u172703
u172703
Tuki je next. Bi mi pa ful dost pomenilo če bi se kdaj kdo razpisal. Pa rečte še komu za ta ff
-------------------------
Nisem vedela, kaj naj mu rečem. V resnici mi Harry tako ali tako ni bil preveč všeč. Luke pa......v bistvu mi je bil že na začetku bolj všeč kot Harry. Ampak zdaj sem s Harry-em. "Oprosti Luke, jaz...."stekla sem iz sobe. Nisem ga mogla gledati, ko je bil žalosten. Kot očitno sem ga zelo prizadela. Šla sem v svojo sobo.
------------------
Naslednji dan sem se zbudila zgodaj. Šla sem v kuhinjo in pripravila zajtrk. Čez pol ure so v sobo prišli še Luke, Cal, Ash in Mickey. Luke je bil še vedno žalosten in očitno je bilo, da je zlomljen. Kmalu mi je zazvonil telefon. Klical me je Harry. Zmenila sva se, da se dobiva v lunaparku. Ash me je odpeljal do tja. Nekaj časa sem gledala okrog, preden sem ugotovila, kje je Harry. Stopila sem do njega. Zraven njega je stala še neka punca. Poljubljala sta se. "Kaj za vraga, Harry!"sem se zadrla. Harry se je obrnil proti meni in se začel opravičevati:" Jaz.... nisem mislil....." "Kaj dnisi mislil?!?! Da bom prišla ?! Saj si me sam poklical. Sploh pa je med nama konec. Kar bodi z njo!"sem mu rekla in stekla stran. Poklicala sem Asha, da me je prišel iskat. Med vožnjo nisva spregovorila niti besedice.
-------------------------
Ko sem prišla v stanovanje, sem videla Cala , ki je gledal televizijo. Vsedla sem se k njemu in začela sva se pogovarjati:
(C-Cal,J-jaz)
C: Hitro si se vrnila.
J: Ja.
C: Kaj je bilo?
J: Kreten je. Povabi me na zmenek, tem pa se poljublja z drugo. Jaz in on nisva več skupaj.
C: Aha......by the way Luke je napisal pesem zate.
Podal mi je modro kuverto.
C: Naslov je Just Sayin'
-----------------------------
1.Mnenja, kritike, pohvale?
2.Next?
29. november 2014
Next
29. november 2014
neext
29. november 2014
next
29. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! omg kk dobra zgodbica!! plis plis ne končat to je res tk zkon:$
29. november 2014
Nexxt prfektna zgodba
30. november 2014
u172703
u172703
Sej nimam namena nehat pisat. Mam pa idejo za nov ff., ki ga bom napisala v bližnji prihodnosti. Pa dons sm dubla nemščino 5() Pa prfoksa za slovko je prov fuknjena , pride v razred in nam reče da smrdimo fak kera baba zmešanaSicer pa tle je next.
----------------
"He's a total loser..."besedilo ki mi ga je napisal Luke mi je še vedno hodilo po glavi. Verjetno sicer ni mislil dobesdno ravno vsega ampak stavek"He's seeing someone else right behind your back"je še kako resničen. V bistvu me niti ni tako bolelo to, da me je Harry pustil, veliko bolj me je bolelo, ko sem videla, da je Luke zlomljen. Želela sem si iti do njega in ga objeti, ampak to ni tako preprosto. Odločila sem se, da grem z Mickeyjem igrat video igrice. Odpravila sem se proti dnevni sobi, kjer pa je vladal kaos. Ash in Cal sta se špricala z vodnimi pištolami. Skrivala sta se za kavčem in TV, v bistvu je čudno, da ju še ni stresla elektrika. Mickey mi je na hitro razložil,kaj se je zgodilo. Ashton je Calumu uničil eno struno na basu in ga je zato Calum napadel, kar pa je vodilo v bitko. Nekako sem ju pomirila, potem pa sva se z Michaelom vsedla na kavč. Mickey se je sklonil k gumbu za vklop TV-ja. Ko se je dotaknil gumba, je po njemu stekla majhna strela. Michael Gordon Clifford se je zvrnil po tleh.

-------------------------------
Vem, da je kratko in bedno
Next?
01. december 2014
next
01. december 2014
Next
01. december 2014
next+nova bralka
ful svetovno pišeš
pa lohk poveš to idejo za ff pa ga kmal objavš
01. december 2014
Neext
01. december 2014
u172703
u172703
Dalo se mi je nardit naslovnico<3<3333
Ni glih ne vem kaj ampak neki pa je
http://s107.photobucket.com/user/austinhemmings007/media/20140701-091716-33436646_zpsziayxt7k.jpg.html?o=0
02. december 2014
Neext
05. december 2014
u172703
u172703
tuki je next,sicer pa bo med počitnicami več nextov(če se mi bo dalo pisat)
Ideje za druge ff-je povem pa drugič.
----------------------------
Rešilec je odpeljal. Luke je stal pred vrati bloka in žalostno gledal. Mickey je njegov najboljši prijatelj. Počasi smo se odpravili nazaj v stanovanje. Luke je takoj odšel v svojo sobo. Videti je bil depresiven. Jaz,Cal in Ash smo se pogovarjali
(J-jaz,C-Cal,A-Ash)
C: Bogi Mike
A: Ja. Mogoče ne bo preživel
J: Ash, itak da bo preživel
A: Misliš?
J: Ne mislim, ampak vem.
C: Luke je slabe volje,ko se njegovim prijateljem zgodi kaj takega. Enkrat se je celo poskušal ubiti. Mislim, da bo dobro, če nekdo spi pri njem.
A: Na primer Rose.
J: Si zmešan?
A: Ne. Torej?
---------------------------
OK, vem da je kratko in bedno. Naslednji next bo daljši.
VSI ODGOVORITE NA VPRAŠANJA
1. Kaj bo odgovorila Rose?
2. Bo vse v redu z Michaelom?
3. Mnenja, kritike, pohvale?
4.Next?
17. december 2014
1. ja
2. ja
3. prfektnoo
. valda next
17. december 2014
Next
17. december 2014
u172703
u172703
Vem da sem oblubla da bo med počitnicami več nextov, ampak smo bli najprej pr sorodnikih (brez interneta) pol doma mi je pa sestra skos neki težila, tko da ja
Ampak tle je zdej next. Enjoy!
------------------------------------
Zajela sem sapo. "OK"sem rekla. Ashton se je takoj zahvalil. Vzela sem nekaj stvari,nato pa potrkala na Lukova vrata. Luke se je takoj zadrl:" Kdo je?" Najbrž je pričakoval Asha ali pa Cala."Jaz" sem mu odgovorila.(L-Luke,J-Jaz)
L: Rose? Ne rabim te.
J: Luke, vem da je Mike tvoj BF, ampak...
L: Nisem tak zaradi njega.
J: Zakaj pa potem?
L: Zaradi tebe.
J: Kaj pa je bilo takrat? Ash je rekel da si se zaradi prijatelja enkrat hotel ubiti.
L: Torej še zmeraj misli tako.
Luke se je režal, ko je to govoril.
J: Kaj pa je bilo?
L: To ni tvoja stvar.
V tistem trenutku je Cal pritekel po stopnicah :"Prekleto, zakaj se tako dereta?! Dol se vse sliši." Hitro sem mu odgovorila:"Noče me spustiti notri." Calum je prijel kljuko." Prekleto, zaklenil se je. Luke, odpri!" Luke še nekaj časa ni hotel odpreti, ko pa je Calum začel razbijati po vratih je Luke počasi odprl vrata. Calum mi je rekel naj grem noter, nato pa je še nekaj rekel Luku. Luke je potem zaprl vrata in se ulegel zraven mene.
L: Lahko greš.
J: Ne, Luke.
L: Ne razumeš, ne? Zaljubljen sem bil v tebe, ti pa si bila z njim. Z nekim tepcem, ki te ne zna ceniti in te vara. Ni mi vseeno zate. Še zmeraj te ljubim, čeprav te del mojega srca sovraži. Ampak nočem te v svoji bližini.
J: Luke, če ti ni vseeno zame, potem mi daj možnost, da ti nekaj povem.
L: OK. Dam ti 5 minut.
J: Luke, to da sem šla na zmenek z njim je bila napaka. Vedno si mi bil všeč ti. Harry je bil pravzaprav zelo tečen. Kljub vsemu sem šla na zmenek z njim. Ne vem, kaj mi je bilo. Prosim, oprosti mi. Daj mi še eno možnost.
L: Ti bom še jaz povedal kaj čutim do tebe. Ali pa ti pokazal.
Sklonil se je k meni in me poljubil. Poljub sem mu vrnila. Objel me je in me še enkrat poljubil. Nato sva v objemu zaspala.

-----------------------------
Tole je bilo moje darilo za vas za novo leto. Upam da vam je všeč. Sicer pa še par idej za ff.-je.
1. Guitar teacher- Niall Horan ff.
Ko Ann spozna da so jo starši vpisali k učenju kitare ni ravno najbolj navdušena, njeno mnenje pa se spremeni, ko ugotovi da je njen učitelj Niall Horan. Med njima se zgodi romanca, zaplete pa se ko za to izvejo njeni starši.........
2.A punky bad boy next door-Michael Clifford ff.
Delilah živi zraven Michaela, ki je znan kot slab fant. Hodita v isti razred, vsak dan se srečata a nikoli ne spregovorita niti besede, nato pa gresta na isto zabavo in v Michaelovi sobi preživita noč...........

Mam sicer še par idej ampak se mi tedve zdita najboljši. Zdaj pa še vprašanja. VSI ODGOVORITE!
1. Kaj se bo zgodilo?
2. Hočte še Lukov p.o.v.?
3. Mnenja, kritike, pohvale?
4. Ker ff. naj napišem?
5.Next?
05. januar 2015
Next
05. januar 2015
Next
1.nevem
2.ja
3.super jeeeeeee
4.1ff.
5.neeeeexxxxxxxttttttt
05. januar 2015
Neeeeext
+nova bralka
05. januar 2015
u166108
u166108
netx
09. januar 2015
next
09. januar 2015
u172703
u172703
Torej bi ve rajš mele ff z niallom? Ok. Mam prvi del že napisan tko da ni problema. Če bi kdo rad posvečen next, naj napiše pod komentarje.
----------------
Rose's P.O.V

Ko sem se zbudila, sem ležala zraven Luka. On je še zmeraj spal. Spomnila sem se včerajšnega večera. Poljubila sem Luka Hemmingsa?!?! Nisem mogla verjeti. Vstala sem in pazila da nebi zbudila Luka. Odpravila sem se v kuhinjo in tam srečala Cala in Asha. Calum me je takoj vprašal kaj je bilo. Nisem vedela kaj bi mu odgovorila. V tistem trenutku je dol prišel Luke. Objel me je in me poljubil. Calum in Ashton sta se spogledala. ( C-Cal,L-Luke,A-Ash,J-jaz)
C: Torej sta vidva skupaj?
L: Ja.
A: Zanimivo. Btw iz bolnice so klicali. Michael lahko jutri že pride domov.
L: Res?Komaj čakam.
A: Sicer pa greva jaz in Cal danes nakupovat, tko da...
J: Jaz in Luke bova tudi šla nekam.
C: OK. Se vidimo zvečer.
Z mize je vzel ključe avtomobila in z Ashtonom sta šla iz stanovanja.
L: OK. In kaj bova počela?
J: Lahko greva na plažo.
L: Dobra ideja. Pripravi si stvari in greva.

Luke's P.O.V.

Ko sem se zbudil, Rose ni bilo v sobi. Hitro sem se preoblekel in šel dol. Poljubil sem Rose, nato pa smo se še malo pogovarjali. Z Rose sva se zmenila da greva na plažo.

-------------------
Next???
10. januar 2015
Jaaa itak
10. januar 2015
u172703
u172703
Glih čas mam, pa se mi je dalo napisat next.
-----------
Rose's P.O.V.

Pripravila sem stvari za na plažo. Luke me je čakal v avtu. Odpeljala sva se do najbližje plaže. Luke je najel dva ležalnika in senčnik. Slekla sva si majico in hlače in se ulegla na ležalnike. Bila je zgodna ura, zato je bilo tam malo ljudi. Čez nekaj časa je Luke šel po sladoled. Ko sva pojedla sladoled sva šla v vodo. Bila je zelo mrzla, ampak je Luke vztrajal, da ostaneva notri. Na plaži sva bila cel dan, nato pa sva se odpravila domov. Caluma in Ashtona še ni bilo doma, zato sva lahko počela kar sva hotela. Luke je kmalu iz žepa potegnil telefon in naju slikal. Sliko je nato objavil na instagramu. Ni pa vedel, da bo zaradi tega prišel v težave.

-------------
Next?
10. januar 2015
Neext
10. januar 2015
Next
10. januar 2015
Next
11. januar 2015
nova bralka+neeeext
23. januar 2015
next uffff ful napeto je