u193093
u193093
kdaj bo Next?
ilove_vampire- prosim naj ne nastane še ena poplava. sam da tokrat nebo bla od deža ampak od tvojih solz
27. december 2015
Hahahah bom probala. Hvala za skrb!!! Hahahahah
27. december 2015
u193093
u193093
pa še kdaj
28. december 2015
danes dobite Next tu in ne jokat prosim hahahaha
28. december 2015
NE MORM SE ZADRŽATTTTT UEEEEE UEEEE!!!! Hahahahahhah o fak... Next al pa se bom spet zacelo jokat!!! Uee!!! Hahahahha
28. december 2015
don't cry sej ni tak hudo hahahahahaah
28. december 2015
u193093
u193093
yay in kdaj ga dobimo
28. december 2015
Ja jeeee!!!! Nexxttt
28. december 2015
Omfg kira zgodbica!!
Zloo zlooo dobr pises.
Nova bralka heheh
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
29. december 2015
ojej kolk komentarjev. včeraj nism uspela ker mam mal probleme z očmi, ful me bolijo. dans se bom potrudla lahk pa vi izbirate za kero osebo napišem Next..crystal, spencer al zoe?
29. december 2015
Spencer,spencer,spencer hahaha ta mi je najboljsa tak d aja lahka od nje hehe
Nexttt
29. december 2015
u193093
u193093
spencer ona je zakon
29. december 2015
Evo končno en Next.. vem da je dolgo trajalo, se opravičujem posvečen je pa ilove_vampire ker se je skor razjokala že

***************************************************************************************************

~Spencer~

Luke mi je nekaj razlagal o tem kako jaz in Crystal z nasiljem ne bova rešili ničesar, vendar ga jaz polovico sploh nisem poslušala. Samo zvijala sem si lase okoli prstov ter žvečila žvečilko, medtem ko je on še vedno govoril.
''Si zdaj končal?'' sem vprašala ter vstala.
''Sem ja, res nočem da si v težavah Spencer.'' Je rekel ter se rahlo nasmehnil.
''Težava in jaz sta dva popolnoma različna pojma.'' Sem rekla.
V kuhinjo sta prišli Zoe in Crystal. Odpravile smo se proti našemu popravnemu domu. Fantje so nas želeli peljat, vendar bi tako ugotovili kje živimo. Ko smo prispele tja, je bil ravno čas večerje, zato smo zavile kar v jedilnico.
''Poglej te tri, mislijo da so nekaj več ker edine hodijo na drugo šolo.'' Je rekla ena izmed punc pri sosednji mizi.
Jaz kot jaz seveda nisem mogla ostati tiho.
''Poglejta teh pet punc, mislijo da so zanimive, v resnici pa so tako butaste da se jim smeji še njihova wc školka.'' Sem rekla in grdo so me pogledale ter se spet obrnila k mizi.
Zoe je tokrat šlo rahlo na smeh, Crystal pa je bila čisto tiho in je jedla. Bila je nekako odsotna, zato sem jo pri večerji raje pustila pri miru. Tudi meni so šle misli drugam. Razmišljala sem o mojem očetu, če je še vedno jezen na mene. Res sem ga pogrešala, pa sem bila šele dva dni v Los Angelesu. Ko smo pojedle smo šle skupaj v sobo.
''Končno pri moji postelji.'' Je zastokala Crystal ter se vrgla na svojo posteljo. Objela je blazino ter v roke vzela sliko v okvirju. Na sliki je bila neka starejša ženska z blond lasmi, bila je podobna Crystal.
''Je to tvoja mama?'' jo je vprašala Zoe ter prisedla k njej na posteljo.
''Ja.'' Se je rahlo nasmehnila Crystal.
''Zelo lepa je.'' Je rekla Zoe med gledanjem slike.
''Res je. Pogrešam jo.'' Je rekla Crystal.
''Zakaj pa je ne pokličeš?''
''Razočarana je.''
Pogovora naprej nisem poslušala. Zaprla sem se v kopalnico in med tuširanjem sem se spet spomnila na očeta. Odločila sem se da ga pokličem.
''Ja?'' se je oglasil.
''Živjo, jaz sem.'' Sem rekla.
Prvič v življenju se mi je tresel glas.
''Spence, ljubica. Si le poklicala.'' Je rekel.
''Si vesel da te kličem?'' sem se začudila.
''Seveda sem.'' Je odgovoril ter se rahlo zasmejal.
''Kako je tam?'' je prekinil tišino.
''Razen tega da imam cimro cirkusantko je super.'' Sem rekla.
Oba sva se zasmejala.
''Saj se boš navadila. Veš da te imam zelo rad in da želim zate samo dobro.'' Je rekel.
''Vem.'' Sem rekla.
Nekaj časa sva se še pogovarjala o šoli, potem pa sem rekla da grem spat. Bila sem nekako pomirjena da ni več jezen. Zaspala sem in naslednje jutro me je zbudila budilka od Zoe.
''Ugasni to.'' Je zastokala Crystal.
''Vstati moramo.'' Je rekla Zoe, ki je takoj ko je budilka zazvonila bila pokonci.
Počasi sem se zvlekla v kopalnico ter se uredila tako kot vedno. Oblekla sem črne raztrgane pajkice ter malo daljšo preveliko črno majico. Odpravila smo se v šolo in ko nas je Luke zagledal je nekaj rekel Zacu ter Edu na uho. Vsi trije so nas gledali kot da vidijo papeža.
30. december 2015
Next
30. december 2015
u143259
u143259
Neeeeext
30. december 2015
Next
30. december 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeext+ nova bralka
30. december 2015
Next
30. december 2015
u193093
u193093
Next
31. december 2015
Neeeeeeeeeeeeeext!!!! *0*
31. december 2015
Next
31. december 2015
Ooooojjjjokjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaaakkkkkkaaajjjjjjj???????? Neesxxxtttttttttt TAKOJ!!!!!!!!! Pa ne morm vrjet POSVETILA SI MI NEEEXXTTTTTTTT♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♡♥♥♥★★★♥♥♡★HVALALAAAAAAA♡♡♡♡♡♡♡♡ nexti takojjjjj!!!!!!!!!!!!! Zakaj so jih tko gledal?????? Kaj ce so odkril da... da so iz popravnega doma???? O fak!!!!! Ej takoj mi napis Next!!!!!!!!!!! Pa hvala za posvecen Next se enkrat♡♡♡♡♡♡♡♡♡ ♥♥♥♥♥♥ zdej pa Next♡HAHAHAHAHAH
31. december 2015
u199774
u199774
neeeeext!!!!!!!! O SHIT kaj pa če so res odkrili da so iz popravnega doma??!!!!!!
31. december 2015
u201917
u201917
Next!
01. januar 2016
Next
01. januar 2016
omggggggg
ful dobr pišeš!
Komi čakam, da se bojo še poparčkali pa da se še bolj razplete
neeeeeeeeext!
02. januar 2016
~Crystal~

''Zakaj tako strmijo v nas?'' je vprašala Zoe med hojo proti vhodu šole.
''Verjetno zaradi Crystal ker je oblekla obleko od klovna in mislijo da so v cirkusu.'' Je rekla Spencer in jaz sem jo grdo pogledala.
''Ali pa se jim Spencer smili, ker zgleda kot klošar.'' Sem ji vrnila.
Zoe se je spet prijela za glvo ter se prva odpravila do fantov, midve pa zadaj.
''Hej Zoe.'' Jo je pozdravil luke ter jo objel.
''Pojejta se.'' Je rekla Spencer.
''Samo prijatelja sva.'' Se je pritožil Luke.
''Zakaj ste nas gledali kot da smo padle z marsa?'' sem jih vprašala.
Nastala je tišina in spogledali so se.
''Zac bi rad povabil Zoe v kino.'' Je rekel Ed.
Zoe je takoj zardela, Zac pa se je nasmehnil in prikimal.
''Luke bi pa rad povabil….'' Je začel govorit Zac, a ga je Luke prekinil.
''No naredi že to.' Je rekel Luke.
''Kako staromodna sta, seveda bo šla Zoe z njim v kino.'' Sem se vmešala jaz, ker sem videla kako nerodno je bilo Zoe.
''Prav potem pa mi daj naslov in pridem po tebe ob sedmih.'' Je rekel Zac ter stopil k njej.
''Naslov? Itak gre s Crystal po njene obleke za cirkus in bo tam blizu kina že.'' Je rekla Spencer in Zoe jo je hvaležno pogledala.
''No prav, potem pa se vidiva tam.'' Je rekel Zac ter jo rahlo poljubil na lice.
Luke in Ed sta začela žvižgat in šli so noter, me pa smo ostale zunaj.
''Hvala vama.'' Je rekla Zoe.
''Očitno si nekomu všeč.'' Sem rekla ter jo dregnila.
''Kaj? Ne samo kino je.'' Je rekla ter pogledala v tla.
Spencer se je zasmejala in jaz prav tako. Zoe je bila tako prisrčna. Spominjala me je na mene ko sem bila majhna saj sem bila tudi jaz v tistih letih tako sramežljiva.
Odpravile smo se noter in takoj v učilnico.
''Poglej poglej kdo je prišel.'' Se je oglasila Hannah.
Zavila sem z očmi ter se ji kislo nasmehnila.
''Kaj je Crystal danes pa ne boš glasna?'' je vprašala.
Preden bi uspela karkoli reči se je vmešala Spencer. Presenetila me je. Najbrž je to naredila zato, ker me je hotela žaliti ona.
''Pusti jo pri miru če nočeš da ti zbijem zobe.'' Je rekla jezno.
Prekinil nas je zvonec.
03. januar 2016
Next
03. januar 2016
u199774
u199774
neeeeeeext!!!!!
ta je pa dobra
"Pusti jo pr miru če nočeš da ti razbijem zobe"
03. januar 2016
Next
03. januar 2016