u88559
u88559
NEXT (ona modra obleka je ful lepa)
20. maj 2012
u70159
u70159
you my friend 3 nexte od različnih oseb,da me ne boš spet rekla,da si že dala večkot tri nextov.!
še 2
20. maj 2012
u70159
u70159
pomota še 1
20. maj 2012
u92790
u92790
next
20. maj 2012
u92310
u92310
next
20. maj 2012
jejjejjejjejjejjejjej
nexti
20. maj 2012
next
20. maj 2012
u90549
u90549
next
20. maj 2012
u70159
u70159
hvala vam za tok nextov.Videla sem Tinkaro,Lily in Roky.Aleju sem rekla,da menaj pelje domov,ker so tam moje sovražnice.Ok je rekel in me z avtom odpeljal domov.
Rekla sem mu ljubi žal mi je,da si me moral domov odpeljati ampak one tri me sovražijo in
bi mi lahko kaj storile.Nič ni ljubica glavno je,da se ti nič ne zgodi.Objela sva se in
se je odpeljal domov.Drugi dan je bila sobota.Vstala sem in slišala,da nekdo trka.Šla sem
pogledat.Zagledala sem presenečenja:

ko sem to videla sem premišlevala le kdo mi jih je prinesel.?Malo sem zaprla oči
in jih spet odprla.Zagledala sem Alejo-ta.Rekel mi jeo ti bila moja darila všeč.?
Ne morem verjeti ti si jih mi prinesel hvala,hvala.!Poljubila sem ga in mu rekla
najbolj na svetu te ljubim.Nato mi je pa rekel:ups,nekaj sem ti pozabil dat.
Kaj.?Tole,izvoli:

Alejo ti si zlat.Objela sem ga in ga poljubila.Nato me je vprašal greva dons ven.?
Seveda.Kam pa.?Lahk v park,če želiš.?Ok se vidiva sem mu rekla.Ob kolkih pa.?
mmmm....ob 16:00 oky.?Oky se vidiva.
3 nexte rabim
nextam jas ,ker je direction girl na morju.!
20. maj 2012
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
20. maj 2012
u70159
u70159
še 2
20. maj 2012
u70159
u70159
oĸ ɢreм ɴeхтαт yoυ мy ғrιeɴd.!oвleĸlα ѕeм тo oвleĸo:

ɴαlιčιlα:

тoĸrαт ѕeм вιlα reѕ cυтe.ĸo je po мe prιšel αlejo мe je ɴαjprej poljυвιl тer ѕvα odšlα. тαм ѕvα ѕe v pαrĸυ vѕedlα ɴα ĸlop тer vιdelα ĸαĸo ɴeĸι človeĸ нoče υвιтι мαjнɴeɢα ĸυžĸα. šlα ѕe тjα тer мυ reĸlα ѕpυѕтι ɢα žιvαl je.!нιтro je zвežαl jαѕ ѕeм pα ĸυžĸα dvιɢɴιlα ιɴ ѕι poтιнo reĸlαrvιč ѕeм ɴeĸoмυ rešιlα žιvljeɴje še poѕeвej žιvαlι.αlejυ ѕeм reĸlα,dα ɢreм doмov,ĸer je ĸυžα вιl vѕe υмαzαɴι,dα ɢα ѕĸopαм.odpeljαl мe je doмov.šlα ѕeм v ĸopαlɴιco тer dvιɢɴιlα ĸυžĸα ιɴ ɢα ѕĸopαlα.ɴαтo pα ɢα oвrιѕαlα ιɴ ɢα zαprlα v ѕoвo doĸler ѕeм мυ šlα po нrαɴo ιɴ po poѕтeljo zα pѕe,ĸjer вo ѕpαl ιɴ ιɢrαče.dαlα ѕeм мυ ιмe мιĸy. мιĸy:

кנєя ѕρι:

žoɢιce:

ĸo ѕeм prιšlα doмov ѕeм dαlα ɴjeɢovo poѕтeljo v мojo ѕoвo.мιĸyjα ѕeм dαlα ɴoтr ιɴ ɢα požαlĸα.zα ɴeĸαj čαѕα je zαѕpαl.ɴαѕledɴjι dαɴ ѕe je zвυdιl ιɴ ѕvα ѕe šlα veɴ ιɢrαт.вιl je čιѕт тer veѕel.ιɢrαlα ѕvα ѕe vѕe do ĸoѕιlα.тυdι ѕeм ɢα peljαlα ɴα ѕpreнode ιɴ αlejo je вιl ljυвυѕυмeɴ ѕαj ѕe celι čαѕ poѕveтαм pѕυ.zαтo je šel ĸ ѕαrι.ĸo je тo ѕlιšαlα мυ je reĸlα:veš oɴα ѕι je od ɴeĸdαj želelα pѕα тαĸo,dα вoš мorαl poтrpeтι še вolj.odšel je.ĸo ѕe je zαčelo ĸoѕιlo ѕeм šlα jeѕт мιĸyjυ pα dαlα нrαɴo.ĸo ѕvα ѕe ɴαjedlα ѕeм ɢe ɴeѕlα veɴ,ĸerѕe ɴeĸαj ĸυpιlα,ĸι je вιl že тαĸoj veѕel ιɴ ѕrčeɴ тo je....
ɴeхт.???
21. maj 2012
u70159
u70159
oĸ ɢreм ɴeхтαт yoυ мy ғrιeɴd.!oвleĸlα ѕeм тo oвleĸo:

ɴαlιčιlα:

тoĸrαт ѕeм вιlα reѕ cυтe.ĸo je po мe prιšel αlejo мe je ɴαjprej poljυвιl тer ѕvα odšlα. тαм ѕvα ѕe v pαrĸυ vѕedlα ɴα ĸlop тer vιdelα ĸαĸo ɴeĸι človeĸ нoče υвιтι мαjнɴeɢα ĸυžĸα. šlα ѕe тjα тer мυ reĸlα ѕpυѕтι ɢα žιvαl je.!нιтro je zвežαl jαѕ ѕeм pα ĸυžĸα dvιɢɴιlα ιɴ ѕι poтιнo reĸlαrvιč ѕeм ɴeĸoмυ rešιlα žιvljeɴje še poѕeвej žιvαlι.αlejυ ѕeм reĸlα,dα ɢreм doмov,ĸer je ĸυžα вιl vѕe υмαzαɴι,dα ɢα ѕĸopαм.odpeljαl мe je doмov.šlα ѕeм v ĸopαlɴιco тer dvιɢɴιlα ĸυžĸα ιɴ ɢα ѕĸopαlα.ɴαтo pα ɢα oвrιѕαlα ιɴ ɢα zαprlα v ѕoвo doĸler ѕeм мυ šlα po нrαɴo ιɴ po poѕтeljo zα pѕe,ĸjer вo ѕpαl ιɴ ιɢrαče.dαlα ѕeм мυ ιмe мιĸy. мιĸy:

кנєя ѕρι:

žoɢιce:

ĸo ѕeм prιšlα doмov ѕeм dαlα ɴjeɢovo poѕтeljo v мojo ѕoвo.мιĸyjα ѕeм dαlα ɴoтr ιɴ ɢα požαlĸα.zα ɴeĸαj čαѕα je zαѕpαl.ɴαѕledɴjι dαɴ ѕe je zвυdιl ιɴ ѕvα ѕe šlα veɴ ιɢrαт.вιl je čιѕт тer veѕel.ιɢrαlα ѕvα ѕe vѕe do ĸoѕιlα.тυdι ѕeм ɢα peljαlα ɴα ѕpreнode ιɴ αlejo je вιl ljυвυѕυмeɴ ѕαj ѕe celι čαѕ poѕveтαм pѕυ.zαтo je šel ĸ ѕαrι.ĸo je тo ѕlιšαlα мυ je reĸlα:veš oɴα ѕι je od ɴeĸdαj želelα pѕα тαĸo,dα вoš мorαl poтrpeтι še вolj.odšel je.ĸo ѕe je zαčelo ĸoѕιlo ѕeм šlα jeѕт мιĸyjυ pα dαlα нrαɴo.ĸo ѕvα ѕe ɴαjedlα ѕeм ɢe ɴeѕlα veɴ,ĸerѕe ɴeĸαj ĸυpιlα,ĸι je вιl že тαĸoj veѕel ιɴ ѕrčeɴ тo je....
ɴeхт.???
21. maj 2012
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
to je tok cool
21. maj 2012
u70159
u70159
hvala pa sorry k je dvakrat ampak neki mi šteka že od učeri.!
21. maj 2012
sej je ok
aja:
you my friend ~♥vαмpιrĸα
21. maj 2012
u70159
u70159
vem,da si you my friend.!
21. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. maj 2012
u70159
u70159
кυριℓα ѕєм мυ ρєѕкσνηιк кנєя ѕє נє cєℓ ∂αη ν ηנєм ιgяαℓ ιη кσραℓ νєη ѕ тαčкαмι.
кσ ѕєм ρσνє∂αℓα мιку няαηα тє čαкα נє νєѕ νєѕєℓ вєžαℓ к няαηι.мαℓ ѕєм šℓα ηα cнαт.
∂σвιℓα ѕєм мѕη σ∂ αℓєנα.кαנ ѕє ηє вσνα ηιкσℓ νι∂ℓα νєč.؟z∂αנ ηιѕєм ιмєℓα čαѕα zα ηנєgσνє ℓנυвυѕυмησѕтι ιη ѕєм υgαѕηιℓα cσмρ.šℓα ѕєм мαℓ νєη ιη νι∂єℓα,∂α נє zαѕραℓ.σ∂ηєѕℓα ѕєм gα ν ρσѕтєℓנσ ιη gα čєz čαѕ ρσžαℓα.кσ ηαєηкяαт ρяι∂є ∂σ мєηє ѕαяα.ηαנιη ρσgσνσя: נ-נαѕ ѕ-ѕαяα
ѕ-нαℓσσ.!
נ-gяєм к кυžкυ ѕαяα σк žαℓ мι נє αмραк мσяαм к ηנємυ,кσ ѕє zвυ∂ι
ѕ-αη∂яєα z∂αנ мє ρα ρσѕℓυšαנ ѕαмσ тι ρσνєм ρα ρσℓ ∂єℓαנ кαя нσєš.
נ-σк ρσνєנ ρα ρσℓ ρσנ∂ι.!
ѕ-кσ ѕι ∂σвιℓα кυžкα ѕє ѕρℓσн ηє zмєηιš ηιč zα αℓєנα υčєяι נє šєč к мєηι ιη мι яєкєℓ,∂α ѕє
zαηנ ѕρℓσн ηє zмєηιš gα ηιč ηє ρσкℓιčєš,z∂αנ кσ ѕєм ρяιšℓα к тєвι ρα мι žє тαкσנ яєčєš,∂α gяєš к ρѕυ ѕρℓσн ѕє ηє νє∂єš кσт вƒƒ тσ ѕм нσтℓα яєč z∂єנ ρα ριנ∂ι к ηנємυ,čє žє мαš тαкσנ ѕιℓσ ∂ιנσ.!

вιℓα ѕєм тιнσ ιη ρяємιšℓנєναℓα,čє gα ηαנ ρσкℓιčєм.αмραк ηιѕєм ƒαηтנє νє∂ησ ρяι∂єנσ к ρυηcαм ηє σηє к ηנιм zαтσ ηιѕєм šℓα.ηαєηкяαт ρα ѕℓιšιм ℓαנαηנє.мιку ѕιgυяησ ѕє נє zвυ∂ιℓ.тєкℓα ѕєм ιη νι∂єℓα,∂α мє נє ιѕкαℓ.кσ мє νι∂ι мι ρяι∂є ν σвנєм.νєѕ νєѕєℓ
נє ѕкαкαℓ ρσ мєηι.кσ ρяι∂є čєz мιηυтк ηєкαנ к мєηι αєנσ.кυžкα ѕєм ∂αℓα ν мσנσ ѕσвσ тєя мυ яєкℓα ριкєc тυкαנ ρσčαкαנ тαкσנ ѕє νяηєм.
ρσℓ ѕєм šℓα ηαzαנ к αℓєנυ ιη ηαנιη ρσgσνσя נє вιℓ кαя ∂σℓg.....
ηєχ.؟؟؟
21. maj 2012
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
to je tok cool
21. maj 2012
u90549
u90549
next
21. maj 2012
u70159
u70159
nextam ju3.!
21. maj 2012
u88946
u88946
J:JS A:ALEJO

A:kaj hočeš?
Jpravičila bi se
A:za kaj?ker ves čes visiš z kužkom in mene niti ne pogledaš
J:ja!oprosti.nov je in mora se privadit na dom
A:vseeno mi lahko posvečaš kaj pozornosti
J:ampak...

je že odšel...

Č
E
Z

P
R
I
B
L
I
Ž
N
O

P
E
T

M
I
N
U
T

še vedno sem zunaj in premišlujem o pogovoru.mogoče ima prav.za sabo zaslišim lajanje.Miky!pridi greva noter.Miky-ja sem dala spat in šla na fb.alejo-tu sem poslala mesič.v njem je pisalo:
mesič:
oprosti.še vedno te ljubim
odpisal mi je....

next da Melcy Cool
3 nexte
24. maj 2012
Next
Seweda moj.
25. maj 2012
u88946
u88946
hvala še 2 nexta
25. maj 2012
Nb .. :3
25. maj 2012
u70159
u70159
grem kar nextat.!Odpisal mi je tako:k tabu se vrnem samo,če zapustiš kužka.!
Kaaaj.?Alejo ne morem in ne bom.Šla sem dol s fb-ja in šla K mikyju.Potiho sem mu rekla kaj bi brez mene,če te zapustim.?Videla sem kako mu je pritekla ena solza in se legel k meni.Vedela sem,da bo zelo žalosten,če ga zapustim pa kot vidim Alejo nima rad živali,ker pravi,da se vrne k meni sam,če ga zapustim.Rekla sem si,da ne bom šla več k njemu dokler me on ne obišče.Raje sem se posvetila Mikyju.Čez 1 uro sem šla na fb in videla,da mi je nekdo pisal.Bilo je od Sare.Pisalo je tako:Andrea od zdaj naprej sve nehali biti bff in frendici,ker se samo posvečaš Mikyju al kok mu je že ime,Aleja pa niti ne pogledaš.Pa kaj vaju tok moti Miky.?Ker se ne posvetiš njemu.!Pa bi mogla.?
Glej hočem ti povedati,da bom dalje tvoja bff,če zapustiš Mikyja.!Ne morem verjeti isto me prosiš kot Alejo mislim obdržala ga bom in mi je vseeno,če se vidva skregata z mano za vedno.Izklopila sem in šla v shopping.Tam zunaj pred trgovino sem videla Alej in Saro kako se poljubljata:

zbežala sem domov in se vred z Mikyjem zaklenila.Celi čas sem jokala ampak naenkrat
nehala jokat,ker sem vedela,da ni truda jokati zaradi Aleja in Sare.Nato sem šla na fb.
Sara mi je pisalai si premislila.?Nazaj sem ji napisala ne kradljivka in lažnivla.!
3 nexte
next da ρυηcα♥iz♥нєℓℓ.!
25. maj 2012
u88946
u88946
5 nextov pa nextam
25. maj 2012
u70159
u70159
pol pa 5.!
25. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani