še usaj 2 nexta pa dam nov del gor
09. januar 2013
next
09. januar 2013
Neeeexxxttt
10. januar 2013
ok zvečer bom mogoče dala nov del
10. januar 2013
gor
10. januar 2013
Kkkkkkkaajjjj sele zvecer pa ba nasledn del smo usi cakal 3 dni
10. januar 2013
mhm sorry sam se mam tok za učit da se še vn ne vidm.... oblubm da ko bom mela cas bom pisala
10. januar 2013
Volk (9. Del)
Tom je začel brati ''Po starem izročilu naj bi se zgodila 3. Svetovna vojna, ki bo zelo krvava in veliko ljudi bo pomrlo zaradi mutiranih živali. Sto let po koncu vojne bo 17 letni človek našel volka. Ime pa mu bi dal Volk. Ta človek bo zmožen neverjetnih stvari…'' Utihnil je in me pogledal. ''Daj no beri naprej…'' Sem mu rekla čez mizo. ''Saj bi ampak ne morem… Strani manjkajo.'' Harry je pogledal v knjigo. Njegove oči so se zasvetile. Vstal je in dobesedno stekel v sobo. S seboj je prinesel kup pergamenta. Dal ga je Tomu v roke. Tom je pogledal zapis na pergamentu in na usta se mu je prikazal nasmešek. ''Kje si jih našel?'' Je Tom vprašal Harryja. ''Neki starec mi jih je prodal. Rekel je da je to odlična zgodba, a da začetek manjka.'' Tom je dal kup pergamenta Lilly. Čisto zažarela je ko je prebrala prvo stran. ''Abby, ti si ta človek! Le ti lahko rešiš Mutantski otok!'' Čisto iz sebe je bila. ''Kaj kakšen Mutantski otok?!'' sem vprašala. ''Mutantski otok je ogromen otok. Od tukaj je oddaljen dobrih 900 kilometrov in leži sredi Ledenega morja. In le z zmajem se da priti tja.'' Mi je pojasnil Tom. Lilly je hitro šla po nahrbtnik. Videti je bila kot kakšen tri letni otrok ki je pravkar pojedel veliko preveč sladkarij. Iz nahrbtnika je vzela zvitek pergamenta in ga odprla. Bil je zemljevid. ''Poglej tukaj smo mi…'' je rekla in pokazala na eno od jas. ''Tukaj pa je Zmajeva dolina.'' Pokazala je na eno od ogromnih dolin. ''Le tukaj upaš dobiti zmaja.'' Pogledala me je in se nasmehnila. Nato je nazaj zvila pergament ter ga zvezala z vrvico. ''Torej… Zdaj bomo šli iskat zmaja potem pa reševati otok?'' sem malo nezaupljivo vprašala. ''Definitivno!'' je z največjim nasmeškom do zdaj pristavila Lilly.
Bilo je eno jutro pred tem, ko smo nameravali oditi iskati zmaja. Zbudila sem se ko je bila zunaj še tema. Tom je še spal. Objela sem ga in poljubila na lice. Zdramil se je in me nazaj objel. Njegov objem je bil topel in prijeten, tako zelo da sem nazaj zaspala. Čez dobro uro sem se spet zbudila, tokrat je bilo zunaj že sonce. Tom je ležal zraven mene in me gledal. ''Da bi se lahko videla kako lepa si, ko spiš.'' Mi je zašepetal na uho in me poljubil na usta, potem pa me je še objel. Tako sva ležala še nekaj časa. Kmalu je prišla v sobo Lilly in nama povedala, da sta s Harryjem že pripravila zajtrk. Šla sva v kuhinjo. Na mizi so bili vaflji politi z medom. Pojedli smo jih do zadnjega, potem pa se odpravili po delu. Nato je Tom šel ven. Izdelal je še nekaj puščic za lok, Harry je v sobi urejal neke liste, jaz in Lilly pa sva pripravljale nahrbtnike in zalogo hrane. Zvečer smo bili zelo utrujeni, zato smo šli kmalu spat.
Ura je bila nekaj čez polnoč ko sem v kuhinji zaslišala ropotanje. Počasi sem vstala in najprej pogledala skozi okno. Pogledala sem v nebo in videla da je luna polna! Srce mi je začelo biti kot zmešano. Počasi sem šla v kuhinjo. V kuhinji je stala Lilly. Videla sem kako nekaj seklja. ''Hej kaj pa delaš?'' sem jo po tiho vprašala. Začela se je počasi obračati. Pogledala me je in videla sem njene oči, ki so bile rdeče! Vrgla je nož ki ga je držala v roki in kmalu bi me zadela z njim ampak sem se pravočasno sklonila. Stekla sem proti sobi, Lilly pa za mano. ''Tom!'' sem zakričala. Uspelo mi je priti do sobe in zapreti vrata. Tom je stal pri postelji ko sem zaprla vrata. ''Abby kaj se dogaja?!'' me je z začudeno vprašal. ''Lilly… njene oči so čisto rdeče in z nožem me je napadla!'' sem skoraj jokala. ''ostani tukaj!'' mi je ukazal. In šel v kuhinjo. Slišala sem ropotanje in Tomovo preklinjanje… ''Aaaa!'' to je bil Tomov krik odprla sem vrata in zagledala Lilly ki stoji nad Tomom in se pripravlja, da ga bo ubila. Hitro a po tiho sem vzela ponev ki je ostala na štedilniku. Šla sem za Lilly in jo mahnila z ponvijo po glavi. Padla je na tla.
Pogledala sem Toma ki je ležal na tleh. Ranjen je bil. Z roke mu je tekla kri. Hitro sem se sklonila k njemu in pogledala rano, bila je globoka in videti je bilo, da ga je urezala z nožem ki ga je prej držala v roki. ''Pojdi v sobo in pod posteljo sta v zeleni vrečki dve steklenici…'' to je še uspel reči, nato pa je padel v nezavest. Stekla sem v sobo in izpod postelje vzela zeleno vrečko. Vrnila sem se k njemu in odprla vrečko. V vrečki sta bili dve steklenici, takoj sem prepoznala, da sta to tisti steklenici ki ju je uporabil za zdravljenje ran pri Harryju. Odprla sem veliko steklenico v kateri je bilo zeliščno žganje in polila žganje po rani, nato pa sem si še na dlan kanila kapljico iz druge in mu s prstom namazala rano. Pokadilo se je iz rane in rana se je v nekaj trenutkih zacelila. Dala se mu še klofuto, nato pa se je zbudil. ''Zakaj je imela čisto rdeče oči?'' sem ga po tiho vprašala. ''Najbrž je pila iz tistega potoka, ki je preklet…'' je rekel in se pobral, ''Kje pa je Harry?'' je vprašal in me pogledal. Zajela me je panika. Stekla sem v sobo kjer je spal Harry in ga zagledala…

next?

(sori k sm dala dans sele nov del gor...)
13. januar 2013
fak kaj je zdej s Herriyem NEXT ČIM PREJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeextt ;ooooooooo
13. januar 2013
Omfgggg dej plisd probi napisat next pa cim ptej
13. januar 2013
haha i'm working on it
13. januar 2013
A to pomen da bo se dans?????
13. januar 2013
ne dans sigurno ne jutri pa mogoče...
13. januar 2013
Volk (10. Del)
Ležal je na tleh okoli njega pa je bilo ogromno krvi. Pokleknila sem k njemu in mu na zapestju izmerila utrip… Utripa ni bilo! ''Harry…'' sem po tiho rekla in ga objela. Kmalu je prišel Tom. Pogledal je njegovo rano v njegovem trebuhu, potem pa stekel v drugo sobo. S sabo je prinesel leseno palčko in stekleničko, ki ni bila nič večja od mojega mezinca. Palčko mu je vtaknil v rano, nato pa še v rano zlil modro tekočino, ki je bila v steklenički. Iz rane se je posvetilo, palčka pa se je stopila! Tom mi je takoj za tem ko se je iz rane posvetilo pomagal vstati, ter me peljal dobra dva metra proč… soba je bila vsa v modro zeleni svetlobi in v zraku je dišalo po sveži vodi, ko se je rana celila… Bilo je čarobno! Čez trenutek je svetloba ugasnila in sobo je spet zajel mrak. Pokleknila sem h Harryju in mu spet izmerila utrip. Pogledala sem Toma, ta pa me je vprašujoče pogledal nazaj. Odkimala sem. Tudi on je pokleknil h Harryju ter mu še on izmeril utrip. ''Kaj… Kako?... to bi ga moralo oživeti…'' Je potihoma rekel in me pogledal. Objela sem ga in začela jokati. Nisem se morala sprijazniti s tem da je Harry mrtev! Počasi sem vstala in odšla v kuhinjo kjer je na tleh ležala Lilly, zraven nje pa je bila Sophy. Tudi ona je ležala nepremično. Za mano je prišel še Tom ter izmeril Lillyn utrip. Tudi ona je bila mrtva. Šel je v delavnico ter s sabo prinesel majhno modro knjižico. ''Voda iz potoka jo je ubila…'' Je rekel in me objel. Drhtel je, prav tako kot jaz.
Drugo jutro sva ju pokopala jima naredila vsakemu svoj nagrobnik in v zemljo pod sneg posadila dve semeni Orlovega drevesa. Orlovo drevo je bil znak spoštovanja in ljubezni, posadili pa so ga čisto na vsak grob ne glede na to kdo je umrl. Ko sva ju pokopala sva še bila nekaj časa tam, potem pa sva odšla v hišo in se usedla za mizo. ''Mogoče bi bilo bolje če bi šla nazaj v vas…'' sem po tiho rekla. ''Ni govora! Jutri greva v Zmajevo dolino!'' se je Tom zadrl v mizo. Pogledala sem ga a on ni odtrgal pogleda od mize. ''Za to da sta Lilly in Harry mrtva je kriva kraljica, ki ima svoj grad na Mutantskem otoku…'' je malo bolj po tiho rekel. ''Kaj? Čakaj mislila sem, da so na tistem otoku mutanti in da jih je treba uničiti!'' kričala sem… ''Mhm… Kraljica hoče tukaj uničiti vse mutante izven otoka, da bi imela samo na svojem otoku mutante…'' videti mu je bilo da ni bil pri sebi, kdo pa bil po smrti dveh prijateljev. Cel dan sva tako presedela in se pogovarjala. Povedal mi je, da se spozna na zelišča in zna delati napoje, da je modra stvar ki jo je zlil Harryju v rano strup Ledene kače, paličica pa je vejica modre Lipe in da zmajeve solze delujejo le ponoči. Povedal mi je tudi nekaj o volkovih. Volka dobi le človek ki je za to izbran, če človek umre se volk spremeni v duha, ki je podoben majhni kapljici vode in se v tistem trenutku ko človek umre naseli v takrat rojenega volka in več tisočletji čaka na svojega novega lastnika. Če pa volk pije iz enega od teh potočkov zaradi katerega je Lilly ponorela pa postane tak kot je Tomov volk in poskuša ubiti lastnika, takrat pa gre volkov duh na Mutantski otok.
Bilo je že pozno zvečer ko so se vrata sama od sebe odprla. V hišo je prišel Volk. Niti opazila nisem da ga ni bilo. Prišel je k meni in mi glavo naslonil na kolena. Javkal je in videti je bilo, da je tudi njemu hudo zaradi Harryja in Lilly še bolj pa mu je najbrž bilo zaradi Sophy.
Kmalu sva šla spat. Zelo težko sem zaspala, saj sem ves čas samo mislila na Harryja in Lilly, končno pa mi je le uspelo da sem zaspala.
Zjutraj sva vstala zelo zgodaj. Vzela sva nahrbtnika in šla globoko v gozd…
Next?
14. januar 2013
NEXT!
14. januar 2013
NEXT a si ti sploh resna da nebi te interestin zgodbe nextala??????????
14. januar 2013
haha nextala jo bom to itak sam rabm še usaj 3 nexte
14. januar 2013
No prej kot bom napisala nov del bi rada povedala nekaj o likih ki so do zdaj nastopali…
Abby sem vzela iz sestričine knjige in sicer to naj bi bila jaz.
Harry je podoben fantu ki mi je bil všeč več kot 8 let.
Tom je povzet po mojemu izmišljenem idealnem fantu.
Lilly pa je moja namišljena prijateljica iz otroštva.
še 3 nexet pa dam nov del gor
14. januar 2013
Opisovala bom samo like ki bodo ''glavni''
14. januar 2013
Next in next in next no pa mas se dodatno tri nexte in das lahk naslednjega gor!
14. januar 2013
haha original love sam en next šteje
14. januar 2013
To ni prov....=((
14. januar 2013
sori
14. januar 2013
neeeeeeeext (;
15. januar 2013
še 2 nexta
15. januar 2013
če si prej rekla 3 nexte :cc