NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hej. Tukaj sem z novo zgodbico, ki tokrat ni v zvezi s Harryjem Potterjem...Mimogrede, Danny Thompson - čarovnik bom tudi kmalu napisala novo poglavje...Vsaj upam.

Tole zgodbico pa objavljam tudi na Wattpadu, toliko, da veste.

Tukaj je še kratka vsebina oziroma opis.

Victorie hodi v normalno šolo in je popolnoma normalna. Potem pa nekega dne zagleda moškega, ki je oblečen v črno. Čeprav je oblečen tako, da ga vsak ne bi prepoznal, se njej zdi nenavadno znan. S prijateljico Poppy začneta raziskovati in odkrijeta res nenavadne stvari.

Takole. Hvala, ker boste brali in hvala za vse nexte, ki jih boste dali. Napišite, če želite prvi next.

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. junij 2020
Next
14. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala Kat. Še kakšen Next ?
14. junij 2020
JožefFrancelj
JožefFrancelj
Ne hvala
14. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
15. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala. Ga dam danes ali pa jutri in upam, da se ta čas še naberejo bralci. Če ne se bodo pa potem, med nexti...
15. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Ok.
15. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
np
15. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Takole...Tukaj je Next.

Nočem se ozreti. Nočem mu s tem povedati, da vem, da naju gleda. Že cel teden naju gleda!! Delam se, da je vse normalno. Hitro se ozrem k Poppy in začnem nakladati, prvo kar mi pade na pamet.

"Pop, si vedela, da greva danes z Jonasom v kino? Že dolgo me je opazoval, sedaj pa se je opogumil in me vprašal. In saj veš zakaj sem rekla ja..."

Vidim, da tudi Poppy ve, da naju možak v črnem gleda. Zakaj pa se meni zdi nenavadno znan? To je gotovo naključje! Ni mogoče, da bi ga poznala! Hmmm...Tako se zatopim v svoje misli, da najprej ne opazim, da hodi proti nama. Koraka, kot bi si s tem dajal poguma. Sedaj se mi ga zdi varno pogledati. Pogled zapičim naravnost vanj. Nisem strahopetna in me ni strah, ampak slišim pa Poppy, ki glasno zavzdihne. Noče spet težav v katere se ponavadi zapletem jaz. Vedno hitro ponorim, sem vroče krvi. Moški pride do mene in kar takoj začne govoriti.
"Živjo, Victorie!"

Na to se odzovem nekoliko jezno in vzvišeno.

"Prvič, ne vem, zakaj si nama s Poppy sledil in, drugič, ne vem od kod poznaš moje ime."

Jezno vanj pomerim pogled in ga celega premerim.

"Ni, ti bom pa kar takoj povedal. Hotel sem ti lepše povedati. Victorie, bom pa že vedel za tvoje ime, ker sem ti ga dal. Tvoj oče sem. To je vse, kar sem ti mislil povedati."

"O-Oče?? Starša sta mi umrla v prometni nesreči!!!"

Kako se vam zdi? Napišite komentarje in kritike, prosim.
15. junij 2020
Next
15. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
16. junij 2020
Čakam na naslednjo, zelo zanimivo ...
17. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Torej. Zdaj grem na morje in me en mesec ali celo več ne bo na igrah. Upam, da zdrzite brez nexta...Imate čas, da date Next tisti, ki ga še niste . Ko pridem nazaj pa dam biv Next. Hvala za razumevanje!!
23. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
ok.
25. junij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani