u12234
u12234
next
27. julij 2011
še en next!
27. julij 2011
u49445
u49445
next!
27. julij 2011
Okii nextam:

V hiši pa smo videli teto in strica z njunima hčerkama. Mama je vsa vesela sktla k svoji ljubi sestri in objeli sta se. Jaz pa sem rekla: "Mama, v sobi bom če me boš rabila." In odšla po stopnicah v svojo sobo. Čez par minut, je, kot sem pričakovala v sobo prišla Leah. To je moja starejša sestrična. Za njo pa je prikorakala Alex. Njena sestra. Nasmehnila sem se jima nato pa je Leah povedala: "Veš, tukaj bomo ostali nekaj dni. In tvoja mam je rekla, da nama pripravi posteljo in pospraviš sobo za goste." "Seveda bom! Zdaj pa spokaj tvojo sestrico iz moje sobe potem pa pridi nazaj. SAMA," sem bleknila. Odpeljala je Alex nazaj dol in prišla do mene, ko sem v sobi za goste urejala posteljo.
L- Leah, j-jst

L: Dobro! Nekaj se zmeniva!
j: Seveda! In nikar ne misli, da boš spala v moji sobi.
L: Tvoja mam je rekla ravno to!
j: Veš kaj? Lahko spiš v moji sobi!
L: Res?
j: Seveda!
Pospravila sem še mojo sobo nato pa vzela spalno srajco, pižamo, zobno šteko itd.
L: Kaj počeneš?
j: Pospravljam svojo sobo.
L: Zakaj rabiš te stvari?
j: Ker grem prespat k Alice!
L: Ne, daj no! Potem sploh ne rabim tvoje sobe!
j: To zdaj ni več moja stvar.
Šla sem po stopnicah dol v kopalnico in si vzela še ostale stvari. Ko je mama videla, da se spravljam je prihitela k meni in me vprašala: "Kaj se greš? Kam greš?" Skomignila sem z rameni in rekla njen najbloj priljubljeni odgovor: "Za nosom naprej! Šalim se! K Alice grem! Poklicala me je in povedala sem ji, da so sestrične na obisku pa me je povabila k sebi! In rekla sem ja!" Nato sem s treskom zaprla vrata za sabo in videla, da je neka postava švignila čez cesto. Ko se prišla, do polčnika sem videla Rosalie.
R-Rosalie, j-jst

R: Živijo! So te nagnali od doma?
j: Ne, sestrične so tukaj in mam hoče, da starejša spi v moji sobi! Pa sam ji dala prostor!
R: Torej hoče spati s tabo?
j: Ja, da ji ne bi bilo dolgčas zvečer in zjutraj! Pa še strah jo je teme!
R: Pospremila te bom k Alice!
In skupaj sva odšli v tišini. Prispeli sva pred hišo.

R: Moji starši so še vedno notri!
j: Pojdi zraven in reči, da pojdite domov.
R: Ja, to je moj namen.
A prepozno! Njeni starši so med tem že prišli ven in skupaj so odšli domov. Ko me je Sarah opazila je rekla: "Bella! Alice te že pričakuje! Kar noter!" Vstopila sem in odhitela po stopnicah v Alicino sobo.
A-Alice, j-jst

A: Revica uboga! Tvojo sobo so kar prodali!
j: Ja, kaj ni to hudo!
A: Še sreča, da sem te poklicala!
j: Ja res je! Doma ne bi zdržala!
A: Kar pojdi v kopalnico!
j: Ja potem pa spat jutri naju čaka šoping in morava zgodaj vstati.
Stuširala sem se in potem sva zaspali. Sredi noči se zbudim in zaslišim trušč spodaj.
NEXT??
27. julij 2011
pixe:

Sestrična Leah:

Sestrična Alex:

Njuna mama Cathrine:

Njun oče Sam:

Moja soba:

Kopalnica:

Soba za goste:

27. julij 2011
OPROSTITE K SM MAL VEČ NAPISALA!
27. julij 2011
u31704
u31704
NP
next
27. julij 2011
še trije nexti!
27. julij 2011
u49445
u49445
next, next, next
27. julij 2011
u2847
u2847
next
27. julij 2011
nincl: Žau ne upoštevam vseh treh ampak enga!
ŠE TRIJE NEXTI!!
27. julij 2011
u54021
u54021
next
27. julij 2011
okej sam nextam mal poznej prov?? Pa narobe sm napisala prej sm misla: ŠE EN NEXT!
27. julij 2011
evo nextam:

Zaslišala sem trušč spodaj. Tiho sem vstala, da ne bi prebudila Alice. Stala sem na vrhu stopnic. Nekdo me je prijel za ramo. Skočila sem in rekla: "Alice, kaj me strašiš?" "Nisem to hotela. Kej del..." je rekla a spet se je nekaj zaslišalo.
A-Alice, j-jst

j: Nekdo je spodaj!
A: Nikogar ni!
j: PST! Poslušaj!
Spet je nekaj zaropotalo.
A: Pa res!
j: Greva pogledat?
A: Ja! Če sva preživeli z vampirji bova tudi to!
j: Pojdiva!
Spostili sva se po toboganu in nato sva odcapljale do kuhinje. Alice je med potjo vzela pištolo, ki so jo hranili pod stopnicami na varnem. V kuhinji je stal nekdo oblečen popolnoma črno. Alice je zavipla: "STOJ!! Počasi se obrni in roke nad glavo!" Globoke je dihala. Postava se je obrnila in zagledali sva znan obraz. Max! Alicin oče! Alice je pištola padla na tla in pogledala je očeta.
M-Max, A-Alice, j-jst

A: Očka kaj delaš?
j: In zakaj tak trušč?
M: Ljubici nisem vaju hotel zbuditi. Tvoja mama.. Nekaj je hudo narobe pa sem iskal....
A: Očka pomiri se! Kje je mama?
j: Verjtno v spalnici! Grem pogledat!
V splanici je bila in trdno je spala.
j: V spalnici je! In zelo trdno spi, tako da bolje, da gremo še mi, da je ne zbudimo.
A: Ja, prav imaš! Samo z očkom bi se pogovorila.
j: No prav. Se vidiva v sobi!
In odšla sem do stopnic. Na vrhu sem se ustavila in poslušala.
A-Alice, M-Max

M: Spet sanje!
A: Očka to se ti kar naprej dogaja! Moral boš k zdraviniku.
M: Ali je lahko še huje?
A: Ja, lahko te pošlje k psihiatru.
M: Tega pa ne bi želel.
A: Se mi je kar zdelo.
M: Alice, ljubica! Ti sploh ne veš kako srečen sem, da te imam.
A: Že dobro očka! Pojdi spat zjutraj se bomo vsi skupaj pogovorili. Tudi Bella si zasluži pojasnilo.
M: Prav im....
Potem nisem več poslušala. Odhitela sem v sobo ter se ulegla nazaj v posteljo. Razmišljala sem kaj naj storim. Okoli mene so dogaja toliko čudnih stvari. Najprej krvava okna nato vampirji zdaj pa še Alicin oče, ki ves zbegan razbija krožnike ob treh zjutraj. Pogledala sem k oknu. Toda tokrat nisem videla krvi temveč...

NEXT??
27. julij 2011
u14607
u14607
next ...
27. julij 2011
next!
27. julij 2011
u2847
u2847
Neext
28. julij 2011
še en next!
28. julij 2011
u49445
u49445
next!!
29. julij 2011
okii nextam!

Toda tokrat nisem videla krvi temveč črno postavo. Ravno v tistem trenutku pa je v sobo prišla Alice. "Kaj se dogaja?" je vprašala, ko je zagledala moj prestrašeni izraz na obrazu. Odkimala sem in rekla: "Nič samo.... Ah, pozabi!" Alice pa se ni vdala in je vrtala naprej: "Nekaj se dogaja in lahko mi poveš. Od zadnjič me je izučilo, da ne smem kar tako obupati nad tabo!" Zdaj pa sem pokimala in rekla: "Pogledala sem k oknu in nisem videla krvi temveč črno postavo. No, zdaj veš kaj sem videla!" Nasmehnila se je me objela in zašepetala na uho: "Hvala bogu za tako krasno prijateljico Bello!"
Vem, da je mal sam zdejle nimam cajta.
29. julij 2011
u2847
u2847
Next
29. julij 2011
še trije nexti!
29. julij 2011
u53553
u53553
next
next
next to more veljat
30. julij 2011
u31704
u31704
ja itak da mora velt
next
next
next
zdej jih maš že 6.
30. julij 2011
u54516
u54516
next next next next next next next next
30. julij 2011
u54516
u54516
nextaj- tretji next
30. julij 2011
u52958
u52958
next
30. julij 2011
sorite k tk dolgo nism nadaljevala!

NEXTAM:

Tako sva zaspali.
Zaslišala sm trušč-spet. Ko pa sem odprla oči je vame posijalo sonce. Prevalila sem se na drugo stran intam odprla oči. Alice je bila že budna in vsa sijoča se mi je nasmehnila in dejala: "Pohiti in se obleči!" Hitro sem se malo namazala nato pa sva že drveli proti Rosalini hiši.
R-Rosalie, A-Alice, j-jst

R: Jutro zaspanki!
A: Jutro! Jst nism spala ona je!
j: Ja res sm jst kriva! Kje pa je Vici?
R: Ah, z družino so šli nekam. Do osmih bo nazaj ampka sva šli vseeno včeraj v šoping.
A: Aha! Torej gremo!
j: Ja čist sm že neučakana.
R: Okej!!
Vstopile smo v njihovo limuzino in šofer je začel voziti. Notranjost je bila čudovita. In tudi šofer je bil prav luštkan. Nato smo prišle do trgovine. Do New Yorkerja! Vsaka si je nekaj kupila in nato smo šle še v trgovino s čevlji. Tudi tam nismo v trgovini pustile krasnih čevljev. Vse je plačala Rosalie in rekla naj iščeva čim bolj draga oblačila. Jaz sem seveda hotela a kaj ko je Alice tako dobrodušna in sva izbrali najbloj poceni stvari. Ko smo se peljale v limuzini sem ugotovila, da se ne peljemo domov! Ampak v fizerski salon. Tudi tam je vsaka dobila drugačno pričesko in odpravile smo se še v restavracijo. Malo pred Alicino hišo smo se objele in Rosalie je rekla: "Ne pozabita! Zvečer ob 20:00!"
Nasmhnili sva se ter pomahali v slovo. Ko sva odprli vrata Alicine hiše pa sva v njej zagledale...
NEXT??
31. julij 2011
Pixe:

Rosalini nakupi in pričeska:

Postrigli so jo in dodali malo pramenov.

Alicini nakupi in pričeska:

Dobila je podaljške in pobarvali so ji lase.

Moji nakupi in pričeska:

31. julij 2011
u14607
u14607
next (:
31. julij 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani