next
21. junij 2012
next
21. junij 2012
next
22. junij 2012
nextttt
22. junij 2012
Bom ju3 nextala
30. junij 2012
Pa hvala za vse nexte
30. junij 2012
"Tvoj kužek?" Je rekel in se zasmejal ter ga pobožal. "Jap." Sem mu odgovorila.Veselo me je pogledal in rekel: "Torej imaš rada živali?" Pogledala sem ga in odgovorila :"Saj Max je edino kaj imam." Noo,to ni bila čista resnica,imela sem prijatelja: Alexa , lepo hišo in še kaj.Alex je srkal kavo ter pojedel muffine.Poslovila sva se pri vratih.Bil je moj najboljši prijatelj.Vse sem mu lahko zaupala.Kakorkoli.Maxa sem pocarkljala in odšla gledati televizijo.Ura je bila pol 11 in odšla sem se stuširat.Oblekla sem si pižamo in odšla v posteljo.

6. december ,7.oo

"Muaaah!" Sem zazehala ter udarila po budilki.Odkrila sem toplo odejo ter prižgala radijatorje na pune.Odšla sem do moje BIG omare in gledala kaj na oblečem.

Nazadnje sem se odločila za tale topla oblačila.Odšla sem dol po lepih stopnicah.Hodila sem čisto počasi.Ko sem prišla v pritličje sem oddrsala v kuhinjo.Tam sem pojedla zajtrk.

Maxu sem nalila vežo vodo in dala pasjo hrano.Gledala sem ga kako z užitkom je.Kaj pa naj njemu,malemu požeruščku.Ko je pojedel in popil sem ga privezala na vrvico in skupaj sva odšla na sprehod.Malce ga je zeblo, a nato se je navadil...Stopala sva malo okoli hiše in zagledala sem..
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Je to Lukas , Alex , Kakeršnkoli vampir ali kaj!?

1 next pliis :3
30. junij 2012
next next next next
01. julij 2012
next
01. julij 2012
next
01. julij 2012
Hvala za vse nexte!!! :3

Stopala sva malo okoli hiše in zagledala sem Lukasa.Ko sem se že počasi obračala v drugo smer me je prijel za ramo in me obrnil k njemu.Zastokala sem.

POGOVOR:
L-Lukas J-Jaz

L-Počakaj malo!
J-Kaj bi pa zaj rad?!Glej,mi2 sva končala.Nimam več besed zate!
L-Oprosti za tisto z Mio.Res ne vem kaj mi je bilo!
J-In ti misliš da lahko hiša in tvoje opravičilo vse spremeni!?Glej...
L-Zares mi je žal.Ne vem kako bom živel brez tebe!Oprosti!!!
J-Oprostim ti, ker vem da imaš slabo vest!Ampak samo pod enim pogojem!
L-Povej!
J-Ne bom imela nobenih stikov s tabo!Zaupala sem ti in...
L-Saj vem.Zelo mi je žal...Zares.In ja, Upošteval bom tvoj pogoj.
J-Vredu.Adijo za zdaj!

Pomahala sem mu.On pa meni nazaj.Max je rahlo zacvilil.Najbrž ga je zeblo.Ura je bila 8.oo.Hmmm...Hitro mine čas,sploh v tem lepem mrazu.Namrdnila sem se.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
To bi bilo vse za danes.

V naprej: Dobila bo prijateljico!!!

2 nexta pa hvala ker berete :3
01. julij 2012
next
02. julij 2012
next
02. julij 2012
Bom danes zvečer nextala
02. julij 2012
Ura je bila 8.oo.Hmmm...Hitro mine čas,sploh v tem lepem mrazu.Namrdnila sem se.Tudi mene je zeblo.Bolj od Maxa.Odločila sem se da grem domov.Saj drugega tako ali tako ni bilo za početi.Na pragu sem si obrisala noge in vstopila v hišo."Ne morem verjeti da sem mu oprostila.."Sem zavzdihnila.Po vsem tem kaj mi je naredil, je bilo opravičilo še najmanj logično.Pogledala sem na telefon.

Telefon:

1 zgrešeni klic.Ja super!Od Alexa!?Kaj pa te zaj on rabi? Sem razmišljala.Poklicala sem ga nazaj.

Pogovor:
A-Alex J-Jaz

J-Heej!
A-Hellooow!
J-mmmm...Kaj rabiš???
A-Ja pač mislo sem da bi šla v mesto.
J-Misliti pomeni ne vedeti hahahahaha...Sej je vrei.Kam boma šla?
A-Na kavo maybe?
J-Maybe??? Misliš??
A-Jaz vem.. Misliti pomeni ne vedeti!
J-Idi v rit! -.-
A-Torej prideš al ne?
J-Priem...Ob kolkih?
A-Ma tu neki ob 4h...
J-Okejj zmnjeno!!!
A-Dijooo!
J- Baajjčii!

Prekinila sem.Vedno me je znal nasmejati.Pa tako luškan je.Zasanjano sem gledala skozi okno.Upam da sem mu vsaj všeč...On je meni na pune.Kakorkoli...Začela sem kuhati kosilo.Dunajski zrezek in pražen krompir.Njaamsiii...Spretno sem pribor postavila na mizo in si nabasala vso hrano ki je bila na mizi.Ura je bila pol 2h.Pomila sem posodo in se preoblekla v to:

3. obleka

Prišla sem v mesto.Alex mi je pomahal in stekel k meni.Sneg pa je padal 100 na uro.Tla so bila ledena.Ko me je že prijel za roko da bi odšla na kavo, mu je zdrsnilo in potegnil me je s sabo.Pristala sva na tleh.Začela sva se smejati.Gledala sva se v oči.Obraza sva že čisto približevala in....

----------------------------------------------------------------------------------------
2 nexta pa izvete
03. julij 2012
u98103
u98103
Next. c:
03. julij 2012
c:
03. julij 2012
u45603
u45603
next!! =)
03. julij 2012