u221604
u221604
Strinjam se z jack the ripper. Tudi jaz jem meso
11. februar 2017
Men je žou živali ampak enostavno ne morem funkconirat brez mesa. Ampak dejstvo je da smo ljudje narejeni tako da meso potrebujemo, kot živali jejo ena drugo. To je prehrambena veriga. Kaj pa živali v gozdu ki se pobijajo med sabo se vam ne smilijo? Drugače jaz ne bi mogla bit zraven ko ubijajo živali, ne bi mogla tega gledat. Nimam pa nič proti vegetarijancem in veganom, ker usak se sam odloči kak bo živel in ni s tem nč narobe. Če pač nočjo jest mesa ga pač nebojo. Ampak sam še to: če jemo meso še ne pomeni da nimamo radi živali, ampak pač potrebujemo meso. Sej men se tut živali smiljo sam ne morem si pomagat če rabim meso.
12. april 2017
u194417
u194417
ja no ampak kako lepo kupite mesoi v trgovini pol pa miljon kg mesa gre v smeti to je pa tud na miljone živali, a mogoče tigr naprimr tud testira izdelke za bolj sijočo dlako na miškah al pa antilopah a kakšna živali ubije žival za zabavo to je nujno potrebno za tigre, krokodile... ampak še enkrat pomislte če je res nujno za ljudi da imajo lepe lase, kožo, parfume, make up, hhitro hrano k je itak nezdrava, je res zabavno pr mučenju živali je res pomembn da mamo nagačene živali v muzejih, je respomembno še enkrat premislite, nič nimam prot mesojedcem mam pa prod mučiteljem, ubijalcem, vsi so zgroženi nad holokavstvom, ampak a ne pomislite da to vsak dan doživljajo živali ja kakšen pametnjakovič se bo spet oglasil da so živali itak tok butaste in jih itak humano in hitro ubijejo, ampak če mene vprašate so živali velik bolj inteligentne kot ljudje, ko jih odpeljejo v klavnico že prej vedo kaj se bo zgodilo, a ko bi jz enga ubijalca živali ubila in bi rekla da sm ga itak tok humano ubila kot on živali kaj mislte da bi policist reku bi me izpustil iz zapora, najbolj pametni ljudje so bili vegetarijanci, med temi tudi Albert Einstein. V šoli sem prebrala plakat enga sedmarčka pisalo pa je:

če bi bil jz herules bi vzpostavil mir na svetu in pokazal meduzino glavo živalim in jih tko ukamenil in postal kipar

verjetno če pomislite to ne paše skupaj, vzpostavil bi mir ampak ubijal živali za kipe. Kaj pa primer, ki ga veliko ljudi pozna o človeku ki je posilil konja in tudi en k je mačko, sm pač vegetarijanka in pač to je moja odličitv
12. april 2017
Ja sej pravim to je tvoja odločitev in ne moja in nimam js kej pr tem govort ker se vsak sam odloča. Glede preizkušanja izdelkov na živalih in mučenja živali se popolnoma strinjam s tabo. Ljudje smo zveri ne pa živali, one skrbijo za svoje mladiče, ljudje pa nekateri ne bom rekla kaj kr mi je kr slabo ko pomislim na to... Ubijajo svoje otroke, mučjo živali, posiljujejo ljudi in živali, to ni več normalno kar se dogaja. Živali tega že ne počnejo.
12. april 2017
u194417
u194417
sej jz nimam nč prot mesojedcem sam prot tistm k mučjo živali sploh za zabavo men je gros k pomislm na bikoborbe
12. april 2017
Ja sej men tut, kak sploh lahk kej tacga delajo js ne bom nikol zastopla, sicer pa tiste k mučjo živali za zabavo bi js najraj zadavla.
12. april 2017
u194417
u194417
ja smešn mi je blo k je blo v časopis članek kako je bik na bikoborbu prebodel bikoborca nažalost mislm da je tist bikoborec preživel
13. april 2017
Si je kr zaslužu, bik ga je še premal prebodu.
13. april 2017
u194417
u194417
ja se strinjam
13. april 2017
go vegan
24. april 2017
go vegan
30. april 2017
u221306
u221306
jst sem vegetarjanka ......in cela moja družina je razen bratca. Men se pač živali smilijo in meso pa mi že na izgled izgleda gnjusno.
15. junij 2017
brez mesa lahko zbolis dejstvo je da ljudje potrebujemo meso
29. avgust 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani