem, da ima Louis nekaj udarnin. Pritekel je k Tracy in jo vzel v svoje naročje, ter jokal. Hudo je bilo z njo. Spraševala sem se, kje so reševalci tako dolgo. Jokala sem. Nisem hotela izgubiti prijateljice. In nisem hotela, da izgubi svojega otroka. Harry me je objel. Objem sem mu vrnila. Niall, Liam in Zayn pa so še vedno zgroženo gledali. Kmalu so prišli reševalci.
16. junij 2012
next lovam tvojo zgodbo še posebi zato k je skos napeta pa dolgi nexti so!!!
D-best story ever
17. junij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani