Tako sva celo noč čakali pred vrati. Vendar ni nama bil dolgčas. Skupaj sva se pogovarjali in še dolgoo sedeli za računalnikom in na njem igrali raznovrstne igerce. Ko je bilo jutro, je nekdo le prišel, odklenil vrata in vprašal če katero tišči na WC. Seveda sva obe rekli:''Ja, takoj!'' ... Obe naenkrat sva stekli do stranišča vendar je prva šla noter Megan.Ko je prišla ven jo je moj oče za roke privezal in odpeljal v klet, nisem vedela kaj se bo zgodilo z njo! Nato sem šla na WC in ko sem prišla nazaj ven je oče še tud mene zvezal in me odpeljal v klet k Megan. Videla sem jo priklenjeno na nekakšni mašini. Mene je priklenil na drugo mašino. Preden je odšel iz kleti nama je rekel le še, da sva priklenjeni na teh dveh mašinah samo zato, ker on tako hoče in zato da ne bi pobegnili medtem ko njiju dva ne bo doma 2 tedna. Sej bi sama preživljala dneve v kleti, samo kaj če so šli Meganini starši z mojimi? Kaj če se bo še Meganinim staršem kaj takega zgodilo?? Z Megan naju je zelo skrbelo. Ta dva tedna naju je hodil oskrbovat nek njun full ''zaupljiv'' prijatelj. Že takoj ko sva ga videli, sva vedeli, da naju čaka pekel. In res sva ga dočakali. Vsak dan je bil bolj pijan. Nisva vedeli kaj naj narediva saj nama je začel groziti z nožem... Na koncu je le zaspal. Midve z Megan sva cel čas tuhtali in tuhtali kaj naj narediva...

__________________________________________________________________________________

Nextam?
03. januar 2012
next
04. januar 2012
NEXT!!!!
04. januar 2012
next
07. januar 2012
In ni nama uspelo, da bi se spomnili, kaj naj narediva. Nato se je zbudil. Vprašal je zakaj ne spiva. Zlagali sva se mu, da naju tišči na WC. Spustil naju je in tako sva čez okno zbežali ven. Bil je samo eden, tako da ni mogel dobiti mene in ne Megan. Zanj sva bili itak prehitri. Zbežali sva in se skrili v gozdu. Bili sva zelo dobri plezalki zato sva lahko splezali visoko na drevo. Potem pa sva zaslišali, da je nekdo v gozdu. Potuhnili sva se in bili čisto tiho. Na srečo je bil en policaj, ki je iskal svojo značko, ker jo je izgubil. Na srečo naju ni opazil. Nato pa je meni zazvonil telefon ...

________________________________________________________________________________

Lahko prosim katera druga piše, ker js trenutno res nimam časa, ker se morem fuul učit. Sej veste starši kot starši. Žauu mi je zelo! Seei js bom še itak mal hodla gor in gledala če je kaj novega ... Upam, da tista katera bo nextala požela več nextoou ko js! Hvala vam, ker ste useen brali mojo zgodbico, pa čeprau je fuul bedna!
10. januar 2012
next!!
kva je stabo?¨! ta zgodba je fuuŁ dobra!!!!!
03. februar 2012
NEXT!!!!!! TA ZGODBAJE FUL DOBRA !!!
04. februar 2012
Neeext
Nne ta zgodba je carskaaaaa
Dej ti piš plis noooooooooo
Sej lhka devaš mini nexte
12. februar 2012
okej se bom potrudla in nextala za vas, ker vidim da vam je zgodba zelo ušeč ..
********************************************************************************************************
Nato pa je meni zazvonil telefon in policaj je pogledal na drevo kjer sva bili midve z Megan. Javila sem se in seveda me je klical oče... Po pogovoru z očetom nama je policaj rekel naj pridema takoj, vendar nisma hoteli it. Čež nekaj minut, je še iskal svojo značko nato pa na najino srečo - odšel, ker je videl da ne mislima priti dol. Tako sma se še pogovarjali in pogovarjali. Nato sma na drevesu kar zaspali ... zbudila sem se na tleh! Megan pa ni bilo nikjer. Postalo me je malo strah. Nato pa sem za sabo slišala korake. Počasi sem se obrnila in tam je bil tisti policaj ki sva ga z Megan prejšnji dan videli. Cela prestrašena sem ga vprašala kje je Megan. Rekel je da jo moram sama poiskati ter da je nekje zvezana ... Postala sem še bolj prestrašena. Nato pa me je policaj ....
***********************************************************************************************************
nextam? vsaj 3 nexte rabim!
15. februar 2012
next
15. februar 2012
u63068
u63068
next
next
15. februar 2012
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
21. februar 2012
Nextaam!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nato pa me je policaj zgrabil za roko in me odvlekel do neke stare hiše. Tam noter je bila pa zvezana Megan. Imela je zvezane oči in usta. Ko sem jo videla sem začela kričati in brcati policaja, saj sem se hotela rešiti. Ni mi uspelo. Nato me je omamil. Ko sem spala, me je zvezal ter mi prevezal oči in usta. Komaj sem dihala, saj sem bila prehlajena in nisem mogla dihati čez nos. Ko je policaj to videl mi je odlepil usta in lahko sem spet normalno zadihala. Čez čas, ko je policaj že odšel, je Megan končno spregovorila z mano. V njenem glasu sem občutila prestrašenost. Nato pa je prišel spet policaj. ....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
To je moja druga zgodba, lahko jo preberete in nextate, če vam bo všeč!
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story-real-love-story/29633/

NEXTAM?
22. februar 2012
next
22. februar 2012
u63068
u63068
neeext!
22. februar 2012
Neeeext
24. februar 2012
neeeeeext!
29. februar 2012
OMG A MAL SLABO VIDM AL uuzt RES BERE?
29. februar 2012
u63068
u63068
prov maš. BERE!!!
01. marec 2012
haha
06. marec 2012
ja nexti jaa
pa obvešči me
06. marec 2012
next next next next next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. marec 2012
next
20. marec 2012
next
13. oktober 2012
u109209
u109209
next
24. november 2012
next!!!
04. september 2013
Neeexxxtttt!!!!!!