next+nova bralka
super zgodbica
15. november 2012
neeext !!!
15. november 2012
next
16. november 2012
haha, harry je že ratal "prijaznejši"
you are the best writer on this world! i love your story! ;*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
16. november 2012
u108899
u108899
neeeeeeeeeextttttttttttttt
Prosimmm prosimmm en next za tvojega dragega Šiškebaba
16. november 2012
TIA
Next
16. november 2012
u108352
u108352
OMG neeeeeeeeext ♥
OMG *_*
OMG xP
16. november 2012
next
16. november 2012
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxttttttttttttt
plissssssssss
16. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeext!
16. november 2012
dobite tm nekje ob sedmih k sm srečna k burek *_________* mrde bo celo dolg zaradi moje sreče.!
16. november 2012
u108899
u108899
In kaj te je naredilo srečno? Mogoče jst ?
16. november 2012
NE LIMITED SET BOX EDITION K SM DOBLA DONS PO POŠTI.! JOKAM SE OD SREČE pol pa u dnevni sobi na kompu pa na radio na fulla nabijam k zmešana
16. november 2012
u108899
u108899
Jst bi ga tut mela, pa mi starša ne dovolta prek neta nakupovat =((((((((
16. november 2012
u108899
u108899
p.s.: burek moj, pridi na sparkla
16. november 2012
men sta to kupla za roj. dan ^^
16. november 2012
sej sm gor
16. november 2012
moja mala klobasica ^^
16. november 2012
u108899
u108899
Jst mam pa b-day šele marca =(((
16. november 2012
u108899
u108899
Jst nisem klobasica ampak Šiškebab ti burek zlobni
16. november 2012
;P
16. november 2012
next!!
16. november 2012
grem prepisvat pa iskat po zvezki ^^
16. november 2012
u73295
u73295
neeeeeeeeext
16. november 2012
o moj bog... res oprosti ampak dons ne bo nexta ker bom morala it zdele k stari mam (žvi 5 minut stran tko da je razmuljivo) tako da jutr dobite res EKSTRA dolga NEXTA... ;**
16. november 2012
dolga nexta? to pomeni da bosta 2?!
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey! i'm so happy, cause that is the best story in my life *_________*
16. november 2012
neeeeeext
16. november 2012
hahaha.! Lagala sem *devil face* ni mi treba it *devil face*.! Hotla sem vas presenetit z nextom in zatem bo sledil še eden (ker je petek in sem dlje pokonc) tako da ja.! Love you ;***
p.s. posvečeno mojim vedno: Bambiju, klobasici, hotdogu in pa Šiškebabu ;*
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
»Čakaj! Ashley!« se je drl glas za mano, medtem, ko sem se hitro premikala po pločniku. Vseeno mi je bilo. Naj samo izgine!
Prispela sem v park, čez katerega bi prispela do mojega stanovanja. Ravno sem bila v kotu med ograjo in zidom, ki je sestavljal desno steno vrtca, ko sem bila tarča še enega trka.
»Pazi malo, kje si!« se je drla oseba, ki je čutila hujše posledice kot jaz. »Oprosti!« pa je bil njen drugi stavek, ko me je zagledala.
»Spet usmiljenje,« sem zamrmrala, ko me je pogledala postrani.
»Em, nisem vedela. Oprosti,« je rekla in se kislo nasmehnila.
»Nič ni. Važno, da si v redu. Mislim voziček je trdnejši kot ti,« sem rekla in se ji nasmehnila. Prvi vtis je pomemben. Čeprav voziček ni pripomogel prvemu vtisu.
»Še enkrat oprosti. Nova sem tukaj in vse skupaj se mi zdi čudno in počutim se kot v labirintu.«
»Ah saj ni nič. Lahko ti razkažem naokoli, če hočeš?«
»Ja!« je zavpila veselo in se mi spet nasmehnila.
Nasmehnila sem se ji nazaj, ko je najprej omenila. »Ali bi lahko prosim najprej odšle v 'Starbucks'? Mislim, v resnici še nikoli nisem bila tam.«
»Ja seveda!« sem ji rekla, ko sem ugotovila, da bomo zavile v moj najljubši kotiček.
Že takoj sem se pognala naprej, ko mi je komaj sledila. Hotela sem diti noter, ko sem zagledala stopničko. Trdo sem stisnila oči skupaj in jih spet odprla. V tem času jeprišlo dekle za mano.
»Hej, v bistvu mi še nisi povedala imena!« sem rekla veselo.
»Savannah,« mi je odgovorila jezno.
»Zakaj jezen izraz?«
»Ne maram imena.«
»No, tudi moj ni nekaj posebnega. Ashley,« sem rekla ravnodušno.
»To je lepo ime! Ne sramuj se ga!«
»Tudi tvoje mi je všeč,« sem ji rekla spet.
»Čakaj,« je rekla in prijela ročaj mojega vozička. Nagnila ga je nazaj in ga potisnila po stopnički navzgor.
»Em, hvala,« sem ji rekla in odšla do moje najljubše mize.
»O moj bog! Ashley! Kaj se je zgodilo!« sem slišala takojšne klice iz pulta.
Rose.

»Ali si dobro?« me je histerično spraševala.
»Ja, v redu sem,« sem ji govorila žalostno, ampak bila je preveč zamotena z vsem skupaj.
»O moj bog! Ne vem kaj naj rečem! Naj te objamem? Potolaži? Že vem častila ti bom! Dve običajni kajne? Takoj bom nazaj!« je zavpila in že je stekla za pult preden sem ji kaj rekla. Vrnila se je z dvema 'frappuccinutama' in ju položila pred mano in Savannah.
»Tukaj imaš,« je izdavila žalostno in že izginila nazaj.
»Torej, tukaj si hod... zahajala običajno?« me je povprašala Savannah, ko smo srkale mrzlo pijačo. »Hej, kaj če bi kar odšle. Mislim tale punca te bo še ob živce spravila,« je zavila z očmi in nasmehnila sem se ji. Pokimala sem in že smo stale v bljižnjem parku, ki je bil kar precej blizu slavnega 'London Eye'a.
»Ali lahko grem gor?« je histerično spraševala Savannah in capljala, kot petletni otrok.
»Postrezi si,« sem se ji nasmehnila in ravno, ko me je hotela vprašati, če bi šla zraven sem odkimala. Že je stekla v nasprotno smer se je zraven mene postavila postava. Če smo bolj spacifični, bila je postava z veliko rjavimi makaroni na glavi.
Kodrček.
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
ok, torej kot sem rekla next dobite še ednga pol sam jutr dobite pa sam enga k bo zvečer proslava tko da... ;**
a) kaj mislte, da bo 'kodrček' (sej usi vemo kdo je) reku Ashley.?
b) kaj se bo zgodilo s Savannah na 'London eye'u.?
c) next.?
16. november 2012
TIA
Next
16. november 2012
next
16. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani