mah ja se strinjam ker lea ful ni debela sej men bi tut slo na kurac ce bi ena rekla da sm jst debela ona ma pa 100 kg ._.
27. december 2012
hahahahhahahahahahahha kko te loh uzalm ce niti slike nimas svoje ? ja tis pa nevrjetna ej forum si pa nardila zto k si fukjena u tisto svojo glupo lobanjo in si misnla d si kul ce z dvema nardis in pol povabs use fejk frende da komenterajo in pol vids kko men pisejo kasna sm a usi slike z neta dj zabij si ze u glavo da mi puca kwa si kdorkol misle o men in mi je resno usen ce sm komu kle usec al pa ne mam u zivo dost frendov k so bl vredni da se ukvarjam z njimi kokr pa s takimi nedoraslimi froci k nimajo pojma o lajfu nepoznam te u zivo enih tut nikol u lajfu neb hotla srecat nepoznas niti ti mene zto loh zapres gobc in nehas gluperat pa govorit o men okol ker za pov kurca nimas pojma GREHOVCI eni !
27. december 2012
Ahahaha ker saljivec si ti fak. A misls da bos lepsi ce bos nekomu govoriu da je grd.? A misls da bos bolj suh ce bos nekomu govoriu da je debeu.? Ja fak kva si pa ti.? En kmet sz Zirov. Dj bejz v stalo kidat gnoj al pa naskakvat krave kr ti druga itak nebi dala. Realno se zacni brigaz zase in za svoj pofukan lajf.! Btk za Vaneso, je taksna kakrsna je in je 100x boljsa kot vidva sz Leo skupi in na tem svetu ni nobenih popounezov. In ja ti pa rec svoji mami da naj se neha krubat kr je ze tokim dala da niti neves kdoj tvoj fotr. Glup si. Odrast pa se ze enkrat zacni obnasat svojim letom primerno. (; Pfuuuj prov sram me je da sm bla sz tabo. Jebemti. Dj neda se mi vec obadat sz nolajferji. (;
27. december 2012
bullshit a ti to men?
27. december 2012
ce je ona dobra oz. najbolsa po twoje po sm pa jz kremsnita
27. december 2012
Puppy ne.
Lea bmk. Zarad mene tud ce si nevem kva.
27. december 2012
ok sam da ne c:
27. december 2012
Jes je nebon branila ka sen jo itak že spoznala kakšna je in to san nej od nje pričakovala bon pa rekla ka se brigaj za sebe pa se pogledni ka je ona čist lepa neglede na to če ma 200 kil al 1 kilo. tak ka zapri gobec! resno nemate svojga lajfa ka samo drüge podjebavlete-.- GET A LIFE!
27. december 2012
TALK TO MY HAN ...D
27. december 2012
če misliš ka si kul pa neka naj ti poven ka nejsi! si pa pač zaostala. si že prišla v 10 stoletje?
27. december 2012
ja GET A FUCKING LIFE ti Lea skoz sam zals ljudi da majo fejk slike da so konji pa take fuknene uzdeuke im dajes UPRASANJE JE KAJ SO TI NAREDIL?!?!?!?!! ti jih kr zs brezveze zalis kr neki si Lea da ti povem USI TE SOVRAZMO GET IT?!?! USI
27. december 2012
Puppy Mwa se strinjam;o
27. december 2012
ca mi briga me kwa si folk misle o men resno govor kar hocs sam bos bluuzila u prazno ker men se bo jebal za use
27. december 2012
pol pa nehi žalt ostale-.-
27. december 2012
evo: http://sketchtoy.com/12901244 tok da bos vedla lea
27. december 2012
TO JA!
27. december 2012
zalm z razlogom ker tut ona mene misls da ce se mi jebe nimam pravice nazaj kajlat .. sori sam tok fukjena pa nism dabi pustila da mi bo ena 12 letna smrkla govorila kar ni res pa lagala okol
27. december 2012
ja waaaaaw. a pa je ona naredna kr forum? ne! ti pa si ga.
27. december 2012
Lea zakaj ne zalis kaksnega clouka ki je vreden tega ne pa vanesse ka ti ni CIST NIC nardila in ti pomojm tut nou. Jst nobenga ne zalm ne brez razloga in tut z razlogom ne -_-
27. december 2012
hahahahhah naredu ga je jaka ti kobila blesava
27. december 2012
sej to lih no! al pust ona tega ne razume;o
27. december 2012
Lea zgleda da nisi se koncala osnovne sole tak da lej znajdi se v lajfu upsm da bos mela kes za burek pa zobno pasto.
27. december 2012
haha;D ona ne bo mela niti za brezdomčevanje
27. december 2012
bhahahhaha tale je bla pa dobra
27. december 2012
če pa ja no;D
27. december 2012
sori ti jaca ej k sm nardila osnovno in mam sluzbo in sluzm kes ... ti si kao 16. a otrocja k cev vrtc skup kasne piss kle kuzla mala se poznas me ne pa bos pametna
27. december 2012
hahhahahhaha;d po moje pa tut ja. potle 100% delaš v gnojšnici.
27. december 2012
ja lea mal poglej okol v real lajfu si in kokr vids na mojem forumu v teb je blo vec ljudi ka te je sovrazl ene 2 sta pa s tabo potegnla get a fucking life bitch please
27. december 2012
zto k kle neiscm frendov ker se mi jebe za use ker mi je usen kok folka me sovraz ker mam svoj lajf in ker se druzm z normalnimi k so kle na chatu teh pa ni velik ... a je dost razlocn objasnen al ti treba narisat na skechtoy ?
27. december 2012
zto k kle neiscm frendov ker se mi jebe za use ker mi je usen kok folka me sovraz ker mam svoj lajf in ker se druzm z normalnimi k so kle na chatu teh pa ni velik ... a je dost razlocn objasnen al ti treba narisat na skechtoy ?
27. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg