TI MI NIKOL NE TEŽIŠ.! :**
15. september 2013
u151249
u151249
Kje pa
15. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
16. september 2013
u151249
u151249
Hwala usem <33

Nenadoma je nekdo pozvonil. Slišala sme,da je nekdo odprl. Verjetno je Mike,moj starejši brat,že prišel domov in odprl prišelcu. Nenadoma je v mojo sobo prišla Dasy. Nič mi ni bilo treba reči. Močno me je objela. "Zaradi Leah,ne?"je šepnila v moje uho. Presenečeno sem jo pogledala. "Koga?"sem zinila. "Leah. Vodje navijačic?" "Aja,nje." "Ker se je poljubil z njo,ne?"Od šoka sem padla dol iz postelje. "Kaj?"sem šepnila ko sem zlezla nazaj nanjo. "Aw...očitno še ne veš... pred tekmo se je v garderobi poljubil z njo... Dave pravi,da je bilo vroče." Bruhnila sem v jok. Kako je mogel? Kakooo? =( Dasy me je samo objemala in me gladila po svilenih laseh. A je bilo,kot da je nebi bilo. Svet se mi je porušil. Res sva bila že narazen,toda...kako je mogel??

Pojma nisem imela,kako bom naprej brez njega.Res je,da imam Dasy,ampak to ni isto. Leah. Lahko bi vedela. In lahko bi poslušala Dasy,ko mi je govorila,na začetku zveze,da mu ni za zaupati. Da je imel že toliko punc in vsem na koncu uničil življenje. Kot ga bo meni. Nisem ji verjela. Rekla sem ji,da je hudobna,ker niti malo ni vesela zame. Ampak sedaj vem,da jo je le skrbelo in,da me ima rada. Malo prepozno. "Naspi se jutri po gotovo bolje,"je tiho rekla,me še enkrat objela,potem pa odšla. Zaprla sem oči in res kmalu zaspala.
"αѕн,ηє! ηι νяє∂єη!"∂αѕу נє ѕтαℓα тяι мєтяє ѕтяαη σ∂ мєηє. נσкαℓα נє. ѕтαℓα ѕєм ηα яσвυ мσѕтα. ηє νєм кαтєяєgα. ρяνιč ѕєм вιℓα тαм. тυ∂ι ρσ мσנєм σвяαz ѕσ ѕρσℓzєℓє ѕσℓzє. σвčυтιℓα ѕєм вσℓנ αℓι мαηנ žαℓσѕт,ηєкαנ ρα тυ∂ι вєѕα,נєzє,ѕσνяαšтνα. zαzяℓα ѕєм ѕє ν gℓσвιησ ρσ∂ мαησ. мσѕт נє вιℓ νιѕσк cєℓιн ∂єѕєт мєтяσν. νєтєя мι נє мšιℓ ѕνтℓє ℓαѕє. zαנєℓα ѕєм ѕαρσ. "ηєєє!"נє σвυραησ zανριℓα ∂αѕу. α вιℓσ נє ρяєρσѕтσ. ѕкσčιℓα ѕєм. ѕℓιšαℓα ѕєм šє ∂αѕуη кяιк,ρσтєм ρα мє נє zαנєℓα мяzℓα νσ∂α. вυтιℓα мι נє ν ησѕ ιη σвяαz. ηιѕмє мσgℓα νєč ∂ιнαтι. zαנєℓα мє נє тємα. νєčηα؟
Vsa prepotena sem se zbudila. Samo sanje so,sem si govorila. Ura je bila pol osmih. Oblekla sem si pulover in kavbojke te odšla v kuhinjo. Mike je še spal. Naredila sem si vročo čokolado,potem pa odšla v dnevno sobo in v roke vzela...
Next?
Mnenje?
Pohvale,graje predlogi...? (iskreno pri grajah,ni se treba bat )
16. september 2013
u151249
u151249
*a bilo je PREPOZNO
16. september 2013
u151249
u151249
pri sanjah (napisala sem PREPROSTO)
16. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. september 2013
Next? Nujnooooo!
Mnenje? Čudovito!
Pohvale,graje predlogi...?Ta zgobica je tko per-fect (leeroy voice).. Jaz sploh nemorem verjet, da lahko kdo kaj takega napiše in ja, jokala sem-.- Kaj če bi postalo malo bolj veselo počasi?*__* ahahha drugače pa čudovito! Aja, pa mogoče bi lahko kak del napisala še v Diegotovem imenu? Da bi vedli kaj se je zgodlo? xp ahahahhahahaha ljubim to zgodbico!:*************
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
Neeeeeeeeext!
Neeeext!
Next!
16. september 2013
neeeeeeeeext
16. september 2013
u151249
u151249
Wow...hvala...za idejo in pohvale... Rees dobra ideja,bom
16. september 2013
u151249
u151249
Wow...hvala...za idejo in pohvale... Rees dobra ideja,bom
16. september 2013
neext. (:

odlično Sarči kot vedno. ;**
16. september 2013
Neeeeeeeeeeeeeext!
16. september 2013
u146542
u146542
neeext
16. september 2013
u44370
u44370
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2013
Next!!!!!
17. september 2013
u92391
u92391
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <33333
17. september 2013
sara.... Next takoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Če ne bo glava po luftu letela
17. september 2013
u151249
u151249
Ahaha Ti bom verjela na besefo
Next pride ju3
17. september 2013
grrrrr! danes hočem!!!
17. september 2013
neeeeeexttttttttttttt sve tvoje zgodbe so odlične per-fect komaj čakam nov nextttt upam da bo hitro
17. september 2013
u140647
u140647
Omg, kak hudo! Neeext!
17. september 2013
u151249
u151249
Hvala vsem <33 Se opravičujem,če bojo nexti bedni,kratki,redki....ampak v šoli mamo pravo norišnico... Danes smo zvedli,da ju3 sprašuje fiziko,podobno za geografijo pa slovenščino.. res mi je žal.
Aja...pa ko je bla pripomba,če bi lahko blo malo manj žalostno,ampak,no,ta zgodba bo bolj malo srečna
*
=DIEGO=
Bilo je petnajst minut do tekme. Ash je običajno prišla pred tekmo k meni,a zdaj je ni bilo. Odšel sem preveriti če je na tribunah. Ni je bilo. Dasy sem vprašal kje tava njena BFF,a je rekla,da je od včeraj po pouku sploh še ni videla. Zavzdihnil sem in odšel nazaj v garderobo. Ostalih več ni bilo tam,verjetno so bili s svojimi puncami na tribunah,preden se začne tekma. Sesedel sem se na tla. Ash mora biti res jezna,sem pomislil in občutil kanček obžalovanja. Nenadoma je v garderobo vstopila Leah,vodja navijačic. "Kaj počneš tukaj?"sem jo vprašal. "Am...Ash iščem. Mislila sem,da je s tabo." "Ni prišla na tekmo,"sem grenko rekel. "Oh,"je rekla. Bila je presenečena. Premeril sem jo od glave do peta. Oblečeno je imela svetlo modro miniko in svetlo modro majčko,ki je razkrivala popek z velikim zlatim D,začetnico imena naše šole. Njeni svetli lasje so bili speti v čop vrh glave,obute pa je imela all starke. Oblečena je bila kot vse navijačice naše šole. Podzavestno sem vstal in se ji približal. Ne vem,kaj se je zgodilo potem,ampak nenadoma sva se poljubljala. Misli,da se je nenadoma moja roka znašla pod njeno majčko,ko se mi je izmuznila. "Se ti meša? Kaj pa Ash?"je siknila in stekla proč.Šele takrat sem videl Davea,ki je stal med vrati. Moj soigralec. "Si vse videl?"prikimal je. Obupano sem zavzdihnil.
*naslednjo jutro ob šestih*
Nisem mogel več spati. Zbudila me je mora. Pekla me je vest. Razumel sem Ash. Bila je prizadeta. In Leah ni bila ničesar kriva. Ampak vseeno,saj Ash tega ne ve. Vstal sem in odšel v dnevno sobo. Nekaj pred osmo sem se odločil,da Ash pošljem SMS.

=ASHLEY=
...mobitel. Imela sem eno novo sporočilo. Od...ah,Diega. Saj ga nebi pogledala,ampak me je preveč zanimalo,kakšen izgovor si je izmislil.
From Diego to Ashley:
нεנ,αм,αƨн.
νεм,ɔα ƨı נεzпα пαмε.
αмρακ ρяσƨıм,ρяεвεяı
,καя тı мσяαм ρσνεɔαтı.
ɢяε ƨε zα ʟεαн.
мεɔ пαмα пı пıčεƨαя.
נαz...σпα נε вıʟα...
žαʟ мı נε.
ʟנυвıм тε.
šε ıмαм мσžпσƨтı﹖
хσхσ ɔıεɢσ

Odpisala sem v eni besedi-NE. Potem sem telefon vrgla na fotelj in obraz zakopala v blazino. Samo jokala sem lahko. Mislila sem,da sva z Leah prijateljici.

Mislila sem,da sem vse prespala. A nisem. Še vedno sem bila na tleh. Diego. Leah. Kaj sledi? Dasy? Nenadoma je nekdo pozvonil. Odšla sem odpreti. Pred vrati je stala...Leah? "Kaj želiš?"sem rekla s tresočim glasom. "Ash...žal mi je. Za vse." "Leah,oprostila bi ti lahko karkoli. Ampak ne tega,da si mi speljala edino osebo,ki sem jo kdaj ljubila!" "Pa saj nisem..." "Diego mi je povedal!" "Kaaaj?!Sploh ni bilo tako! Prišla sem v garderobo,ker sem mislila da si tam,in nekaj sem ti morala povedati. Diego mi je rekel,da te ne bo na tekmo potem pa je nenadoma vstal in me poljubil. Mislim,da je hotel...nič." Zamežikala sem v njo. "Res?" se šepnila. Prikimala je in me objela.
Diego bo že videl. Muahahahaha.
V najboljšem primeru ga bom ubila.

Next?
A sploh kdo še to polomijo bere?
18. september 2013
u151777
u151777
težave? problemi? http://ask.fm/pomagam12 vprašaj! pomagam!
18. september 2013
Jz berem in to z velikim užitkom. (:

neeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
18. september 2013
Next!!
18. september 2013
next
18. september 2013
Neeeeeeeeeeeext!
18. september 2013
neeeeeeeeeeext
19. september 2013