NEXT
01. maj 2015
u192736
u192736
next
^
I
I
hahahahahaah
01. maj 2015
u192736
u192736
next
01. maj 2015
u187347
u187347
komi cakam na nasledn deu
01. maj 2015
next
01. maj 2015
u189713
u189713
...sem dobila sporočilo od neznane osebe. Na SMS je pisalo :
Živjo,
David tukaj...
Še enkrat se ti moram zahvaliti ker si mi pokazala
SMS iz Ellinega telefona. Drugače si nebi mogel misliti da je Izzy takšna,mislim slutil sem ampak ni bilo pravega trenutka
da bi ji povedal. Hvala! No k bistvu. Poklical bi te a ne vem kje si
in nevem če bi bil pravi trenutek. No hotel sem te vprašati če bi šla skupaj tečt na orentacijski tek - zbirajo pare...?<3
Ko sem videla srček na koncu so se mi zasvetile oči. In seveda sem odpisala :
Živjo,
Ja seveda...
Kdaj pa je orentacijski tek ? <3
Čakala sem in čakala... nič ni bilo...kar na enkrat pa sporočilo :
Orentacijski tek je pojutrišnjem. Pridemo normalno v šolo le da se športno oblečemo in obujemo. Jutri pa je treba podpisati razpredelnico.
Odpisala sem mu :
OK.
Zdaj sem pa že res utrujena moram spat.
Lahko noč ツ
Potem pa me je res pustil pri miru da zaspim.
Zjutraj sem se zbudila in si oblekla tole :

Hitro sem stekla v šolo in že na poti videla Davida. Skupaj sva odšla v šolo. Pogovarjala sva se o včerajšnem večeru. Med pogovorom sva se veliko smejala. Ukradla sem mu mobitel ki bi mu skoraj padel iz torbe in videla da je mojo številko označil z : ALICE <3
Res sem bila presenečena. Nobeden drug ni bil tako označen še njegova mami ne. Res sem bila zelo presenečena. Videl je ,da sem mu brskala po telefonu ker sem mu za ozadje nalepila debelo punco ki je obkrožena z srčkom in pod srčkom piše : Takšna kot Alice. Ko je to videl se je začel samo smejat. Nato pa me je slikal in dal to za ozadje. Ko sva prišla do šole sem že od daleč videla VK. Res sem zbrala vso moč in jo udarila ker se ji je totalka poznalo. Oko je imela takšno kot žoga in čisto plavo. Šla sem mimo in ji namenila ta pogled :

(Klikni na sliko)
Vstopila sva v šolo in vsi so gledali v neko tablo. David je z prstom pokazal proti gruči ljudi ki so strmeli v tisto tablo in rekel : Tam je razpredelnica ! Pogledala sem in videla še en prostor prazen in David je hitro zgrabil za pisalo in naju vpisal. Res sem komaj čakala naslednji dan!
3 nexte
01. maj 2015
u183427
u183427
Next...prfect je
01. maj 2015
u186104
u186104
next
01. maj 2015
u189713
u189713
še 1
01. maj 2015
neext
01. maj 2015
u189713
u189713
... Zjutraj sem se od visokega pričakovanja zgodaj zbudila.Oblekla sem si tole športno opremo ki sem jo dobila od mame za 15. rojstni dan :

Povrh pa sem si oblekla Nike trenirko. Z mamo sva se odpeljali pred šolo. Tam so ze že zbirali ostali. Videla sem Davida kako mi maha. Mama je vprašala kdo je to.Jaz pa sem ji razložila kako sva se spoznala in kdo je.Mama pa se je ob moji predstavitvi samo smehljala in mi z njenim pogledom skušala povedat Ooo ušeč ti je. Ko je mama končno odšla in smo se že peljali z avtobusom proti kraju tekmovanja je David rekel : " Danes si pa zeloo sexy" Jaz pa sem se samo smejala. Ko smo prispeli sem videla samo velik gozd in učiteljico Oklahamo kako pi pred nos moli zemljevid in kompas.In ja tekmovanje se je začelo.Od začetka nama je šlo zelo dobro in našla sva vse točke.Ko pa sva prišla do zadnje pa se je ustavilo.Zgubila sva se.No fino sem rekla na glas. David pa je samo zavzdihnil.Pogledala sem na okrog in videla človek.Zakričala sem :" Nama lahko mogoče pomagate ?" Z Davidom sva odhitela do njega. Obletel naju je čuden smrad. Kar naenkrat so začele okoli naju letati muhe. David se je prijel za nos in rekel : Upam da ni moj zadah. Rekla sem NE. Povlekla sem ga za roko in mu tako pokazala da greva še bliže.Prišla sva do človeka in videla..
5 nextov
sorry ker je kratek nimam časa :/
01. maj 2015
u183427
u183427
Next
Next
Next
Next
Next

Tk jo obožujem <3<3
01. maj 2015
u187347
u187347
next
02. maj 2015
u189713
u189713
še3
02. maj 2015
u192736
u192736
odvisn sm od te zgodbe piš
02. maj 2015
u189713
u189713
še 2
haha hvala vama <3
02. maj 2015
NEXT
02. maj 2015
u189713
u189713
še1 next
02. maj 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ma prfekcija
02. maj 2015
next
03. maj 2015
u189713
u189713
... da je človek pred nama mrtev. Resno. Zakričala sem : OMG fujj !! David pa me je prijel za usta in me obrnil proč. Človek je bil dobesedno mrtev. Visel je na vrvi in videti je bilo kot da bi storil samomor. Bil je moški, star okoli 30 let in čisto je že razpadel.. zgledalo je kot da visi tam še kakšen teden če ne kakšen mesec. Z Davidom sva takoj našla pot še do zadnje točke in ker sva tekla s vso močjo sva zmagala. Res neverjetno. Bolj za šalo kot za res sem rekla : "Tudi mrtev človek lahko koristi". David se je zasmejal in prikimal da je res. Na cilju so nas čakali učitelji in učiteljica Oklahama. Čestitala nama je. Ampak ko sva jim povedala kaj je bilo tam so se samo začudili in zggledalo je kot da bojo glih zdej počli od smeha. Boj kot sva jih prepričevala bolj so neverjeli. Na srečo so za nama prišle še dve punci- dvojčici, Hiddy&Gizzy, ki sta potrdili zgodbo. Čez 20 min je prišla policija. Povedati smo jim morali vse od začetka štarta. Ko smo jih odvedli do mrtveca. So nam rekli da je ta človek že dolgo časa iskan. Ime mu je blo Pullez in pisal se je WildGroy, bil je trgovec v nekem malem shopu za vogalom. Ko je bilo raziskave konec naju je z Davidom policist odpeljaldomov. Ko sva prišla nama je mama odprla vrata. Rekla je: " Kaj sta ušpičila ? Kaj bo treba plačat ?". Policist pa ji je povedal da sva načla 3 tedne pogrečanega trgovca Pullez-a WildGroy. Mami se je na mimiki zdelo kot da je ponosna na naju. Kmalo za tem ji je zazvonil telefon. Bila je Davidova mama. Prosila je če lahko David prespi pri nas ker sta z Davidovim očetom nekaj šla izkat v 500 km oddaljeno mesto. Moja mami je samo rekla : " Ja kakšen prostor se bo pa ja najdel. " in se nasmehnila. Ko mi je mama to povedala sem rekla Davidu naj počaka pred vrati stanovanja. Jaz pa sem mamo prijale pod roko in jo zvlekla v stanovanje. Rekla sem ji : " Si ti ZMEŠANA ??!. Ona pa je rekla : " Pa saj ti je všeč no.". Kmalu za tem je nekdo potrkal na vrata. Bil je David. Vprašal je če je vse vredu in obe z mamo sva rekli : " Ja!" Zaprla sem vrata Davidu pred nosom. In mami še rekla : " Prav, ampak vedi da ti bom vrnila !". Z mamo sva veselo odkorakali k Davidu kot da nebi bilo nič. Mama mu je povedala kaj bo on pa je samo rekel : OK. Mislim halooo ?!! Reče Ok ? Mama ga je pospremila noter. Razkazala mu je vse. Rekla je da bo spal pri meni v sobi. PRI MENI V SOBI ?!!! Ljudje !! Zmešalo se vam je ! sem si mislila. Jaz sem se šla medtem ko je mami pripravljala Davidu za spat, stuširat. Vzela sem si tudi svojo naj pižamo :

Bila je res kul. Stuširala sem pa se z mojim naj šamponom- Strawberry Land. Ko sem prišla v sobo sem videla kako si je David slekel majico. In videla sem bicepse *.* Niso bili tak veliki kot bodibilderjovi ampak bli so ravno pravšnji. Hitro sem se obrnila in upala da me ni videl. Na srečo me res ni. Hitro sem "stekla" ven in pogledala sem v hladilnik. Videla sem : ORANGE BUBBLE ! Vzela sem ga ven in mamo poljubila na čelo. Sproti sem vzela še čips. Ko sem prišla v sobo sem videla kako se David ira z Ulo. Bilo je tok šikano. Ko sem vstopila naprej je Ula najprj stekla k meni. Čips in Orange Bubble sem položila na mizico in dvignila Ulo. Naredila sem to :

Uli je zelo všeč če dobi veliko pozornosti. Po tem sva z Davidom jedla čips in se smejala- VELIKO. Šla sva spat ob 01.34. Zjutraj ko sem se zbudila je name skočila Ula. Z vso silo. Počutila sem se kotda bi se na mene prevrnil tovornjak, vem da je majhna mapak vseeno je zame zeloo težka. Odšla sem v kuhinjo,ker sem videla da Davida več ni. Videla sem kako sta z mojo mamo zajtrkovala. Mame me je povabila k mizi. In seveda da sem šla. Bila sem sestradana. Na srečo je bil danes preznik zato nismo šli v šolo in ne v službo. Po zajtrku sva šla z Davidom gledat televizijo. Mama je rekla da gre po opravkih in da se vrne okoli 23.00 zvečer. Pred televizijo sva bila zelo dolgo. Kar naenkrat...
3 nexti
03. maj 2015
u183427
u183427
next
03. maj 2015
u189713
u189713
še 2
03. maj 2015
next
03. maj 2015
u189713
u189713
še 1
03. maj 2015
neeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2015
u189713
u189713
... sem dobila SMS od mame. Na njem je pisalo :
Živjo Alice,
Kako se imata ?
Na polisi imata denar,
pojdita v bazen in v trgovino.
Ne skrbi za denar...
zadela sem na Jazk Potu :D
Uživajta, Mami
Bila sem presenečena. Odpisala sem ji Ok. Ampak resno ? Igra ta loto pa ne zna napisat Jack Pot ? Resno. Davidu sem povedala za to sporočilo in povedala sem mu tudi da se grem preoblečt. Stekla sem gor in si oblekla kopalke, :

svoje razstrgane hlače in ohlapno majico. Ko sem si naredila frizuro in make up, sem odšla v dnevno sobo- tam me je čakal David. Že sva stopila skozi vrata ko sem pozabila na povodec in Ulo.Ko smo se spakirali (tudi Ula) smo šli ven. Pred nebotičnikom nas je že čakal mamin prijatelj Jack. Odpeljal nas oz. naju je do bazena. Kupila sva dve karti in živalsko karto. Zbrala sva si ležalnik in se namestila. Privezala sem Ulo za moj ležalnik ona je navajena čakati. Šla sva v bazen. V bazenu sva bila do 17.00. Šla sva po stopnicah iz bazena in že od daleč videla kako naju Ula nestrpno pričakuje. Obrisala sva se in se na soncu posušila. Jaz sem brala še revijo on puncah z New Yorka, David pa je božal Ulo. Po tem sva šla v bljižni bar HulaHup. Jaz sem pila tole pijačo :

(nism spila vse na sliki- poskusila sem samo svetlo rožnat kozarec (3 dl))
David pa je bil ledeni čaj se mi zdi. Pogovarjala sva se in pila. Kmalu za najbolj napetim pogovarjanjem sem šla na WC. Popravila sem si frizuro. Ko sem prišla nazaj sem videla kako neka punca osvaja Davida. Spomnila sem se nasveta ki mi ga je dala mami. Reče se mu : Pripelji Hudiča. Stopila sem do Davida kot da nič ni. Potrapljala sem ga po rami. Ko se je obrnil sem roke ovila okrog njegovega vratu in ga poljubila. Zna se poljubljat :*

Punca se je obrnila in odšla proč. David me je vprašal :" Kaj te je pičilo ?" Odgovorila sem mu da nič samo hotela sem probat kak okus ma njegov ledeni čaj - hec. Zasmejal se je in rekel je da ve da sem to naredila zaradi punce ki je bila prej tu. Poklicala sem Ulo in šla do ležalnika. Davidu sploh nisem odgovorila. Oblekla sem se in poklicala Jacka naj naju pride iskat. Res kmalu je prišel. David se je tudi hitro oblekel. Usedla sva se v avto in si med sabo nič rekla. Jack je odložil Davida pri njem doma in mene pri nebotičniku. Z Ulo sva se z dvigalom odpeljali proti vrhu. Preoblekla sem se v domače cape. Usedla sem se na kavč pred televizijo...
3 nexti
03. maj 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. maj 2015
u183427
u183427
next
03. maj 2015
u189713
u189713
še 1
03. maj 2015