O GOD I WANT NEXT!! PERFECTO!! <3
11. november 2015
u143259
u143259
neeeeeeeeext
fuuul dobr
11. november 2015
Nextttt
11. november 2015
next
12. november 2015
Nexxxxxxxt
12. november 2015
~Crystal~

Bila sem besna, saj mi nova šola ni bila preveč všeč. In potem še ta Spencer, ki misli da je boljša od mene… Ugh. Ko je zazvonilo se sploh nisem ozirala na Spencer in Zoe. Stekla sem ven iz razreda. Sedla sem na klopco in ven vzela ogledalo. Mimo mene so hodili fantje in mi žvižgali, jaz pa sem se delala kot da jih ne vidim. Popravljala sem si pričesko in mimo mene je pritekel nek fant ter mi razbil ogledalo.
''Hej!'' sem zavpila.
Obrnil se je k meni in me pogledal. Bil je tisti z oranžnimi lasmi, ki je zamudil k pouku.
''Oprosti, vedno sem zelo hiter in ne vidim in…'' je začel.
''Seveda ja zdaj ti je kar žal.'' Sem rekla vzvišeno.
Obrnila sem se v drugo smer in čakala če se bo opravičil še enkrat. Vendar se ni. Šel je naprej. Vzela sem torbico in se odpravila proti učilnici in tam pred vrati sem zagledala Spencer, Zoe in tistega, ki je prav tako zamudil.
''Cirkus se nadaljuje.'' Je rekla Spencer.
''V cirkusu vsaj lačni nismo, medtem ko so brezdomci vedno lačni in raztrgani.'' Sem ji jezno zabrusila ter se odpravila noter. Zaslišala sem smeh tistega fanta.
Pouk se je spet začel in tokrat ni nihče zamudil.
''Torej začeli bomo z delom v skupinah. V vsaki skupini vas bo šest…'' je začela govoriti profesorica.
''V prvi skupini boste Spencer Fields, Zoe Carter, Crystal Horgan, Zac Efron, Ed Sheeran in Luke Hemmings.'' Je rekla.
S puncama smo se spogledale in Spencer mi je namenila ubijalski pogled. Zagledala sem tri fante, ki so prišli do nas. Enega še nisem videla, drug je bil tisti, ki se je pogovarjal z Zoe in Spencer, tretji pa tisti z oranžnimi lasmi. Prisedli so k nam in jaz sem jezno prekrižala roke.
''Jaz sem Luke, ti me še ne poznaš.'' Je rekel tisti ki se je pogovarjal z Zoe in Spencer ter me pogledal.
''Crystal.'' Sem rekla kratko in jedernato.
''Jaz sem Zac.'' Je rekel tisti tretji.
''Jaz pa Ed.'' je rekel tisti z oranžnimi lasmi, ki je razbil moje ogledalo.
''Prej bi rekla razbijalec ogledal.'' Sem rekla ter grdo pogledala.
''Sem že rekel da je bilo ponesreči.'' Je rekel.
''Razbil si ji ogledalo? Čestitam!'' je rekla Spencer ter se zasmejala in mu dala roko.
''Dovolj, lotimo se dela.'' Je rekla Zoe.

********************************************************************************************************

~Zoe~
Meni je bila šola kar všeč. Imela sem občutek kot da bosta imeli Spencer in Crystal kmalu enako mnenje. No, ko se je začela prva ura, sem v razredu zagledala zelo znan obraz. Luka. Ko sva bila majhna sva bila najboljša prijatelja, vse sva si delila in vse sva si povedala. Potem pa se je Luke preselil. Obljubil je da mi bo še kaj pisal, vendar sva izgubila stike. Skoraj vsak dan sem se spomnila nanj. Še pred kratkim sem razmišljala kako je kaj, hotela sem da najdit na facebooku, vendar sem pozabila kako se piše. Toda to zdaj ni več pomembno, zdaj je spet tukaj in mislim da bova lahko spet dobra prijatelja. No v razredu sem zagledala še en znan obraz. Fant z letališča. Bilo mi je tako nerodno. Ko je bil odmor sem se najprej pogovarjala z Lukom in Spencer, ki sta se očitno že spoznala, potem pa sem postala žejna in sem šla po vodo.
''Se midva slučajno poznava?'' sem ga nenadoma zaslišala za seboj.
''Kaj? Ne mislim da ne.'' Sem rekla ter rahlo zardela.
''Jaz pa mislim da se.'' Je rekel in mi pomežiknil.
Preden bi se lahko norčeval sem vzela vodo ter začela hodit nazaj proti učilnici. Nažalost je pritekel za menoj.
''Sem tako čuden da bežiš?'' je vprašal ter si začel popravljat frizuro.
Šlo mi je na smeh, vendar sem se nekako zadržala.
''Ne nisi čuden.'' Sem rekla in nasmehnil se mi je. Mislim da sem spet zardela.
''Zac danes prideš gledat naš trening kajne?'' ga je vprašala Hannah.
''Ja pridem ja.'' Je odgovoril, videla sem da je bil rahlo v zadregi.
Hannah se mu je nasmehnila ter šla naprej.
''Ti si torej ta Zac ki ga je omenila…'' sem rekla zamišljeno.
''Kaj pa je rekla?'' je vprašal.
Upala sem da ni slišal.
''Nič.'' Sem rekla ko sva že prispela do Luka in Spencer, ki sta še vedno stala tam, vendar se nista nič pogovarjala. Zac je šel v razred in takrat je prišla tudi Crystal.
Profesorica nas je razdelila v skupine in jaz sem bila v skupini s Crystal in Spencer ter s tremi fanti in med njimi je bil tudi Luke. Zraven pa še Zac ter rdečelasi Ed. Zac je sedel zraven mene in čutila sem ogromne metuljčke v trebuhu.
''Torej kje bomo delali ta naš projekt?'' je vprašal Luke.
Punce smo se med seboj spogledale in mislim da smo imele tokrat enake misli, da ne želimo da kdo izve da smo v popravnem domu.
''Pri enemu od vas!'' smo rekle vse tri hkrati.
Fantje so se začudeno spogledali.
''Lahko pri meni, mojih staršev danes ne bo doma in se lahko kar lotimo dela.'' Je rekel Ed.
Crystal je zavila z očmi in umaknila pogled nekam drugam.
''Prav, pridemo. Bom že to cirkusantko pripeljala zraven, jaz znam prisiliti ljudi.'' Je rekla Spencer.
Crystal jo je grdo pogledala, jaz pa sem se prijela za glavo.
''Se ve tri ne marate med seboj?'' je vprašal Zac.
''Se ti zdi?'' je vprašala Crystal.
''Zakaj pa se družite?'' je vprašal Luke in pogledal Spencer.
''Se ti zdi kot da se družimo?'' mu je odvrnila.
''Samo vprašam.'' Je rekel in se naslonil nazaj.
Spet je zazvonilo in bil je čas za malico.
13. november 2015
u197812
u197812
next,to bo še zanimivo
13. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
13. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext love it
13. november 2015
next
13. november 2015
u193093
u193093
next
13. november 2015
Next
13. november 2015
u143259
u143259
Neeeeeeext
13. november 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. november 2015
neeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2015
next
14. november 2015
neeext!! <3
15. november 2015
~Spencer~

Od vseh ljudi v skupini se mi je zdel najbolj kul Ed. Bil je res zelo smešen in zanimiv. Ni mi bil všeč ampak zdelo se mi je da bi lahko bila dobra prijatelja, nič več.
Pri malici sem vzela samo neko jabolko, ker nisem bila lačna. Sedla sem za mizo, ki je bila še prosta in zraven sta prisedli Zoe ter Crystal.
''Pogovoriti se moramo.'' Je rekla Crystal, jaz pa sem zavila z očmi.
''Preden začneta s svojimi izpadi bom kar povedala kar želim.'' Je rekla Zoe in obe s Crystal sva jo pogledali.
''Jaz ne želim da kdo izve, da živim v popravnem domu, ker ni res, da sem kadila travo.'' Je rekla in začudeno sem jo pogledala.
''Saj tudi jaz ne želim da kdo izve da sem kradla.'' Je rekla Crystal.
''In jaz ne želim da kdo izve da sem se tepla.'' Sem rekla.
''Me veseli da se strinjamo.'' Sem še dodala.
Crystal si je začela živčno zvijati lase s prsti medtem ko je jedla.
''Kaj je a so te nagnali s cirkusa?'' sem jo vprašala in ugriznila v jabolko.
''Tisti trapasti Sheeran mi je razbil ogledalo in zdaj ne morem gledati in občudovati moje lepe nove šminke.'' Je zagodrnjala.
''Vsaj nekdo pameten na tej šoli.'' Sem rekla in se zasmejala.
Zoe je zavila z očmi in pogledala proti sosednji mizi. Tam je sedel Zac s prijatelji, opazila sem da tam sedita tudi Luke in Ed. Zac si je šel z roko čez lase in se ji nasmehnil. Zoe je hitro odmaknila pogled in se posvetila hrani. Ko sem pojedla moje jabolko sem vstala ter nesla ogrizek v smeti in sem mogla iti mimo fantov.
''Hej Spencer pridi malo sem, prisedi k nam.'' je rekel Ed.
Pogledala sem proti Zoe in Crystal, ki sta me gledali in opazila sem da me gleda tudi Hannah. Prisedla sem k fantom, med Zaca in Eda.
''To je ta punca, o kateri sem vam govoril.'' Je rekel Ed ponosno.
Začudeno sem ga pogledala.
''Čisto skulirana je in ni važička kot Hannah.'' Je še dodal in jaz sem se zasmejala.
''Tudi Zoe je vredu.'' Je rekel Luke in me pogledal.
''Kaj pa tista blondinka kako ji je že ime?'' me je vprašal eden izmed fantov, ki jih nisem poznala.
''Crystal je.'' Je rekel Zac.
''Njo bi takoj imel pri sebi doma.'' Je rekel in Zac se je zasmejal.
''Tisto plastiko? Ti priporočam da si raje kupiš barbiko.'' Sem rekla in vsi so se zasmejali.
''Tista Zoe je pa neka preveč piflarska.'' Je rekel spet eden izmed njih.
''Zoe je čisto vredu.'' Je rekel Zac.
''Ah ti Efron, ti si šarmer na katerega padajo vsa dekleta na šoli in lahko dobiš katerokoli želiš, zakaj so ti vedno všeč neke preproste?'' je vprašal Ed in Zac je skomignil z rameni.
''No Spencer povabili smo te sem da te vprašamo če imaš fanta.'' Je rekel eden izmed njih in jaz sem se zasmejala.
''Jaz nimam fanta, jaz imam tri fante.'' Sem se pošalila in debelo so me pogledali.
''Grem zdaj.'' Sem rekla in Luke me je pogledal ter se rahlo nasmehnil.
17. november 2015
OMG KAJ TI ME HOČEŠ UBIT S TO TVOJO PERFEKCIJO
jas nimam fanta, jaz imam 3 fante resno??? OMG hahaha
nexxxxxxxttttttt takoj
17. november 2015
no glede na to da je to tut zacov fanfic pa da že vse tu vete da sm velika oboževalka od zaca, bi mi velik pomenlo če bi pogledali ta video ko sm ga naredla za njega <3
17. november 2015
Nexxxxxt
17. november 2015
u193093
u193093
nnneexttt
17. november 2015
u197812
u197812
fak fak fak next takoj♥♥
17. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeext!!!
umiram od smeha
17. november 2015
u201917
u201917
next!.
noro dobro .
