next next next
19. december 2014
Oprostite k nism nextala!! Samo šola pa to....
Ne vem zakaj mi ne doda. Grem na računalnik k sm na tablc. Samo nism prepričana če mi bo FATHER dovolu...
19. december 2014
u181765
u181765
next čim prej
19. december 2014
OK
Nekako sem jezna nanj ampak tega seveda ne bom pokazala nikomur. Do mene pride Diego in mu skušam pokazati Leonov komentar. Ampak me takoj utiša saj pride samo do men in me poljubi. Počutila sem se kot Pepelka, ki se poljublja medtem, ko pada sneg. Poljub je bil dolg. Kakšne pol ure sva se poljubljala in bi se še če ne bi prišla v Diegovo sobo njegova mami. Hitro sva skočila narazen. Marie (Diegova mami) me je pozdravila in čez pet minut prišla nazaj ter nama povedala žalostno novico. Začela sem jokati. ANGIE!!!!!!!!!! UMRLA JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kaj bom zdaj?????!!!!! Ne zmorem brez nje!!!!!!!!!! Kot mami mi je bila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šla sem do okna Diego pa za mano saj je mislil da se bom ubila. Objel me je. Ampak moje telo ni imelo več nadzora nad sabo. Diegov objem je popustil in padla sem čez okno.
19. december 2014
next!
20. december 2014
next cim prej
20. december 2014
u181765
u181765
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxt
20. december 2014
Cami: Joj! Boga Vilu! Njeno življenje je pravi stres! Upam, da je že boljee in se bo kmalu pozdravila. Zlomila si je nogo, obe roki, malo tudi ključnico in...... Zdravniki so rekli, da ima srčni utrip bolj slab. Danes jo bom obiskala.
Ko sem prišla domov iz šole sem poklicala Fran in jo vprašala, če kaj ve kako je z Vilu. Nič ni vedela. Zmenili sva se, da greva ob treh k njej. Potem pa se je spomnjila. "V komi je Cami, v komi. Če je ne bi dali v umetno komo, bi bili zdajle verjetno na njenem pogrebu" mi je razložila z žalostnim glasom. Kasneje je prišel Andre. Vprašal je kako je z Vilu in odgovorila sem mu, da je v komi. Bil je zgrožen in zaskrbljen. Pomirila sem ga inšla po !afine in mleko. Ko sem
Prišla v kuhinjo, jeprišla mami in povedala, da gre Sabena (moja sestra) živeti v London. Takrat se mi je posvetilo. Kaj če bi šla še jaz? Ne živeti ampak za kakšen teden na počitnoce. Ko sem to vprašala mami in Sabeno sta se strinjali.
23. december 2014
u181765
u181765
next!!!!!!
23. december 2014
u166521
u166521
next
24. december 2014
mislim da pišeš malo grozno nevem v komi,eno nogo in obe roki zlomljeni
next
24. december 2014
pa še da je Angie umrla
24. december 2014
Če je bila v šoku (Violetta) pa padla je s kar velike višine. Sj nism jezna. Hvala da poveš svoje mnenje. Bom popravla. Recimo, da ima zljomljeno samo eno roko in eno nogo. Kul?
Diego: Bil sem v šoku, saj sem bil jaz kriv, da je Vilu padla čez okno in da ima zlomleno nogo in roko. Nekaj je tudi s ključnico. Marco (Franin fant) mi je povedal novice, ki jih dobiva od Fran, da ima tudi srčni utrip bolj slab. Pa še v komi je. Danes bom šel k njej somov, kjer bo Ljudmipa, da jim bova malo pospravila hišo ker je njen oče ves dan pri njej, tudi Olga in Ramallo (očetov pomočnik od Vilu) sta poleg njega. Zato sva se odločila, da jim bova lahko vsaj malo pomagala skozi te težke čase. Vem da ne bo kaj veliko pomagalo a še vseeno. V Studi danes ni nikogar. Učitelji so doma in žalujejo za Angie, fantje in dekleta,ki pa ne poznajo prav dobro Vilu pa so se odločili, da jo bodo obiskovali, ji prinesli kar bo hotela. A to se še ni zgodilo saj je še vedno v komi. Danes mineva 3 dan odkar je v komi. Naenkrat dobim telefon od Leona?
"Diego. Poslušaj me in ne zbriši tega sporočila. Komentar na fb ju nisem poslal jaz, vendar moja bnivša punca, ki hoče da sem z njo. In odločil sem se za premirje med nama. Če se seveda strinjaš. Ampak mislim,da bo to Vilu pomagalo, čeprav je v komi. Upam, da se odločiš pravilno. Leon"
Ima prav. "Soglašam za premirje" mu napišem in pošlem.
25. december 2014
Next
25. december 2014
next
26. december 2014
u181765
u181765
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. december 2014
Fran: Popoldne se dobiva s Cami, da greva skupaj k Vilu. BOGA! Pred tem sem se malo igrala s svojo mlajšo sestrico Marenno in spet je govorila nekaj o tistem slavnem boybandu.
Marenna:

Kako je že.... AHA! One Direction. Saj dobro pojejo pa to ampak zame je lepši Violettin, Camijin, Marcov, Leonov, Ljudmilin, Natin, Diegov in vsi drugih sošolcev v Studiu zame pojejo lepše kot pa 1D. Ko je bila ura 15.00. sem se šla oblečt:

Poklicala sem Marca in vprašala, če gre zraven. Strinjal se je in se zmenila, da bo počakal pred bolnišnico.
"Soba 102" nama reče gospa za pultom. S Cami se odpraviva k Violetti. Ko vstopiva v sobo, slišiva le piskanje naprav in Olgo, ki joče. Njen oče se drži za glavo, Ramallo pa sedi pokonci in gleda Violetto z napol žalostnim, napol resnim obrazom. Pozdraviva in takrat Olga vstane in naju začenja objemati. "Ljubici! Lepo da sta prišli. Pridita, sedita. Cami se vsede na stol zraven njenega očeta, jaz pa se vsedem med Olgo in Ramalla. Slišim Violettin globoki dih in se pomirim, saj vem, da samo spi, vendar prisiljeno? No saj je vseeno. Zbudila se bo. ZBUDILA SE BO! MORA SE! V sobo stopi zdravnik in pogleda Violetto. Nato nekaj šari z napravami in reče "Violetta se bo zbudila. To vam zagotavljam. Zbudila se bo v roku 1 meseca. Nič pa še ne vemo kaj se bo zgodilo potem, ko se bo zbudila. Lahko, da bo umrla, lahko pa bo šla na bolje. Težko rečemo. A kot so nam pokazale razne naprave, naj bi imela 67% možnosti, da preživi." Mi smo samo prikimali, nato pa je zdravnik odšel. Čez 45 minut pa zaslišim premikanje? Pogledam k Violetti in res! Premikala se je!! Zbudila sem Cami, ki je spala. Ona je ostala pri Violetti, jaz pa sem šla po zdravnika.
26. december 2014
next
28. december 2014
u181765
u181765
Next <3
31. december 2014
next
01. januar 2015
u179368
u179368
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxttttttttttt