u103092
u103092
Hellou BITCHES ;P Sara se vrača z novim ffjem
Glede na to da veste da sem It's been written in the stars končala no, in sem obljubila nouga, eto ga tukej je ;D
Torej zgodba bo govorila o petih dekletih s čisto različnimi zgodbami. Pet punc iz različnih okolj in sicer naj vam izdam da je bilo tako... praktično sem pisala 5 ffjeu in nisem vedela kaj bi objaula, sem povprašala vas in dale ste mi mislit, da bi lahko vse združla! Torej seksi romantična poletna romaca z veliko razburjen, prijateljstev, obljub in ljubezni res, zame je ideja postala top, takoj si upam reč da bo boljši od prejšnjih ffjeu ;D
Kakorkoli prvo se tole povem .. Prvo bo vec kot ocitno 5 nextou sam z zgodbami punc aneda tako da ja res potem pa odvisno kako se bo zgodba odvijala ;D
Ps, če se ti da oglašuj malo <3
IN ZAČNEŠ BRAT U 1...2...3.. ZDAJ ;D

SIERRA:

† Sierra †
''Še vedno me sovražiš?'' je posmehljivo rekel in v meni je rasla jeza. Težko sem zajela sapo, saj so moji možgani zaradi njegovih zelenih prekrasnih oči neprestano zavračali kisik. Ali pa sem se le obnašala, kot da mi ga primanjkuje. Njegove roke okoli mojega pasu so pohajale po hrbteničnih vretencih in ob vsakem njegovem dotiku sem začutila mravljince na moji koži. Bilo je nepredstavljivo, kako je lahko kakor da sem lutka upravljal z mano takoj, ko me je držal v svojih rokah. S svojo omamno sapo je grel mojo ušesno mečico in to me je navdajalo s sladkim poželenjem, ki se je počasi razširjalo po vsem telesu. Iz sekunde v sekundo sem težje dihala, in on je to opazil. Prav dobro se je zavedal, kaj mi počne s temi svojimi osvajalskimi potezami. Naredil me je noro in bolj kot vse sem si želela njega, želela sem čutiti kaj bi se zgodilo če bi mu priznala, da je zmagal najino malo stavo. Toda razum mi je govoril, da se mu ne smem pustiti. To je bil on, samovšečen Harry Styles, poleg tega pa je bil brat Gemme, moje najboljše prijateljice. Želela sem odgovoriti na njegovo vprašanje in mu zagotoviti, da še vedno nimam najlepših misli glede njega in njegovega bednega obnašanja, toda preden bi lahko spregovorila besedo, me je prekinil. ''Sierra, še enkrat te bom vprašal. Me še vedno sovražiš?''je zašepetal na moje uho in ko sem končno zbrala pogum ter odprla usta, je odločno v njih porinil jezik in me strastno poljubil. Nisem se mogla upirati. Njegove ustnice no izražale globoko željo, da bi me imel. Potisnil me je ob steno in me vzdignil. Z nogami sem se oklenila njegovega pasu in ga tesneje privila k meni. S svojimi močnimi rokami je ukleščil moja tanka zapestja ob steno nad mojo glavo in s poljubi zasul moj vrat. Premaknila sem glavo v stran in se prepustila njegovim poljubom in dotikom, s katerimi je žgal mojo kožo. Toda naenkrat je bilo užitka konec. ''Me še vedno sovražiš? Natančno 1 mesec Sierra.'' je zasopel pripomnil. Bog, kako si je drznil se ustaviti?! In ja, včasih sem ga sovražila in do danes sem bila istega mnenja,toda sedaj… Nekaj mi je bilo jasno. Še nikoli v življenju nisem občutila tega kar sem, ko me je poljubljal. Ko me je objemal. Ko mi je na uho šepetal vse ''lepe'' stvari, ki bi jih rad počel z menoj. ''Ker veš… Sovraštvo je lahko zelo blizu ljubezni.'' Mi je rekel in pustil, da sem v svoji glavi premlela njegove besede.

† Pred sedmimi meseci †
''Sierra! Lahko danes prideš k meni na obisk?'' je proti meni zaklicala Gemma iz drugega konca restavracije, kjer sva delali. Presenečeno sem jo pogledala. Res je, da sva se med temi 3 meseci mojega delanja tukaj precej zbližali toda… Ona je Gemma Styles. Sestra Harrya Stylsa, In zagotovo nimam najmanjšega namena oditi k njim in opazovati njenega perfektnega brata v primerjavi z mojo ne perfektnostjo. ''Am… Gemma? Nisem prepričana da je to dobra ideja…'' sem zamomljala, ko je prišla do mene in čakala na moj odgovor. ''C'mon Sierra! Obljubila si mi da boš enkrat prišla! Menda te ja ni sram priti v mojo hišo?'' je rekla Gemma in me pogledala. O ja, pa še kako me je bilo sram. Takšna krogla kot sem jaz, s svojim salom ki je bilo precej enakomerno razporejeno po mojem ogabnem telesu nimam kaj delati v hiši tiste perfekcije! Mislim, Gemma je bila čudovita! Da ne omenjam njenega brata… Vsi so ga poznali. Vsi so ga imeli radi. Vsem se je zdel… Sex god. Vsem je bil vzor. In vsi so imeli razloge za svoje idealiziranje Harryja. Njegovi kodri, zelene oči,jamice v licih ob njegovem nasmehu,izklesano telo… Vsekakor je bil poseben. In v njegovi bližini bi se počutila slabo, zelo slabo. Zelo, zelo zeloooo slabo. ''Sierra?'' je rekla Gemma in mi pomahala pred obrazom s krpo. Predramila sem se iz svojih misli. ''A? Kaj?'' sem rekla. ''Prišla boš in nikakor ne bom sprejela tvojega 'NE'' je rekla in jezno sem jo pogledala. ''Daj no…Sierra prooosiiim!'' je rekla in naredila puppy face. Planila sem v smeh. ''Okej Gem…Toda samo za eno uro. Nič več!'' sem ji rekla in Gemma me je vesela objela.

*Popoldne*
Gemma je skakala okoli mene, sama pa sem se spet skrivala v svojih ohlapnih oblačilih, ki so me pravzaprav naredila še bolj debelo. In ne, niti slučajno nisem ena tistih suhic, ki mislijo, da so s svojim enim gramom maščobe celi prašiči! Ne, problem je bil hujši. Res sem debela. Zelo debela. Gemma izgleda anoreksična poleg mene. ''Pridi!'' je zaklicala in vstopila v dnevno sobo. Živčna sem s pogledom oprezala okoli in upala, da NJEGA ni doma. ''Harry!'' je kakor da bi jo hudič preklel pravkar zaklicala Gemma. Zaslišala sem hitre korake po stopnicah in nenadoma je stal pred menoj. Takoj je s svojimi očmi v katerih sem videla zaničevanje premeril moje obilno telo in vprašljivo je vzdignil pogled proti Gemmi. Gemma me je predstavila in Harry mi je z nekim odporom podal roko.''Styles.'' sem ga poimenovala in jezno se je zagledal vame. ''Gem, kaj praviš da je njen priimek? Aha, Brooks! No, Brooks… Mislim, da bom kar odšel.'' Res,bil je popoln. Vse kar si je dekle lahko želelo. Ampak slava mu je več kot očitno stopila v glavo, glede na njegove obnašanje do tistih, ki smo bili grdi. To je bil dan, ko sem zasovražila zvezdnika in lomilca ženskih src, Harrya Stylesa.

1. Mnenja, utisi? <3
07. april 2013
u128648
u128648
Next.Jej,prva bralka <3
07. april 2013
o bog! nimaš pojma kok časa sem čakala ta ff.... popolno! neeeeeeeeeext
nemoram z besedami opisat.... preprosto MEEEEEGA!!!
07. april 2013
u128648
u128648
Next.Jej,prva bralka <3
07. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2013
u122996
u122996
1. ooo mooooj boooog! i love this story!!!!!!!!<3
neeeeeeeeeeeeeext
07. april 2013
u125481
u125481
neeeeeeeexxxxxxxtttttttttt
1.najnajnajnajnajnajnajnajnaj.....
07. april 2013
neeeeeeeeeext !!
že začetek je prfekten
07. april 2013
u8707
u8707
zakaj mi je to znano
07. april 2013
u124282
u124282
1. že zdej je popolna in sme se zaljubila vanjo, kaj še le bo
next
07. april 2013
u80842
u80842
1.OMG in to je šele začetek *i'm dead* z eno besedo SVETOVNO ;D
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
07. april 2013
popolna zgodbica,love it
neeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2013
u128308
u128308
Neeeeext
1. Popolnooo pa nextaj mi takooj hahah
07. april 2013
u128643
u128643
OMG. KOOOONČNOOOO. *________________________*
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT. ! NUJNOOO
07. april 2013
u84879
u84879
nextt! res the best pišeš
07. april 2013
u8707
u8707
grem stavt da bo ful horny ff
07. april 2013
OMG Že začetek je tok TOOOOP Kaj bo šele pol *-*

Next!!!.*
07. april 2013
u90327
u90327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2013
u117410
u117410
wow next
07. april 2013
next
07. april 2013
u126564
u126564
neeeext
07. april 2013
vem, da ne amraš oglaševanja, ampak ga samo vračam D
okj..torej tuki so nasveti za pisanje 1D FF-jeu
https://www.igre123.com/forum/tema/how-to-write-a-good-one-direction-fan-fiction-(tips*)/53329/2
07. april 2013
u110928
u110928
o gaawd že začetek me ubija kej bo šele pole *w*
dream couple ;**
Sm se že obljubla u ta ff in to komi po prvem deluu asdfghjkl
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. april 2013
neeeeeeeeeeext
07. april 2013
u128648
u128648
Jej,prebrala sem ;3 To bo MEGAPRFEKCIJA
NEXT
07. april 2013
u107408
u107408
AAAAAAAAAAAAAA že prvič popolno *_______*
Tole bo tooop storyyy
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
07. april 2013
u127780
u127780
AAAAAA, kokl je tooo hud začetk *w*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!
07. april 2013
neeeeeeeeext
~že vidim da bo ena svetouna zgodbica tko kot use ostale od tebe ;D
07. april 2013
Next..končno ena zgodba, k se že na začetku pojavi 1D..:* eheh
<3
07. april 2013