u142732
u142732
nextt
22. maj 2014
next
22. maj 2014
u160233
u160233
Tjaša's back!
Tole je res popolno!
Sorry, ker nisem mogla prej prebrat, res ni blo časa.
Ampak zdaj sem nazaj in tole je res dobra zgodba.
Prosim nadaljuj, čim prej! *__*
NEEEXT!
31. maj 2014
Nekaj časa nisem nextala. Hvala vsem bralcem <3 Uživajte še naprej <3 Malce kratek next, naslednji pride hitro (;

AUTMUN

Ravno, ko sem se vračala iz pekarne, sem se zaletela v mišičasto in zagorelo telo. Zazrla sem se v fanta pred mano, višjega od mene za celo glavo. Zlati kodrčki so se mu potni lepili na čelo. Nasmehnil se je in pokazal bele in nekoliko ostre zobe. To je tisti fant, ki me je skušal ugrabiti. Fant, ki se je predstavil pod imenom Patrick.
Nisem bila dovolj hitra. Patrick me je zgrabil za rame in k mojim ustom porinil nekakšno vato polno smrdljive tekočine. Naslednje, česar se spominjam, je tema.
Zbudila sem se v smrdljivem prostoru. Ko sem se nazadnje takole zbudila, je vse okoli mene dišalo po kruhu. Zdaj pa je vse okoli mene smrdelo. Poskušala sem vstati, a sem se zabila v rob neke plastične mize. Roke sem imela zavezane, noge pa prav tako. Nekako sem odlezla stran od mize in sedla. "Kdo si in kaj hočeš od mene?!" sem zavpila in moj glas je odmeval. Prostor je bil ogromen. Pred mano se je pojavila Sofia, oblečena v črnino, kot vedno.
Zasmejala se je. "Tvoj bratec je luškan." je pripomnila.
"Kaj?" sem zarjula.
"Pravim, da je luškan. Ampak ne dovolj zame. Ohhhh, mislila sem že, da te ne bom nikoli našla. Ampak sem te. Kako neumna poteza, da si se vračala v pekarno. Ne bom ti preveč težila. Saj niti nimam časa. Nekako morem tvojemu bratu pojasniti, da si mrtva. Ali bi rada postala truplo zelo hitro ali počasi?" vrtela je svoj prst po mojemu vratu. Oblila me je kurja polt.
"Daj, Sofi, brzdaj se," je nekdo zamrmral. Sofija se je obrnila. Proti nama je prišel Patrick.
"Kaj se dogaja?!" sem zakričala.
"Umiri se najprej. Nočem te spet omamiti." Imel je sivo-modre, zelo svetle, oči.
"No, saj poznaš sira Mariha Mercursa?" je vprašala Sofia.
"Ja ... najboljše knjige piše ... zakaj?" sem zajecljala.
"No, če lahko tako rečem, on je poreden poba," je začela Sofia in se na glas zasmejala, pri tem pa je vrgla svojo glavo nazaj.
"Razvil je neko raso vampirjev ..." je vmes Patrick prešel k bistvu, "ne vem, kako naj bi se imenovali. Vem pa, da imajo v sebi črno kri in kot lahko že sklepaš, niso ravno najbolj prijazni. Zlobni so. In pijejo kri vseh: tako vampirjev, kot tudi ljudi. S Sofio sva na begu pred njimi." je pojasnil.
Sofia je prikimala.
"KAJ???!!!! Saj se hecata. Kaj mi vendar govorita??? Vampirji vendar ne obstajajo!!! Spravita me stran od tod!" sem zavpila, po licih so mi od strahu stekle solze in skušala sem pregristi vrvi, zavezane okoli mojih nog, da bi ju lažje brcnila.
"S Patrickom sva na lovu za čarovnicami. One bi lahko naredile urok, da bi onesposobile Črne vampirje za nekaj časa." je razložila Sofia, ne menoč se za moj izpad in izbruh jeze.
"Za urok pa potrebujemo tudi dva različna vzorca človeške krvi in dva različna vzorca vampirske krvi." je dokončala.
Končno sem se umirila in pogledala Sofio. "Kje pa bosta dobila dva vzorca vampirske krvi, čudaka?" sem vprašala.
"Popolnoma preprosto je. Najverjetneje se bova samo porezala po zapestjih, da bo ven pritekla kri."
31. maj 2014
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2014
u160233
u160233
Sicer ne maram nadnaravnih zgodb, ampak ta je res ful dobra.
Nadaljuj!
31. maj 2014
u170602
u170602
Neeeeeeeeeeeext!
31. maj 2014
next
31. maj 2014
JASMINE

"Kje je Mary!?" sem zakričala in po licih so se mi ulile solze. Nekaj jih je priteklo v moje grlo in pogoltnila sem jih. Nenaden zelo slan okus mi je povzročil zvijanje v trebuhu. "Kje je Mary?" sem šepetaje ponovila.
"KJE JE MOJA SESTRA??!!" sem se zadrla in moj glas se je lomil. Zdaj, zdaj se bom zlomila tudi jaz.
Njegovi črni lasje so plapolali v vetru. Bili so srednje dolžine. In njegove zlobne rdeče oči so se bleščale, ko me je mučil.
"P-p-prosssim ..." sem zahlipala, "Angus ... prrosim!"
Zlobno se je smehljal. Oblečen je bil v črnino in po bradi mu je tekla kri. Moja kri. "Rada bi jo videla, preden umrem," sem zacvilila.
Zgrabil me je in me vrgel čez ramo. Od nenadne bolečine sem zatulila v črno nebo. Ali pa je bil to nekakšen strop. Ampak zagledala sem zvezde. In potem sem zaspala. Najverjetneje za večno. Utonila sem v zelo globok spanec.

AUTMUN

"Adrian!!!" sem zavpila in stekla v njegov objem. Končno.
Adrian se mi je zaskrbljeno nasmehnil. "Kako si? In kje si bila? In kaj, za vraga ..." Zazrl se je v Sofio.
"Jaz bom Adrianu vse pojasnila. Ti pa najdi tisto rdečelaso spako, ki sem jo še prej videla v pekarni." je predlagala Sofia.
"Mary Janett ni spaka. Tako ali tako jo moram odpeljati domov. Ali lahko ...?" sem vprašala.
Patrick je pokimal. "Grem jaz s tabo."
Hodil je čisto ob meni, tako, da sem lahko duhala njegov prijeten in topel vonj. Moji prsti so seveda ponesreči ušli k njegovim in streslo me je zaradi njegovega hlada. Kaj pa sem pričakovala.
"Veš, še vedno ne verjamem, da sta s Sofio vampirja. Vse skupaj mora biti kakšna potegavščina." sem se namrdnila.
Ni mi odgovoril.
Končno sva prišla do pekarne. Mary Janett me je čakala s štruco kruha v roki. "Peku sem pomagala speči kruh! In dovolil mi ga je vzeti!" je ponosno povedala Mary.
Zasmejala sem se in usta so me zabolela. Kako dolgo se že nisem smejala. In moj obraz je bil utrujen. Cela sem bila utrujena.
"Mary, ta fant zraven mene je vampir." sem ji pojasnila, na pol v šali.
Mary se je zahihitala in objela Patricka. "Če je pa tako, je zelo luškan vampir!" je rekla.
Patrick je živo rdeče zardel. Očitno ni navajen takih komentarjev. Jaz pa sem se le na glas zasmejala.

"Ti si torej Mary?" je vprašala Sofia, ko smo skupaj prišli do nje. Adrian je bil videti zbegan, šokiran in obupan.
"Kaj se dogaja? Ne razumem," je zastokal.
Mary ga je objela, -to je rada počela-, nato pa je objela še Sofio.
"Oh, tvojemu bratu sem ravnokar povedala tole o vampirjih," mi je pojasnila Sofia.
"A si v redu?" sem vprašala Adriana.
Prestrašeno je odkimal. "Autmun, samo domov bi šel rad."
Pokimala sem. Tudi jaz bi rada šla domov že od vsega začetka. Ampak zdaj res ne morem. Stisnila sem Adriana za roko. "Moraš razumeti. Morava z njima," sem pomignila proti Patricku in Sofii.
Videla sem, kako se je kar tresel od strahu.
"Jaz lahko pospremim mlado damo domov," se je oglasil Patrick.
"Kaj?" je zacvilila Mary, "jaz že ne grem domov!"
"Pravzaprav res nimamo časa. Takoj moramo na pot." je zdolgočaseno pripomnila Sofia.
"Kaj pa Maryina mami?" sem vzkliknila.
"Kaj pa tvoja mami? In tvoja babi? Nič ne moremo. Jutri zjutraj odletimo iz Romunije. To noč se dobro naspimo. Tale spaka gre pa z nami," je še rekla Sofia in z dvignjeno glavo odkorakala stran.
01. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeext
01. junij 2014
u160233
u160233
A zdaj so pa že vsi prijatelji?
Spravi Patricka in Autumn skupaj, takoj!
Tole Sofio pa nekam pospravi, ker mi že najeda. -.-"
Nadaljuj!
01. junij 2014
u170602
u170602
Neeeeeeeeeext!
01. junij 2014
http://www.igre123.com/forum/tema/duhovi!!!/71646/1
se opravičujem ker oglašujem
01. junij 2014
next
01. junij 2014
next
01. junij 2014
Next!!
04. junij 2014
u159129
u159129
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. junij 2014
neeextt
05. junij 2014
Next + nova bralka
15. junij 2014
next
17. junij 2014
Next + nova bralka
Pls
18. junij 2014
Next+ NOVA BRALKA IN NEXT BI!!!
25. junij 2014
kdaj bo next?
27. junij 2014
Next
27. junij 2014
Nujnokr je carsko
27. junij 2014
nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxxttttt!!!!!!!!!
28. junij 2014
u172733
u172733
Next + nova bralka!!! omg kak dobr pises
28. junij 2014
nnnnnnext
28. junij 2014
nexttt
29. junij 2014
next
29. junij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani