Res mi je žal da oglašujem, res res.

Pred mesecem sem začela pisati ff in me zanima, če bi kdo želel brati. Tule je link:
http://m.igre123.com/forum/tema/zapravljeno-prijateljstvo-niall-horan/76866/6
23. januar 2015
u167743
u167743
Next
11. februar 2015
next
20. februar 2015
1. ubistvu sm se prjaula sam da povem da očitno ne bo z nadaljevanjem nikoli nič kr preprosto 1 letnik srednje je faking težk and i have 0 free time, če koga zanima kako bi se odvila zgodba do konca mi loh piše zasebca in mu povem

2. NE MORM VRJET DA SM TOK PISALA O TEH 5 FANTIH IN DELE JIH BOM VIDLA BITCHES SARA BO VIDLA ZAYNA GOODBYE koncert čez 87 dni

now that's it, i enjoyed this experience way to much. im sorry it ended this way. if i ever start writing anything ever again, i'll make sure i inform every single one of you. <3
14. marec 2015
ni panike, razumemo
pa glej, da res
14. marec 2015
skoda -.- upam da poleti najdes kaj casa e pa razumem ker sm isto prvi letnik
15. marec 2015
zayn fucked me up imma never see zayn I WAS WRONG
10. maj 2015
true
10. maj 2015
gonna support him forever tho lmao teamzayn
11. maj 2015
Lepo, nekdo k ga ne sovraži xđ
11. maj 2015
there's one thing i want anyone to learn today about me and that's: im zayn af he can kill my kid and i will be zayn af i will be zayn af there's literally not a thing he'd that would make me hate him.
11. maj 2015
Se strinjam xđ
11. maj 2015
nasploh pa lol use kr se dogaja je za publicity žou mij za folk k tega ne vidi ta jaun kreg kao nekej ovo ono dej ne prbiji mi vlačijo se jauno kao da dobijo pozornost da pousod se piše o njih evo hahhaha jok res
11. maj 2015
Mah mediji
Pač ne štekajo
11. maj 2015
OMOJBOG SARA KAJ JE TO lol imma read this again and then imma spam u about it on fb
21. september 2015
Ja no pac tole zgodbo sm zdej prebrala. Velik sm slisala o slavni Mrs.Direction ampak nism si misnla da ona tok popoun pise prfect sara vse pohvale res. In potem pridem do dela ko sara pove da se bo zbrisale in pol izbruhhh..use zacnete komentirat. Nekatere zelite da se vrne in nadlajuje ff druge ste govorile da je sebicna in da gleda samo nase...Zapomnila sem si Shinestar ti si ubistvu bla ena izmed tistih ki so potem zacel najmanj 10 strani kreganja in nevem se cesa vsega. Sara je jasn povedala da ma svoje probleme in js jo razumem. Res jo razumem kr tud men zivljenje ni glih prizanasalo. Upam da si zdej uredu Sara. Povedala je da noce da kod nadaljuje ff ampak nekatere so zacele bluzit da zkaja sploh zacne pisat ce nima casa pa take brezvezne faking fore. Sari na ljubo bi mogl v tistem trenutki nehat s kreganjem kdo ma prou...Ne me zdej hejtat ce povem kar je res. Ko se je ta ff zacel mene sploh se ni blo na igrah. Sploh nism vedla za ta svet. Sare nism nikol poznala amapk vrjamem da je supr oseba z neverjetnim talentom in si mi res v vzor sara. In ta ff omg cista popolnost!! In ne zamerim ti ker pac nisi nadaljevala vrjamem da srednja ni kr tko! To je to iz moje strani se enkrat vse pohvale pisateljici. Lahka je ponosna sama na sebe resno. Zdele sem po ene pol leta edina komentirala to temo in vrjemte nocem zacet prepira. Js sm samo povedala kar mislim, kar pa ni blo nc negativnga tko ko is strani nekaterih umes...Se enkrat Sara SUPER!
Melisa <3
29. marec 2016
Next
15. september 2017
u198831
u198831
ta zgodba je bla tok top *___*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*nova bralka
18. november 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani