truplo... bilo je čisto razpadlo a dobro se je videla lobanja ter kosti...na njemu je bila prevezana stara zahronela vrv ... mravljinci so me preleteli in srh ki sem ga u trenutko začutila je bila doslej najgroznejša stvar kdajkoli.hlad je preletel moje telo... zakričala bi če bi le lahko. u trenutko sem spremaknila čim nazaj k steni.z očmi grozote sem prestrašeno pogledovala k Lani tudi ona je bila čisto otrpla.mislila sem si :" one..one..se mi to res dogaja? zaka rauno meni? kaj če bova midve taki kot tisti ki se očitno ni mogel rešiti iz vrvi ... :O ne neeee...S " Lana se je stisnila čisto k meni...naslonila sem se na njejo ramo...ni minilo dolgo časa...koo je nekaj zašumelo pri vratih zdrznila sem se...vrat so se začela odklepati..z Lano sva pozorno opazovali kdo bo...stisnili sva se še bližje ter osuplo strmeli v vrata...in končno odprla so se....bil je najin ugrabitelj...ko sem ga videla se mi je obrnil želodec... kar slabo mi je postalo...... a najbol zanimivo je bilo to da ni biu sam.............................
12. junij 2011
ko nextate nextam xĐ
12. junij 2011
next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
še usaj en next... ;D
12. junij 2011
itaq NEXT
12. junij 2011
Neeeeeeeeeexttt
12. junij 2011
sory kr oglašujem ampak če kdo hoče: http://www.igre123.com/forum/tema/zgubljena-v-cerkvii/19375/1 DRUGAČ PA QL ZGODBA :nextt
12. junij 2011
s sabo je imel...nekega dečka..." ohhh..še en ki je biu uboga žrteu tega nesramneža" sem si mislila...no usaj nisem bila edina... zanimalo me je iz minute v mnute bolj kaj sploh hoče z nami...deček je biu približno takšne starosti kot jz in izredno kjut... ampak nisem imela časa sanjariti.... ugrabitel je dečka poriniu na tla da je padel čisto zraven mene .. še močneje ga je zavezal kot naju...usem nam je rekel:" poslušajte froceki mali,da se nihče slućajno ne bi poskušal rešiti iz vrvi..ker nikol ne veste kje bom .. in brez skrbi da bo po was muahah" tega glasu sem e na smrt bala..biu je ako groob,moški zanimiu zahropel glas....zaloputnil je vrata ter odšel neznano kam.deček mi je pomežiknil .... nisem vedela čemu..ampak to je biu do zdaj moj najmanši problemčk... kmalu smo usi trije zaspali...naslednje jutro ko sem se zbudilaaa.... odprla oči..ter si rekla :" onee to niso ble le sanje " pogledala sem na desno ter zagledala tistega dečka..pogledala sem tudi na levo kjer je zaspala lana ob meni...gledam in gledam po celi sobi a Lane nikjeeer? kam bi lahko izginila? jo je morda kam premestiu tisti zlobnež ali kaj? nism vedela ali sem tako trdno spala da nism ničesar slišala ali pa nwm?? ruknila sem fantaa...pogledal je ter poskušal ugotoviti kaj mu hočem powedatii..nakazovala sem na levo stran kje naj bi spala Lana....najbrž je pogruntal kaj mislim skomignil je z rameni ter debelo pogledoval...zdaj pa res nisem več ničesar razumelaa.......
12. junij 2011
u29083
u29083
next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
next
12. junij 2011
še nextite...ju3 nextam č bote nextal še usj mau.:*
12. junij 2011
next pliis
13. junij 2011
proosm next
13. junij 2011
next
14. junij 2011
next pa hitr
14. junij 2011
NextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNextNext
14. junij 2011
next plis!n še dans
14. junij 2011
dej že
14. junij 2011
next
14. junij 2011
next
16. junij 2011
next
16. junij 2011
next
16. junij 2011
next
16. junij 2011
next
16. junij 2011
next
16. junij 2011
u37476
u37476
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!
16. junij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani