prosim vas da opišete svojo najljubšo slavno osebo. če vidite da je to osebo nekdo že opisal, opišite drugo, ali pa jo lahko opišete ampak ne smete napisati niti ene iste stvari o njem/j . lahko kaj istega napišete v takem primeru: zelo ga/jo obožujem... akp (ali kaj podobnega) prosim vas, ne pišite istega kot drugi v takem primeru: njeno/govo rojstno ime je... kdaj se je rodil seveda je dovoljeno da vas napiše več ker to ni ponavljanje. zraven osebe lahko daste kakšno sliko ali pesem/posnetek. jaz bom za primer opisala demi lovato. prosim za prijave.
ime:
oseba ki boš jo opisal/a:
je to tvoja najljubša oseba:
od osebe opis slike pesmi... lahkon daš ko se prijaviš
02. maj 2014
ime: nuša
oseba ki jo bom opisala: Demi lovato
je to tvoja najljubša oseba: ja seveda

DEMI LOVATO
Demetria devonne lovato bolj je znana kot DEMI LOVATO, je velika pevka.
zelo jo obožujem. njeni naravni lasje so črni. veliko krat si lase pobarva na drugo barvo. pred kradkim je imela kratke rdečo črne lase. včasih je igrala na disneyu, v seriji sonny with a chance. potem je sama nehala ker se je raje odšla posvečati svoji pevski karieri.
tu imam še dve njeni pesmi ki sta moji najljubši od nje: https://youtu.be/kHue-HaXXzg in še moja najbolj najljubša https://youtu.be/1zfzka5VwRc poslaušaj obe... zadnja je najboljša
02. maj 2014
Demi Lovato je moja najlubša oseba.
31. maj 2015
Demi is my favourite singer !
06. junij 2015
20. junij 2015
Michael Clifford :3 pa plis, ne ga zdej neki hejtat pa kok je grd, ker NI. On je my life - jokala sm se k sm sanjala da je umrl in od tega je že dva tednav pa se še vedno bojim da se mu kej zgodi, čeprov sploh nisem vraževerna :'(
25. januar 2016
Moja nja. osebnost je Martina Stoessel.

Martina Stoessel je Argentinska pevka in igralka. Rodila se je 21.3. 1997 v Buenos Airesu. Njena starša sta Alejandro Stoessel in Mariana Muzlera. Zasloveča je v vlogi Violette Castillo v seriji Violetta kjer je imela glavno vlogo.
Naj barva: modra
Naj pijaša: pomaranci juice
naj okus sladoleda: limona in cokolada
naj instrument: klavir
ne zdrži brez: čevljev s peto

Obooožuuuujem Tini(njen vzdevek). <3333 Nemorm opisat kok mi je usec.
p.s. 4. maja bo v argentini premiera filma: Tini, el gran cambio de violetta
20. februar 2016
Niall Horan:

Niall James Horan je pevec iz skupine One Direction. Igra kitaro. Njegovi najljubši barvi sta modra in zelena. Rojstni dan ima 13.9. Star je 22 let.

One Direction:

So britansko-irska skupina. stari so od 21-24 let. Člani so Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles in včasih je bil Zayn Malik.

Louis Tomlinson:

Louis William Tomlinson je star 24 let. Rojstni dan ima 24.12. Njegova najljubša barva je rdeča.

Liam Payne:

Liam James Payne je star 22 let. Rojstni dan ima 29.8. Njegova najljubša barva je vijolična.

Harry Styles:

Harry Edward Styles je star 22 let. Rojstni dan ima 1.2. Njegova najljubša barva je
modra.

Zayn Malik

Zain Javadd Malik je star 23 let. Rojstni dan ima 12.1. Njegova najljubša barva je rdeča.

One Direction:

17. marec 2016
Ime: Eva
17. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg