Spalnica:

05. junij 2012
Kuhinja:

05. junij 2012
uaaaaaaaaaaa lepo hiše je zgradil zate Lukas hehe
05. junij 2012
Kopalnica:

05. junij 2012
hahaha...Vse se da hahaha
05. junij 2012
Kuhinja:

05. junij 2012
Dnevna soba:

05. junij 2012
Nextam!

"Hjjojjj!Kak lepo"! Sem si mislila.Ampak nekaj ne bo logično.Kaj bom s tako hišo brez denarja?Na kljuki so bili ključi.Pograbila sem jih in zrla v prečudovito stanovanje.Bila sem lačna.Še preden sem se spokala v kuhinjo sem poklicala Maxa.Videla sem ga,kako za ovinkom šiba do mene.Odšel je v hišo.Kar tako,mimo mojih nog.Zaprla sem vrata ter si obula copate."Oh Lukas,tudi za to si poskrbel."Sem se zamislila.A to ni pomenilo,da sem mu oprostila.Odšla sem v kuhinjo in in si naredila špagete.Tako mimogrede,sem še opazila pomaranče v košari za sadje.Ko sem prišla do pulta,da bi si naredila pomarančni sok,sem opazila škatlo.Zamislila sem se...Kaj je noter?Sem vprašajoče zašepetala.Vzela sem nožek in razrezala lepilni trak.Odprla sem pokrova škatle.Skoraj me je kap.V njej so bili do vrha napolnjeni stotaki.Zvezani trdno skupaj.Samo gledala sem.Nisem morala verjeti svojim očem.Šop denarja!!!Nasmehnila sem se,ter denar dala v trezor.Max je ubogo gledal.Tedaj mi je tupnilo v glavo.Nalila sem mu svežo vodo in nasipala najboljše brikete.Za posladek pa kost.Odločila sem se,da grem na sprehod.Max je spal in ga nisem želela buditi.Stopila sem do praga in zaklenila vrata.Zazrla sem se v nebo.Stopala sem pos tezici do gozdne jase.Nato pa:
------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite da se bo zgodilo?
Napiši odgovore!:3
NAGRADAosvetim next in mi lahko po zs napipše kaj želi v naslednjem delu!
05. junij 2012
next

pomoje vidiš lukasa
05. junij 2012
nexttttttt
05. junij 2012
next!!!!
05. junij 2012
Loveboys :Haha...Ni prav.
05. junij 2012
05. junij 2012
Next
05. junij 2012
Še 2 nexta..Če jih ju3 ne bo nextam
07. junij 2012
next.! next.!!
11. junij 2012
next
15. junij 2012
u73962
u73962
next
15. junij 2012
Mmmmm ju3 nextam
16. junij 2012
Danes ker se mi je 1x ful dolgi next zbrisoo...Tak da nextam...Hvala za vse nexte :3

Stopila sem do praga in zaklenila vrata.Zazrla sem se v nebo.Stopala sem po stezici do gozdne jase.Nato pa opazila temno postavo.Bil je fant.Postalo me je strah.Vendar nisem mogla teči,saj me je opazil.Zajokala sem.Pritekel je k meni,jas pa sem še bolj zajokala."Hej,hej, saj ti nič nočem...Pomiri se no."Mi je zašepetal.Bežno sem se mu nasmehnila.Oddajal je neverjetno energijo.Popravila sem si maskaro in se vstala iz listja.Podrgnila sem se po hlačah,da sem dol spravil zemljo."Emma Mc'Vampire.In ne,nisem vampirka."Ter mu punudila roko."Alex Mc'Wolf Danilio.Ter mi segel v roko.Ko sva umaknila roki,sva se natančneje spoznala.Alex je star 17 let.Je prestolonadlednik najmočnejše tolpe na svetu.Njegova praprapraprapraprapraprapra babica je bila Teamila Mc'Danilio, njegov praprapraprapraprapraprapra dedek pa volk."Volkodlak,torej."Sem se nasmehnila.Pokimal je."Te smem povabiti na kavo vaše veličanstvo?"Zasmejal se je in potrdil.Natančneje sem pogledala v njegove oči.Te oči sem že videla."Alex,si ti tisti ki me je rešil?" "Yup!" Je rekel in oba sva se nasmehnila.No,on se je bolj zarežal.Odklenila sem in on je občudajoče zavzdihnil."To je palača!Kako si..." Pogledala sem ga in prebledela.Prehitela sem ga z besedo in rekla: "Dolga zgodba."Skomignil je z rameni in se obul v copatke.Drsajoče je odšel v jedilnico ter sedel na stol."Takoj dobiš." Sem rekla in se nasmehnila.Kavo sem nalila v 2 šalčki in prinesla Muffine.Povedala sem mu svojo zgodbo.Ko sem končala je odprl usta.Nisem vedela zakaj."Lahko ti pomagam."Mi je šepnil."

..............................................................................................

Kako ji bo Alex pomagal?Zakaj ji bo pomagal?2 nexta!
20. junij 2012
bi kdo brau? ;3
http://www.igre123.com/forum/tema/live-your-dream-with-one-direction/35958/1
(se opravičujem, ker oglašujem)
20. junij 2012
Pa se slike:

Alex:

20. junij 2012
Muffini:

20. junij 2012
Skodelici kave:

20. junij 2012
u73962
u73962
nextttttt
20. junij 2012
Še 1 next
20. junij 2012
next
20. junij 2012
Nextam!

Čudno sem ga pogledala. "Kako to misliš?" "No jaz sem sovražnik vampirjev in...pa take pa to." Se je zasmejal.Kako je bil ljubek.O ne ne ne! Nisem se zaljubila!NISEM NISEM! Max je pritekel k meni in me polizal po nogi."Torej...Prosim.." Sem rekla. "No problem." Je rekel. "Tvoj kužek?" Je rekel in se zasmejal ter ga pobožal. "Jap." Sem mu odgovorila.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kratek next kr moram it dol..Sorry!!!!
20. junij 2012
next
21. junij 2012
u73962
u73962
next
21. junij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani