Torej stala sem tam med vrati in ga gledala. Bil je lepši kot sem se ga spominjala. Toda na njegovem obrazu ni bilo sledu o njegovemu hudo dobremu nasmešku. Naredila sem dva koraka naprej in zaprla vrata. Roke sem prekrižala na prsih. *Kaj hočeš od Lise?!* sem zalajala nanj. Adrijan je zapičil svoje prelepe oči v moj obraz. *Varuhinja Hathaway,pogovoriti se moram z Liso.* Nič nisem rekla. Adrijan je pogledal v tla. *No,mislim ,da tudi pogovor med nama ne bi škodil.*je zamrmral. *Sanjaj.* sem zasikala. O,Bog ali sem postala žival? *No,razmislil bom o tvojem predlogu,*je rekel in mi izginil izpred oči.
29. december 2011
next next!
29. december 2011
že dolgo nisme brala pa bi te prosila če me obveščaš ker berem tok zgodbic naenkrat da te glava boli

next!!!!!
29. december 2011
u46345
u46345
NEXT... O šit.. Tole je zakon! ;D
Pa hvala, da me obveščaš.
30. december 2011
next
30. december 2011
Zakaj je šel k Lisi in nato izginil? In zakaj je rekel tisto? Mogoče pa...NE! Nemogoče,po vsem kar se je zgodilo. Zakaj......Nisem mogla več. Odkorakala sem do Carlyine sobe ,da bi me zamenjala. Bila sem tako utrujena. Tako zelo utrujena. Carly je bila zaklenjena v sobo. Zagotovo je brala ljubezenski roman. Morda o punci z zlomljenim srcem. Morda o prvem poljubu. Torej potrkala sem. Nič. Potrkala sem močneje. Spet nič. Zgubila sem živce in preprosto,kot se zame spodobi vlomila. Prizor ,ki sem ga zagledala mi je šel na bruhanje. Moje oči so bile še preveč odprte. Po licu mi je spolzela solza. Carly je bila ustreljena in obglavljena. Z krvjo je bilo na steni napisan stavek: ROSEMARIE HATHAWAY JE NASLEDNJA.
05. januar 2012
nexttttttt!!!!!!!!
05. januar 2012
next
05. januar 2012
u46345
u46345
Next.. in obveščaj hvala..
05. januar 2012
Nisem mogla verjeti. Vedela sem ,da ni dobro ,da sem bila tam zato sem stekla k Lisi.
Lisa se je smejala Christianovim šalam,Dimitrij pa je bral kavbojski roman z naslovom: Na divjem zahodu. *Ej,tovariš a se lahko pogovoriva?* sem ga prestrašeno vprašala. Zaprl je knjigo in pogledal naokoli. Ko je presodil ,da Lisi in Christianu ne grozi nič hudega je prikimal. *Ja,seveda.* je rekel. Stopila sva malce stran. *Dimitrij,jaz...* mu nisem mogla povedati. *Rose?* je vprašal. *Carly so ustrelili...in...in...in obglavili.* mi besede niso šla z jezika. Dimitrij je ostal profesionalen. *To bova uredila,* je rekel in poiskal prenosni telefon. Vtipkal je številko dveh zanesljivih varuhov in se dogovoril,da bosta nekaj časa varovala Liso in Christiana.
05. januar 2012
next!!!
05. januar 2012
u46345
u46345
next!
05. januar 2012
next!!
06. januar 2012
u52003
u52003
NAJBOLJŠI JE SOMRAK!!! (ČEPROU TUT SAMA BEREM VA,SAM MI JE MOGOČE SOMRAK MAU BULŠI)
07. januar 2012
u57700
u57700
next pa obveščaj me prek zs nujno!!!
07. januar 2012
Bloodlines- 7 del pač sydney pač glavna oseba
...neext !
07. januar 2012
NEXT!!!! NUJNO! BTW:ful dobre zgodbe pišeš
15. januar 2012
next! where are you???????????????
15. januar 2012
next
19. januar 2012
Čez 2 uri

Carlyino truplo so že zdavnaj odpeljali,meni pa krvav napis še vedno ni šel iz glave.
Sedela sem v svoji sobi,nemo zrla predse,pa čeprav sem vedela,da bi morala iskati novega varuha za Liso. Prijelo me je,da bi nekaj spila. Zavila sem že proti baru,ko se je nekdo postavil predme. Dvignila sem pogled.Bil je Adrijan.*Spusti me mimo!*sem zalajala nanj. *Ne vem če te smem.*me je zavrnil. *Veš,da me ne smeš,pa me izzivaš! Čakaj no...Kako si vedel?* sem v isti sapi zavpila in izstrelila vprašanje. *Zdelo se mi je ,da skuša nekdo vdreti na moj teritorij. Sploh pa bi ta nekdo moral biti drugje.*je rekel Adrijan. *Kaj pa ti veš,*sem zavpila. *Ti nisi zavezan dan in noč varovati kraljice.
Ti lahko greš in se napiješ,drugi pa te brigajo!* Obrnila sem se,da bi jezo prenesla na kakšen ubog,grd predmet.
21. januar 2012
u73465
u73465
OMG!!!!!!!!

Hvala Bogu, da si naredila tako temo! TuT js sm prebrala vse dele VA in ...............
Ni boljših knjig na tem svetu, v tej galaksiji, osončju, čeprav mam tudi js fuuuul rada Somrak.

Aja čist sm pozabla:

NEXT!!!!!

Pa plisss Lina_Lina, mi lahka pošiljaš po zsb obvestila ko next-aš?
PLISSSSSSSSSSS!!!!!!

Lahko me pa tudi dodaš( če seveda hočeš).
Imam dva profila:
-Rose Hathaway44
-Rachel McQueen
In res fuuuuuuuuuul dobra temo oz. nadaljevanje. Fuuuuuuul kuuuuuuulsko in odraslo pišeš!!!!!!!
21. januar 2012
Hvala za komentar. Če še kdo hoče,da ga obveščam lahko napiše.
21. januar 2012
next!!!!!!!
21. januar 2012
nexti!!!!!!!!!!!
pa če hočeš obvešči
21. januar 2012
u57700
u57700
ja mene obveščej sm že prej gor rekla plis še mene obveščaj
21. januar 2012
mene tudi!!! pa NUJNO next! I VA!
22. januar 2012