u187347
u187347
perrrrrrrrrrrrrrfect fuuuuuul dobr....... dj sliko njene sobe plissssssssss
30. april 2015
u192736
u192736
Neeeext
30. april 2015
u189713
u189713
hvala Ɓєαυтιƒυℓ;* <3
soba od Alice :

30. april 2015
u187347
u187347
tnx fuuul huda
30. april 2015
u192736
u192736
Lepa soba
30. april 2015
u189713
u189713
... sem videla veliko skupin.Nekateri so se pogovarjali,drugi so se važili,tretji so igrali računalniške igre...Jaz pa sem stopala po stopnicah in gledala skupine.Tudi drugi so gledali mene kot da nisem s tega planeta.Res da sem bila nova v Madridu ampak zakaaaj me gledajo tko ?!! Na hodniku sem srečala ravnateljico po imenu Leyla. Pozdravila me je in me odvedla do razreda.Vstopila sem in tam me je pozdravila učiteljica Oklahama.Predstaviti sem se morala pred vsemi.Res bedaa !! -.- Ko sem povedala da nimam očeta so se vsi začeli smejat saj v tamkajšnem razredu ni nihšče izgubil očeta.Počutila sem se res žalostno.Da nimajo ljudje spoštovanja ??!.Pogledala sem proti kotu in videla njega :

on je bil edini ki se ni smejal.Zgledalo je in počutila sem se kotda bi sočustoval z mano. Oklahama me je posedla zraven razrednih važičk kot mi je povedala Ella ki je sedela zraven nekega piflarja.Mogla sem jo vprašat kako je ime temu tipu ki sedi v kotu.In res sem jo povedala mi je da mu je ime David.Povedala mi je tudi da je fant od razredne važičke po imenu Izzy.Resnoo ?! sem zavpila.Ona je prikimala in po mojem vzkliku so me vsi pogledali oz. naju z Ello.Povabila me je na Davidovo zabavo,ki je bila že takoj jutri seveda sem prikimala da bom šla.Elli sem dala tudi mojo številko da me pokliče oz. mi napiše če je David privolil v njeno povabilo.Odšla sem domov in takoj pogledala v omaro če imam kaj za zabavo (seveda nisem vedela če bom šla /vsaj upala sem ).Med gledanjem v omaro sem dobila SMS.

(E-Ella,J-Jaz)
E: OMG, ti res nemorš vedt kak je David zardel ko sem ga vprašala za zabavo.
J : res ? zakaj ?
E: nevem ampak bomo ugotovile...
J: OK <3 a potem je privolil ?
E: ja itak <3
J: hvala ker si ga vprašala (:
E: np
J: By<3
E: By<3
Po pogovuru sem iz omare zvlekla obleko in jo postavila na omarico.Res sem se že veselila te zabave a nato sem se spomnila da že ima punco.Oh šment! sem rekla na glas.Mami je bila ravno pred vrati.Zato je vstopila in me vprašala kaj je narobe ? Povedala sem ji za zabavo in za vse kaj se je danes zgodilo.Mama mi je podala nekaj nasvetov za osvajanje in sama pri sebi sem si mislila to pa že ne more bit tk težko :/.Naslednji dan sem si oblekla :

Ta dan me vsaj niso tako gledali kot da bi padla z nebes.Ko sem prišla v razred sem probala narediti en pogled za osvajanje katerega mi je priporočala mama.A zdaj sem se šele zavedala kako težko je osvajati.Pogledala sem ga tako kot mi je naročila mama : " Glej ga dolgo ampak ne predolgo,naj te tudi on gleda.Potem pa odmakni pogled in se nameni naprej !" In JEEES !! uspelo mi je.Po mojem uspehu je prišla Izzy - razredna važička rekla jim bom kar VK, vodna kreša.ker mi njeno ime ravno ne ugaja.No uglavnem prišla je VK in se mu usedla v naročje zgledalo je tako *kurbirsko*.Za tem sem se usedla in spet je sledil POUK,POUK,MALICA,POUK,POUK... in končno ! Prišla je zabava ! Odhitela sem domov in...
5 nextov
30. april 2015
u183427
u183427
next
30. april 2015
sad
next
30. april 2015
u189713
u189713
še 3
30. april 2015
u184959
u184959
next
30. april 2015
u175041
u175041
next
30. april 2015
u189713
u189713
še 2
30. april 2015
u189713
u189713
oz 1 next
30. april 2015
next
30. april 2015
u189713
u189713
...se oblekla v tole obleko :

V živo je bla še bolj amazing kok je na sliki *.* Oblekla sem se v njo in se naličila.Mama me je peljala do kraja v katerem sem bila zmenjena z Ello.Nato sva z Ello pešačili do hiše v kateri naj bi živel David.Bila je preeekrasna *.* !! Vstopile sva. Ella je bila prva zato jo je David prvo poazil.Pridrvel je k vratom in je rekel :" sestrica,bi mi pomagala Izzy odstraniti od karaok?Res fuša :/". Sestrica ??! Ella ?!! Ella sestra od Davida ?!! Ella je privolila v ponudbo Davida.David je že hotel oditi,ko me je videl.Oči so mu zažarele jaz pa sem le pogledala v tla.Rekel je : " waw si ti Alice ? " bil je tako šarmanten *.*. Privolila sem in že me je hotel vprašati še bi šla z njim po pijačo ko je prišla VK naslonila se je na njegova ramena in rekla :" Mucek zakaj si pripeljal to čarovnico ? " David jo je jezno pogledal in jo skušal odvleči stran.Končno.Prišla je njena prijateljica ki jo je zadržala za 5 min saj ji je morala povedati nekaj o novi modi al kaj že ?!. Nato me je vprašal če bi šla z njim po pijačo.Rekla sem : " Ja.".Odšla sva po pijačo.Pila sem Orange Bubble.Bilo je podobno šampanjcu razen da je bilo brez alkohola in z ogromno mehurčki.Zgledalo je tako :

David me je povabil na stolp.Bil je zelo šarmanten ko je izgovoril te besede.Privolila sem in odšla sva po dolgih stopnicah na vrh hiše.Zagledala sem stole.Rekel mi je da bo skočil po malo Orange Bubble-ta. Počakala sem ga tam.Med čakanjem sem dobila Ellin SMS : kje si ?? iščem te vsepovsod! ne reči mi da si na vrhu hiše.Prosim.Če si te lahko opozorim na posledice : odpikal te bo ! To je njegovo mesto za dajanje na čevelj.Ne bo se končalo dobro.Ella. Bila sem zelo zgrožena.Tako lepo se je obnašal dome zdaj pa me bo odpikal ? WTF??Nato pa sem videla da pri Ellinem sporočilu ni nič srčkov;ona jih vedno piše.Videla sem tudi podpis! Ella se nikoli ne podpiše... Pogledala sem čez streho in videla...
3 nexte
30. april 2015
u187347
u187347
next
30. april 2015
u183427
u183427
next
30. april 2015
u187347
u187347
faaaaaak jz sm odvisna od te zgodbe pisi pisi pisi
next next next next next next next next next next next next next next next next next
30. april 2015
u189713
u189713
še 1 next
01. maj 2015
next
01. maj 2015
u187347
u187347
pisi pisi
01. maj 2015
u189713
u189713
dej te mi prosim mal časa ker mamo kosilo (:
01. maj 2015
u187347
u187347
ok............... sory d tezim ampak ta zgodba je res tooooooooop
01. maj 2015
u189713
u189713
Hvala ti fuuul <33
01. maj 2015
u187347
u187347
odvisna sm od te zgodbe reeees
01. maj 2015
u189713
u189713
... kako VK drži nekaj v rokah. Hotela sem videti kaj to je a bilo je predaleč. Že je prišla rešitev. Pogledala sem nazaj in videla daljnogled. Pograbila sem ga in pogledala kaj ima v rokah. Videla sem da v rokah drži mobitel ampak čigav ? Videla sem da je mobi obrobljen z rdečo barvo. Takšnega ima... Ella ? Seveda ! Ellin mobitel !. Spomnila sem se kako bom zafrknila VK. Pograbila sem svoj mobitel in ji napisala :
Ej Elli si vidla Izzyno obleko ? Za postrat. Ha- ha. Rekla da je od s.Oliverja, na etiketi pa ji piše Baby Center. Pritisnila sem umb POŠLJI in samo čakala sem lahko kaj bo sledilo. Slišala sem pisk. Sama pri sebi sem si rekla A zdaj je Ella oz. VK dobila sporočilo. VK je brala in brala. Ko je končala je pogledala na streho in mi pokazala sredinec. Jaz pa sem zakričala : ELLA ! Iščeš mobitel ?? Izzy ga ima. Ella je pritekla k VK in ji rekla HVALA da so vsi slišali. Kmalu za tem je pritekel David. Povedala sem mu kaj sej je zgodilo on pa je poklical VK naj pride gor. Medtem ko je VK prihajala po stopnicah sem Davidu pokazala sporočilo ki ga je poslala VK z Ellinega telefona. David se je razjezil. Ko je prišla VK ji je rekel : " Zdaj se bo tvoja želja uresničila. Vrh hiše na katerem smo zdaj bo postal moj vrh za dajanje punc na čevel. In ugani TI boš prva in zadnja ki jo bom pustil prav tukaj ! VK je rekla : " Ljubi no sej je bil sam hec !" "Za mene to ni hec! In kaj sploh še delaš tukaj ? Ti nisem rekel da sva KONČALA ? no končala sva za vedno ! Izzy je zardela in zgledala je kot kuhan rak ki ga je mami pripravila prejšno nedeljo za kosilo. VK je rekla : NO POTLEJ PA BODI S TO.. S TO... S TO ČAROVNICO ! Zdaj mi je pa prikipelo. Zbrala sem moč in rekla :" Ali čarovnice zmorejo to ? " Dvignila sem pest in jo s vso močjo udarila. Počutila sem se tako KUL , tako svobodno in sama pri sebi sem si predstavljala da izgledam tako :

(Kliki na sliko)
A nato sem se zavedala kakšna katastrofa bi bila to lahko zame. Pograbila sem kozarec z Orange Bubble in stekla dol. Tekla sem in tekla saj sem mislila da me David nikoli ne bo več hotel pogledati. Ustavila sem se šele pri ribniku za hišo. Na srečo ni bilo nikogar. Usedla sem se na klopco in počasi pila Orange Bubble. Slišala sem da za mano nekdo prihaja. Ubrnila sem se in videla Davida. Pogovarjala sva se:
(D-David,J-Jaz)
D= si kdaj razmišljala da bi postala karatejka ?
J= ne.Zakaj ? Saj vem da je nebi smela...
D= Užgat ?
J= ja
D= prav da si jo, bila si prva ki si jo udarila,poleg tega si pa je še zaslužila
J= no ja
D= dobro si jo užgala
J= hvala, no zdaj pa morem it
Vstala sme se in že hotela oditi ko me je vprašal : Mi daš svojo fonsko ?
Priolila sem in mu jo napisala na roko. Zgledal je zelo zadovoljen in tudi jaz sem bila saj sem udarila punco ki se je danes do konca pogreznila v željo saj se je razšla z naj popularnješim fantom na šoli pa še grdo modrico bo imela. Nato sem pa res odšla, bilo je že zelo pozno. Ko sem prišla v stanovanje sem videla kako mama spi na kavču. Super ! sem si mislila. Ko sem se potiho sezula je pritekla Ula in začela lajat. Hitro sem jo prijela in ji roko položila na gobček ( da nebi mogla več lajat). Samo upala sem lahko da se mami ni zbudila saj bi potem morala poslušati njeno dolgo razlago o tem kako je če prideš pozno domov med tednom. Hitro sva z Ulo stekli v mojo sobo. Ulo sem položila na njeno "pizzo" (na njej ona spi). Nato sem se preoblekla in šla v posteljo. Že sem hotela zaspat ko ....
3 nexte
01. maj 2015
u187347
u187347
next..... hudo hudo hudo hudo
01. maj 2015
u189713
u189713
še 2
01. maj 2015
u183427
u183427