Nee lol kuko lohk neki ustvar človeka pa zemlo k vsi že vemo, da je bil veliki pok pa da, smo se razvil iz organizmov... Lol Ja pa učaah sm hudila k maši pa am molila idk why poj sm pa mela osebne težave pa am molila pa ni blo nč. Pomojm so se ljudje zmislli boga, da bi mel upanje v težkih cajtih... Aja pa Jezusa tud ni blo al je pa bil prevarant... Ok to je vse pa brez zamere njim k so berni sam pač povedala sm svoj mnenje #peace
17. avgust 2016
u212052
u212052
Hja, jaz bi sam povedal da je dokazano da je Jezus res živel. Znanstveno dokazano. Sicer ne vedo, ali je bil bog a dogodki- križanje, njegovo rojstvo itd... So se res zgodili. Edino, v kar nogi dvomijo in ni dokazov je njegovo vstajenje. To je stvar tebe, če verjameš v to. Jaz verjamem.
Pa ne vem zakaj za vraga vsi mislite, da vas bo bog uslišal? Sej ni igralni avtomat, da zmoliš neki pa dobiš darilce... A veš, bog lahko reče tudi NE. On že ve zakaj.
Samo povem dejstva...
17. avgust 2016
sj vem sam puvem
17. avgust 2016
u212052
u212052
Enako
17. avgust 2016
Js sm fuuuul verna in mislte si kar hočete.
31. avgust 2016
lol, sam par stvari bom napisu...

Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he able and willing? Then why is there evil in this world?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?

In like znanstveno je dokazano da vesolje obstaja miljarde let, medtem ko človek zgolj veliko manj, bog naj bi naredil svet v 7 dneh, med katerimi je naredil tudi človeka, zanimivo da je svet obstajal še pred tem.

Poleg tega kako je pa on sam nastal? Kako je on prišel do obstoja? Nekaj je moglo bit pred njim in a je bil pred njim drug bog? Mogočnejši bog glede na to, da bi njega naredu? Samo kdo je pa potem njega naredu? Tako se lahko sprašujemo v neskončnost in ne pridemo nikamor, vendar je vprašanje še kako na mestu, namreč vsi vemo nič iz nič ne nastane in nič se v nič ne povrne, torej je tudi tale bog mogu nekako nastat.

Lahko se verjame, da nekaj je tam zunaj, da obstajajo višje sile, da je stvar veliko večja kakor jo lahko človek razume. Pripisovat vse to enemu samemu "Bogu" pa je velika bedarija in laž. Spomnite se samo kdaj je cerkev po zgledu katere jo imamo še dandanes nastala, to je blo v času lova na čarovnice. Pa kdo piše zgodovino? Tisti ki so ostali živi zmagovalci svojega časa, ne pa poraženci in zmagovalci lahko napišejo zgodovino, da je takšna kakor njim ustreza.
14. september 2016
Now that is so true
14. september 2016
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
19. december 2016
Enkrat sem verjela sedaj ne več. To kar pripoveduje cerkev je popolna bedarija.
19. december 2016
amen
25. januar 2017
u222246
u222246
vrjamem
24. februar 2017
Ne verjamem
26. februar 2017
u222246
u222246
sigurn bog obstaja kako smo pa tej mi se razvili zdj so tak znanstveniki ugotovili da nas je bog ustvaru
26. februar 2017
Ne vem kaj naj si mislim.
12. april 2017
amen. jez vrjamem u boga in trdo delo
18. april 2017
u222246
u222246
js tut
18. april 2017
če je že pred bogom živel pračlovek
19. april 2017
u230796
u230796
boga ni! jebemti boga
21. julij 2018
Vetus04 *. Kak pa ti veš da Boga ni? In prosim ne žali tega v kar nekateri verjamemo. Eni ste pa res....Ne morte sprejet ljudi ki drugač mislijo kot vi. Res žalostno.
01. februar 2019
u230796
u230796
takrat sem še drugače razmišljal, se opravičujem
01. februar 2019
Opravičilo sprejeto . Drgač pa, če bi se usi držali tega, kar je zapisano v božji besedi(pa tud če ne veruješ v Boga) , bi bil svet velik lepši, kot je.
01. februar 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani