mnenja, teorije?
29. avgust 2017
Teorija: Prišli smo na novo stran in ti nam boš dala nov Next
29. avgust 2017
samo stiri nexti
29. avgust 2017
Vseen
29. avgust 2017
ja
29. avgust 2017
ko jih bo cimvec prebralo dam
29. avgust 2017
kaj pa bi naredila če bi ian bral zgodbice
29. avgust 2017
pojma nimam
29. avgust 2017
pa če bi te vprašu za Next?
a bi dala gor Next
29. avgust 2017
Poglej ta popolni obrazek...
29. avgust 2017
Kako te gleda in te prosi
29. avgust 2017
hahaha omg ne ne bi, ker ga je potrebno prej spisat
29. avgust 2017
ok,jaz ian somerhalder te prosim da čim prej spišeš Next da gabomo jaz in tvoji fani lahko prebrali
29. avgust 2017
29. avgust 2017
neeeeeeeext
ups, izdala sem jo
29. avgust 2017
Next
vsi te prosimo za Next
29. avgust 2017
Next
29. avgust 2017
Neeeext
ta zgodbica je POPOLNA!!!!
edino neki me je zmotlo.. Ka Ian govori slovensko? al kak se pogovarjata
+nova bralka
30. avgust 2017
hvala vsem osmim. se kaksen Next?
30. avgust 2017
Next
Next
Next
Next
Next
Next
Next
a zej bo dost?
30. avgust 2017

“Povedala ti je?” sem tiho vprašala v angleščini. Na kratko je pokimal. Zajela sem sapo. Saj bi lahko vedela, da mu je povedala vse. Nisem pa vedela, zakaj se ga je to sploh dotaknilo. V stanovanju sem imela filmsko zvezdo, vendar sem se še vedno ukvarjala s svojimi problemi. Patetično, kajne? Morala bi biti srečna, ker je tu.
“Mislim, da bo to dovolj dober razlog, da odideš,” je dejal. Presenečeno sem dvignila pogled. Kotički njegovih ustnic so se zvili v majhen nasmešek. “Si mislila, da boš ostala tukaj? Niti slučajno. Greš z mano.”
Šokirano sem strmela vanj.
“Kaj? Kam ...”
“Za začetek ti bom uredil dokumente in ločitev,” je dejal. “Najel sem stanovanje, kjer boš popolnoma na varnem. Pod nobenim pogojem ne boš ostala tukaj, kjer te ta kreten muči. Mogoče ga bo to izučilo, da se žensk ne pretepa.”
Še vedno sem bila šokirana.
“Ampak ... Zakaj?” je bilo vse, kar sem spravila iz sebe. Nisem verjela, da se mi to dogaja. Preprosto. Nisem.
“Zato, ker ti bom pomagal se znebiti tega idiota,” je odvrnil. “Mislim, da bo to dovolj, kajne? Šla boš z mano, v Ameriko.”
Pogoltnila sem slino.
“In ... Potem?” sem nekoliko prestrašeno vprašala. Bilo mi je jasno, da ne namerava ničesar imeti z menoj. Kljub temu pa ... Upala sem.
“Potem bova videla, kaj se bo vse skupaj izcmililo iz tega,” je dejal v odgovor. “Kje je sedaj ta kreten? Kdaj pride?”
Ah, ja. Kdaj pride. Pride čez en teden.
“Čez teden dni pride nazaj,” sem odgovorila na njegovo vprašanje. “Šel je v Srbijo na neko poslovno pot. Mislim ... Mislim, da ga prej ne bo.”
Ian se je ozrl po stanovanju.
“Poberi svoje stvari,” mi je naročil.
“Hm ... Nimam nobenega kovčka,” sem pomislila. Ja, nisem ga imela. Moj mož je pobral vse kovčke, ki so bili v hiši. Denarja zanje pa nisem imela. Naj prevažam obleke v vrečkah? To ne bi bilo ravno okusno.
“Prav,” je dejal. “Grem kupiti. Ti pa pripravi vse, da potem samo spakiraš. Aja ... In zakleni se noter.”
Pokimala sem. Ko je odšel, sem se sesedla na kuhinjski stol. Nisem verjela, da se mi je to dogajalo. Ian Somerhalder je bil tukaj, pri meni. Dobesedno zahteval je, da grem z njim. No, saj ... Saj sem si tega želela. Kljub temu pa nisem bila prepričana v njegove namene. Zakaj bi želel pomagati? Pojma nisem imela. Bolelo me je, ker sem točno vedela, da se bo na koncu slabo končalo. Pravzaprav sem se bala, da me bo vseeno mož našel, čeprav bom pobegnila, čeprav bom ... Bila ponovno samska in upala na nekaj več z Ianom.
Da ne bo pomote. Že dolgo nisem bila zaljubljena v nikogar. Vendar, ko se je na vratih prikazal Ian ... Upala sem, da ni prišel iz usmiljenja. Bil je princ na belem konju, ki ga nisem nikoli imela. In on ... Vedno sem sanjala, da je on drugačen, ko sem pisala svoje zgodbice. Mogoče je bil. Želela sem si, da bi lahko občutila tudi kaj drugega, ne samo njegovega usmiljenja. Vendar mi je bilo jasno, da mi bo samo pomagal. Nič drugega.
Zavzdihnila sem in se spravila na delo. Povlekla sem vse svoje stvari iz omare. Nisem imela ravno veliko garderobe, ker tisti kreten je vedno govoril, da je še to preveč. Pospravila sem obleke na dva kupa, nato pa povlekla vzela še nekaj osebnih stvari.
Ozrla sem se po stanovanju. To je bilo to. Moje življenje bo v eni potovalki. Pravzaprav je bilo vse skupaj zelo žalostno.
Ian se je vrnil čez pol ure. Privlekel je s seboj dva kovčka. Brez besed sem pričela pakirati, ko sem na sebi čutila njegove oči.
“Nimaš ravno veliko oblek, kajne?” je vprašal.
Odkimala sem.

____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017
neeeeeeeext
31. avgust 2017
Next
31. avgust 2017
mnenja, teorije?
31. avgust 2017
kaksen Next?
31. avgust 2017