Next
07. januar 2014
neext
07. januar 2014
next... hagrid je s svojim rozastim dežnikom mahal okoli sebe.. čeprav mu to ni najbolj ležalo mu je kar dobro uspevalo saj je enemu vzel palico, ki je priletela k nama
Ha: " raje jo pustiva hagrid ne bi bil najbolj vesel če bi se vmešavala v to, saj ne znama niti enega samcatega uroka."
j:" ja prav imaš!!" sklenila sva da pogledava kaaj se dogaja. Na srečo naju ni videl noben le Hagrid ki je zavpil: "skrijta se sem vama rekel, lahko vaju ubijejo." ko je to izrekel je nek čarovnik ogrnjen v črno haljo zadel hagrida. Harry je prevzel volan jas pa sem vzela palico in mahala z njo okoli sebe. bila sem zelo presenečena saj mi je uspevalo zaradi mojih urokov so vsi padli iz metel. Harry se mi je nasmejal, kar naenkrat sva oba zavpila od bolečine kot bi naju nekdo boksal čeprav daleč naokoli ni bilo videti niti ene same dušice. zaradi bolečin je tudi harry izgubil oblast nad volanom počasi smo padali dol. in pristali v majhnem jezeru. zalila nas je voda in na srečo se je zbudil Hagrid.
H: " oo ravno pravi čas sta pristala res nevem kako sta vedela saj sem rekel Dumbledorju da sta čudežna otroka neverjetno.... počasi smo se odpravili na poot ko smo videli..... neeext
07. januar 2014
u151895
u151895
next
07. januar 2014
neeeeeexttttttttt
07. januar 2014
next
08. januar 2014
next
08. januar 2014
next
08. januar 2014
u160099
u160099
Next! (:
09. januar 2014
Next DDDDDDD
09. januar 2014
http://www.bradavicarka.si/
poglejte ful je dobr
10. januar 2014
next
10. januar 2014
next...... počasi smo se odpravili na poot in videli smo velikega moža s dolgimi sivimi lasmi in brado. Hagrid je rekel:" ooo Dumbledore ravno pravi čas ste prišli napadli so nas jedci in res nevem kako sta se jih znebila."
dumbledore:" Hagrid moram ti povedati da se jih sploh nista znebila..!"
Ha:" ja nisem videl ampak kar naenkrat jih ni bilo in....."
dumbledore je pristopil do nas in rekel:" sem ti kdaj omenil da pridem na ta kraj ravno ko boste prišli vi:??"
ha:" nee... ampak zdaj to ni važno tukaj ste:!"
zaslišal se je grozeen glas in zabolela me je pika na čelu harry je zakričal :" aaaaaaaaaaaaa"
ha:" a-a-a-ali s-i-i-i-i m-m-mrlakestein"
zasmejal se je: " hagaahahh končno si prišel k pameti... in zdaj vas bom vse pokončal ahahhahahhah...!" prijel je palico in jo usmeril proti nam.. takrat pa je Harry stopil pred hagrida in zamahnil s palico. takrat pa sta se združila rdeči in zelen urook
trajaloo je kaar nekaj časa. hagrid je iz svojega dežnika potegnil čarobno palico in rekel:" na imej jo dokler ne boš dobila svoje" odgovorila seem:" hvala" tisti čas se je zelen urok bol približal harryju in harry je ispustil. hotela sem posredovati jaz ampak nisem mogla ker me je pika na čelu bolela tako zelo da sma z harryjem padla po tleh. Slepar ki je napadel nas tri je nenadoma izginil.. bolečina pa je ponehala, zato sem vstala hagrid je zvzdihnil in rekel:" dobro to bomo v šoli povedali pravemu Dumbledorju, zdaj pa se odpravimo na pot."
harry:"ampak hagrid kam gremo."
H:"gremo na prečno ulico kjer bomo kupili vse potrebščine za šolo. potem pa na vlak in na šolo kjer se 1.avgusta začne pouk.."
neeext... sory za slovnične napake.. pa če se vaam da napište mnenje prosiim..
tale next je pa biu posvečen zendaya&bella ker res že od začetka bere tto zgodbico.. hvala. <33
10. januar 2014
next
11. januar 2014
next
11. januar 2014
hvala +next
11. januar 2014
u110606
u110606
next
11. januar 2014
next
11. januar 2014
neext
11. januar 2014
next
12. januar 2014
next
12. januar 2014
u151895
u151895
next
12. januar 2014
u160099
u160099
Next c:
13. januar 2014
čudno seem ga pogledala saj je bil šele 23. julij torej je do pouka še 8 dni. tekla sem do Hagrida in ga vprašala:" ampak Hagrid kaj bomo delali do 1. avgusta ce je do tja še dolgo."
H" vlak za bradavičarko odpelje 25. julija moramo pa kupiti še vse potrebščine in če hočemo priti do jutra na prečno ulico bomo morali hitreje hoditi.!"
j:" hagrid mi lahko malo več poveš o moji piki na čelu."
H:" vse boš zvedela ob pravem času, ker ministrstvo ne dovoli da vam to povem jaz ker bi silila v težave."
j:" ahaa.. no hvala vseeno."
Hagrid se mi je nasmehnil jaz pa sem se pridružila Harryju,ki je hodil za nama.. videla sem njegov izraz na obrazu in videti je bilo da to ne pomeni nič kaaj dobrega..
Ha:" kdo misliš da je bil tisti moški,ki nas je hotel ubiti misliš da se je tisti ki je ubil najina starša res vrnil in sva v nevarnosti.. zavzdihnila seem in rekla:" neveem upam da ne ker če se je vrnil sva v res veliki nevarnosti." hodila sva naprej in bila čisto tihoo dokler se ni prikazal isti moški kot prej.. Harry me je prijel za roko in vodil v gozd dokler ni moški rekel:" že vredo jaz sem pravi Dumbledore, slišal sem kaj se je zgodilo in sklenil da vam pridem pomagati srečo ste imeli da še stojite tukaj, zdaj pa se sprehodimo do avtomobila da ga popravim in se lahko odpeljemo dalje sicer pa jas sem Dumbledore in sem ravnatelj bradavičarke..."
nasmehnila sma se in skupaj smo se odpravili do motorja oz. avta in dumbledore je izrekel čuden urok tako da smo se lahko odpeljali naprej dumbledore se je poslovil in takoj izginil. brez besed smo se odpeljali naprej ko smo spet srečali može v črnem hagrid je zakričaal:" ne že spet Harry Lara skrijta se.." videla sma da se Hagrid ne more boriti zato sem vzela palico ki smo jo ukradli.. takoj ko sem jo dvignila in zamhnila mi je poletela iz roke... zavpila sem:" siiiiit kaj naj naredim zdaj.. harry me je hitro podrl na tla in čutila sva kako pristajamo.. pogledala sva hagrida ki je sedel nezavesten.. ni minilo veliko ko nas odpeljali na svoje metle in vozili... ko smo pristali so nas odpeljali v veliko hišo tam so nas s hagridom odpeljali v veliko klet.. in potem.... neext
13. januar 2014
ful dobra zgodbica next.
13. januar 2014
fajna a ne tak ko taprava, pa mal zakomplicirana je
next
13. januar 2014
next
14. januar 2014
neexxtt <3
14. januar 2014
next
16. januar 2014