next
04. november 2015
Next
04. november 2015
neext
05. november 2015
u193093
u193093
next(nova bralka) ful dobro pišeš zato napiši čim hitrje next
05. november 2015
u143259
u143259
Neeeeeeeeeext
05. november 2015
~Crystal~

''Kristalček moj, saj veš da se boš imela v Los Angelesu super, malo se boste pogovarjali in spoznala boš nove prijateljice.'' Je rekla mama medtem ko sva čakali na letališču.
''Že imam eno prijateljico in to mi je čisto dovolj.'' Sem rekla in grdo me je pogledala.
Od nekaj je mislila da Katy slabo vpliva na mene in da sploh ni moja prava prijateljica. Vendar imela sem samo njo, drugi so se samo prilizovali.
''No čas je da greš. Pogrešala te bom vendar verjemi da je tako najboljše za tebe.'' Je rekla.
Zavila sem z očmi, a sem jo na koncu močno objela. Nekaj časa sva bili objeti, potem pa sem mogla iti. Na letalu sem ves čas razmišljala kako bo v Los Angelesu med čisto novimi ljudmi, vedela sem da bo hudo saj bom pogrešala vse kar sem imela v starem okolju. Iz torbice sem potegnila moje ogledalo in si kot vedno popravljala ličila, saj nisem želela priti tja kot zdrobljen paradižnik. Pot z letalom je bila kar dolga, saj sem jaz iz Londona. Ko sem prispela sem bila že čisto utrujena od poti in hoja v visokih petah me je ubijala. Poiskala sem taxi in odpeljal me je do popravnega doma, mojega novega doma.
''Kakšna lepotička.'' Sem zaslišala za seboj, ko sem hodila proti vhodu. Mislim da so me vsi, ki so bili zunaj gledali. Ko sem končno prispela do vhoda sem previdno odprla vrata in vstopila v ogromen hodnik.
''Pozdravljena, ti si najbrž Crystal.'' Je rekla ženska za pultom.
Prikimala sem in stopila k njej.
''Pridi kar za menoj, tvojih sostanovalk še ni tako da si boš lahko izbrala posteljo.'' Je rekla in se zasmejala, jaz pa sem zavila z očmi in ji sledila do dvigala.
''Je v sobi kakšno ogledalo na omari?'' sem jo vprašala in začudeno me je pogledala.
''V kopalnici ga imaš.'' Je rekla.
''Kaj? V sobi pa ne? Kakšen dom je to?'' sem zastokala in debelo me je pogledala.
Prispeli sva v zgornje nadstropje in pokazala mi je sobo. Bila je neka čisto majhna in tudi postelje ter omare so bile zelo majhne. Razočarano sem sedla na posteljo in iz torbice potegnila telefon. Hitro sem poklicala Katy in medtem ko je zvonilo sem zaslišala kričanje iz sosednje sobe, očitno so se punce prepirale.
''Crys! Si že prispela?'' je vprašala.
''Ja pravkar.''
''Po glasu ti ni slišati, da se imaš lepo.'' Je rekla.
''Je tako grozno tam?'' je še dodala.
''Ja Katy veš kako grozno je tukaj, punce se samo prepirajo. Upam da bom prepričala mamo da pridem nazaj domov saj ne bom zdržala tukaj.'' Sem ji rekla in nato sem opazila da je v sobi že neka punca z raztrganimi oblačili, razmršenimi dolgimi ravnimi temnimi lasmi in bolj temno poltjo. Izgledala mi je kot neka čistilka.
''Katy te pokličem malo kasneje.'' Sem ji rekla in prekinila.
Vzela sem ogledalo in si popravila šminko.
''Si ti čistilka ki so mi jo poslali? Hvala bogu res potrebujem svežo posteljnino.'' Sem ji rekla in pogledala me je.
''Kaj si mi rekla?'' me je vprašala čisto jezna.
''Kaj? Deluješ mi kot čistilka saj imaš raztrgana oblačila.'' Sem ji spet rekla.
''Kdo pa ti misliš da si?'' me je vprašala in stisnila zobe. Odložila sem ogledalo z rok.
''Nekdo ki ne rabi biti tukaj, ne pašem med vas.'' Sem ji ponosno odvrnila.
''Saj res, imaš prav. Videla sem en cirkus na poti od letališča do sem.'' Je rekla in grdo sem jo pogledala.
Najin pogovor je prekinila neka punca.
''Jaz sem Zoe Carter.'' Je rekla.
''Jaz sem Spencer.'' Je rekla tista druga neprijazna, ki je kot čistilka.
''Jaz pa Crystal.'' Sem rekla.
''Me veseli.'' Je rekla Zoe in se bolj sramežljivo nasmehnila.
''Na katero šolo bosta hodili?'' je vprašala Zoe.
Obe s Spencer sva skomignili z rameni saj nisva imeli pojma. Pogledala sem oblačila od Zoe.
''Zakaj me tako gledaš?'' me je vprašala.
''Če potrebuješ stilistko kar povej, pri tebi se še da pomagat, pri njej ne.'' Sem rekla in Spencer me je grdo pogledala.
''Ti to govoriš, sama pa si takšna kot da si oropala cirkus.'' Je rekla in se zmagoslavno nasmehnila.
''Večerja in sestanek!'' je zavpila neka ženska skozi zvočnik, za katerega do tistega trenutka sploh nisem vedela da obstaja.
Vse tri smo se spogledale in stekle dol, v jedilnico. Prišle smo zadnje in vsi so nas gledali.
''Zakaj tako strmijo v nas?'' je vprašala Zoe, ki je stala na sredini.
''Zaradi Crystal, ker so ugotovili da je oropala cirkus.'' Je rekla Spencer in jaz sem jo grdo pogledala.
07. november 2015
next
07. november 2015
u193093
u193093
hahahaha hitr next
nnnnnnneeeeeeexxxxxxxxtttttttttt
07. november 2015
u201917
u201917
next!.
vsak next je bolj zaminiv .
07. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
07. november 2015
u197812
u197812
next hitro kr je perfect*.*
07. november 2015
next
07. november 2015
u143259
u143259
hahahha omg kok smešn
neeeeeeeeeeeext
07. november 2015
Omg ahhahahahahha js bom hin i love that neeext!!! <3
08. november 2015
next
08. november 2015
~Zoe~

Moja pot do Los Angelesa ni bila nič posebnega. Šla sem sama na letališče, saj moja starša nista imela niti toliko časa da bi me pospremila. Samo karto sta mi kupila, kot da sta že komaj čakala da grem. Še vedno me je bolelo, da mi nista verjela, vendar moja beseda proti njuni ni bila vredna nič, to sem ugotovila že ko sem bila majhna. Letela sem iz Avstralije, natančneje iz Sydneya v Los Angeles. Med potjo sem razmišljala o mojih starših. Zakaj sta takšna? Zakaj sta tako zelo stroga in me ne marata? Ko je letalo pristalo sem s kovčkom šla proti izhodu letališča, a sem pri vratih ugotovila da moram nujno na stranišče. Tekla sem proti tabli, na kateri piše wc in sem odprla prva vrata.
''Hej..'' je rekel nek prijeten fantovski glas za mano.
Obrnila sem se in zagledala sem fanta z rjavimi kratkimi lasmi in modrimi očmi. Nasmehnil se mi je in si popravil lase. Nisem vedela kaj naj mu rečem, saj se mi to ni pogosto dogajalo.
''Ustavil sem te da se ne bi osramotila, skoraj si šla na moško stranišče.'' Je rekel in mislim da se še nikoli nisem počutila tako osramočeno, jaz pa sem mislila da mogoče flirta z menoj.
''Hvala.'' Sem mu rekla in se nekako prisilila da sem se nasmehnila.
Stekla sem na žensko stranišče in nato poiskala taxi, ki me je odpeljal do popravnega doma.
''Kar pridi Zoe.'' Je rekla ženska, ki je delala za pultom.
Odpeljala me je v najvišje nadstropje in do vrat, na katerih je pisalo 204 in spodaj imena. Moje ime Zoe Carter, Spencer Fields in Crystal Horgan. Previdno sem vstopila in noter zagledala dve punce, ki sta se grdo gledali. Bili sta si zelo različni. Ena je imela oblečeno obleko, druga pa raztrgana oblačila. Predstavile smo se in onidve sta se ves čas nekaj zbadali. Potem pa smo morale iti v jedilnico. Vsi so nas gledali.
''Zakaj tako strmijo v nas?'' sem vprašala jaz, ki sem stala na sredini.
''Zaradi Crystal, ker so ugotovili da je oropala cirkus.'' Je rekla Spencer.
''Jaz pa mislim da je to zaradi tebe, ker verjetno niso navajeni da klošar hodi po njihovi jedilnici.'' Je rekla Crystal.
''No nehajta.'' Sem rekla potiho in sedla za edino prazno mizo, onidve pa sta prisedli vsaka na svoj konec.
''Fuj to vsebuje preveč maščobe.'' Je rekla Crystal, ko je pogledala v svoj zrezek na krožniku.
''Ste imeli v cirkusu kaj boljšo hrano?'' jo je vprašala Spencer.
''Boljšo od vas klošarjev sigurno. Ups vi je sploh nimate.'' Je rekla Crystal in se pogledala v svoje ogledalo.
Zavila sem z očmi in začela jesti. Ko smo pojedli, je do nas treh prišla vzgojiteljica. Videti je bila kar prijazna.
''Ve ste naše nove Crystal, Zoe in Spencer kajne?'' je vprašala. Vse tri smo prikimale.
''Poslušajte, ve boste hodile na drugo šolo, saj na tej na kateri so vsi ostali ni več prostih mest. Tukaj imate zemljevid da boste jutri našle pot do šole, če pa se izgubite me pokličite vendar mislim da ne bo problemov.'' Je rekla ter nam dala na mizo zemljevid, potem pa je šla k ostalim.
''Kako bomo prišle do tja? Jaz še nikoli nisem bila tukaj.'' Sem rekla.
''Jaz sploh ne bom šla.'' Je rekla Spencer.
''Seveda ne boš, saj klošarji ne pašejo na šolo.'' Je rekla Crystal in Spencer jo je spet grdo pogledala.
Spet sem zavila z očmi in se odpravila proti dvigalu, onedve pa za mano. Šle smo v našo sobo in vrgla sem se na posteljo ter kar takoj zaspala, saj sem bila od poti zelo utrujena. Naslednje jutro je zazvonila moja budilka.
''Ugasni to sranje!'' je zavpila Spencer.
''Nehaj vpit!'' je zavpila Crystal.
''Obe nehajta vpit ker moramo vse tri vstat!'' sem zavpila jaz in v trenutku sta bili obe pokonci, čisto zaspani.
Oblekla sem si kavbojke ter srajco, Crystal je oblekla neko belo kratko obleko, Spencer pa črno majico ter črne raztrgane kavbojke. Odpravile smo se po poti, po kateri nas je vodil zemljevid.
''Kako dolgo bomo še hodile? Utrujena sem!'' se je pritožila Crystal.
''Hodiš samo dve minuti in si že utrujena!'' je zagodrnjala Spencer.
''Bi rada tebe videla v visokih petah.'' Je rekla Crystal in Spencer jo je grdo pogledala.
''Vidve res nikoli ne bosta odnehali?'' sem vprašala.
''Ne.'' Sta rekli obe hkrati.
''Jaz pa se želim razumeti z obema, saj stanujemo skupaj.'' Sem rekla.
''Saj si lahko moja prijateljica, te bom naučila kaj o modi.'' Je rekla Crystal.
''Ne moja prijateljica si lahko.'' Je rekla Spencer.
''Rekla sem z obema ne samo z eno!'' sem vzkliknila in obe sta bili tiho.
Prispele smo do šole.
08. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. november 2015
next
08. november 2015
u197812
u197812
next
08. november 2015
u197754
u197754
Neeeexţtttttttttttt
08. november 2015
u143259
u143259
Neeeeeeeeeext
08. november 2015
u193093
u193093
nnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttt
pri totih nextih se vedno nasmejem
08. november 2015
neeext
08. november 2015
Next
08. november 2015
Next
08. november 2015
u201917
u201917
next!.
09. november 2015
~Spencer~

Zoe se mi je zdela kar vredu, mogoče malo prestrašena vendar mislim da bi se z njo lahko razumeli. Kar pa se tiče Crystal… Nikoli nisem marala takšnih ljudi kot je ona. Zdela se mi je preveč vzvišena in res je bila s tistimi oblekami in visokimi petami videti kot da je oropala cirkus.
Ko smo prispele do šole sem samo šokirano gledala nekaj časa. Bila je tako zelo velika.
''Mislim da se zdaj tukaj ločimo, hvala bogu.'' Je rekla Crystal in me vzvišeno pogledala od glave do pet.
''Ali pa tudi ne.'' Je rekla Zoe ko je gledala svoj listek in Crystalin listek. Pogledala je še mojega.
''Sošolke smo.'' Je rekla.
''Kaj? Še v razredu bom imela cirkus?'' sem vprašala.
''In jaz si bom mogla razred deliti z brezdomcem?'' je vprašala Crystal.
Grdo sva se pogledali in šle smo noter, skupaj. Saj nikogar nismo poznale.
''Ste ve nove tukaj?'' je nenadoma vprašala neka punca za nami.
Obrnile smo se in zagledale še hujši primer iz cirkusa kot Crystal.
''Ja.'' Je odvrnila Crystal navdušeno.
''Nikar se ne veseli, nisi na mojem nivoju. Jaz sem Hannah Samo da vas opozorim, na tej šoli vladam jaz in če me boste razjezile vas uničim in mimogrede izogibajte se mojega Zaca.'' Je povedala vzvišeno.
''Pravzaprav….'' Sem začela govoriti saj nikoli nisem znala biti tiho.
''Bomo upoštevale.'' Je rekla Zoe ter me s tem prekinila.
''No lepo.'' Je rekla Hannah ter se s svojimi prijateljicami odpravila naprej.
''Zakaj za vraga si to naredila? Mogla bi ji povedati svoje.'' Sem rekla in grdo pogledala Zoe.
''Bolje je da se ne kregaš Spencer.'' Je rekla ter se odpravila naprej, tako da sva s Crystal ostali sami.
''Ugh ne prenesem biti v tvoji bližini.'' Je rekla.
''Hvala enako.'' Sem zagodrnjala in šla sem za Zoe v učilnico, Crystal pa je naredila enako.
Nisem se ozirala kje hodim po učilnici in sem se spotaknila na neki torbi.
''Uuuu novi in nerodni.'' Je zacvilila Hannah.
''Samo še enkrat si drzni govorit z mano in boš videla kdo bo neroden.'' Sem ji rekla ter jo prijela za majico.
''Kako zelo se te bojim. Le iz kje si prišla? Iz popravnega doma?'' me je vprašala.
Šele takrat sem se spomnila da verjetno nihče tukaj ne ve da sem iz popravnega doma. Odločila sem se da ne bom tega povedala nikomur in se bom nekako dogovorila s Crystal in Zoe.
Spustila sem ji majico in sedla na edino prosto mesto. Poleg Crystal in Zoe. Kmalu je prišel v razred profesor in nam začel razlagati nekaj, vendar nisem poslušala. Pogledala sem proti Crystal, ki se je spet gledala v ogledalo ter proti Zoe, ki je pridno poslušala profesorja. Nenadoma so se odprla vrata in noter sta vstopila nek fant z oranžnimi lasmi ter fant, ki se mi je zdel nekako znan.
''Hemmings in Sheeran prvi dan šole je in vidva že spet zamujata.'' Je rekel profesor.
''Oprostite profesor.'' Je rekel fant z oranžnimi lasmi.
''Danes naj vama bo ampak da se to ne ponovi več.'' Je rekel profesor in zmajal z glavo.
Fanta sta se zasmejala ter sedla v klop, k nekemu rjavolascu. Tisti, ki mi je bil zelo znan se je obrnil nazaj in me pogledal, najine oči so se srečale, nato pa je pogledal k Zoe in oči so mu skoraj izpadle, Zoe pa prav tako.
''Ga poznaš da ga tako gledaš?'' sem jo potiho vprašala.
''Ja, moj prijatelj iz otroštva. Preselil se je sem pred nekaj leti in sva čisto izgubila stike.'' Je rekla potiho nazaj.
Po nekaj sekundah sem se spomnila, da je on tisti z letala. Ko je končno zazvonilo sem stekla ven z razreda in pri vratih sem zagledala Zoe in Luka, ker mu je očitno tako ime, kako sta se objemala in se smejala.
''Ne morem verjeti!'' je rekel.
''Jaz še manj o moj bog kako sem vesela.'' Je rekla Zoe.
Luke me je nenadoma pogledal.
''Midva se pa poznava kajne?'' je vprašal.
''Ne ne poznava se ampak samo vprašal si me če grem v Los Angeles ker sem bila na letalu za Los Angeles.'' Sem rekla in Zoe se je nasmehnila ter pogledala naokoli kot da nekoga išče.
11. november 2015
u193093
u193093
nnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttttt
11. november 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
11. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani