1000?
Slovenec, Hrvat in Srb družno oropajo banko.
Ko pregledajo plen, vidijo, da imajo kup Evrov, Kun in Dinarjev.
Naredijo tri kupe po valutah, nato pa začne Slovenec deliti:
»1000 Eurov meni, 1000 Kun tebi, 1000 Dinarjev tebi.
1000 Eurov meni, 1000 Kun tebi, 1000 Dinarjev tebi …«
Onadva ga gledata, čez čas pa pravi Hrvat Srbu:
»Ta Slovenac mi gre na jetra, ampak nekaj mu pa morava priznati
- POŠTEN PA JE!«
08. julij 2012
Igrica
Mlada punca je, utrujena od dolgega sprehoda po parku, sedla na klop in se zleknila nanjo. Mimo je prišel klošar, sedel poleg nje in jo vprašal:
“Punca, ali si razpoložena za kakšno igrico?”
“Sram naj vas bo. Kaj pa si mislite o meni?”
“Kaj neki pa naj bi si mislil, saj si vendar v moji postelji!”
08. julij 2012
Lepše okolje
Sosedi se pogovarjata: “Kmalu bomo stanovali v lepšem okolju!” se je pohvalila prva.
“In mi v mirnejšem okolju!” je rekla druga.
“Ah, torej se boste tudi vi preselili?”
“Ne, mi ostanemo tukaj!”
08. julij 2012
SPALA STA SKUPAJ
Na sprehajališču dregne študent prijatelja:
"Ali vidiš tisto v mini krilu na oni strani ceste?"
"Vidim, dobra mačka. Kaj je z njo?"
"Z njo sem že večkrat spal..."
"Res? Kje pa?"
"Na predavanjih."
08. julij 2012
u86697
u86697
zakaj se čebele oglašajo zzzzzzzzzzz?
Ker so pozabile besedilo.
09. julij 2012
zakaj ima blondinka odprta vrata ko je na wc-ju ?

ker noče da kdo gleda skozi ključavnico
10. julij 2012
10. julij 2012
Kakšna je razlika med Titanikom in blondinko?
Odg: Koliko ljudi je bilo na ladji je znano, za blondinko pa se ne ve.
10. julij 2012
Zakaj ima blondinka poplavljeno stanovanje?
Da lahko uporabi globinski sesalnik
10. julij 2012
Kateri je najslabši možni trenutek, da te zadene infarkt?
Med igranjem pantomime.
10. julij 2012
Dva in dva
Učiteljica sprašuje: “Mujo, koliko je dva in dva?”
Mujo: “Četri.”
Učiteljica: “Dobro Mujo, sjedi, 5.”
Mujo: “Pa znao sam da je pet!”
10. julij 2012
zivel je en človek ki je namest f-ja govoril p.nekega dne je šel v trgovino s fičkotom.ko je prišel ven je videl otroke na fičkotu in je rekeltroc bjžte z mojga pičkota vsi pedri bojo ven poskakal
10. julij 2012
a veste, da je Chuck Norris posnel izdelavo prve kamere?

In da je mel pred iznajdbo mobija 3 neodgovorjene klice
10. julij 2012
huda
10. julij 2012
kdaj so blondinkini možgani veliki kot grahovo zrno???
ko ji otečejo.

Kaj dobimo, če s stolpnice vržemo rjavolasko in blondinko???
Viki kremo!
10. julij 2012
Kako je nastala žirafa???
Ko je Chuck Norris brcnil konja v glavo!
10. julij 2012
u99502
u99502
mož vpraša ženo : ali bova otroka poimenovala po starem očetu ? žena pa reče : a si nor al kaj otroka pa res ne moreva poimenovati dedek !
10. julij 2012
ko je krištof kolumb priplu v ameriko in od tm v evropo prneso koruzo, krompir ... je Chuck Norris tm ze peko kokice

a vete d je Chuck Norris enkrt prsu dvakrt ??
10. julij 2012
A mogoče poznate vic, ko je prdnu stric al pa tistega, k sta šla dva v štric. Lp, Peter.
10. julij 2012
se je en vozu po cest pa je neka ženska štopala.ta je pršu do nje pa ji reku
ime mi je vili ki vse posili pa je ženska stekla stran.pa je spet ena pršla pa
ji je reku isto,pol pa pride nuna pa ji reče ime mi je vili ki vse posili nuna pa
reče te bo že bog varoval.pa sta šla nato vili zapele v gozd pa jo posil pa
pržge cigareto pa reče no vidš ime mi je vili ki vse posili.pol pa nuna reče ime mi je bruno ki je ublečen v nuno!
10. julij 2012
10. julij 2012
Veste da je Chuck Norris že 5 let mrtev ampak se še mu smrt ni upala približati...

So bli v letalu kitajec američan in slovenec pa je kitajec vzel riž in ga vrgel kozi okno."Zakaj si pa naredil to?" vprašata slovenc in američan. "Eh mi imamo tega dosti" jima odgovori kitajec. Pa vrže američan denar skozi okno pa ga slovenec pa kitajec vpašata zakaj je to naredil on pa odgovori: "Eh mi imamo tega dosti" pa slovenc pomisli nato pa skozi okno vrže bosanca "Kaj si pa ti to nardo!" vzklikneta kitajec pa američan. "Eh mi imamo tega dosti" reče slovenec.

Sta dva norca ki hočeta pobegniti iz norišnice. pa prideta ven tam pa je zid. pa vpraša prvi: "Ja kako pa bova čez prišla?". Drugi razmišlja in se nato spomni. "Jas bom svetilko držal ti pa boš plezal po žarku" reče drugi prvi pa zavije z očmi. "Pa nisem tak nor da bi po žarku plezo ti pa boš potem luč ugasnil pa bom dol padel.

Sta mujo in Haso. Mujo pa kot po navadi govori o hrani. Pa mu reče Haso: "Pa daj ne govori vees čas o hrani... pogovarjajva se o čem drugem... recimo kurvah". Pa Mujo zavzdihne. "Prav prav no...kako kaj tvoja žena?".

Veste kako je nastal Martinček (Upam da veste kaj je martinček)
Bosancom so dali krokodilja v krokodiljo rejo.

En moši si najde službo v restavraciji in mora pogostiti goste (Vse skupaj se j odvijalo v balkanu). Delal je palačinke in med tem prisluškoval. Pogovarjali so s Jadranka Kosor Ivo sanader Janez Janša in Đuknovič. Pa reče Ivo: "Dan danes je takšna kriza... če bi sedaj na ulico vrgel dvajset evrov bi človek ki bi jih našel bil zlo vesel". pa se oglasi Janša: "Raj vrzi dvakrat po 10 evrov se bosta dva razveselila. "Ma vrži 200 evrov pa konec" reče Đukanovič oni trije pa mu rečejo naj bo tiho. "Raje vrzi štirikrat po pet evrov se bodo štirje razveselili" zadnja predlaga jadranka takrat pa moškemu prekipi gre do mize in vzklikne: "Ma vsi se vržite čez balkon pa bo vesel ves balkan!"

Vpraša janez Janeza: "Kdaj mi boš vrnil denar?" pa reč janez: "Jutri". "Kadarkoli te vprašam kdaj rečeš jutri!" vzklikne drugi janez pa reč spet prvi: "Pa ne bom ti lagal ni sm eden tistih ki ti danEs rečejo eno jutri pa drugo"

"Se reva spet tisto mojo igro?" "Katero?" "Da me ti iščeš" "In če t najdm?" "Te jas vsekam "In če te ne? "pod klopjo bom"

"Sporočilo zate Janez!" "Zame... preberi" "Od danes naprej se šolnina plačuje po dolžini spolnega organa. Čim daljši je čim večje za plačat. Z veseljem vam obveščamo da je od danes naprej vaša šolnina brezplačna"

Borut pahor umre pa gre v nebesa pa tam sreča boga: "Gospod bog jas sem boru pahor. Ali lahko grem v raj?" "Misliš, da se kar tako pride v raj?" "Ne vem kako s pride v raj jas sem Borut Pahor in zaslužil sem si ga" "Mogoče. A najprej moraš dokazati da si res Borut Pahor." "Kako na to dokažem?" "Ko je prišel Einstein in prosil naj ga sprejmem v raj jas pa sem mu rekel da mora najprej dokazati da je on. Iz rokava je stresel formule in izvedel sem da je res on ter mu dovolil da vstopi" "Jaz imam kratke rokave" "Potem je prišel Picasso in tudi želel v raj. Rekel sem mu da mora najprej dokazati da je Picasso. Iz rokava je povlekel čopič in ustvarjal sliko no za drugo... Kosem videl da je to res on sam mu dovolil da vstopi." "Gospod bog kdo pa sta Einstin in Picasso?" "Vidim da si res Borut Pahor vstopi."

"Jas sem zagotov da lahko zgodbico povem boljše od teh dveh slovencev" Reče Hrvat "Pa ne moreš... se upam staviti" "Jas tudi. DOKAŽI!" "Prav pa bom začel da dokažem. Nekoč je živel ne veliki pošteni Hrvat..." "JA JA JA PRAV!" vzklikneta da tega ne bi rabila poslušati.

"Jas imam samo dve želji! Prva je da je Jadranka Kosor moja mama... druga je da je Ivo Sanader moj oče tretja pa da mi oba crkneta"

"Veš md seksom... kakšno pozo moraš narditi da pride ven grd otrok?" "Am... jas ne vem" "A ne veš... potem pa idi domov vprašat mamo

"Ko ti stopiš na vago točno vem kaj so pisalo" "Kaj?" "Nadaljevalo se bo"

"Ko si bil majhen si bil tako grd da te je župnik krstil s vodno pištolo"
11. julij 2012
So tri muhe šle v restavracijo. Prva je naročila drek z čebulo. Druga je naročila enako jed. Tretja pa je naročila le drek, zato ker ni hotela da ji smrdi iz ust.
11. julij 2012
u98142
u98142
hahaha
14. julij 2012
u98142
u98142
sedi tko chuck norris na vlaku. pol pa pride mim smrt pa pa se nega ustraš:>> o! a to je chuck norris!>a mate kej za pusta hrusta?
14. julij 2012
se srečata fičo pa tank.Pa reče tank fičotu oooooo ti si pa res bogi ka maš prtljago v riti
pa reče tank fičotu bolš k ti k maš kurca na čelu
16. julij 2012
veste da chuck norris umrl sam dns se že bolš počuti
16. julij 2012
veste da ko so rimljani odkrili koruzo je chuck norris jedel kokice na plaži
16. julij 2012
veste kje so snemali anakoondo??
.
.
.
.
.