Obrnila sem se in zagledala Matta oz. Alexandra in Emmo.
Ona je imela v rokah prelepo palico, on pa dve pištoli. Strmela sem vanj. On pa vame.
"Kata,"je nato dahnil. Pogledala sem v tla. Nato pa sem se obrnila proti Angelom.
"Kaj se tukaj dogaja?"sem samozavestno vprašala.
"Verjetno veš za naše bojevnike. Vsakemu damo svoje ime. Ampak tukaj nekdo manjka. Ni več Ognja. Hočemo..."je začel Voda, pa sem ga prekinila.
"Mene. A nisem dovolj stara. Čez nekaj časa bi postala Ogenj in vaša bojevniška lokostrelka. Zdaj me hočete preveriti,"sem rekla in se obrnila proti Emmi in Alexandru.
"Emma ne zna nobene oblike samoobrambe, a bi se s časom naučila. Lahko vidi duhove, kar je neverjeten dar. Alexander je dober bojevnik, kar bi vam prišlo prav. V njegovem srcu je toliko znanja in ljubezni, da bi lahko vsakega kaj naučil,"sem dodala.
"Tako je,"je rekla zrak in vstala. "In prav imaš glede tega, da bi te radi preverili,"pokazala je proti tarčam,"Zdaj se dokaži. Ustreli v svojo tarčo."
Dvignila sem lok. Najbližje tarči je bil moj oče, Gab. Pomerila sem proti tarči. Ko pa sem izstrelila, sem na hitro obrnila lok proti njemu. Zadela sem ga v srce.
"Kata!"sem slišala zakričati Emmo.
"Kaj je?"sem odvrnila,"Saj sem zadela mojo tarčo."
"Res je,"je rekel Patrik. Grdo sem ga pogledala.
"Imam še eno puščico, tako da veš,"sem mu zabrusila.
"Dovolj!"je vzkliknil Zemlja. "Katara, prav imaš. Čez nekaj časa bomo prišli pote. No, v bistvu, boš ti prišla k nam,"je dodal.
"Na svidenje,"sem rekla in pokleknila. Čez sekundo sem vstala in z Emmo in Alexandrom odšla iz sobe.
"Sledita mi. Vem kje je izhod,"sem rekla. Ubogala sta me.
"Kje pa smo?"je vprašal Alexander.
"V templju Angelov. Še vedno smo na Škotskem,"sem povedala. Potem sem se spomnila. "Kako si sploh prišla sem, Emma?"sem jo vprašala
"Ugrabili so me,"je razložila.
Prišli smo do glavnih vrat. Odrinila sem jih. Stopili smo na dnevno svetlobo.
"Kaj pa zdaj?"je vprašal Alexander.
"Pet minut je do hiše moje babice. Najbolje da gremo tja. Pogledati moram kako je z njo,"sem odgovorila in ga pogledala. Ob pogledu nanj mi je zastal dih. Bil je tako lep.
Hitro sem pogledala stran.

Kmalu smo bili pri Babushki. Z njo ni bilo nič narobe. Potem pa me je Alexander potegnil na samo. Peljal me je v mojo sobo.
"Govoriti morava,"je rekel.
"Kaj je narobe?"sem vprašala. Zamaja z glavo.
"Lagal sem ti. Tvoj oče je imel prav. Delal sem zanj. A pod krinko. Moje ime je Alexander Styles. Vsi pa me kličejo Alex. In še nekaj je..." Utihnil je.
"Kaj?"sem dahnila.
"Ljubim te iz dna srca,"je rekel in me pogledal v oči. "No, vem da ti..."je začel.
"Dej, utihn,"sem rekla in ga poljubila.
Prijel me je za pasi in me začel še bolj strastno poljubljati. Zarila sem nohte v njegov hrbet. Vedno bolj sva se poljubljala. Položil me je na mojo posteljo.
"Ne,"sem zamomljala. Takoj me je nehal poljubljati.
"Kaj je?"je nežno vprašal in me pobožal po laseh.
"Ne... Ne morem,"sem rekla.
"Saj ti ni treba,"se je nasmehnil.
"Ljubim te,"sem dejala.
"Jaz pa tebe,"je odvrnil in me na kratko poljubil.

*Nekaj mesecev kasneje*
"Čisto sem na trnih,"sem živčno rekla Emmi in čakala, da bom na vrsti. Glasbeni oddelek je imel danes nastop. Žirija bo seštela ocene nastopa in ocene iz šole.
"Zablestela boš dekle,"mi je odvrnila.
"In zdaj ena najboljših pevk na šoli: Katara Biblbik!"je zaklicala napovedovalka.
"Zaželi mi srečo,"sem šepnila.
"Ne rabiš je,"je odvrnila Emma.
Začela se je moja pesem. Hitro sem stekla na oder.
Zapela sem tole pesem:

Po nastopu sem stekla z odra. Naj vam povem posebnost nastopov. Vsak si zbere nekoga in poje njegovo pesem. Jaz sem si zbrala Sio, Emma Demi Lovato, Pill Harryija Staylesa iz one direction, neka sošolka Adele,...
Ja glede Patrika. Ni se vrnil. Nihče ne ve kaj se je zgodilo z njim.
Poklicali so nas naj gremo v vrsto na oder.
"Zdaj rezultati. Kot veste, so bili nekateri že prej zbrani in smo jim dodali točke z nastopa. In Zmagovalec je..."je napovedovalka dramatično utihnila.
"Katara Biblbik!"
O. Moj. Bog.
Veste kaj je vrhunec tega nastopa? To da na koncu naredimo mega remix iz vseh pesmi, ki smo jih peli.

[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7nHWia6Io0_LNVyyCD1_7ZgqHz_Z2_Lcilve7-O8PySN1J_OH[/img]
No ja to je konec prve knjige. Nadaljevala bom kar tukaj. Če ste za seveda.
07. marec 2013
kull
08. marec 2013
ja no si prebrala next na prejšni strani.? kr če nis potem nč nemorš razumet
09. marec 2013
sem ja
09. marec 2013
odličnu
a čm pisat še nadaljevanje
10. marec 2013
Kul! Moraš napisati še nadaljevanje!!
10. marec 2013
Pišem!!!
DRUGA KNJIGA:

111111
POČITNICE!!!!!!!!
Ležiš lahko cel dan in delaš nič, se poljubljaš s svojim fantom, poješ...
"Dobro jutro, Kat,"me je pozdravil Alex, ki se je ravno pojavil pri vratih. Spet je uporabil moj nov vzdevek.
"Odlično, bi rekla,"sem navdušeno rekla. Vrgel se je na posteljo.
"No ja, se strinjam,"je zamomljal in me poljubil. Vrnila sem mu poljub.
"Si lačna?"me je vprašal, ko me je nehal poljubljati.
"Zakaj sprašuješ, če pa bom jaz naredila zajtrk?"sem odvrnila.
Zasmejala sva se.
"Vof,"je zalajal Ron in skočil na posteljo. Ron je pes, ki sem ga dobila od babushke.
"Mislim, da je tudi on lačen. Pripravi mu za jest, jaz pa bom nama,"sem rekla in skočila s postelje. Odplesala sem do kuhinje in prižgala radio.
"Sodelavce Gabrijela Biblbika še vedno niso našli,..."se je zaslišalo.
Vzdihnila sem in prestavila na glasbeno postajo.
"All I need, is a Beauty and a Beat
Who can make my life complete
It's all..
Bout you, when the music makes you move
Baby do it like you do..."se je zaslišalo. Pela sem zraven.
"Justin?"me je Alex vprašujoče pogledal.
"Nisem Beliber, ampak ta mi je všeč,"sem odvrnila in pela dalje. Izvlekla sem kruh in Nutello. Vzela sem nož in kruh oblikovala v dva srčka. Nanju sem namazala Nutello.

"Kreativno,"je pripomnil Alex.
Podala sem mu enega in sama ugriznila v drugega.
"Danes grem z Emmo v trgovino,"sem dejala med hranjenjem. "Ja vem, brez neumnosti,"sem hitro dodala, ko sem zagledala njegov izraz na obrazu.
"But her boyfriend's like a dad, just like a dad..."se zasliši iz radia.
"Mislim, da vem o kom govori,"sem zagodrnjala.
Nasmehnil se je. Vstala sem.
"No, grem,"sem rekla in ga poljubila. Čez trenutek sva se ločila.
Šla sem se v sobo preobleč in vzet denarnico.
"Hej, Alex!"sem slišala Emmo.
"Hej, Em,"je on odzdravil.
"Greva!"sem se zadrla in skočila iz sobe.
111111
11. marec 2013
Nadaljuuuuj!!! tole je super! še enkrat oprosti...
18. marec 2013
Nč hudga, sprejmem opravičilo
pa tvojo temo next hitr prosm k jo obožujem!
18. marec 2013
18. marec 2013
nexttt
19. marec 2013
u82298
u82298
next
19. marec 2013
111111
Skupaj sva stekli iz stanovanja, še preden je Alex lahko kaj rekel. Pred blokom sva se zadihani ustavili. Nasmehnili sva se druga drugi in odšli po trgovinah. Emma si je kupovala same obleke. Te zame niso narejene.
"Hej, tale bi ti pristala,"je rekla in mi dala v roke prečudovito obleko.

"Ne, nisem prepričana,"sem vzdihnila in jo dala nazaj na njeno mesto.
"Pa tale?"se ni dala Emma in mi dala še eno. Bila je malo bolj bede barve, a vseeno lepa.
Pokimala sem in se odšla v garderobo preobleč. Nato sem se zavrtela pred Emmo.
"Lepa si,"me je pohvalila.
"Hvala,"sem odvrnila. Tole obleko bom pa res kupila.

Vsaka je še kaj vzela, nato pa sva odšli jest.
"No, sta že..."me je vprašala, ko je jedla svoje špagete.
"Kaj?" Nisem razumela, kaj me je vprašala.
"Če sta že spala skupaj? Mislim SPALA,"je poudarila zadnjo besedo. Moja pica se mi je zaletela. Divje sem zakašljala.
"Ne,"sem cela zardela rekla.
"Še,"je dodala ona. Zavila sem z očmi. O tem še nisem premišljevala. Mogoče tudi on hoče to... Zamislila sem se. Ja, verjetno hoče.
"Nisi še premišljevala o tem, kajne?"mi je brala misli. Pokimala sem.
Potem pa sva se kmalu odpravili domov.
Tam pa me je čakalo presenečenje.
111111
Kakšno presenečenje jo je čakalo?
Je dobro ali slabo?
21. marec 2013
next
21. marec 2013
neeeext!
21. marec 2013
nexxxxxxxt
22. marec 2013
u82298
u82298
nevem kaj jo bo čakalo _ mislim da dobro presenečenje
22. marec 2013
Nextam!
111111
Dve stvari so me presenetile.
Prvič: Vse je bilo pospravljeno. Vem, nič takega, ampak Alex res nikoli ne pospravlja. V bistvu ne zna.
Drugič: Nikjer ga ni bilo.
Sprehodila sem se čez stanovanje. Nikjer ga ni bilo.
Šla sem v sobo. Vrgla sem se na posteljo. Nato pa se je kar naenkrat pojavil. Stal je pri vratih za kopalnico. Na sebi je imel le brisačo. Lase je imel vlažno nakodrane.
Strmela sem vanj. Bil je prečudovit. Imel je čisto izklesano telo polno mišic. Prelep je, jaz pa ne.
"Kaj je, Kat?"me je vprašal.
"Sprašujem se, kako to da si z mano?"sem odvrnila in vstala. Stopila sem bližje k njemu.
"Enostavno: Ljubim te in to je dovolj,"je rekel in se sklonil k meni. Poljubila sva se.
Vedno bolj strastno.
"Kat,"je zamomljal in me prijel. Dvignil me je in me položil na posteljo. Vedno bolj sva se poljubljala. Znebila sva se moje majice in hlač. Kmalu sva bila gola. Bila sem pripravljena izgubiti nedolžnost.
"Si prepričana?"me je vprašal, kot da bi slišal moje misli.
"Ljubim te in to je dovolj,"sem rekla in ga poljubila. Nataknil si je kondom in prodrl vame. Bilo je... bilo je... ne znam opisati kako je bilo lepo.
Ko sva končala, sva se trdno stisnila skupaj. Nasmehnila sem se.
"Ljubim te,"sem rekla.
"Jaz pa tebe,"je dejal in me poljubil na nos.
Zaspala sem.

* * *

Zbudila sem se sredi noči. Alexa ni bilo ob meni. Oblekla sem si njegovo majico in šla v dnevno. Tam je bil: stal je pred oknom in gledal speči New York. Videla sem njegove solze.
"Kaj je narobe?"sem vprašala in ga objela.
"Nič,"je rekel in me pogleda. "Pridi greva nazaj spat,"je dodal.

11111
24. marec 2013
u82298
u82298
nexxt
24. marec 2013
next
24. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!
24. marec 2013
Okej jst sm se odločila da bom pisala malu drugače. Upam da vam bo všeč.
111111
~Mirno je spala poleg mene. Prelepa je. In jaz grem. Spet mi je šlo na jok. Vstal sem in se oblekel. Še zadnjič sem jo poljubil na lice in odšel. Zunaj je lilo kot iz škafa. Pogledal sem nebo. Po licih so mi tekle kaplje, ki so se mešale s solzami.~

Pretegnila sem se in meže potipala kje je. Začutila sem: nič. Odprla sem oči. Alexa ni bilo v sobi. Vstala sem in odšla v dnevno. Nič.
"Alex?"sem prestrašeno vprašala in ga iskala dalje. Nikjer ga ni bilo.
"Alex!"sem kriknila. Pogledala sem v omare. Vse njegove stvari so izginile. No ne vse. Bila sem oblečena v njegovo kratko majico. Vrgla sem se na posteljo.
"Alex, Alex,..."sem šepetala in se utapljala v solzah.
Minilo je leto. Ni ga bilo nazaj. Z Emmo sva končali šolanje.
In zdaj sediva v parku.
"No, tako ne gre več,"je nenadoma rekla Emma.
"Kaj?"me je zanimalo.
"Nehaj se smiliti sami sebi,"je resno rekla in skočila na klopco. "Imela si leto, zdaj pa morava poiskati poletno delo. Čisto sem brez ficka,"je dodala.
"Če ti mama dovoli, lahko greva v Veliko Britanijo. Poznam hotel mojega prijatelja v Londonu. Imeli bi službo IN stanovanje,"sem predlagala. Ron je divje tekel v krogih okoli naju. Ta pes je nor. Verjetno tudi on pogreša Alexa.
Zavzdihnila sem ob spominu nanj.
"Okej, zmenjeno. Mama mi bo dovolila,"je Emma prekinila moje premišljevanje.
"Ja,"sem rekla in vstala.
"Daj no, ne bodi mrka. Živi dokler si mlada,"me je dregnila. Prisiljeno sem se nasmehnila in jo pogledala v oči.

"Pridi Ron, greva domov,"sem mu zaklicala. Stekla sva domov in s pakirala. V roke mi je prišla Alexova majica. Dvignila sem jo k obrazu in ga zakopala vanjo. Še vedno je dišala po njemu. Potem sem jo zložila in dala v kovček.
Emma je imela prav: mama ji je dovolila oditi. Čez uro sva že leteli.
"Misliš, da bova srečali Angele?" sem jo vprašala, ko smo pristali.
"Kaj pa veš. Zakaj te zanima?"jo je zanimalo.
"Starejši sva. Mogoče sva dovolj stari za bojevnike,"sem razložila.
"Mogoče,"je zamomljala. S taksijem sva se odpeljali v tisti hotel. Na srečo je Scoot (lastnik hotela) ljubitelj živali. Kmalu sva prispeli.
"Scoot!"sem vzkliknila, ko sem ga zagledala. "Nič se nisi spremenil,"sem dodala.
"Ti pa si se, Kata,"je navdušeno odgovoril.
"Z mojo prijateljico,"pomignila sem proti Emmi, "potrebujeva počitniško delo. A lahko tukaj delava? Kakor vem, imaš še vedno oder."
"Seveda. To prav bolje, kot drugi, ki tukaj prepevajo. Če temu lahko rečemo petje,"je bil navdušen. Podal mi je ključe najinih sob. En ključ sem podala Emmi in rekla:"Spala boš z Ronom."
Še preden bi lahko ona ugovarjala sem izginila v mojo sobo. Bila je prelepa. Vrgla sem kovček na posteljo in odšla v restavracijo. Scoot je bil, kot ponavadi, za šankom. Sedla sem na enega od barskih stolov.
"Eno kokakolo,"sem nasmejano rekla.
"Izvoli,"je rekel in mi jo podal. Spila sem požerek.
"Kdaj bom nastopala?"sem vprašala.
"Oder je tvoj,"je rekel in se nasmehnil.
Stekla sem na oder in potrkala na mikrofon.
"Dober večer, gostje. To poletje vam bom jaz pela. Upoštevala bom tudi glasbene želje. Živim vam lep dan še naprej,"sem vljudno rekla.
Neka deklica je pritekla k meni.
111111
upam da vm je všeč nov slog pisanja.
25. marec 2013
nextt
25. marec 2013
111111
~Sprehajal sem se po vrtu. Pogledal sem vrtnice. Vse so lepe, a ne tako kot Kata. Vdihaval sem njihov vonj in se spomnil njenega vonja. Dotaknil sem se jih in se spomnil dotika njene kože. Ni lepše vrtnice od nje.~

Neka deklica je pritekla k meni. Bila je nekaj let mlajša od mene.
"Hej, a lahko prosim zapoješ kakšno od Avril Lavigne?"me je vprašala in pogledala k svojim prijateljicam.
"Katero?"me je zanimalo.
Pomislila je. "Together,"je na koncu izjavila. Pokimala sem in vzela v roke kitaro.
Takrat se je prikazala Emma. Ob njej je bil Pill.
"Lej koga sem našla!"je dejala, ko me je zagledala. Prišla sta do mene.
"Ravno prav! Na oder. Bobne rabim in klavir rabim. Pa še pevko,"sem odvrnila. Skočila sta na oder. Pill se je usedel za bobne, Emma pa za klavir.
"Katero?"jo je zanimalo.
"Together od Avril Lavigne,"sem odgovorila.
Odkorakala sem do mikrofona. Ozrla sem se k njima. Pokimala sta.
Začeli smo igrat in totalno zažgali.

Drugi ljudje so nas z zanimanjem gledali. Ko smo končali, smo dobili bučen aplavz.
"Še vedno obvladaš,"je rekel Scoot, ki se je pojavil pod odrom. Podal nam je kokakolo.
"Hvala,"sem odvrnila.
Na odru smo veselo pili kokakolo. Pill je naenkrat glasno rignil.
"No ja, odlično. Zdej bomo pa rigal pesmi,"je pripomnila Emma.
Zasmejali smo se. Pozabila sem že, kako dobro je biti v njegovi družbi.
"Kam si lani, ko se je šola končala, izginil?"sem vprašala. To me je vedno zanimalo.
"Sem v London. Starši so se ločili in z mamo sem se preselil v ta hotel. S Scootom sta prijatelja,"je razložil. Na obrazu se mu je narisala žalost. "Hotel sem najti Patrika. Zanima me če je še živ,"je z žalostjo povedal.
Skomignila sem z rameni.
Zamenjal je temo.
"In kje je Alex?"je z zanimanjem vprašal. Tokrat sem jaz postala žalostna.Zazrla sem se v prazno pločevinko kokakoli in zamajala z glavo.
"Če bi le vedela,"sem zamomljala.
"Oprosti... Nisem vedel,"se je opravičil. Dvignila sem pogled.
"Še eno bom,"sem rekla in šla k šanku.
"Mi daš še eno kokakolo, Scoot?"sem vprašala. Pokimal je. Podal mi jo je.
"Ljubko,"je nenadoma pripomnil. Gledal je za mano. Obrnila sem se. Za mizo je sedel neki par. Punca je poljubila fanta. Natančneje? punca je poljubila ALEXA!
Obrnila sem se nazaj. Nabrale so se mi solze.
"Kaj je narobe?"me je Scoot zaskrbljeno vprašal.
"Moj bivši je,"sem zašepetala.
"A tako. Vem da je naročil še eno limonado..."je začel in mi pomežiknil. Razumela sem ga.
Pograbila sem kozarec in odšla do Alexove mize. Ni me opazil. ŠE.
Polila sem ga po glavi.
"Kaj za...?!" je vzkliknil in me pogledal. Zmanjkalo mu je besed. Meni pa jih ni.
"pasibo. Bol'shoye spasibo ! Spasibo, chto pozvonili mne , spasibo , chto skazal mne , kuda idti! Spasibo vam skazal , kogda vy vernetes' ! Spasibo vam za vse, chto vy dlya menya sdelali ! Spasibo za vozvrashchayetsya! Spasibo za to, chto so mnoy vse vremya ! SPASIBO! (Hvala. Velika hvala! Hvala, ker si me poklical, hvala ker si mi povedal kam greš! Hvala, ker si povedal kdaj se vrneš! Hvala za vse kar si naredil zame! Hvala ker si se vrnil! Hvala, ker si bil ob meni ves čas! HVALA!),"sem se drla nanj v ruščini. Vedela sem da me je razumel. Saj je bil pol Rus.
Še enkrat sem ga razočarano pogledala in odšla v sobo.
111111
06. april 2013
u82298
u82298
next
06. april 2013
naaaaaadlajuj...!
06. april 2013
nexttt
07. april 2013
111111
~Gledal sem jo, kako se je jezila name. Vse sem razumel. Prizadelo me je. A bolj me je prizadel njen razočaran pogled. Sranje!~

Pustila sem solzam, da so tekle po mojih licih. Korakala sem gor in dol po sobi. Premišljevala sem o mojih besedah. In o njemu. Drek, no!
Zapiskal mi je mobitel.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Bravo. Res bravo! Nadereš ga, jaz pa nič ne
zastopim! Dej pridt nazaj in poj!
EM
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zavila sem z očmi in si obrisala solze. Šla sem iz sobe naravnost na v restavracijo. Šla sem na oder. Med potjo so me spremljali pogledi drugih ljudi. Pograbila sem kitaro.
"Everything Back But You od Avril. Okej?"sem vprašala druga dva.
Pokimala sta.

Po pesmi sem se vrgla na stol. Zaigrala sem nekaj akordov. Nisem se zmenila za poglede.
"Vse OK?"me je vprašal Pill.
"Upam,"sem rekla in pogledala Alexa.
Strmel je vame. Dekleta ni bilo več zraven njega.
"Kaj se je zgodilo, ko sem šla?"me je zanimalo.
"Punco je zanimal, kdo si. On ji je povedal, da si njegova znanka. Ona je rekla, da si nora, on pa se ji je uprl. In potem je šla,"je razložila Em.
Samo pokimala sem. Vstala sem.
"Pill, daj ritem. Čas je za improvizacijo!"sem rekla.
Začel je bobnat v ritmu.
"Ema!"
Začela je igrati hitrejši ritem od Pillovega. Potem sem jaz začela igrati najhitrejšega.
"Emma, poj!"sem ukazala.
"La. La la. La. La la la...."je prepevala.
"Pill!"
"Kaj. Se. Dogaja. Z. Nami. Vsemi...."
"Nekaj ni prav. TOLE ni prav! Zmeša se ti, če ritma ni!"sem se izmišljevala.
Bilo je zabavno. Kar nekaj smo govorili, peli, igrali....
Ampak, kot sem že rekla, bilo je zakon!
Bučen aplavz je to pohvalil.
"Kokakola za vse. Hiša časti!"je radostno rekel Scoot, ki je ravno prišel do nas. Pogledala sem proti Alexu. Izginil je.
111111
mal manši next
10. april 2013
NEEEEEEEEEXTAAAAAJ!!
10. april 2013
u82298
u82298
next
10. april 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani