next+nova bralka
25. marec 2014
okej nova zgodbica. tretji del.

"Vonja prihaja!"
Moje ime je Katara.
"Vojna med nami in Zemljo!"
In zagnala sem voljno med osebami, ki so tu na silo in tistimi ki so prišli prostovoljno.
"Si imela kdaj koga, ki ti je bil tako blizu, potem pa si ga morala zapustiti?"
Sem v senci New Yorka, kjer me nihče ne more videti.
"Moram se vrniti!"
Vrnila se bom!

111111

"Pozdravljeni na rezultate sprejema!" je navdušeno rekla Zemlja.
Kurba prekleta! Na srečo nisem edina, ki tako misli.
Sedla sem v eni od klopeh, ki so bile postavljene pred štiri prestole. Na moji levi je sedela Emma, na moji desni pa Pill. Zraven njega je sedel Patrik. Živ je bil.
Sprejem je prireditev, ki ga organizirajo Angeli Elementov. Tu se borimo za življenje. Tisti, ki preživijo, se sprejeti med bojne vrste. včeraj je bil, zdaj pa so prišli rezultati.
Tu sem že tri mesece. Tri mesece bolečine in trpljenja. In borbe in priprav. Nisem hotela umreti. Nisva hotela umreti.
Seveda tudi moji trije prijatelji niso hoteli. In večina ljudi, ki so jih pripeljali sem. Polovica kuha zamero proti Zemlji. Včeraj je bil krvav dan.
"...Zelo dober je bil tudi Sam, ki je dosegel skoraj vse točke. Bil je drugi najboljši!"
Sam. Človek poln sovraštva in samovšečnosti. Sam je prišel v to zakleto Podzemlje prostovoljno. Idiot.
"Največ toč pa je doseglo dekle, ki sen nam je pridružilo komaj pred tremi meseci. Naj to nebo presenečenje. Dekle je hči Ognja. Predstavljam vam nov Ogenj, Kataro Biblbik!"
Vstala sem in se odpravila proti njej. Poklekniti sem morala na eno koleno. Na glavo mi je dala tiaro, ki je imela v sebi rubine. Vstala sem in pogledala množico.
Vsi so vstali.
"Spoštovanje in zaobljuba naši preljubi deželi. Drugačni smo in drugačni si zaslužijo drugačno življenje." to je bila zaobljuba. Jaz in Polovica ljudi v dvorani jo je izrekla z sovraštvom na srcu. Da drugačni smo, a si zato ne zaslužimo živeti, kakor sužnji.
Bila sem pripravljena zagnati revolucijo.
In tako se bo zgodilo.
111111
26. marec 2014
opzorilo, te zgodbe nebo več pisala. sori vsem ampak to je to. Napisala bom pravo knjigo, ki bo mogoče imela isti naslov. Ker če pišeš je učasih težko potem, ko je knjiga napisana na spletni stran in jo potem napišeš kt pravo knjigo. To mislm da prepovedujejo avtorske pravice. tku da zelo sori. aja če hočte kj zvedt(recimo kdj pride vn, kako bo naslou in take) mi povejte na mojem mejlu : valerix25@gmail.com
12. april 2014
Ok seper ker jo bom zih brala )
29. september 2014
wtf kaku sta lohko zalublena po pol dneva k se poznasta in kok sta sploh stara?????????
Čce je tip bidigrd se ne bi smew z njo osebno in čustveno povezati
13. oktober 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg