u106991
u106991
Ok tuki je Next. Posvečen je <3 Harry <3. HOPE YOU LIKE IT!
*********************************************************************************************

✿Kate✿
»Hmmm…… Upala sem, da bo rekla ja. »Za kako dolgo?« me je vprašala. »Za dva meseca.« sem rekla in jo proseše pogledala. »No prav ampak nobenih norij prav?!« » Ok nobenih ne bo in hvalaa ti!« sem rekla in jo objela. Hitro sem stekla po stopnicah v mojo sobo in poklicala Ash.
Jaz: Lahkoo greemm!!!(Sem zakričala v telefon)
Ash: Jeeejjjj!!! V Torek ob sedmih imamo let. Pridi k meni ob šestih zjutrak ok?
Jaz: Ok Ash rada te mam!
Sem rekla in prekinila. Še nikoli nisem bila tako vesela. Počutila sem se kot da bi se mi življenje obrnilo na glavo…V dobrem smislu seveda. Moje dobre misli je pregnala ena sama misel na Ano in njene grožnje. Iz omare sem metala obleke in gledala katere so za vržt in katere gredo z mano v London. Nato je v mojo sobo pritekel Fluffy (Moj mucek). Pobožala sem ga. Zapredel je in vedela sem, da če priteče k meni je lačen. Odšla sem v kuhinjo in mu dala briketke whiskas junior. Z veseljem jih je pojedel in odšel spat. Spet sem odšla v sobo in pripravljala kovčke. Še dva dni…
✿Ash✿

Pozvonilo je pri vratih in odšla sem odpret. Vrgla sem se na Kate in zgledala je malo jezna ampak se je začela smejati. Ko sem ji kasneje povedala da greva v London je čisto ponorela in mislim da se je zaljubila v Davida. Saj na nek način kar pašeta skupii. Potem pa je Kate morala domov. »Ash!« me je poklical David in stekla sem v dnevno sobo kjer je sedel na kavču. »Kdo je bila tista punca?« je vprašal. Začela sem se smejati. »Zakaj pa tebe to zanima?« sem ga vprašala. »Ammm mogoče zato…ker..am…« »Ti je všeč?« sem ga prehitela. »Ammm mislim da ja…« je rekel. »David je zaljubljen, David je zaljubljen, David….« hotela sem peti naprej a je v mene priletel povšter. Tako sva se z Davidom začela obmetavati z povštri. Bilo je zabavno. Nato sem zaslišala da mi zvoni telefon. Bila je Kate.
Kate: Lahkoo greemm!!!
Jaz: Jeeejjjj!!! V Torek ob sedmih imamo let. Pridi k meni ob šestih zjutrak ok?
Kate: Ok Ash rada te mam!
Nato je prekinila midva z Davidom pa sva šla gledat televizijo in jest kokice.

******************************************************************************************
Upam, da vam je ušeč .
NEXT? 5 nextov rabim
01. december 2012
u111192
u111192
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
čim prej pliiiis
01. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeext
01. december 2012
next next next
01. december 2012
next
01. december 2012
next
01. december 2012
u106991
u106991
Hvala vam naslednji next je posvečen I Love you 1D! Še dva nexta
01. december 2012
u106935
u106935
Next next!
01. december 2012
u103180
u103180
next next
01. december 2012
u108757
u108757
https://www.igre123.com/forum/tema/puuuglejte-sliiikce!/46132/
Poglejte si mojo temco, nč ne bo škodovalo. Bodte srčččki pa naredite en pogled!!!
Lepo je nekam priti, aaaa še lepše je tam ostati!!!
01. december 2012
u106991
u106991
Ok bom zdej nextala... Ta next je za I Love you 1D, нσℓℓуωσσ∂.вιтcн in puppy <3.
HOPE YOU LIKE IT...
******************************************************************************************
✿Kate✿
--------Čez dva dni--------------------
Zbudila sem se ob petih zjutraj saj sem se morala oblečt, ker grem v Londoon! Skočila sem v kopalnico in se uredila. Nato sem šla hitro poiskati nekaj za oblečt in nekaj za obut. Po desetih minutah iskanja sem našla tole oblekico:

(Glejte sam obleko in čevlje)
Ko sem bila pripravljena sem odšla v kuhinjo kjer me je že čakal zajtr. Očitno je teti bolje... Sem pomislila in zajtr zmazala v 2 minutah. Kar hitro za mene... Nato sem šla v tetino sobo. "Teta čas da gremo!" sem rekla in šla po moj kovček ter ga dala v avto. Nato sem se vsedla na sprednji sedež in počakala teto,da pride. Končno je prišla in odpeljali sva se proti Ash-ini hiši. Ko sva prispeli sta naju pred hišo čakala David in Ashley. "Dijo teta!" sem rekla in se poslovila. "Brez neumnosti in tukaj imaš 500€ da ne bosta vse plačala David in Ashley." "Hvala teta najboljša si!" sem rekla in odšla ven iz avta. Pograbila sem kovček in odšla proti njima. "Pripravljena?" sta me vprašala. "Itak!" Nato smo se še nekaj pogovarjali. Prišla je Ash-ina mama in zložila naše kovčke v avto. Nato smo se odpeljali na letališče. Tam pa sem zagledala osebo, ki bi jo najmanj pričakovala...
✿Ash✿

Kate sva čakala pred hišo in končno sva zagledala njen avto. Pogledala sem proti Davidu in oči so se mu zasvetile ko je stopila iz avta. Nasmehnila sem se in pomagala Kate s kovčki. "Pripravljena?" sva jo z Davidom vprašala naenkrat. "Itak!" je rekla in iz hiše je prišla moja maama. "Zdravo Kate!" "Dobr jutro!" je Kate odzdravila in vsi smo odnesli kovčke v avto. Poslovila sem se od očeta in nato smo se odpeljali. Celo pot smo se pogovarjali in smejali. Kate in David sta si imela še posebaj veliko za povedat... Raje se nisem vmešavala ampak sem vzela moj i-pod in si vtaknila slušalke v ušesa ter poslušala glasbo.
--------------Na letališču------------------
Ko smo prispeli smo dali kovčke na tekoči trak in potem smo šli še preko tistega,ki preveri če kje kaj skrivaš. Nato smo se vsedli z kartami in čakali. Kate je obstala in pogled sem usmerila tam kjer je ona gledala. O ne! Tam je bil/a....

KAJ MISLITE KDO JE BIL?
BO V LONDONU RES VSE POPOLNO?
POHVALE, KRITIKE?
NEXT?
********************************************************************************************
Hvala vam vsem, ki berete mojo zgodbico. I LOVE YOU!
01. december 2012
u106935
u106935
KAJ MISLITE KDO JE BIL?
Nimam pojma...
Najbrž ne
POHVALE, KRITIKE?
Ti itak ne rabiš kritik ker pišeš perfektno!
NEXT?
Ne,samo en velik,ogromen,masten neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
01. december 2012
u106991
u106991
Hvala ti! Taki komentari mi full pomenjo! Naslednji del bo sigurn posvečen tebi ;D
01. december 2012
u106935
u106935
Eh ni kej...Še bolš pišeš ko jst...Aja pa hvala za posvečen next! ;PP
01. december 2012
KAJ MISLITE KDO JE BIL?
mogoče Anna
mislim da ne
POHVALE, KRITIKE?
vse je popolno
NEXT?
super next
01. december 2012
KAJ MISLITE KDO JE BIL?
Anna
ne
POHVALE, KRITIKE?
full kulll
NEXT?
itak da NEXT
01. december 2012
u111192
u111192
KAJ MISLITE KDO JE BIL?
stoposto Anna
ne
POHVALE, KRITIKE?
the best pišeš
NEXT?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. december 2012
neeeeeeeeeeeeeext supr pišeš
01. december 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
01. december 2012
u110104
u110104
next ...............................................................................!!! sem ze prej brla preden poslala link !
01. december 2012
plis, ppllliiiissssss,ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppplllllllllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssss next
01. december 2012
01. december 2012
nova bralka + Neext = D
01. december 2012
ja
01. december 2012
next
01. december 2012
01. december 2012
u106991
u106991
Hvalaa vsemm da berete! In ful lepe komentarje dajete! Hvala res. Upam da vam bo naslednji next ušeč. Niso še 1D not ampak bojo v naslednjem  HOPE YOU LIKE IT < 3333
**********************************************************************************************
✿Kate✿
Šli smo v čakalnico in tam sem se ozrla naokoli. Na tistem stolu je sedela oseba, ki bi jo najmanj pričakovala. Bila je Anna in njene prijateljice Mia, Sarah, Aisha. Kmalu je tudi Ash ugotovila da so tam in lahko bi rekli, da bodo te počitnice res nočna mora. Ampak ne more biti tako naključje da bodo v istem hotelu kot mi… Ali pač…. Pri njeej nikoli ne veš. Ko nas je zagledala je prišla do nas. David jo je čudno gledal. »Kaj bi rada!?« je hladno vprašala Ashley. »Samo opomnila bi vaju, da bodo te počitnice za vaju mora in pripravita se!« je rekla in pomežiknila Davidu. Zdaj mi je prekipelo in udarila sem jo po licu. Zgroženo me je pogledala in ko me je hotela udariti jo je David ustavil. »Prav! To ti bom vrnila!« je rekla in odšla proč od nas. »WTF!?« je rekel David in midve z Ashley sva mu pokimale. »New York London izhod številka 9!« je oznanila neka gospa in hitro smo se odpravili proti izhodu.

--------------------------na letalu---------------------------
David: Kdo je bil tisto?
Jaz: Misliš na tisto nesramnico Anno?
Ashley: Očitno nama bo res poslabšala počitnice.
David: Itak da ne bo! Če ne pa bomo poklicali policijo haha!
Ashely: Ti si res nor!
David: Hvala enako!
Jaz: To pa je ljubezen med bratrancem in sestrično!
Ashley: Ha ha! Zelo smešno Kate!
Nato smo se pogovarjali še o drugih stvareh. Včasih smo se tako smejali, da so se vsi pogledi usmerili proti nam. Seveda Anne ni bilo ker je bila v prvem razredu, mi pa v drugem. Nato sem kar naenkrat zaspala.
✿Ash✿
V čakalnici je bila Anna. Po pogovoru z njo jo je Kate udarla in ko je Anna hotela udariti njo jo je David rešil. Joj tadva res pašeta skupii. Nato smo odšli na letalo kjer smo se pogovarjali o raznih stvareh. Nato je Kate zaspala na Davidovi rami. »Oh kako Cute!« sem rkla in David se je zasmejal. Nato sem zaspala še jaz. »Ej zbudi see!« me je budila Kate. »Pristajamo.« je rekel David. »Ok ok.« sem rekla in pogledala če imam vse. Nato smo pristali. Ko smo izstopili smo šli po kovčke. Seveda ni šlo brez da bi videli Anno. Samo grdo sem jo pogledala in odšli smo v taxi. Odpeljal nas je v prečudovit hotel zraven plaže. Jaz sem samo upala da Anna ne bo v istem hotelu kot mi…
MISLIŠ DA BO ANNA V ISTEM HOTELU?
KAJ SE BO ZGODILO NASLEDNJI DAN?
VŠEČ ZGODBICA?
NEXT?
*****************************************************************************************
Jst upam da ste zadovoljni! Pa hvala za toliko nextov! I LOVE YOU ALL!
01. december 2012
mogoče
nwm
itaaaq

Neeeeeeext!!!
01. december 2012
u110311
u110311
next <333
01. december 2012
u70265
u70265