OneDirectionFanFiction
http://www.igre123.com/forum/tema/loveme-(onedirectionfanfiction)/56861/

zapletena ljubezenska zgodba Valerie in...

Prosim bertee<3
17. junij 2013
Hello Z Nino (NinaTomlinson< 3) sma doble idejo, da napišema mal drugačen ff, ta se bo namreč šel o Louisu Tomlinsonu in Edu Sheeranu. Gre se o dveh sestrah, ki zaradi nekega dogodka morata z družino zapustiti svoje rodno mesto in se preseliti v London in tam obiskovati Londonško gimnazijo. Tam pa tudi spoznata dva popularna fanta, ki ju zanima glasba. Če pa hočete izvedeti celotno dogajanje, pa preberite zgodbico ;D
https://www.igre123.com/forum/tema/we-can-still-find-a-way-to-go-from-the-dark-louis-tomlinson-in-amp-ed-sheeran-ff/58821/
P.S. sori za oglaševanje
19. julij 2013
u82874
u82874
sori za smetenje, bi bla vesela usazga nexta
Imela je lepo življenje, čeprav so jo vsi zaničevali. No skoraj. Imela je najbolšo prijateljico, ter najbolšega prijatelja in pa družino, ki ji je vedno stala ob strani. Kmalu pa jo je še to kar je imela zapustilo. Vsi so jo krivili in tudi sama je začela verjeti lažem. Obupana se je preselila stran od krute Kanade v London. Tam se je njeno življenje spremenilo. Na slabše ali na bolše? Te zanima?
preberi tukaj: http://www.igre123.com/forum/tema/life-goes-on-with-or-without-you-but-i-want-you-here-(ft.-one-direction)/54621/1
19. julij 2013
u105028
u105028
One Direction- Best song ever. (videospot)

OMG VREDNO OGLEDA :$
22. julij 2013
u114382
u114382

glej uno roza
22. julij 2013
u114382
u114382
ups falila
22. julij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/poletna-romanca-%28of-course-with-1d%29/38103/1
Če ŠE berete to, napišite next, tudi, če ste ga že, da dokažemo Niki, da še nekdo to zgodbico bere c:
Tak da, če se vam zgodbica dopade, napišite 'next' v tisti beli okvirček in kliknite pošlji, lahko pa napišete tudi mnenje p zgodbici in zakajvam je všeč.
Če je e niste prebrali, jo pa lahko še, ne bo vam žal!
Nina in Nika vam bosta hvaležnix
22. julij 2013
u155253
u155253
<3
24. december 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTT
24. december 2013
neeeeeeeeeeeeext!!!
25. december 2013
u94098
u94098
neeeeext, jaz sem jo prebrala in mi je ful všeč. brala sem jo že ko jo je pisala, samo sem jo prebrala ponovno<3
04. januar 2014
Neeeeeeexxt!! Dej plis spet piši... O:-)
05. januar 2014
Kko sploh to začet
Preden sploh začnem od fanfica, bi rada rekla HVALA USEM k ste kdaj odprli to temo! Hvala usem k ste ob meni stali vedno k sm vas rabla. Hvala usem, k ste ŠE VEDNO TUKAJ *neki vs je ;O* in hvala usem, k se bodo potrudli in zdej prebrali tole.

Torej to bom razložila čist na kratk in čist na hitr, upam da ne zamerte ( navsezadnje ni tko kratko, OBED)

Ko sm pršla nazaj na Igre123, se nekako nism mogla upret želji po tem, da pogledam na to temo. In opazila sm, da je dobila kr neki novih ogledov in tko sm potem na profil dala nekakšno ''anketo'' o tem če bi kdo hotu da nadaljujem. Verjetno je res da VEČINA sploh ni opazila da sm nazaj, in no mogoče vas bo zdej enih par opazlo... I hope No, ampak pač kr neki mi jih je pa pisal da nej PROSIM nazaj pišem in nekako mi je žau za tem ffjem.
Dobila sm idejo, da bi mogoče RES nadaljevala. Ampak bi nardila ČIST NOVO TEMO. Mislm sem nebi več postala,ni šans. Zdi se mi preveč zapolnjena z negatiunimi stvarmi (tistih ne vem kok usaj 15 strani krega k je biu čist nepotreben in ja, za polovico sm verjetno jst kriva *sigh*) Tko da bi nardila novo temo z istim naslovom, isto zgodbo. Sicer bi bli deli mal preurejeni ti do zdej verjetno, in na nexte bi morale kr vlk časa vrjetn čakat, če bom nazaj. in dejansko je tko 50% možnosti da bi spet kr nehala, kr neb mela časa *lajf se je u pol leta le nekam premaknu*.
Torej:
NE MORM obljubit, da bom sploh nadaljevala.
NE MORM obljubit, da ne bom spet nehala.
NE MORM obljubit redne nexte.
NE MORM obljubit, da bo to sploh dobr fanfic.
NE MORM obljubit, da bom resničn se trudla in pisala po 4 ure dneuno.
NE MORM obljubit nekih ful dougih nextu če že bojo.

In če ste prpravljene use to tvegat, da bi še brale--> well potem mi sam tukej pod komentar napište, da hočete da nadaljujem in da boste zagotovo na novo brale tale fanfic. PROSILA BI VAS PA TUDI NASLEDNJE: če poznate folk k je to brau in najverjetneje tega ne bo opazu mu prosim posredujte novico pa ga prašite če bi še brau al neki. Res bi rada, da bi ljudje to opazl sej navsezadnje je bla usa stvar kr brana ane. Torej, hvala če bote to naredile <3
Navsezadnje se pa tut trudm doužno povedat, kaj se zgodi, kr no, jst vem ;D
Torej punce, če je kera to prebrala, se vam izredno zahvaljujem!
Ciaoo!
xoxo Mrs. Direction <3 - known as queen potrebnica Sara =)
08. januar 2014
AAAAAAAAAAAA! jajajajajjajajajajaj omg moreš nadaljevat, uglaunem! js sem pripraulena na use, uglaunem! sam, da se vrneš, ker brez tebe tu ni isto, no! pogrešam tvoje pisanje, tvoje zgodbice no 5692059x berem tvoje fanfice pa še vedno jih obožujem no! bom sprašvala jih, in upam, da bojo začeli brat! to bojo zagotovo mene nisi zgubla kot bralko jas sem še vedno tle, čakam tako da JEEEEEEEEJ!<3
komaj čakam, uglaunem C'MON C'MON!
Lp<33333
08. januar 2014
oooo sara is back! Moj mali potrebni rdečeglavi hobit is back and nives like it very much!
Torej ja sara mislim da veš da sem pripravljena sprejeta vsa ta tveganja in s tem da bom vse nrdila da ne boš nehala tega spet pisat in da bom vse nrdila da začneš pisat! In sara še vedno velja tisto kar sem rekla da nrdim če ti začneš to pisat in če to dokončaš. resno mislim, ker men ta zgodbica velik pomeni, ker je top in ker jo obožujem in ker bi vse nrdila za njo da jo spet berem. In dejansko upam da si dojela da sem res vse pripravljena za njo nrdit in tut tisto kar sem ti rekla bom nrdila in še posnamem se če boš hotla dokaz, ampak ja, jsts bom to nrdila. Ampak ti moreš prvo začet pisat tole tvojo nadprfekcijo!
Torej mislim da veš da sem jst ena tvojih najbolj zvestih bralk in da bom vedno tuki, pa čeprov bo treba čakat na tvoje nexte dolgo dolgo časa, jst ne bom obupala nad tabo! Tak da prosim, usedi se za računalnik in dej svoje čudežne prstke na tipkovnico in začni pisat
njahahha in ja, a velja če že napišem kr en debel ogromen neeeeeeeeext? no, tudi če ne velja, tukaj imaš;
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
08. januar 2014
PRVO KOT PRVO. TI PRASICA SARAAAAAAAAAAAAA!! USAK DAN SE MENMA IN TI MENI NIC NE POVES ?! IN JAZ TO ZVE OD NIVES?! SARA ZAMERIM TI TI TI TI TI NESRAMNICA (sej te mam rada) AMPAK DEJJJ ZAMERIM TI. BEJZ NEKAM -.-
08. januar 2014
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAZAAAJ SI!<3 JAAAA MORS NADALJEVT RESNOO TO JE NAJBOOOLSA ZGODBICAAA!!
08. januar 2014
Sarica vs ma najrajš :3
Drgač Mojči, sorči no pač pozabla sm da sm že to gor dala

Torej, če vete kej folka k je to brau pa to jim posredujte ;3 <3333333
08. januar 2014
u155253
u155253
OMG OMG OMG !!! AAAAAAAAAAAAA!! OMG!
VALDA DA MORŠ NEXTAT MOREŠ !!
MILIJON X HVALA DA SI NAZAJ!!!<33333xoxo
08. januar 2014
sara nexti tkoj!! itak da bomo najdl folk sej jih velik bere tvoje zgodbice!
08. januar 2014
JAJAJA NC OPROSTI MRŠ <3
08. januar 2014
u156327
u156327
OMG ti tok perfektn pišeš
08. januar 2014
^^poznaš od prej me al si zdej začela brat *
Hvala drgač<3
08. januar 2014
I love you so much. I do.
Sara pred pol leta sem mislila da te nikoli ne bo nazaj na igre. Obupavala sem ves to? Vse se je spremebilo kd takrar. Ljudje, zgodbice... postali je bedno. Igre, del mojega zivljenje je postalo bedno. Jaz sem na igrah spoznala res super ljudi, vred s teboj in res... kobsi se izbrisala je moj srcek padel v jamo ampak zdaj si nazaj in mogice gres spet nazaj v akcijo! komaj cakam, srsly, ily ok?
08. januar 2014
Polepšala dan, prsežm!!! <33
100% bom brala, ne se bat hahaha!! Ofaaaak!!! :$$
NEEEXT!
08. januar 2014
u142227
u142227
Omg hvala da si nazaj. Jaz že kar nekaj časa berem ta ff samo nisem nič komentiral. Seveda da nadaljuj.
08. januar 2014
OMG!
Punce stopmo skupi in na list forumou spet dodejmo najbolšo!
Sara js bom s tabo do konca pa magar ce nextas na 3 leta razumš?
Vidš kok punc ljubi tvojo zgodbo nikol vec ne rec da neznas pisat.
FOREVER!!!!!!
Upam da bos ❤❤
08. januar 2014
z veslejem bom naprej brala hh
da mi nadaljuješ,drgač te bom šla domov iskat in te prisilila da napišeš spet in spet en,dva,tri...čim več odličnih nextov hehe
08. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani