tam na začetku je tko.

Z Francesco sva kar šle, ko sem šla domov in stopila v hišp sem bila presenečena,da je tista Jade še vesno tu vprašala sem očeta oče mi je odgovorik,da se bosta čez en mesec poročila. slika pa ono kaj je doli napisano pa je
24. oktober 2014
no bom nadeljevala
24. oktober 2014
zjutraj sem se zbudila in se uredil jedla in šla v STUDIO tam je bila Ljudmila izgleda, da se stres vrne in odide. Rekla je Vilu tako lepa si danes njen izras je bil tako

ampak pomislila sem in Nati je brala listek, hotela ga je pospravit u žep a ji je padel na tla pobrala ga sem prebrala in na njem je pisalo:
Naty delala se bom,da imam še vedno stres ter zavedla Violetto, da bom prespala pri njej in potem bom dobila njen dnevnik in ga ne bom vrnila nadomestila ga bom z nekim drugim.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------Ljudmila

Torej sem listek dala nazaj na tla in šla k pouku po pouku me je Ljudmila vprašala Violetta lahko prespim pri tebi to kar se je zgodilo zadnjič se ne bo več zgodilo. Odgovorila sem Ljudmila ne ne zaupam ti preveč zdaj pa prosim pojdi k pouku jaz ga imam opravičenega ker moram domov potem pa k zdravniku. Kako dolgo boš doma. UH sem zavzdihnila na kosilo grem in potem se še moram preobleč zato bom doma zdaj pa adio.
24. oktober 2014
u166521
u166521
next
24. oktober 2014
Ko sem prišla domov sem videlo to žensko

razmetala je vsa oblačila. Prišla je Olga: Rekla je Kdo je razmetal vse te obleke Jade je rekla videla sem Violetto kako je stikala po oblačilih sigurno je to naredila!! No jade saj Violetta tega nikoli ni delala prinesla bom posnetek. Jade je hitro slikala Violetto in predelala vse skupaj tako, da se je zdelo kot,da bi to naredila Violetto Olga je gledala in rekla Violetta tega od tebe še nism pričakovala ampak potem je obazila, da Violetta samo stoji in,da je tam Jade oh povedala bom gospodu Germano kako sii si upala pojdi Jade je hotela odgovorita ampak je Olga odšla. jaz sem šla v sobo se oblekla v to obleko:

pisala sem test in se nekako zbliževala z Angie in oče mi je prinesel mamin dnevnik prebrala sem ga ampak ne do konca.
nadaljujem čez 10 minut
24. oktober 2014
nism ravno čez deset minut
24. oktober 2014
Zjutraj sem se zbudila ampak nikogar ni bilo doma. Videla sem sporočilo Violetta Olga je šla v trgovino Angie je že v studio midva z ramallom pa sva šla na sestanek Jade pa po nakupih. No pojedla sem zajtrk in uredila še ostala potem pa šla v studio Ljudmila spet me je spraševala če lahko prespi pri meni vseeno sem privolila. nato so se začele vaje za zaključni koncert na koncu šolskega leta Ljudmili so dovolili,da bo pela pesem na koncertu zato jo je napisal in zapela

.
24. oktober 2014
In potem sem zapela mojo pesem( je na prvi strani) . In na vrsti je bil še kup pesmi. Vadili smo dve uri in nato smo morali še vaditi ples za koncert. No po končanem pouku sva z Ljudmilo šli k meni domov svoj dnevnik sem skrila v svojo torbo . No ampak maminega dnevnika pa ne... ampak včeraj zvečer je bila tudi Francesca pri meni. No Ljudmila je rekla,da gre na stranišče v resnici pa je šla v mojo sobo,ko nisem gledala iskala je vsepovsod ampak ni našla dnevnika odplazila se je po stopnicah navzdol. Ampak jaz sem točno vedela,da išče dnevnik po vsem tem. pa sva z Ljudmilo šle v kono in nakupovale. No šle sva še malo v park ampak Ljudmila je rekla bom šla kar domov začelo je deževati tekla sem in ujel me je Leon fant iz studia

24. oktober 2014
tam jije spodrsnilo in ujel jo je leon prav bi moglo bit tko
24. oktober 2014
Ampak Ljudmila si je premislila spala bom pri tebi in rekla pojdi Leon pojdi. No šle sva domov spet je rekla na stranišče moram šla je v mojo sobo ampak videla sem,da je imela dnevnik je izgledal kot moj Zazvonil je moj telefon in Francesca je bila. Ljudmili sem rekla nekdo me kliče odtekla sem v kuhinjo in ven.
J=jaz F=Francesca

F:Hej Vilu nekaj ti moram povedati. Ko si šla včeraj zvečer na stranišče sem dala na od tvoje mame dnevnik isti ovitek kot ga ti imaš na dnevniku.
J: Kaj? Zavedla jo si ? UH saj je vseeno prej ali slej bo ugotovila adijo
F adijo
24. oktober 2014
Ko sem zjutraj prišla v studio je jezna k meni pritekla Ljudmila

No torej rekla je ti boš odgovarjala za to na tla je vrgla mamin dnevnik in ovotik se obrnila in z Naty odšla stran. Pobrala sem mamin dnevnik v torbo ovitek pa v koš spet so bile na vrsti vaje Tako,da šla se, domov in se z Angie učila matematiko in še več predmetov po tem je vstopil v hišo en moški in klical JADE JADE ALI SI TU!!! moški je vsem znan

Jade je rekla ja Mati tu sem nehaj kričati po vsej ulici za mano jaz sem le stala.
24. oktober 2014
Jade mi je rekla kaj tu stojiš pojdi pojdi. Šla sem v kuhinjo in ven. Šla sem v park ampak spet je začelo deževati. In spet mi je spodrsnilo zdaj me je ujel Tomas

. Nato je nehalo deževati in s Tomasom sva pila smothie čeprav še ga nisem poznala dal mi je svojo telefonsko številko in jaz sem rekla,da moram domov. In odtekla domov na poti sem srečala Leona dal mi je listek potem pa šel naprej.. Sory za kratek next
25. oktober 2014
No šla sm domov svojo sobo in nato odvoila listek pisalo se dobiva jutri ob dveh v parku če boš prišla me pokliči poklicala ga sem rekla sem Sem dobila Leona tukaj Violetta iz studia21 ja je rekel Leon. Prišla bom jutri zjutraj v park ok adijo. Nato sem prebrala še Tomasovo sporočilo pisalo je
25. oktober 2014
HEY VIOLETTA SE DOBIVA JUTRI ZJUTRAJ V PARKU ČE SE BOVA ME POKLIČI.

POKLICALA GA SM rekla sem kaj ko bi se dobila pojutrišnjem po pouku in privolil je
sory za kratek next
25. oktober 2014
u181149
u181149
26. oktober 2014
u181149
u181149
nemorem verjeti
26. oktober 2014
26. oktober 2014
bom pisala
21. november 2014
Zjutraj sem se zbudila z zelo dobrim občutkom šla sem se obleč v to obleko

21. november 2014
Nato sem šla po stopnicah dol in šla na skrivaj iz hiše ter v park saj me je tam čakal Leon zagledala sem ga in šla do njega ter ga vpršala če že dolgo čaka odgovoril mije da ne potem je zazvonil moj telefon

Bil je Tomas vprašal me je ali se že danes lahko dobiva v parku čez pet minut rekla sem ,da žal ne. On pa me je vseeno vprašal zakaj ne. Ker imam nekaj nujnih obveznosti sem mu rekla a se nisem zavedala, da je Tomas stal meter za menoj in me poklical. Violetta kako si mi lahko lagala? Jaz sem samo najprej pogledala Tomasa in nato Leona ter odšla nazaj domov Leon se je tudi obrnil in šel. KO sem prišla domov me je oče okaral kje sem bila rekla mu sem bila sem pri Francesci. Oče pa je rekel Francesca je v tvoji sobi iskala te je. VIOLETTA POVEJ MI RESNICO okej bila sem v parku na smotiju to je vse. Čisto sama me je vprašal oče. Čisto sama. Ok. S Francesco pa sva se odpravili v Studio saj je bil jutri nastop in smo vadili dokler nisem odšla domov in zaspala.
21. november 2014
Zjutraj sem se zbudila stekla na zajtrk se oblekla uredila in hitro stekla v studio to sem naredila v 10 minutah. S studia smo šli v veliko gledališče kjer so nas naličili in ljudje so se zbirali na sedežih. Prišli so tudi Olga,Ramallo,oče,Angie in očeke prisil tudi Jade. Mene so naličila za prvo pesem,ki sva jo napisali s francesco Bili sv taki.
Jaz

Francesca

21. november 2014
sory za kratk next
21. november 2014
u147816
u147816
cool next
27. november 2014
Jutr nadaljujem (mogoče)
27. november 2014
u182468