OMG popouno je
ja d da nam je blo všeč
nič nespreminjat ti sam piš po navdihu
OK kritik mnde sama veš da jih ni no če še ne veš sm ti js zdle povedla
pohvale no dvomim da bi se dal kirem brat tko da bom napisala samobnovo mojga mišlenja:
Popouno je, prfektno pišeš, tole je svetovna zgodbica, ful fajn pa ful dobr pa še kej bi se našl
jej v London gre...js bi tut
pa tam bo spoznala One direction in bo vse še jr popouno...upam
komi čakam ju3 in nov NEEEEXT!!!!!!!!!!
03. april 2014
Evo vam next Posvečam pa ga ...dream...
hope you like it
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

»Aha potem že ve, da se seli v London k očetu ne?« je kar naenkrat priletelo iz Jacka. Pogledala sem mamo, ona pa se mi je nasmehnila. Nisem vedela ali naj sem srečna ali žalostna. Po eni strani bom zapustila najboljšo prijateljico, po drugi strani pa bom spat videla očeta. »O in še to, Ally lahko gre s tabo, s njenimi starši sem že govorila in, ker poznajo tvojega očeta, so dovolili. Njej nič niso omenjali selitve zato jo jutri v šoli vprašaj, če bi šla.« Omg to je bila najboljša novica vseh časov. Seveda bo Ally takoj za in lepo bova šle v London in tam spoznale One Direction in vse bo super. Najboljše pri tem pa je, da bom končno spet videla očeta. Počasi sem se odkotalila do moja sobe in saspala. Zjutraj me je budilka zbudila 7.00. Hitro sem vstala in se šla v kopalnico uredit. Oblekla sem si črne kavbojke in majico s kratkimi rokavi. To mi je vzelo kar precej časa. Hitro sem odhitela dol v kuhinjo kjer so me že čakale palačinke. Nekaj sem jih pojedla nato pa odšla do Allyine hiše. Tam sem jo počakala in skupaj sva odšli v šolo. Prve tri ure so minile zalo hitro. Odšla sem do svoje omarice. Kmalu pa je k meni prišel Max. »Še enkrat oprosti za tisto včeraj res nebi smel….« ni nadaljeval, ker sem ga prekinila z 'je že v redu' . »Veš, spraševal sem se če bi mogoče šla kdaj z mano na zmenek ali kaj takega?« je vprašal. Bila sem tako vesela, potem pa sem se spomnila, da se kmalu selim v London. Nebi bilo v redu če bi zdaj z Maxom postala par saj bi ga potem preveč pogrešala. »Ne morem« sem idavila iz sebe. Čudno me je pogledal in vprašal zakaj. Povedala sem mu, da se selim v London. Takrat je k omarici prišla tudi Ally. »Emma, zakaj mi tega nisi prej povedala?« je vprašala Ally. Razložila sem ji, da lahko gra z mano in od veselja je kar zapela. Mislim, da je objela nekaj fantov, ki so bili v bližini in celo enega učitelja. »Kako dolgo pa boš tam?« me je vprašal Max. »Ne vem, verjetno kar dolgo, saj se selim k očetu in prav zagotovo bom tam nekaj let.« Takrat pa je zazvonil šolski zvonec in odšla sem v razred.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Po pouku
Z Ally sva šli peš domov. »Torej, zdaj ko greva v London, boš zalo pogrešala Maxa?« me je vprašala Ally. »Niti ne, itak med nama ni nič« sem ji odgovorila, v sebi pa sem vedela, da ga bom močno pogrešala.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Mislite, da bo Max pogrešal Emmo?
Kako se vam zdi zgodbica?
Kritike/pohvale?
Bi kaj spremenile?

Prosim odgovarjajte na vprašanja, ker mi je zanimivo brati odgovore
04. april 2014
1.Ja
2.Super
3.Všeč mi je zelo
3.Ne
04. april 2014
u165749
u165749
1.ja itak.
2.Zgodbica je superduperdozna
3.obožujem to superduperdozno zgodbico
4.NEEE zakaj bi spreminjal superduperdozno zgodbo

nexxttt
04. april 2014
hvala obema, next pa vrjetno pride komaj v nedeljo
04. april 2014
next
04. april 2014
u100166
u100166
neeeext!
04. april 2014
Hvala za posvečen next
Mislite, da bo Max pogrešal Emmo?pomoje jo bo kr s je zalubu v njo
Kako se vam zdi zgodbica?popouna je. Res kak ti rata tko svetovno pisat
Kritike/pohvale?te morem razočrat sam za kritike ti spet ne bom nič napisala pohvale? vsaka ti čast res prfektno je
Bi kaj spremenile?nič
UPAM DA BO KMAL NEEEEEEEXT!!!!!!!!!
04. april 2014
Hvala ...dream... za lepa komentarje <33333
04. april 2014
u151965
u151965
next+nova bralka!
04. april 2014
mal oglašujte, da bo več bralcev
04. april 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
04. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. april 2014
ja itak da jo bo
pa tole je ena izmed najbol popounih zgodbic na igrah
kritike? ja edina kritika je kak lahka sploh uprašaš če ma kdo kako kritiko?!
mislim itak da jih ni
vsaj z moje strani ne
04. april 2014
pohvale? ubistvu sploh ne vem kje naj začnem kr bi vrjetn predoug naštevala tak da ja
bom pri bližn napisala v eni besedi: PERFECT
pa prosim ne nič spreminjat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. april 2014
next*+nova bralka
05. april 2014
hej jaz se Ines Gabor prejšnij profil se mi je zbrisu zato mam novega. zgodbico bom nadaljevala s tega profila
05. april 2014
evo next posvečam pa ga sweet love <3
hope you like it
ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

Ko sva prišli k meni sem mami povedala, da gre Ally z mano v London, nato pa sva odšli v mojo sobo. Pogovarjali sva se o meni in Maxu, o tem kako bo v Londonu,… Zmotilo pa naju je trkanje na vrata. Bila je moja mama. »Punci, jutri zvečer je let za London« je rekla in se nasmehnila, nato pa je odšla. Ally je rekla, da gre domov saj hoče še biti malo s svojo družino. Ker je mama odšla na nek sestanek, sem jaz odšla k Leonu. Zelo ga bom pogrešala saj ga imam zelo rada. Vedno drživa skupaj in pomagava en drugemu, kar je kar malo čudno. Čez kakšno uro sem šla pogledat še Tomija. Bil je sem na vrtu. Ne morem verjeti da ga je Jack spet pustil samega. Tomi se mi je prav zasmilil. Najrajši bi ga vzela s sabo v London. Malo sem se igrala z njim, potem pa sva odšla noter. Šla sem v svojo sobo in spakirala nekaj stvari, nato pa sem zaspala.
Naslednji dan (sobota):
Brebudili so me topli sončni žarki. Končno, napočil je dan, ko grem v London. Vedno sem si želela tja in to se mi bo zdaj uresničilo. Vstala sem in se uredila. Nato sem odšla na zajtrk, po zajtrku pa sem začela pakirati. Seveda mi je Leon pomagal, da je vse skupaj šlo hitreje. Končala sva nekje okrog 4. ure popoldne. (Seveda sva zraven imela še kosilo) Ura je hitro minila in mogli smo se odpraviti na letališče. Poslovila sem se od Leona in Tomija. In tudi Jacka. Z mamo sva pospravili kovčke v avto in se odpeljali do Allyine hiše. Tudi ona se je poslovila od vseh in sedla v avto. Mama naju je odpeljala na letališče. Preden sva z Ally odšli na letalo pasem mamo močno objela. »Tako te bom pogrešala« je mama že kar v solzah rekla »Tudi jaz tebe ampak obljubim, da vas obiščem« sem rekla nato pa odšla na letalo. Sedela sem pri oknu, Ally pa poleg mene. Ko smo vzleteli sem vzela telefon in slušalke in poslušala glasbo. Počasi sem zaspala.
moj telefon:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Naslednji next pa pride v torek če bo dovolj nextov
06. april 2014
neeeeeeext
06. april 2014
Kira prfekcija
komi čakam torek
dej NEEEXT tokoj ko boš mela čas
06. april 2014
u155895
u155895