neeeeeeeeeeexxt
16. november 2012
next
16. november 2012
u108087
u108087
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. november 2012
next!!!
16. november 2012
neext
16. november 2012
neeeext
17. november 2012
u110311
u110311
a) kaj mislte, da bo 'kodrček' (sej usi vemo kdo je) reku Ashley.? Am da mu je žal,da se je spomne iz sredne šole ( al sm pa jst pomešala z drugo punco)
b) kaj se bo zgodilo s Savannah na 'London eye'u.?nwm zgleda da bo blo kej nesreča al pa jo bo kdo ugrabu ( moja domišljija)
c) next.?JA ITAK.!!!!!! NEXT.!
17. november 2012
u110311
u110311
a) aja reku bo da mu je žal,pa da je Louis žalost pa daa jo hoče..nwm res
b) Savannah bo widla Harry-ja in se ga bo spomnla iz school
c) JA TAKOJ NEXT.!!!!!
17. november 2012
u73295
u73295
a)da mu je žal
b)Savannah se ga bo spomnila
c)JA!!NEEEEEEEEEEEEEEEXT!
17. november 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
17. november 2012
nnexxt+nova bralka+res full dobra zgodba
17. november 2012
next
17. november 2012
a) spomnu se bo jeeee! in pol se ji bo opraviču. al pa se je ne bo spomnu in se ji bo samo opraviču...
b) mislim, da jo bo kdo ugrabu... al pa se bo zbližala z kerim iz 1D
c) jaaaaaaaaa! sprašuješ!? ITAAAAAAAAAAAAQ
17. november 2012
^^ bom probala dons nextat... upite da mi bo ratal (se še moram zment s frendico k mamo 3 ure časovnega razmika -.-'')
17. november 2012
naj rataaaaaaaaa! more ratat!! ;*
i love this story, cause it's the best story in my world! a veš, da sem ratala zasvojena in rabm nou odmerek.? haha < 33333333
17. november 2012
omg. rabš svetovanje farmacevta
17. november 2012
u108087
u108087
17. november 2012
omg. tok oprosti... zamotla sm se in se zdele full probam spacat skupi samne vem zakaj ne moram... tko da dejte upe da me prešine med sanjam kej ;** (sanjam jst to malo sranje no oziroma o tem full začnem razmišlat tko tm ob šestih zjutri če se zbudim...) JUTR PRSEŽEM DOBITE ZA OBE PUCE.! mrde za Savannah celo 2x ^^ v enmu nextu.! tko da še enkrat sorry...
18. november 2012
omg. sovražm vas.! hecam se no tuki je next k sm ga vam napisala < 333 mislm logičn da sm ga napisala -.- jst idiot... glejte bom utihnla pa sam preberte ;**
p.s. svetujem da sam greste dol z zgodbice k je bedn next... je pa najdaljši od useh
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
-------Savannah---------
»Spet usmiljenje,« je rekla potihoma in zamižala.
»Em, nisem vedela. Oprosti.«
»Nič ni. Važno, da si v redu. Mislim voziček je trdnejši kot ti,« je rekla nasmejano. Prijazna se je zdela.
»Še enkrat oprosti. Nova sem tukaj in vse skupaj se mi zdi čudno in počutim se kot v labirintu.
»Ah saj ni nič. Lahko ti razkažem naokoli, če hočeš?«
»Ja!« sem zavpila veselo.
Ni minilo veliko časa, da smo odšle v 'starbucks' in do – mojega velikega konca – London Eye. Navdušeno sem jo začela spraševati za vsaj eno vožnjo.
Savannah! Nehaj! Stara si osemnajst let! Nisi otrok.
Nadela sem si resen obraz, ki se je spremenilv nasmeh, ko sem zaslišala dovoljenje. Hotela sem jo povprašati za vožnjo, ampak preden sem lahko je odkimala.
Obrnila sem se in stekla. Še enkrat sem se obrnila, da bi videla če je dobro, ko sem ga zagledala. Njega.
Ne more biti on! Gotovo je samo nekdo podoben njemu.
»Hej!« sem zavpila, ko sem se obrnila. Gneča ljudi se je vila okoli nekega petja in igranja kitare. Prerinila sem se naprej in zagledala nekega blondinca, kako je igral ob njem pa je pel nek rjavolasec. Prenehala sta in se priklonila. Ljudje so se razpršili jaz pa sem ju gledala z resnim izrazom in prekrižanimi rokami.
Blondinec me je pogldal in se nasmehnil. Nasmehnila sem se mu nazaj, ta pa je že sunil prijatelja s komolcem. Ta drugi se je obrnil v mojo smer in nekaj šepnil ta prvemu.
Zavila sem z očmi in odšla mimo njiju. Naravnost v kolono, ki je čakala na svojo vrsto za vožnjo.
Stopila sem noter, ko se mi je pridružol še en človek. Očitno to ni samo za enega človeka. Pogledala sem tja, malo pokimala in spet premaknila glavo nazaj v prvotno smer Smer razgleda. Zrla sem pet minut, ko sem spet močno pogledala s kotičkom očesa.
»Hej,« mi je odvrnil, ko je ugotovil, da gledam v njega.
»Hej,« sem zamrmrala in se nasmehnila še kar privlačno. Zataknila sem si pramen las za uho in ugotovila, da nosim očala. Super začetek Savannah.

»Kako si?« me je povprašal medtem, ko sem gledala razgled. Bilo je prelepo. Edino, kar mi ni bilo všeč, je, da je bil dan in nisem mogla videti vseh luči.
»Še kar,« sem odvrnila, ko se mi je nasmehnil. Opazila sem zobni aparat, kar me ni niti motilo.
»Niall,« mi je rekel nasmejano.
»Savannah.«
»Všeč mi je ime,« je rekel. »Ne vem zakaj, vedno sem hotel poznati človeka s takim imenom. Nekako daje občutek... kako naj rečem. Eksotično je, nasploh.«
»Vsi mi to pravite,« sem rekla veselo.
»Resnico govorimo,« je rekel čez čas zamišljeno, medtem, ko je gledal ven.
»Tudi tvoje ime mi je všeč. Nisi anglež mar ne?«
Nasmehnil se mi je in se rahlo zasmejal. Všeč mi je bilo.
»Ne, nisem. Iz Irske sem.«
»Vau! Kaj potem delaš dolgočasnem Londonu?«
»Sploh ni dolgočasen,« je rekel nasmejano.
»In kako to? Mislim, meni je malo dolgočasen. Še vedno, kaj delaš tukaj? Oziroma mislim, zakaj si prišel iz Irske?«
»Dolga zgodba.«
»Lahko mi jo poveš pri večerji,« sem rekla in mu pomežiknila, ko se je vožnja ustavila. Stopila sem ven, on pa takoj za mano.
»Z veseljem,« je rekel in potisnil listek s telefonsko v mojo torbico popolnoma neopazno. Nasmehnila sem se svojim osvajalskim sposobnostim in stekla nazaj v park.
In tam je bil on. Nisem se motila. Bil je prav on.
»Hej. Savannah to je...« je začela Ashley, a se je videlo, da ni vedela njegovega imena. Ampak jaz sem ga. Še predobro.
»Harry,« jo je dokončal in me pogledal.
Spomnil se me je. Videlo se mu je v očeh. Spomnil se je, a ni rekel ničesar.
»Moram iti,« je rekel in vstal. Ko je bil že kakih pet minut oddaljenosti, sem zinila ne da bi se zavedala. Samo, da prebijem zid 'nerodne tišine'.
»Luškan, mar ne?«
»Ne pretirano,« je dahnila in se nasmehnila. Pogledala sem jo postrani, a rekla ničesar.
Potem sem zagledala.
»Hej kaj je to?« sem povprašala in stegnila roko na lesen ročaj klopce. Pobrala sem listek in ga prebrala.
'Pokliči me. xoxo Harry'
Pripisana je bila še telefonska številka, jaz pa sem še vedno buljila v listek.
»Ali bi mi dala čast branje?« me je sarkastično povprašala. Podala sem ji listek, čeprav res nisem hotela. Mar sem še vedno imela čustva do njega? Mar sem se bala za njo? Nisem vedela.
»Torej, kaj boš naredila?« sem jo povprašala.
»Malo igro bom igrala,« je rekla zlobno, pri čemur se mi je nasmihalo.
Zasmejale smo se in se že zmenile, da gremo k njej. Kjer smo seveda zaspale ob filmu. Tako. Popoln večer s prijateljico.
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
omg. bedn ne.!
a) ali bo Ashley poklicala Harryja.?
b) kaj se bo zgodilo med Savannah in Niallom.?
c) ok... next.?
18. november 2012
u108087
u108087
a)jaaaaa najbrž ga bo
B) ja najbrž se bosta zaljubilaaaaaa
C) eeeem ne
Faq hecam če ne nextaš te zadawm a je jasno??
18. november 2012
u73295
u73295
a) ja
b)mhm ... mogoče bosta skupaj
c) še vprašaš?
neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. november 2012
a) Jaaaa! more ga
b) se je že! zaljubila sta se
c) sprašuješ?! izvoli nextat, ja!
č) jaz ne rabim farmacevta, jaz rabim nou odmerek zgodbice
18. november 2012
next!!
18. november 2012
u110311
u110311
a) ja nujno ga more,da se mau poigra
b)ja Niall se je u Savannah,Savannah pa zgleda še kej čuti do Harry-ja
c) še vprašaš ???? NEXT.!
18. november 2012
neeexxt
18. november 2012
TIA
nneeeeext
18. november 2012
hvala za nexte ^^a veste kaj se je fajn zbudit takoj zatem maš pa kosil - makarone pa palačinke nakonc *__* no na kratko: net grem zdele pisat sam se zamotm s tumblrjem takoj tko da sorry k bo mau dlje trajal da ga objavm...
18. november 2012
o.k. ... ti ga kr dej. pa nej je čimbolj dolg.. < 3333333
18. november 2012
neeeeeeext!!!!
Lara takooooj!
18. november 2012
ja ja Tjaša šuši ti ;P
18. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani