next
26. januar 2013
sori kr dolgu nism nextala. sm misnla da sm, ker sm pisala, ampak ni pršlo do izraza.
111111
Odprla sem oči. Zagledala sem Matta, ki je sedel na stolu zraven moje postelje.
"Hej Trnuljčica. Končno si se zbudila,"je rekel s svojim žametnim glasom.
"Kaj bova danes počela?"
"Kar želiš,"je odgovoril. Gledal me je s svojimi lepimi očmi. "Zdravnika bom vprašal za odpustnico,"je rekel in odšel iz sobe.
Me tem sem se jaz preoblekla v obleke, ki mi jih je prinesel Matt.
"No zdaj lahko greva,"je rekel, ko me je zagledal. S pogledom me je premeril od glave do pet. Pogled se mu je ustavil na mojih ustnicah. Spomnila sem se svojih sanj. Kako so se njegove mehke ustnice spustile na moje in mi pritisnile nežen, kratek poljub. In tistega trenutka, ko sem ga slišala, kako je rekel zdravniku, da me ljubi.
Stresla sem z glavo.
"Greva streljat z lokom?"sem ga vprašala. Preusmeril je pogled na moje oči.
"Rada streljaš z lokom?"
"Ja, lok je moje najljubše orožje,"sem rekla in se mu nasmehnila.
"Moje pa pištoli,"je dodal in mi vrnil nasmeh. Nekaj časa sva se gledala. "Greva?"
Pokimala sem in skupaj sva odšla v center športnih dejavnosti. Na lokostrelskem oddelku je bila gneča. Kmalu sem ugotovila zakaj. Bilo je lokostrelsko tekmovanje.
Prerinila sem se naprej in se prijavila. Pograbila sem lok, ki mi ga je pod nos pomolila sodnica. Postavila sem se na štartno črto.
Poleg mene se je prijavilo še dvanajst različnih ljudi. Drugi so sedli na mesto gledalcev. Med njimi je bil tudi Matt. Budno me je opazoval.
"Začnimo!"je zaklicala sodnica. "Lokostrelci pripravite se!"
Ubogali smo jo. Vsi smo nastavili puščice na lok, ga napeli in čakali.
"Tri... Dva... Zdaj!"je zaklicala sodnica.
Vsi smo izstrelili. Zadela sem točno v sredino. Odlično.
"Izpadla so Petra, Tereza in Max,"je rekla sodnica.
Drugi smo spet pomerili in na njen znak izstrelili puščice. Spet sredina.
Zmagala sem.
"Zmagala je Katara Biblbik. En velik aplavz,"je rekla sodnica in mi izročila pokal.
111111
01. februar 2013
NEXXXT
01. februar 2013
u82298
u82298
next
02. februar 2013
nextt
02. februar 2013
čƛƦƠƊЄʆƖ ƤƦƠƬƖ ƔƛMƤƖƦʆЄM ľ. ƊЄԼ: ƊƠƔƠԼʆ ƖMƛM ƬЄƓƛ!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/c-e-m-em-.-e-:-m-m-e-!!!/49910/
moja nova zgodbica!
berite!
02. februar 2013
nextam!!!!!!!!!!!!
111111
"Zmagala je Katara Biblbik. En velik aplavz,"je rekla sodnica in mi izročila pokal.
Ponosno sem ga dvignila. Vsi so zaploskali.
Čez minuto sva z Mattom sedela na kavču. Gledala sva Inkheart(Srce iz črnila)

Filma je bilo prekmalu konec. Zasanjano sem vprašala: "Si predstavljaš da bi bilo to res? Da bi obstajali Zlatojeziki?"
Skomignil je z rameni. Pogledal je na uro.
"A ne bi šla spat?"me je vprašal. Odkimala sem in se vražje nasmehnila.
"Potem pa te bom odnesel v posteljo,"je rekel. Že čez sekundo sem bila v njegovem naročju. Stekel je v mojo sobo in me vrgel na posteljo. Ker pa sem ga držala okoli vratu, je padel z mano. Najin položaj je bil čuden: jaz na postelji, držim se za Mattov vrat, on je na meni in me drži za boke. Najini glavi sta bili ZELO blizu. Njegovi lasje so mi božali obraz. Globoko sem dihala. Gledala sva drug drugega v oči. Potem pa sem, jaz trapa, bleknila: "Kaj pa midva sploh delava?" Matt se je zahahljal in zlezel z mene. Zamajal je z glavo. "Ne vem,"je rekel in me pogledal v oči. Poljubil me je na čelo in izginil iz sobe. Bog. Preoblekla sem se in zaspala.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Gab je držal Saro obrnjeno proti meni. Pištolo ji je meril v vrat. Poleg njega sta bila dva moška z masko na glavi.
"Primi jo,"je ukazal Gab. Začutila sem močne roke, ki si se me oklenile od zadaj. Začutila sem ledeno rezilo noža na moji roki.
"Pusti jo, Gab. Mene hočeš, ne nje,"sem mu rekla. Zamajal je z glavo in potisnil pištolo še bližje Sarini glavi.
"Hočem, da moja hčer vidi kako je, ko ti ubijejo najboljšega prijatelja. Hočem, da trpiš,"mi je odgovoril napel je pištolo in Saro ustrelil v glavo. Zaslišala sem kričanje. Moje kričanje. Moški za mano mi je potisnil roko na usta. Dosti sem imela.
Ugriznila sem ga in se izvila iz njegovega 'objema'. Pozabila sem na nož. Po levi roki se mi je raztezala velika krvava rana. Nisem edina krvavela tudi moški, ki me je držal je. Nekako sem ga porezala, ko sem se mu izvila iz 'objema'.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!"
Zbudila sem se s krikom. Zakopala sem obraz v dlani. Vedno isti trenutki so se mi vrteli pred očmi. Kako je Gab ustrelil Saro v glavo. Kako je špricala kri iz rane.
"Kata." Pri vratih se je pojavil Matt. Zlezel je na mojo posteljo in me objel.
"Kdaj se bo to končalo?"sem zastokala v njegovo ramo.
"Ne vem,"je rekel in me pobožal po lasih. Zadonela je moja budilka.
111111
07. februar 2013
nextttt
08. februar 2013
u82298
u82298
next
08. februar 2013
Nextam!!!!!!!!!!!!!
111111
"Ne vem,"je rekel in me pobožal po lasih. Zadonela je moja budilka. Obrisala sem si oči in šla v kopalnico. Tam sem se preoblekla v kavbojke in neko majico. Čez nekaj trenutkov sem bila v Mattovem avtu. Vladala je strašansko mučna tišina.
Kmalu sva bila v šoli. In se dolgočasila pri matematiki. S dvojčkoma nisem hotela govoriti. Nenadomma je nekdo potrkal na vrata. Prikazalo se je neko dekle. Zares sramežljivo dekle.
"Oh, ti si gotovo Emma?"jo je vprašala učiteljica matematike. Punca je pokimala.
"No, razred to je vaša nova sošolka Emma. Kdo bi ji rad razkazal šolo?"je vprašala učiteljica. Moja roka je kar letela pokonci. Učiteljica je pokimala. Z Mattom sva vstala in šla z Emmo iz razreda.

Emma:

"Jaz sem Kata,"sem rekla in ji ponudila roko. Sprejela jo je in sramežljivo rekla: "Emma."
Pomignila sem proti Mattu. "In to je Matt, moj telesni stražar,"sem dodala. Naenkrat se je zastrmela vame.
"Ti si,"je zašepetala.
"Kaj?"nič nisem razumela.
"Ti si ona. Dekle o katerem mi je včeraj pripovedovala Sara McLife,"je rekla.
"Ona je že pol leta mrtva,"sem rekla. Prijela me je za roko in me povlekla v žensko stranišče. Matt je ostal zunaj. Emma me je prijela za ramena.
"Lahko vidim duhove. Zato sem lahko govorila z Saro,"je rekla.
"Kaj?" To je neverjetno.
"Prosim, verjemi,"je proseče rekla.
"Naj bo,"sem rekla.
111111
09. februar 2013
u82298
u82298
next
09. februar 2013
nexxttt
09. februar 2013
nadaljuuj!
09. februar 2013
če boš ti svojo Cute Tears
09. februar 2013
jutri! okej?
09. februar 2013
nextt
10. februar 2013
nextam!!!
111111
"Še nekaj je,"je rekla.
"Kaj?"sem vprašala. Hotela je nekaj reči pa jo je prekinil Matt.
"Punci, a je vse v redu?"se je zaslišalo z druge strani vrat.
"Ja!"sem se zadrla. Pomignila sem z glavo proti vratom. "Greva,"sem rekla.
Skomignila je z rameni in za mano odšla iz stranišča. Razkazala sem ji šolo. Pri tem so me mučila nekatera vprašanja. Je res videla duhove? Saro? Kaj je hotela še reči? Kaj slabega?

*Po pouku*

Ležala sem na moji postelji. Na ušesih se imela slušalke. Enkrat za spremembo nisem poslušala Walk off the earth, ampak Avril Lavigne.
Predvajala se je ta pesem:

in potem ta:

Kaj bi delala?
Skočila sem s postelje in šla v kuhinjo. Hotela sem vstopiti, ko sem zaslišala Mattov glas.
"Ne vem, kaj imate proti njej. Dobra punca je,"je rekel v telefon.
O kom govori? O tebi, mi je odgovoril notranji glas.
Človek na drugi strani se je ujezil. Matt ga ni poslušal in je prekinil zvezo.
Čez par sekund sem stopila v kuhinjo.
"Kaj bova delala?"je vprašal Matt.
"Lahko bi si vzela dopust v šoli in šla na Škotsko k moji babici,"sem predlagala.
Pokimal je. Vzel je telefon v roke in poklical v šolo.
111111
15. februar 2013
nextt
15. februar 2013
NEEEXT!!
15. februar 2013
Next
16. februar 2013
111111
S pakirala sva in čez dobro uro že letel proti Veliki Britaniji. Tam je Matt najel avto in z njim sva se odpeljala na Škotsko. Vodila sem ga do stare hiše moje babice.
Izstopila sva. Stekla sem do vrat in potrkala. Odprla mi je moja prijazna babica.
"Babushka,"sem rekla nasmejano in jo objela. Babushka po rusko pomeni babica. Moja babica je Rusinja in se je poročila z mojim dedkom, Škotom.
"Kata,"je rekla in me objela.

"Babushka, to je Matt. Matt to je moja babica Merida,"sem rekla in pokazala na Matta.
Babushka ga je premerila od glave do pet. Namrščila se je. Matt ji je podal roko.
"Me veseli,"je vljudno rekel.
"Mne ne,"je zagodrnjala babushka. Grdo sem jo pogledala, saj to pomeni 'mene ne'.
Potem naju je vseeno povabila noter.

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3slwyMZ2RWC0umxB0SSJ4ZQz8d1K3ORBomthCUmw8P9zvU3sU[/img]

"Saj lahko prespiva nekaj časa tukaj, babushka?"sem vprašala in se razgledala.
"Seveda,"je odgovorila. "Ampak pomagati bo treba,"je dodala.
"Seveda,"je namesto mene rekel Matt. Babushka se je namrdnila. Le kaj ji je? sem pomislila.
"Kje bo spal Matt?"sem vprašala. Jaz bom seveda v moji sobi.
"Na peči,"je odgovorila. Srečko!
K meni je pritekel babushkin pes Lea. Divje je mahala z repom.
"Hej, Lea. Dolgo se nisva videli, kajne?"sem rekla in jo začela božati.

"Pred kratkim je dobila mladiče. Enega lahko vzameš,"je rekla babushka.
"Seveda,"sem rekla in še kar božala Leo.
"No, pomagajta mi narediti večerjo,"je rekla in vsi smo odšli v kuhinjo.

*Po večerji*
"Ne vem kaj je z vama, ampak jaz sem zbita. Spat grem," sem rekla in šla v svojo sobo.
Preoblekla sem se in se vrgla na mojo posteljo.
Zaspala sem.

"Hej, zbudi se,"sem slišala šepetati Matta. Tresel meje.
"Kaj je?"sem šepetaje vprašala.
"Ta tvoja babica je zoprna. Niti sekundo nisem mogel biti s tabo,"je potožil.
Srce mi je poskočilo. "Pa bi rad bil?"sem vprašala.
"Ja,"je zašepetal. "Nekaj bi ti rad povedal."sedel je na posteljo. Tudi jaz sem se dvignila v sedeč položaj. Matt je gledal svoje roke. Medtem sem jaz opazovala njegov obraz.
"Hotel sem reči..."je začel in dvignil obraz. Prepozno. Globoko sva se pogledala v oči in najine ustnice so se srečale. Poljub je postajal vedno bolj globok. Prijel meje za boke. Zarila sem nohte v njegov hrbet.
Zadihano je poljub prekinil. Oba sva globoko dihala. Spet sem ga poljubila. Tokrat sta se srečala tudi najina jezika. Legla sem in Matta potegnila za sabo. Zasadila sem prste v njegove goste lase. roke so mu zdrsnile pod mojo majico.
"Matt, ljubim te,"sem zamrmrala v njegove ustnice.
Potem se je zgodilo.
Matt se je sunkovito odmaknil od mene. Zadihano je vstal in se sprehodil na drugo stran sobe.
"To se nebi smelo zgoditi,"je zagodrnjal in se zagledal skozi okno.
"Kaj?"sem vprašala. Čisto sem bila omotična od njegovih poljubov.
111111
21. februar 2013
neext!
21. februar 2013
nexxxxxttttttttt
21. februar 2013
komi zdej sem opazla da mi naslednega nexta ni dalu gor. bom zdej
111111
"To se nebi smelo zgoditi,"je ponovil glasneje in me pogledal.
"Kaj je narobe?"sem vprašala. Nič nisem razumela.
"Iti morava,"je dejal in me prijel za roke. Ob njegovem dotiku je vame pihnil ogenj njegovega telesa. Odvlekel me je iz hiše.
Na dvorišču pa je bila druga zgodba.
Obkolili so nas Gab in njegovi sodelavci. Matt se je postavil pred mano.
"Pusti jo!"je zarenčal. Če bi bila njegov sovražnik bi se ga takoj ustrašila.
"Glej no, glej. Si se zaljubil v mojo hčer, Matt. Ali naj ti rečem agent Aleksander Styles?"je rekel moj po****ni foter.
Kaj? O kom...?
Pogledala sem Matta oz. Aleksandra, ali kar koli že je.
"Kaj se tukaj dogaja?"sem samozavestno vprašala in poskušala prekriti grozo.
"Matt je delal zame,"je povedal Gab.
"Kaj?!"sem nejeverno vprašala.
"Chto zdesʹ proiskhodit?(Kaj se tukaj dogaja?)"sem za sabo zaslišala babushko.
Obrnila sem se. V rokah je imela puško.
"Babushka, ne!"sem zakričala.
Nenadoma sem začutila top udarec. Zameglilo se mi je pred očmi.
* * *

Odprla sem oči. Zagledala sem siv, prašen strop. Planila sem pokonci. Razgledala sem se. Bila sem v nekakšni ječi. Sama.
Pomislila sem na Matta.
Kje je? Je res delal za Gaba.
Šla sem do vrat. Mogoče so odklenjena, se pomislila. In res, bila so. Nasproti mojih vrat je lebdel lok.
Okej, ampak tole je res podobno nindžam želvam.
Šla sem do loka in ga prijela. Potem sem še pograbila tok s puščicami in si ga posadila na hrbet.

Šla sem po hodniku. Prišla sem do nekih vrat. Odprla sem jih in zakorakala v prostor.
Soba mi je bila znana.
111111
28. februar 2013
u82298
u82298
next
28. februar 2013
next
01. marec 2013
next
01. marec 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
03. marec 2013
next
04. marec 2013
⋆Cute⋆Tears⋆ tut ti prosm svojo nexti.
Drgač pa hvala za vse nexte!
111111
Bil je Angelski tempelj. Mama me je nekoč pripeljala sem. Prej sem bila verjetno v kakšni od zaporov.
Kaj je pravzaprav Angelski tempelj?
Ni tempelj kakšne vere. Je pa tempelj moči. Je podolgovat prostor. Nad mojo glavo so visele zastave v modri, zeleni, sivi in rdeči barvi. Na njih so bila znamenja: Znamenje vode na modrih, znamenje zemlje na zeleni, znamenje vetra na sivi, in znamenja ognja na rdeči. Na moji levi so bile lokostrelske tarče. Na desni pa so bili stražarji. Čisto na koncu so bili štirje prestoli v barvah, ki sem jih že naštela. Na vsakem je nekdo sedel. Razen na prestolu Ognja. Ta je včasih pripadal moji mami, zdaj pa je prazno čakal na naslednika. Na mene.
Zraven prestolov je stal moj oče, Gab in Patrik. Komaj sem verjela svojim očem.
Trdno sem stisnila lok in zakorakala proti prestolom. Malo pred njimi sem se ustavila in pokleknila.
"Vstani, Pogum,"je rekel glas Vode. Ubogala sem ga.
"Poglejte pridružila sta se nam še Duh in Ljubezen,"je dodala Zrak.
(Mal bom prekinila, da neki razložim. Pač, tako da veste Zrak in Ogenj sta bili vedno ženski, medtem pa sta bila Voda in Zemlja vedno moška. Štekate? Zrak in Ogenj ženski, Voda in Zemlja moška. No, pa nadaljujmo)
Obrnila sem se in zagledala Matta oz. Alexandra in Emmo.
Ona je imela v rokah prelepo palico, on pa dve pištoli.
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9N2iSqeIbTYtBujXkln9w2251pnEVX8BXbqngVJhcsPL7sRC5[/img]
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZbNhEJC0eAxLZ2FZKIPOXX85rFMU6NpnRBgNqmf7PSFu3v1SV-Q[/img]
(Dve taki)
06. marec 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani