u217096
u217096
Hvala ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je že čas
22. oktober 2016
u193768
u193768
Ni keeej.
22. oktober 2016
u217096
u217096
Do konca življenja se ti bom klanjala
22. oktober 2016
u215961
u215961
Next
30. oktober 2016
u193768
u193768
Hello... It's me...
Nov Next je tu!

▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

Luke je iz žepa potegnil prenosni zvočnik in predlagal: "Je kdo za karaoke?" Vsi smo pokimali, še Austin, čeprav ni bil najbolj zadovoljen. "Prva bo... Kaya," je določil Luke in Kayi pokazal katere pesmi lahko poje. Izbrala si je Someone like you.
"Never mind, I'll find someone like you. I wish nothing, but the best for you too. Don't forget me," je zapela ob spremljavo glasbe, jaz pa sem se zatopila v svoje misli.
Mogoče sem preveč hladokrvno sprejela ločitev staršev, a po drugi strani sem bila vedno bolj atijeva punčka.
Vedno sem se z njim bolj zabavala, mami pa skoraj nič ni bilo doma.
Nekdo je zaploskal. "Bravo, odlično poješ!" me je iz zamišljenosti izvlekel tuj glas. Dvignila sem pogled im zagledala dva fanta, ki sta si bila različna kot dan in noč.
Prvi je imel svetle lase, rjave oči in izgledal je kot športnik, drugi pa je imel črne lase, modre oči in očala.
Kot, da bi vedel, da razmišljam o njem, se je oglasil temnolasec: "Jaz sem Patrick in to je Eric, moj najboljši prijatelj. Greste na tabor gospoda Sherda?" Luke je prikimal: "Ja. Kako pa to, da gresta, če nista dvojčka?" Eric se je nasmehnil: "Moji sestrici bova nadzorovala."
Šele takrat sem zagledala dve dekleti, ki sta stali za fantoma. Bili sta si podobni kot jajce jajcu.
"Eric, dve leti starejši sva od tebe. Jaz sem Kristen, to pa je Ava," se je oglasila ena od deklet.
"Jaz sem Luke, to je moj brat dvojček Austin in to sta najini sestri Skai in Kaya," nas je na hitro predstavil Luke.
"Austin... Austin Stewart?" je začudeno pogledal Eric. "To sem jaz. Pa ne da si ti... Eric Novy?" je še bolj začudeno rekel Austin.
"To sem jaz, stari! Skupaj sva bila v nogometnem kampu tri leta zapored! Ne morem verjeti, da te vidim!" Eric je izgledal presrečen. Austin pa prav tako: "Točno, ti si tisti, ki so ga zaradi talenta prestavili v našo skupino. Spremenil si se!"
Fanta sta se takoj zatopila v pogovor o nogometu, prav tako se je Luke pogovarjal s Kristen. Ali pa je bila Ava. Nisem bila prepričana.
"Torej, katera je Skai in katera je Kaya?" je vprašal Patrick, ki se je usedel na sedež pred nama. "Jaz sem Skai," sem se nasmehnila.
Tudi mi smo se zapletli v pogovor, ko je avtobus naenkrat ustavil pred zgradbo modernega videza.
"To je vaša postaja!" je zavpil voznik. Drug za drugim smo se odpravili ven. Naša prtljaga je že stala pred avtobusom. "Pa lepo se imejte," nam je zaželel voznik, preden se je odpravil v notranjost avtobusa. Pograbila sem svoj kovček z oblačili in Eric se je ponudil, da nese tistega, ki sva ga imeli s Kayo skupnega.
Prišli smo v avlo zgradbe, pred katero nas je odložil avtobus. Vse je bilo zelo elegantno; črno-belo pohištvo, lesena recepcija in kamin, v katerem pa ni gorelo.
Odpravili smo se do recepcije. "Iščemo gospoda Sherda. Prišli smo v raziskovalni tabor," se je opogumil Luke. Gospa za pultom - gospa Gracia, kot je pisalo na priponki na njeni uniformi - je dvignila pogled in se široko nasmehnila.
"Profesor bo takoj tu. Počakajte pri kaminu," je dejala in odtipkala neko številko.
Posedli smo se vsak v svoj naslanjač in čakali.
"Dobrodošli! Dobrodošli!" je avlo presekal glas nekega starejšega gospoda.
Ob pogledu nanj me je streslo. Ni mi bil preveč všeč.
▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
Mnenja?
Lia xoxo
01. november 2016
u217096
u217096
Super je! Res enkratna zgodba!
Neeeeeeeext!!!!
01. november 2016
u215961
u215961
Neeeeeeeext!!! Fenomenalno!!!
01. november 2016
neeext
01. november 2016
u213963
u213963
Next
01. november 2016
Nexttt
02. november 2016
u213121
u213121
Neeeeexxxxxxxttttttt
02. november 2016
u217819
u217819
O Marija, ko bi ti vedela kako sem pogrešala tvoje zgodbice!
Res zelo dobro pišeš, in sama vsebina je zelo zanimiva!
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
02. november 2016
u193768
u193768
Ne pretiravaj
Z Mio sta si res podobni, očitno imata pretiravanje v genih
Pa hvala
02. november 2016
u217819
u217819
Ja haha To imamo vsi v naši drižini
Samo tole ni "pretiravanje" ampak resnica!
03. november 2016
u218236
u218236
Neeeeeeeeeext
13. november 2016
u217520
u217520
neeexttt
14. november 2016
Next + nova bralka (:
17. november 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani