bom probala čimprej novo napisat pa HVALA k bereste to sranje
05. januar 2013
omgomgomg nextiiii + nova bralka ;D
05. januar 2013
Neeeeeeexxxxt nova bralka domisljija ti dela na puno..
05. januar 2013
še 2 nexta pa dam novo gor
05. januar 2013
prosim še
05. januar 2013
še 1 next pa pride 5 del
06. januar 2013
u112218
u112218
Neext!
06. januar 2013
Volk (5.del)

''Mutiran?... je to dobra stvar ali ne?'' pogledala sem Toma. V njegovih očeh je bilo videti vznemirjenje. ''To so ene najbolj iskanih živali med 3. svetovno vojno.'' Se je obrnil k meni in me prijel za ramo. Odmaknila sem se, '' kako to misliš. Ne razumem popolnoma.'' '' nujo morata k meni domov. Pokazal ti bom nekaj o teh volkovih.'' Pomaknil se je k volku in ga pobožal. Spet se je obrnil k meni ''očitno je ta volk že izbral svojega lastnika…''
S Tomom sva začela pospravljati šotor, medtem pa je Harry odšel k reki, volk pa v gozd.
Čez čas sva s Tomom pospravila šotor in zložila vse stvari v nahrbtnike. Nato sem se odpravila proti reki, da bi Harryju povedala da odhajamo. Ko sem prišla do reke sem ga zagledala kako sedi na kamnu in ima obraz pokrit z dlanmi. Prišla sem do njega in se usedla k njemu. ''Kaj je narobe?'' sem ga po tiho vprašala. ''Nič, samo še malo sem zmeden od prej. Nimam pojma kaj me je napadlo, zakaj me je napadlo in od kje se je vzelo…'' po licih so mu začele teči solze. ''Saj sploh ni važno… lahko si vesel da si preživel.'' Objela sem ga in poljubila na lice, na to pa me je on prijel za brado in začela sva se poljubljati, poljubljala sva se dokler ni prišel Tom. ''Vidim, da sta zaposlena, ampak ven iz gozda moramo priti preden se začne mračit…'' v njegovem glasu je bilo malo jeze ampak nisem hotela vedeti kakšna jeza je to…
Zlezla sem na konja, Harry pa se je usedel za mano in me prijel okoli pasu. Odjezdili smo. Šli smo čez reko in skozi gozd, volk je ves čas hodil za nami. Jezdili smo dobre pol ure ko smo zaslišali močan pok. ''Hitro naprej moramo!'' se je zadrl Tom. S Tomom sva pognala konja v galop, volk pa je začel teči. Skozi gozd smo odšli hitro kolikor sta le zmogla konja. Kmalu smo bili pri jasi, preden pa smo stopili na jaso je Tom ustavil konja in šel peš nekaj korakov ven iz gozda. Jaz in Harry sva počakala na konju v gozdu volk pa prav tako. Videla sem Toma kako gleda v zrak, ko pa je spet počilo samo tokrat dvakrat močneje, Tom je začel teči proti gozdu, konja sta skočila na zadnje noge, mene in Harryja je vrglo na tla, volk pa je vzdignil ušesa in poslušal. Tom je kolikor je hitro moral pritekel nazaj v gozd prijel konja in mi pomahal vstati. Vstala sem in prijela Harryja za roko, da bi se še on pobral, ampak ni se odzival, na tleh je ležal ne premično, oči je imel zaprte in videti je bil kot ubogi vojak ko mu meč prebode srce. Pokleknila sem k njemu in preverila če ima utrip, na srečo utrip je bil ampak zelo počasen. ''Daj mu klofuto!'' Se je zadrl Tom. Zaprla sem oči in mu dala eno klofuto. V trenutku se je zbudil, prijela sem ga pod ramo in mu pomagala vstati, takrat pa je še enkrat počilo. ''Dajta hitro!'' se je spet zadrl Tom. Spet smo zajahali konja in ju pognali v galop, volk je kar brez ukazov šel za nami. Čez trenutek smo bili pri hiši. Šla sem dol s konja in pomagala Harryju, da je prišel na tla. Tom je prijel konja za uzdo in ju peljal v hlev, ko je prišel ven je odklenil hišo, takrat pa je tako zelo počilo, da se je Harry spet onesvestil. Padel je direktno na kamen pred hišo in si prebil glavo. Tom ga je pobral in zvlekel v hišo, tam ga je polegel na posteljo in mu prislonil krpo ki je bila pri postelji na rano, meni pa je ukazal prižgati ogenj in segreti vodo. Z nahrbtnika sem potegnila kresilnik in na ognjišče dala nekaj drobnih drv. Po dobrih 5 minutah mi je uspelo segreti en lonček vode. ''V vodo daj tista zelišča ki so na tretji polici pri ognjišču.'' Je rekel Tom. Na polici so bile štiri vrečke, z vsake vrečke sem pobrala po eno pest zelišč in jih dala v lonček. Lonček sem nesla Tomu. Krpo je pomočil v lonček in jo dal Harryju na rano. Medtem pa sem jaz zmočila še eno krpo z mrzlo vodo ter jo dala Harryju na čelo. Usedla sem se na stol zraven postelje ter gledala Toma kako si ogleduje Harryjevo rano. ''Rana ni huda. Imel je srečo.'' Je rekel in mi pokazal naj držim krpo na rani. Odšel je v drugi prostor in s sabo prinesel povoj. Vzel je še eno krpo ter jo zložil in namočil v zeliščno tekočino. Z roko je pokazal naj se umaknem. Umaknila sem se, on pa je zamenjal krpo in mu povil glavo s povojem. Medtem sem jaz božala volka, ki je sedel sredi kuhinje.
''Danes je bolje da spi sam…'' mi je rekel Tom. ''Dobro…'' sem reka ter še naprej božala volka. ''A… Bi te kaj motilo če bi si delila posteljo?'' Je Tom sramežljivo vprašal. ''Ne…'' sem odgovorila in vstala. ''Dobro pridi greva spat.'' Je še pripomnil in že izginil v sosednji prostor. Odšla sem za njim.
Usedla sem se na rob postelje, si sezula škornje in slekla pulover, nato pa se ulegla in se zagledala v Toma ki si je ravno slekel majico. Njegovo telo je bilo perfektno… Še nekaj trenutkov sem strmela v njegove mišice potem pa opazila, da me gleda in se smeje. Obrnila sem se in se pokrila z odejo čez glavo. Bilo me je sram.
''Oprosti nisem še uspel izvedeti koliko si stara…'' je po tiho rekel Tom ko se je ulegel zraven mene. ''17…'' sem po tiho odvrnila. ''A… lepo. Jaz sem 19.'' Je rekel in me prijel za roko ki sem jo imela pod odejo. Hitro sem jo umaknila. Najverjetneje je razumel kaj sem mislila s tem, ko sem umaknila roko, saj mi je potem le še zaželel lahko noč. Kmalu po tem sva spala.
Sredi noči me je zbudilo kričanje ki je prihajalo iz drugega prostora. ''Ne!! Pusti jo! Vzemi raje mene! Samo nje ne!...''
Vstala sem z postelje in stekla proti vratom, ampak me je Tom prej ustavil ''Počakaj!'' je rekel, vzel puško in šel v drugi prostor. Strah me je bilo. ''Abby pridi sem…''sem slišala iz kuhinje. Stekla sem v kuhinjo in na tleh zagledala Harryja…

next?
06. januar 2013
Tomove mišice :3

06. januar 2013
jaaaaaaa
06. januar 2013
Omgggg wtfffffff dej jst sm postala odvisna od te zgodbice resno.......................... Dej plissssssssss zame nextiiiiiiiii ploskaaaa
06. januar 2013
nexti takoj k je fuuulll dobrrr ti bi bla loh pisaltelca hudo fulll
06. januar 2013
mogoče pride jutri že nov del
hvala k bereste
pa oglašujte mal prosim
06. januar 2013
Prosiiiiiiiiiiiiiimmmmm nej bo donssssssssss umrla bom ce ne zve,m ka se bo zgodil
06. januar 2013
se bom potrudla ampak nič ne obljubim ker mam še za šolo fulll...
06. januar 2013
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii<33333 I <3 that story
06. januar 2013
čez par minut bom dala nov del gor
06. januar 2013
komi čakam D
06. januar 2013
u115761
u115761
neeeeeeeeeeeext
06. januar 2013
Jeeeeeeeeeeeeejjjjjjj zkon siiiii
06. januar 2013
Volk (6.del)
Ves je bil prepoten, povoji na njegovih ranah pa so bili polni krvi. ''Počakaj tukaj pri njemu!'' mi je Tom ukazal in dal puško v roke. Usedla sem se zraven njega, ga prijela za roko in ga gledala. Po licu mi je stekla solza in padla na tla. Kmalu je prišel nazaj Tom. V roki je držal veliko stekleno steklenico in eno manjšo. Sedel je zraven in mu najprej odvil povoj na glavi. Kri je stekala po njegovem čelu in na tla. Hitro je odprl večjo steklenico in polil tekočino po rani. Takoj sem ugotovila da je v steklenici zeliščno žganje, potem pa je še odprl manjšo steklenico in si dal na roko eno kapljico tekočine, potem pa je pomočil prst vanjo in namazal Harryjevo rano. Iz rane se je pokadilo. Ustrašila sem se, zato sem vstala. Tom me je pogledal in se nasmehnil. Ko se je iz rane nehalo kaditi sem lahko videla kako je kri nehala teči in rana se je v trenutku ozdravila. ''Kaj si mu pravkar dal, da se je rana pozdravila?'' sem vsa vznemirjena vprašala. ''To so zmajeve solze…'' Mi je pojasnil, nato pa enako naredil na drugih dveh ranah. Nato je vzdignil Harryja, ki je bil v nezavesti, ga polegel na posteljo ter mu dal klofuto. Harry se je zbudil. Čisto je bil v šoku. Usedla sem se k njemu in ga pobožala po licu, nič ni rekel le gledal me je, kar me je malo prestrašilo. Tom je bil pri ognjišču in kuhal čaj, ko pa je bil čaj kuhan ga je prinesel Harryju. ''Na, bolje se boš počutil.'' Harry je vzel čaj in ga spil. ''Hočeš tudi ti čaj?'' me je vprašal. ''Ja prosim.'' Sem mu odgovorila. Presedla sem se na stol ki je bil zraven postelje in čakala na čaj. Pogledala sem skozi okno, luna je bila polna in lahko sem videla kako se sneg sveti, ko pa sem nekaj zagledala. Tista stvar je bila zelo velika, večja od človeka in imela je rdeče oči. ''Tom!'' sem skoraj da zakričala. Tom je hitro prišel k meni in pogledala skozi okno. ''Fak!.. Hitro pogasi vse kar sveti mi je ukazal in stekel v delavnico ki je bila v tretjem prostoru. Jaz sem vzela vedro vode in ga zlila na ognjišče, potem pa sem le še upihnila svečo ki je gorela na mizi. V hiši je nastala tema le skozi okno je svetila luna. Harry je ležal na postelji in me gledal. ''Hitro pridita sem!'' Je bilo slišati iz delavnice. Harryju sem in rekla naj vstane in mu pomagala, da je prišel do delavnice. Volk je šel za nama in ves čas je po tiho renčal. Očitno je bilo tudi njega strah.
V delavnici je bila v tleh loputa, pod njo pa kamniti hodnik. Šlo smo skozi loputo in po hodniku do velike sobe ki je bila opremljena. Po tleh je bila rdeča preproga, ki je bila obrobljena z nekimi znaki ki se mi ni niti sanjalo kaj bi lahko bili, na eni od sten je bil marmorni kamin, ki je bil prečudovit, v sobi pa sta bili še dve veliki postelji.
''Kaj je bilo tisto zunaj?'' sem panično vprašala Toma. ''Volk.'' mi je odvrnil. ''Kaj!? Volk? Ampak zakaj je imel rdeče oči?'' sem še v večji paniki vprašala. ''Ker je preklet!'' v njegovem glasu je bilo slišati žalost. Harryju sem pomagala da se je ulegel, kmalu pa je tudi zaspal, medtem pa je Tom zakuril v kaminu. Ko sem bila prepričana da Harry spi sem šla k Tomu ki je sedel na postelji, obraz je imel pokrit s dlanmi. ''Nočem te nadlegovat, ampak če hočeš mi lahko poveš kaj o tistem volku.'' Usedla sem se zraven njega in ga gledala. Pogledal me je. Njegove oči so bile čisto rdeče in po licu so mu tekle solze. Obrisal si je solze z rokavom ''Do 18ega leta sem tudi jaz imel volka. Našel sem ga ko sem imel 14 let. Z očetom in še nekaterimi možmi iz sosednje vasi sem lovil v gozdu, ko sem padel v prepad, nobeden mi ni mogel pomagati. Mislil sem, da bom umrl, ampak me je ta volk rešil. vse do lani je bilo super dokler neke noči, ko je bila luna polna nisem šel v gozd po vodo za volka. Južno od hiše je en potoček, oče mi je vedno prepovedoval piti z njega, saj se je govorilo da je uročen. Ampak ker sem bil len in je bilo sredi noči sem šel kar tja po vodo. Ko je volk spil vodo je padel po tleh. Mislil sem da se je zastrupil, ampak čez par sekund je nazaj odprl oči, prej so bile njegove oči sive barve potem pa so postale čisto rdeče. Ker sem se ustrašil sem zbežal v to luknjo tukaj pod zemljo. Oče pa je ostal v hiši, tako da ga je volk ubil,potem pa odšel. Podnevi je normalen še vedno prijazen volk, vsako polno luno pa pride sem in me poskuša ubiti. '' po licu mu je stekla še ena solza.
Pri srcu mi je bilo težko ko sem videla kako mu je hudo. Objela sem ga in mu ga poljubila na lice. Potem pa se je on obrnil in me čisto zares poljubil…

Bom dodala še dve vprašanji
A) S kom bi raje videl/a, da bi Abby hodila?
B) Ali bo za ta poljub izvedel Harry? In če bo izvedel, kako bo reagiral?

Next?

Tomov volk

06. januar 2013
Omfgggggggggg zakonnnnnnnnn ja itk d bi rajs vidla d bi hodila s tomom pa harry bo zvedu za poljub k mu bo povedla zanj pa to bo blo sred naslednje noci pa bo su vn h temu volku pa ga bo volk poskusu ubit pol pa ga bo ................
06. januar 2013
haha neki mas prov neki pa tud ne
ta volk bo nekoga ubil ampak ne Harryja
06. januar 2013
O sittttt pol bo pa unga volkega tm k jim sledi ne?
06. januar 2013
mhm beri se naprej zgodbo in bos zvedla
06. januar 2013
zakon! next!
1) s Harryjem
2)bo. isto ko original love ;3
06. januar 2013
še 2 nexta pa začnem pisat novo
06. januar 2013
Next
06. januar 2013
Nusa Pikica :33 plis odgovori se na uprasanja