17. november 2015
next
17. november 2015
hjaaaaaaaaaaaa
prebrala sm use nexte in morm rečt, da pišeš res res dobro! Že ideja je neki posebnega in to zgodbico morš dokončat!!
en veeeelik neext od mene!
18. november 2015
Ta deu posvečam Irwinsheart, ker mi je res velik vzor pri pisanju in sm tak vesela da je prebrala mojo zgodbo pa da mi je odpisala

*******************************************************************************************
~Crystal~
''Kaj za vraga počne tam med fanti?'' sem vprašala Zoe, ko sva skupaj opazovali Spencer.
''Obožujejo jo.'' Je rekla ter skomignila z rameni.
''Seveda kar poglej tistega oranžnega, kar slini se.'' Sem rekla ter prekrižala roke.
Zoe ni rekla ničesar. Opazila sem da gleda Zaca. Kar takoj sem vedela o čem se gre. Preden sem jaz bila popularna na moji šoli sem bila neopazna, tako kot je mogoče zdaj Zoe. Bila sem zagledana v enega fanta ampak me on ni opazil. Mogoče se zdaj Zoe dogaja isto.
''Gledaš Zaca kajne?'' sem jo vprašala.
''Ne.'' Je rekla kratko in hitro odmaknila pogled.
''Lahko ti pomagam.'' Sem rekla ter začela razmišljat.
Na steni sem nenadoma zagledala velik plakat z napisom ŠOLSKI PLES. Takoj sem vedela kaj bom naredila. K mizi se je nato vrnila Spencer. Bila je nasmejana.
''Zoe Zac se totalno zanima zate.'' Je rekla in Zoe je rahlo zardela.
Kmalu je zazvonilo in spet je bil pouk. Do konca je vse potekalo tako kot ponavadi. S Spencer sva se žalili in Zoe naju je mirila. Zac je opazoval Zoe, Luke je metal listke v Spencer, Ed pa me je gledal ter se mi zmagoslavno smejal zaradi mojega ogledala. Po pouku smo punce skupaj šle ven iz šole. Ne vem zakaj smo se kljub vsemu držale skupaj.
''Čakaj malo..'' je rekla Spencer.
''V domu so nam rekli da moramo poklicat če kam gremo po šoli.'' Je še dodala.
Zoe je hitro potegnila telefon iz žepa ter šla malo bolj na samo, da je poklicala in tako sva s Spencer ostali sami.
''Kaj me gledaš?'' me je vprašala ter me grdo pogledala.
''Se ti zdi kot da te gledam?'' sem jo vprašala.
Zavila je z očmi ter se posvetila svojemu telefonu.
''Kaj zdaj ste pripravljene?'' je vprašal Ed nekje od zadaj.
Prikimali sva.
''Zoe je šla samo sporočit da…No mamo je šla poklicat da ji pove da bo bolj pozna.'' Sem rekla.
Ed je prikimal in najine oči so se srečale. Prišla sta še Luke in Zac. Zoe pa kmalu za tem.
''Šli bomo z Zacovim in Edovim avtom.'' Je rekel Luke.
''Zoe gre z Zacom.'' Sem rekla in Zoe me je začudeno pogledala. Zardela je.
''Prav mi štirje gremo pa skupaj, ampak glejta da se ne pobijeta. Hočem dobit 5 za ta šolski projekt.'' Se je pošalil Luke in Ed se je zasmejal.
Začeli smo hodit proti Edovemu avtu, pogledala sem nazaj proti Zacu in Zoe, ki sta še vedno stala tam in Zoe me je grdo pogledala, jaz pa sem ji pokazala jezik. Videlo se je da sta si všeč pa čeprav se poznata samo en dan. Ampak saj nekje je treba začet.
21. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
21. november 2015
u201917
u201917
next!.
21. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani