u126756
u126756
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttt noro dobrra zgodba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. april 2013
111111
~Spet vrtnice. Neverjetno, kako jih imam rad. Premišljujem. Videl sem jo. Je to dovolj? Mislim, da je.~

Kam je šel? sem se vprašala.
"Na sprehod grem,"sem rekla in vstala. Oblekla sem se in šla proti kulturnem domu.. Hotela sem z nekom govoriti.
Odprla sem vrata in prisluhnila pevskem zboru.

Še veliko vaje bo potrebne, sem pomislila.
"No, punce se vidimo jutri. Mia, še veliko po vadi besedilo, Petja vadi ritem. Jutri se dobimo,"je rekla zborovodja Alenka Polh. (Aja tuki vam povem, da je ta oseba resnična in je moja učitlca glasbe. Pa uno pesem zgor smo pel na reviji sm nismo mi na videu.)
Kmalu sva bili edini v dvorani. Kazala mi je hrbet.
"Dan, učiteljica,"sem rekla in se ji približala.
"Jou,"je rekla in še naprej urejala papirje.
"Lepo vas je videti. Pa pevke tudi. Še veliko morajo vaditi, to je res, ampak so lahko zelo dobre,"sem rekla. Končno se je obrnila. Presenečeno me je pogledala.
"Kata, zelo si se spremenila. Na to se včasih sploh nisi menila. Bilo ti je vseeno,"je enako presenečeno rekla.
"Spremenila sem se. No, opazila sem tudi da ste nekajkrat narobe zaigrali. Naredili ste tako,"zaigrala sem del, ki ga je naredila narobe. "Namesto tako,"zaigrala sem pravilno.
"Kata, pomiri se."
Šele zdaj sem opazila, da se mi roke tresejo.
"Sara bi gotovo zaigrala pravilno,"sem zamomljala.
"Ja bi. Ja je ni. Še nisi prebolela?"me je vprašala.
Skomignila sem z rameni. Zanimivo vprašanje. A sem že prebolela? Ne vem.
"Bila je odlična. A ona ni razlog, da si prišla k meni. A ni res?"
"Prav imaš." Pogledala sem jo. "Moje življenje je zakompliciralo do konca. Nimam pojma, kako naj se lotim stvari."
"Se boš že znašla,"je rekla in me potrepljala po rami.
"Iti moram,"sem rekla in odšla.
Hodila sem po ulicah Londona. Prelep je.
"Prosim, pusti me,"sem nenadoma zaslišala prosjačenje iz neke ulice.
Neki tip je pretepal nemočno žensko. Zakorakala sem proti njima.
"Hej! Pusti jo;"sem vzkliknila. Pogledal me je.
"Brigaj se zase,"je zarenčal in se pognal vame. Izmaknila sem se mu. "Kaj je s tabo!"sem vzkliknila. S hrbtom sem se dotaknila stene. Drek. Nikamor ne morem.
Pognal se je vame. Pojavil se je ogenj. Obkolil ga je.
Posvetilo se mi je.
JAZ sem Ogenj!
"Izgini,"sem mu siknila skozi zobe. Tip je prestrašeno zbežal.
Obrnila sem se proti njegovi žrtvi.
"Si v redu?"sem jo vprašala in ji ponudila roko.
Prestrašeno me je pogledala. Postavila se je na noge.
"Izgini, pošast,"je prestrašeno rekla in stekla stran.
Kaj? sem zgroženo pomislila.
"Mislim, da je hotela reči: Hvala, ker si me rešila,"se je zaslišal glas za mano.
Stresla sem se in se obrnila.
"To ni tvoj problem. In veš lahko bi bil vsaj malo bolj izviren. Tole je bilo v ninža želvah,"sem odvrnila.
Pred mano je stal Alex.
"Neverjetno. Verjetno si gledala vse dele?"se mi je nasmehnil.
"O ja,"sem resno odvrnila. Nasmeh mu je zbledel.
"Mi lahko oprostiš?"me je žalostno vprašal in stopil bližje k meni.
"Se boš moral potruditi,"sem odvrnila. Zdaj je bil že čisto ob meni. Gledala sem ga v oči. Čutila sem njegov dih na moji koži.
"Bo to dovolj?"je vprašal. Še preden bi lahko kaj rekla, me je poljubil.
(klikn)

111111
11. april 2013
u126756
u126756
nextttttttttttttttttttt:9
12. april 2013
u126756
u126756
nextttttttttttttttttttt
12. april 2013
NEXTAM! upam da je dovolj
111111
~Ležal sem zraven nje in nežno božal njeno golo kožo. Stisnila se je k meni in zaspala. Pobožal sem jo po laseh. Nenadoma se je začela tresti. 'Alex, kje si? Alex, ne prosim, vrni se!'je potiho govorila. Videl sem njene solze kako so polzele po njenih licih. Pogrešala me je. Še bolj sem jo stisnil k sebi. Umirila se je.~

Zbudila sem se. Kaj se je zgodilo? sem se vprašala.
Zaprla sem oči in se poskušala spomniti včerajšnjega večera.
"Mi lahko oprostiš?"me je žalostno vprašal in stopil bližje k meni.
"Se boš moral potruditi,"sem odvrnila. Zdaj je bil že čisto ob meni. Gledala sem ga v oči. Čutila sem njegov dih na moji koži.
"Bo to dovolj?"je vprašal. Še preden bi lahko kaj rekla, me je poljubil. Vračala sem mu poljub. Potem sem ga prekinila. Zadihano sem vprašala:
"Resno misliš, da se mi lahko odkupiš z enim poljubom?" Malo je pomislil. Nato je pokimal. "JA, tako mislim,"je šepnil in se stisnil k meni. Nasmehnila sem se. "Potem misliš prav."
Še enkrat me je poljubil. Potem je prekinil poljub in me prijel za roko. stekla sva proti hotelu. Povlekel me je v svojo sobo in me začel strastno poljubljati. Slekla sem mu srajco. Kmalu sva bila gola in sva se ljubila. Končno! Spet sem bila v njegovem objemu.
*************************************************************************************************************

Odprla sem oči. Začutila sem toplo dlan, ki me je božala po goli koži.
"Jutro,"zašepetal v moje uho. Pogledala sem ga in se nasmehnila. Ni se spremenil. Pogladila sem ga po rani na roki, ki sem mu jo jaz zadala.
"Sem se ti kdaj opravičila, ker sem te opraskala?"sem ga vprašala. Zamajal je z glavo.
"Potem se ti bom zdaj. Oprosti,"sem šepnila in ga poljubila.
"Neverjetna si, res neverjetna,"je šepnil.
111111
03. maj 2013
u126756
u126756
next
03. maj 2013
u82298
u82298
next
03. maj 2013
Nadaaaaaljuuj!
03. maj 2013
next
19. maj 2013
u126756
u126756
nexttt
19. maj 2013
oki bom zvečer nextala k dolgu nism
19. maj 2013
obljubljen next
sori če je prekratek
111111
~Neverjetno dekle imam. V vsakem pomenu besede.~

"Potem se ti bom zdaj. Oprosti,"sem šepnila in ga poljubila.
"Neverjetna si, res neverjetna,"je šepnil.
"Ti si bolj,"sem odvrnila in se stisnila k njemu. Pobožal me je po laseh. "Bova vstala?"ga je zanimalo. Pogledala sem na uro. Bilo je deset zjutraj.
"Ja, verjetno bo tako bolje."
Vstala sem in se oblekla. On pa tudi. Hotela sva iti v gostilno, pa sem si premislila.
"Bolje bo, da najprej grem v mojo sobo. Ti kar pojdi,"sem mu rekla in ga poljubila v slovo. Šla sem v sobo, kjer je že skakal Ron.
"Mat'r a se boš umiril?"sem ga besno vprašala.
Privezala sem ga na vrv in šla z njim v gostilno. Nekaj časa je še bil miren, potem pa je potegnil štrik iz moje roke in zbežal stran.
"Ron, ustau se!"sem zakričala po domače.
Stekla sem za njim. Bil je pri Alexu. Lep pogled. Res lep. Skočil mu je v naročje. Ker pa je bil ogromen, ga je s stolom vred prekucnil na tla. Zdaj pa ga liže po obrazu. Vsi v gostilni so se smejali.
"Ron, še bolj si nor, kot se te spomnim!"je smeje rekel Alex.
"Alo, mrcina pasja! Pojdi stran!"sem rekla in na rahlo počla Rona po riti. Takoj je ušel stran. "Imam ga!"je zaklicala Emma.
Podala sem Alexu roko. Prijel jo je, in me potegnil na njega. Zasmejala sem se.
"Ej, hotela sem ti pomagat,"sem narejeno ogorčeno rekla. Pametno me je pogledal.
"Za včeraj. Sploh veš, kako težko je sprati limonado iz las?"je smeje rekel. Grdo sem ga pogledala in se odpravila k šanku. Seveda se mi je v sekundi pridružil.
"Dve kokakoli, prosim,"sem naročila. Skoot mi ju je podal in mi pomežiknil.
"Hej, pozdrav vsem. Zdej bom zapel eno pesem za našo Kato,"sem nenadoma zaslišala Pilla. Le kaj si je zdaj izmislil.
Pel je Janie's got a gun.
https://www.youtube.com/watch?v=RqQn2ADZE1A
Popravek: pel je isto pesem samo, da je pel Katy ne Janie. In kmalu se mu je pridružila tudi Emma.
"Maš kakšno vodno pištolco?"sem potiho vprašala Scoota. Prikimal je in jo potegnil izpod šanka. Bila je polna. Obrnila sem se in se pognala proti njima. Začela sem ju špricat.
"Oh yeah, Katy's got a gun!"sem zakričala in ju špricala, onadva pa sta bežala.
111111
19. maj 2013
neeeeeeeext
20. maj 2013
next
20. maj 2013
MADONA SEJ SM NAPISALA DA MI UGLAŠVT JEBENTI ŠE POSEBI ČE NE BERŠ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2013
next, next....
20. maj 2013
u126756
u126756
next
22. maj 2013
Okej, mislm da je čs, da nextam!
111111
~Upa si narediti vsako stvar, še posebej noro. Pa celo Ron me ni pozabil. Ta nori pes.

".... in tako sva zdaj spet prijatelja,"sem dokončala mojo pripoved o tem, kako sva se z Alexom pobotala.
"Mislim, da sta celo več, kot prijatelja,"je nagajivo pristavila Emma. Zavila sem z očmi.
"Seveda,"sem odgovorila.

(Klikn)

Ležali sva na postelji v moji sobi. In seveda je bila med nama najbolj vroča tema ever - FANTJE!
"Kaj pa ti in Pill? Nekaj je med vama, kajneda?"sem jo vprašala z nasmehom na obrazu. Njen je zbledel. Pogledala je v svoje roke.
"Nisem mu všeč,"je zamomljala.
"Pa kaj še?!"sem vzkliknila in jo presenečeno pogledala. "Pill je vate. Stoposto. Verjemi mi, jaz vedno vse opazim,"sem pristavila.
"Sem ugotovila,"se je zasmejala Emma.

"Itak, da si!"sem vzkliknila. Vrgla sem se pokonci. Roke sem uprla v boke.
"Pa ne, da boš samo sedela! Kako boš sploh preživela počitnice, če ne boš pela, igrala, se zabavala,..."
"Ja sem razumela,"me je smeje prekinila in vstala.
Stekli sva v gostilno. Pogledala sem po njej. Za eno od miz sta sedela Pill in Alex.
Dregnila sem Emmo.
"Po mojem imata kakšno vročo temo. Misliš, da se pogovarjata o nama?"sem jo nagajivo vprašala. Zasmejala se je. Ron naju je opazil in stekel k nama. Pobožala sem ga po glavi.
"Pa sta lepotici prišli,"je nasmejano rekel Alex. Sedla sem mu v naročje.
Emma pa ni vedela, kaj naj naredi. Pomagal ji je Pill.
"Daj no ljubica, usedi se k meni,"je rekel in si jo položil na kolena. Zardela je.
Bilo je perfektno. Upala sem, da bo trajalo večno.
Kako sem se zmotila!
111111
Kmalu bo napeto. Upam, da je next dovolj dolg.
26. junij 2013
neext
27. junij 2013
u126756
u126756
nextttttttttttt super 4ever
29. junij 2013
111111
~"Spusti nas ven, "sem zakričal. Nekaj je narobe. Kje smo?~

Najprej je izginil Pill. In to kar naenkrat.
Bilo je tako, da smo ga čakali v gostilni, ker naj bi skupaj imeli pijačo.
"Pa kje je zdaj ta človek?" sem obupano vprašala. Emma je zamajala z glavo in vstala.
"Ga grem iskat."
Čez trenutek se je vsa zaskrbljena vrnila nazaj. V rokah je držala list papirja. Potisnila mi ga je v roke.
Na njem je pisalo:
ᴘʀɪšᴇʟ ᴊᴇ čᴀs.
"Ne razumem,"je dahnila Emma. Jaz pa sem.

Potem je izginila ona. Tisti dan naj bi šli po nakupih.
Potrkala sem na vrata njene sobe. Nič.
Tiho sem vstopila. Ni je bilo v sobi. Stopila sem k njeni postelji. Na njej je bil listek.
ᴋᴍᴀʟᴜ ʙᴏsᴛᴀ ɴᴀ ᴠʀsᴛɪ.

Isti da je izginil Alex. Šla sem v sobo, da bi mu povedala, da je Emma izginila.
Na mizi je bil listek.
ᴘᴀ ᴊᴇ šᴇʟ

"Sranje,"sem takrat zaklela. Vedela sem kaj se je dogajalo. Vzela sem moj lok in tok s puščicami, in jih dala v torbo. Z vlakom sem se odpeljala na Škotsko.
In zdaj stojim pred tem prekletim templjem.
Globoko sem vdihnila in odrinila mogočna vrata.
Če me bo to stalo življenja bom nekoga ubila.
111111
09. julij 2013
next
10. julij 2013
u82298
u82298
next
10. julij 2013
Fak neki mi ne dela
15. september 2013
u126756
u126756
next
22. september 2013
next
09. oktober 2013
okej zdej pa bom res nextala
111111
~'Utihn,'se je zadrl stražar. Prišli so noter in nas zvekli ven. Peljali so nas do templja.~
https://itchymetal.com/wp-content/uploads/2013/08/WTF_logo_black_9.jpg
"Kaj, za vraga, se dogaja," sem razburjeno rekla.
"Pomiri se, dekle," je rekla Zemlja mirno. Prhnila sem in prišla do nje.
"Vem, da bi mene morali priti iskat. Ampak ostali nimajo niti malo moči! No, razen Alexa."
Mislim, da bolj razburjena nikoli nisem bila.
Zaslišala sem kako so se spet odprla vrata. Obrnila sem in jih zagledala.
"Eden lahko gre. Ti moraš izbrati. A ne smeš izbrati sebe," je dodala.
Takoj sem vedela, koga bom izbrala. Šla sem do njega in ga poljubila. "Pojdi."
S solzami v očeh je odšel skozi vrata. Še vedno je gledal vame. Nenadoma se je vse začelo tresti. Tempelj se je sunkovito pogreznil v tla.
"Kata!!!!!!"
"Alex!!!!!!!"
"NE!"
Nazadnje sem videla temo.

"Vonja prihaja!"
Moje ime je Katara.
"Vojna med nami in Zemljo(Osebo mislm)!"
In zagnala sem voljno med osebami, ki so tu na silo in tistimi ki so prišli prostovolno.
"Si imela kdaj koga, ki ti je bil tako blizu, potem pa si ga morala zapustiti?"
Sem v senci New Yorka, kjer me nihče ne more videti.
"Moram se vrniti!"
Vrnila se bom!
Naslednja knjiga:

Kata živi v podzemljem kraljestvu, kamor je bila prisiljena oditi.
Alex jo išče po celem svetu na koncu pa se spet vrne v New York.
Se bosta našla?
11. oktober 2013
next
11. oktober 2013
u126756
u126756
next ddd
12. oktober 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani